Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera rosyjskiego. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie serwera rosyjskiego. 29 Ankieta - średnia ocena: 5,66
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krwawa_Mary
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Probowalo Ci wytlumaczyc pare osob ewidentnie madrzejszych od Ciebie jak bledne jest Twoje rozumowanie, a mimo to nic z tego nie zrozumialas - nie wiem czy gratulowac czy sie rozplakac ze to poprzednie pokolenie takie nierozumne.

Cieszy mnie niezwykle ze te wszystkie "dzieci" (Tongue ) prezentuja tak znacznie wiekszy poziom intelektualny niz "starsza" kolezanka. Moze to znak ze nadejda w naszym kraju lepsze czasy, skoro ta dzieciarnia tak przewyzsza poprzednie pokolenia Wink


lepsze czasy ... to ja się cieszę że ich nie dożyje ...pokolenia dzieci internetu i komórki ... które żyją w wirtualnym świecie.... a nie umieją czytać ze zrozumieniem nawet argumentów rzeczowych ..odpowiadają nie na temat ... jak ja się cieszę że sie nie wychowałam w takich czasach ... i żal że muszę na to patrzeć .... ale przynajmniej jest mi wesoło ... bo takie wypowiedzi tylko to wywołują nic więcej ...
06-11-2008 16:56 Krwawa_Mary jest offline Szukaj postów użytkownika: Krwawa_Mary Dodaj Krwawa_Mary do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)
cytat:
neMo napisał(a)
Probowalo Ci wytlumaczyc pare osob ewidentnie madrzejszych od Ciebie jak bledne jest Twoje rozumowanie, a mimo to nic z tego nie zrozumialas - nie wiem czy gratulowac czy sie rozplakac ze to poprzednie pokolenie takie nierozumne.

Cieszy mnie niezwykle ze te wszystkie "dzieci" (Tongue ) prezentuja tak znacznie wiekszy poziom intelektualny niz "starsza" kolezanka. Moze to znak ze nadejda w naszym kraju lepsze czasy, skoro ta dzieciarnia tak przewyzsza poprzednie pokolenia Wink


lepsze czasy ... to ja się cieszę że ich nie dożyje ...pokolenia dzieci internetu i komórki ... które żyją w wirtualnym świecie.... a nie umieją czytać ze zrozumieniem nawet argumentów rzeczowych ..odpowiadają nie na temat ... jak ja się cieszę że sie nie wychowałam w takich czasach ... i żal że muszę na to patrzeć .... ale przynajmniej jest mi wesoło ... bo takie wypowiedzi tylko to wywołują nic więcej ...


Zapytałbym ile masz lat, ale aż się boję dowiedzieć że pewnie tyle samo co ja albo 2-3 lata więcej

cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)
więc pozostawię to nawet bez komentarza .. i skończę to czytać...


OKŁAMAŁAŚ NAS!

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
06-11-2008 16:59 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Krwawa_Mary
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)
cytat:
neMo napisał(a)
Probowalo Ci wytlumaczyc pare osob ewidentnie madrzejszych od Ciebie jak bledne jest Twoje rozumowanie, a mimo to nic z tego nie zrozumialas - nie wiem czy gratulowac czy sie rozplakac ze to poprzednie pokolenie takie nierozumne.

Cieszy mnie niezwykle ze te wszystkie "dzieci" (Tongue ) prezentuja tak znacznie wiekszy poziom intelektualny niz "starsza" kolezanka. Moze to znak ze nadejda w naszym kraju lepsze czasy, skoro ta dzieciarnia tak przewyzsza poprzednie pokolenia Wink


lepsze czasy ... to ja się cieszę że ich nie dożyje ...pokolenia dzieci internetu i komórki ... które żyją w wirtualnym świecie.... a nie umieją czytać ze zrozumieniem nawet argumentów rzeczowych ..odpowiadają nie na temat ... jak ja się cieszę że sie nie wychowałam w takich czasach ... i żal że muszę na to patrzeć .... ale przynajmniej jest mi wesoło ... bo takie wypowiedzi tylko to wywołują nic więcej ...


Zapytałbym ile masz lat, ale aż się boję dowiedzieć że pewnie tyle samo co ja albo 2-3 lata więcej

cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)
więc pozostawię to nawet bez komentarza .. i skończę to czytać...


OKŁAMAŁAŚ NAS!


napisałam że czytać nie pisać Wink ... kobiet się o wiek nie pyta mamusia kultury nie nauczyła ... a poza tym nie Twojego wieku się tu "zaczepiałam" .... a jesli chcesz wiedzieć to za moich czasów nie było internetu pierwszy komputer miałam dopiero na studiach a internet już prawie po ... a teraz dzieci do lekcji a idę się uspokoić bo nie mogę obiadu zjeść ze śmiechu lol Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krwawa_Mary: 06-11-2008 17:03.

06-11-2008 17:01 Krwawa_Mary jest offline Szukaj postów użytkownika: Krwawa_Mary Dodaj Krwawa_Mary do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem dumny, że dzieci internetu władają naszym ojczystym językiem tak wzorowo w porównaniu do wiekowych tłumaczy z wykształceniem nie znających znaków interpunkcyjnych ani wielkiej litery. O przepraszam, wielokropek nasza "tłumaczka" opanowała wzorowo. Czyżby ta technologia była nie do opanowania. Może nie ma alt i shift w Twoim słowniku? Big Grin

Edit: Pewnie mojego wieku się czepiała! Zawsze wyglądałem na młodszego niż jestem ale jak to odkryła nasza szanowna tłumaczka po słowie pisanym pojąć nie mogę.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 06-11-2008 17:05.

06-11-2008 17:03 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)


napisałam że czytać nie pisać Wink ... kobiet się o wiek nie pyta mamusia kultury nie nauczyła ...


ech nie jesteś po raz kolejny konsekwentna. rozumiem, że na post Nemo odpisałaś z cytatem nie czytając go?

i tak właśnie wygląda ten cały temat z Tobą.

cytat:
Krwawa_Mary napisał(a)

kobiet się o wiek nie pyta mamusia kultury nie nauczyła ...


Myślę, że lepiej jako mamusia zajmij się kultura swojego potomstwa proszę Smile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
06-11-2008 17:05 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Krwawa_Mary
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
A ja jestem dumny, że dzieci internetu władają naszym ojczystym językiem tak wzorowo w porównaniu do wiekowych tłumaczy z wykształceniem nie znających znaków interpunkcyjnych ani wielkiej litery. O przepraszam, wielokropek nasza "tłumaczka" opanowała wzorowo. Czyżby ta technologia była nie do opanowania. Może nie ma alt i shift w Twoim słowniku? Big Grin


jest taki mam styl pisania.... bo tak lubię ... jest jakiś zakaz .. grunt że błędów nie robię ... w przeciwieństwie do dzieci internetu które robią takie błędy że bolą zęby nawet tych których się nie ma ....

o moje dzieci to się nie martw .... przynajmniej wychowane będą bez tej całej współczesnej techniki i wirtualności ..jak należy.. wg starych dobrych zasad ...


edit Vlade poza fuchą tłumacza jasnowidzem jestem i karty stawiam .... lol Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Krwawa_Mary: 06-11-2008 17:08.

06-11-2008 17:06 Krwawa_Mary jest offline Szukaj postów użytkownika: Krwawa_Mary Dodaj Krwawa_Mary do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, naprawdę wystarczy, bo nie chcę od góry do dołu wlepiać warnów za spam. Krwawa_Mary - już Ci kilka razy powiedziano, gdzie masz się zgłosić ze swoimi pretensjami i wątpliwościami.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

06-11-2008 17:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera rosyjskiego.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH