Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Takie pytakno » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Takie pytakno
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lucius
Newbie


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Takie pytakno Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam takie nietypowe pytanko, załóżmy jeśli ktoś ma shizofremie i posiada przez to dwie trzy albo wiecej świadomość, to czy taki ktoś dostanie bana za to że nie wie np że ma wiele kont Smile Takie pytanko do administracji bo przecież nauka zna takie przypadki Tongue
10-06-2008 22:49 Lucius jest offline Szukaj postów użytkownika: Lucius Dodaj Lucius do Listy kontaktów
lokihgb
Double Ace


images/avatars/avatar-9331.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 104
Klan: Krwawi_Najemnicy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Jamajca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale tylko wtedy nie bedziesz miał bana jak przyjedziesz do szanownej administracji...a oni cie sprawdza....ja próbowałem...nie dało rady....łatwiej wyleczyc sie z takiej przypadłości niż by admin nie dał ci banaSmile Tongue

__________________
Krwawy_Najemnik...K_N dla was znizka na itemy 10%. Smile
10-06-2008 22:54 lokihgb jest offline Szukaj postów użytkownika: lokihgb Dodaj lokihgb do Listy kontaktów
/.Kern.\
Member


images/avatars/avatar-9433.jpg

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 43
Klan: Night Kingdom
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buahahaha... To musiała by być Schizofremia w najcięższej odmianie Big Grin

__________________

10-06-2008 23:11 /.Kern.\ jest offline Szukaj postów użytkownika: /.Kern.\ Dodaj /.Kern.\ do Listy kontaktów
Orneta
Forum Ace


images/avatars/avatar-9718.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 94

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdanie ludzie specjjalnie tak pisza o jakiejs dziwnej chorobie zeby ukryc prawde ze posiadaja inne konta na danym serwiw Smile dla mnie to troche dziwne Big Grin Big Grin Big Grin ale bekowe pytanie DBig Grin Big Grin Big Grin

__________________

Grafika by <AFRO>
10-06-2008 23:16 Orneta jest offline Szukaj postów użytkownika: Orneta Dodaj Orneta do Listy kontaktów
Lucius
Newbie


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lucius
odp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie posiadam innych kont na danym servie Tongue i na innych servach wogóle nie posiadam tylko na tym a pytanko zadałem bo sie zastanawiałęm nad tymi chorymi Smile a i posiadam konto na time edge ale też tylko jedno osobiście raz w życiu zrobiłem numer z multikontem i po dwóch dniach zostalem zbanowany Tongue i od tamtej pory już takich sztuczek nie próbuje bo wiem że nie warto Tongue
10-06-2008 23:30 Lucius jest offline Szukaj postów użytkownika: Lucius Dodaj Lucius do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli już to schizofrenia, a nie shizofremia (sic!) rotfl

A sytuacja zdecydowanie wydumana Tongue . Osobowość mnoga, choć tak często eksploatowana w filmach to jednak zaburzenie w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie Wink (choć znam jednego osobnika związanego z BW, którego bym dokładnie przebadał w kontekście schizofreniixD). Za dużo Amerykańskich thrillerów się naoglądałeś Tongue .

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




10-06-2008 23:37 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
lokihgb
Double Ace


images/avatars/avatar-9331.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 104
Klan: Krwawi_Najemnicy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Jamajca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-o i własnie to jest to o czym my piszemy....juz było zabawnie....a tu ciach....nie dadza sie pobawic bo zaraz linijka po rekach ze to ze tamto....

- hehehe ja tam lubie ich czarny humorSmile
- zamknij sie loki...hehehehehehe......ja tu rzadze....
- hgb morda w kubeł bo cie prawa reka w twarz uderzeTongue


no powiedzmy ze prawie sie wyleczyłem....;P

__________________
Krwawy_Najemnik...K_N dla was znizka na itemy 10%. Smile
10-06-2008 23:41 lokihgb jest offline Szukaj postów użytkownika: lokihgb Dodaj lokihgb do Listy kontaktów
Lucius
Newbie


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lucius
lol Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież napisałem "załóżmy" Smile a że admin to admin taki jego obowiązek, ja tam też lubie ich czarny humor Tongue pozdro dla wszystkich kochających nas adminów i tych na górze co mają władzę.
10-06-2008 23:51 Lucius jest offline Szukaj postów użytkownika: Lucius Dodaj Lucius do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam ten spam topic
11-06-2008 13:49 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Takie pytakno

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH