Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » rSk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony rSk 20 Ankieta - średnia ocena: 4,1520 Ankieta - średnia ocena: 4,15
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

rSk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rSk
Postać Mad Angel

recydywa na forum, kolejne zbanowane konto
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 10:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam%D%Anie bardzo wiem o jakie konta chodzi.%D%Aniedawno zablokowano mi jedyne konto agnieszkatop10%D%Autworzyłem drugie to z którego piszę.%D%Aza jedno zablokowane konto od razu ban stały?%DŹ47 czy mogę prosić o wyjaśnienie?
16-12-2008 11:12 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znany wszystkim vampirefro nie wie za jakie konta ma bana?
dziwne ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 12:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam imienia wiec bede pisał c47.%D%Azałozyłem konto agnieszkatop10 i grałem na r4. pózniej przeszedłem na r8. oddałem konto z r4 koledze elderson. i od tamtej pory gram na koncie rsk które dostałem od gracza z r4. agnieszkatop10 została zablokowana wiec załozyłem to konto. nigdy wczesniej nie miałem innych kont bo nie grałem przeciez chyba mozna to sprawdzic.%D%Ap.s. na r4 grałem moze z miesiąc%DŽdit%D latego zwracam sie z prosba o odblokowanie konta poniewaz sadze ze to jakies nieporozumienie albo pomylka z kims innym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MR.DROPS: 16-12-2008 12:51.

16-12-2008 12:44 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi właśnie o to, że było to sprawdzone dlatego jest ban za wielokrotną recydywę ;]

twój e-mail na aktualnym koncie potwierdza to Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 13:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c47 przeciez ja nie piszę po koreańsku. gram od niedawna i nie mam zadnych innych kont .ja nie wiem ale czy to jest jakaś zmowa czy nieżyczliwosć ludzka.%DŤanujecie top graczy na r8. masz przeciez mozliwość sparwdzenia jakiegoś numeru ip ale czegoś innego, id komputera, sam nie wiem. %D%Ajeszcze raz powtarzam ze musiałeś pomylic mnie z kims innym. proszę Cię o gruntowne sprawdzenia logów lbo to co piszesz jest nieprawdą.%D%A%DŹo do adresu email - tak masz rację jest brzydki. sporządziłem taki po tym jak dostałem blokade na agnieszkatop10%D%Anie piszę jaki bo naprawde jest nie na miejscu. ale poza administracją forum nikt go nie widzi więc nie popełniłem tu wykroczenia.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MR.DROPS: 16-12-2008 14:17.

16-12-2008 14:10 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet gdybym nie wiedział że to twoje kolejne konto na forum to przyt takim tłumaczeniu nigdy byś sie nie wybronił ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 15:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ja sie nie tłumaczę. chcę zebys sprawdził kiedy sie logowałem ja a kiedy były rzekome jakieś inne logowania. mam dwa konta na forum i nigdy nie korzystałem z innego. chyba operator moze sprawdzic z jakiego adresu i kiedy kto sie loguje.%D%Aprzecież to jest niemozliwe zeby kogoś zbanowac tylko dlatego , ze twierdzi bez podania jakichkolwiek dowodów ze ja to nie ja tylko ktoś inny. nigdy na zadnej grze nie spotkałem sie z czyms takim. jestem niewinny ic hcę zebys to sprawdził.%D%Awiem ze grze jest wielu takich którzy by mi nogę podłozyli i byc moze jest to decyzja pochopnie podjeta po czyims anonimowym donosie bez podstaw.%D%Ajeszcze raz proszę cię o sprawdzenie . podałem ci na pw nr telefonu. mozesz porozmawiac z realną osobą a nie nickiem na forum. chyba ze opwratorzy lub administracja boi sie wykręcić numer , chcę porozmawiac i usłyszec konkretne zarzuty. %D%Ai prosze mi napisac dlaczego jest zablokowany tylko mad angel a pozostałe konta nie sa. czy to jest swiadome działanie? nie wiem.%DŹzekam na odpowiedz%D%A

to musi byc jakas pomyłka. poszukałen na forum i znalazłem tego goscia
on grał jak ja jeszcze na stojąco pod szafe wchodziłem

Profile for vampirefro Avatar/User Text

Registration Date: 27-08-2006
Rank: Zbanowany
Posts: 58 (0.07 per day)
Last Active: 24-12-2006 17:11
Last Post: » muzyka
Posted on: 04-11-2006 15:40
Forum: Wygląd gry

przeciez on grał dwa lata temu a ja gram od 3 miesiecy.
czy tu jest ktos kto moze wyjasnic tą sprawę?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MR.DROPS: 16-12-2008 16:44.

16-12-2008 15:41 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

halo operatorze c47
czy sprawdził pan już o co prosiłem?
chcę wrócić na konto mad angel i cały czas czekam.
jak narazie to napisałes tylko ze ja to ktoś inny i poparłes to moim emailem na koncie mr drops które nie ma nic kompletnie wspólnego z jakimiś starymi kontami innego gracza za którego mnie bierzesz.

pisałem do ciebie na gg. pisałem na pw, pisałem tutaj, pisałem do administracji.
wszyscy mnie totalnie olali.
nikt nie chce mi przedstawic zadnych dowodów ze jestem winny.
czy to jest jakaś paranoja czy operatorzy mogą dawać w tej grze bany bo mają takie widzimisię?

poproszę ponownie o odblokowanie konta mad angel.
17-12-2008 18:34 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
krop
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia
Skąd: Ujsoły

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to mamy 1st zbanowanego w 3s ;D
pogratulować
17-12-2008 19:53 krop jest offline Szukaj postów użytkownika: krop Dodaj krop do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdyby to było twoje drugie konto na forum to e-mail jaki podałeś przy rejestracji nie miał by 'sensu'
a ma 'sens' w przypadku wielokrotnej recydywy, nie dostałeś bana od razu po zablokowaniu tamtego konta na forum, myślałeś że nikt nie wie kim jesteś, i że zmieniłeś IP (była blokada)
a posty, gg z aukcji, część IP potwierdzają kolejne twoje konto i żadne wykręty ci nie pomogą

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-12-2008 20:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę ze c47 nie potrafi sie przyznac do błędu. nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale podejrzewam ze ktoś ma nieprawdobodobna zabawe z banowania graczy.
dopiero co zaczałem grac w tą grę i od razu niemiła sprawa. nie wiem skąd u ciebie c47 tyle nienawisci do graczy . jestem niewinny a ty chyba walczysz z jakimis duchami przeszłosci. nie wiem tez co ci zrobił tamten gracz, czym cie obraził, nie wiem dlaczego myslisz ze ja nim jestem. moze za dużo pracujesz i widzisz we wszystkich kombinatorów i oszustów.
chcę powiedzieć zeby wszyscy wiedzieli - jestem niewinny.
nie zamierzam prosic o odblokowanie czasowe , poniewaz przedmioty na koncie sa znalezione lub kupione.

pytanie mam tylko jedno. poniewaz uparłes sie zeby mnie nie odblokowac zaczekam byc moze na start nowego serwera bo gra jest fajna. tylko czy ty znowu mnie nie zablokujesz. nie interesuje mnie twoj stosunek do kogos kto zalazł ci za skóre. ja nie jestem tą osobą i chcę grac.
17-12-2008 21:14 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
gdyby to było twoje drugie konto na forum to e-mail jaki podałeś przy rejestracji nie miał by 'sensu'
a ma 'sens' w przypadku wielokrotnej recydywy, nie dostałeś bana od razu po zablokowaniu tamtego konta na forum, myślałeś że nikt nie wie kim jesteś, i że zmieniłeś IP (była blokada)
a posty, gg z aukcji, część IP potwierdzają kolejne twoje konto i żadne wykręty ci nie pomogą


przepraszam multipost ale cos teraz do mnie dotarło
gg z aukcji
jakie gg?
zmieniłeś ip?
część IP potwierdzają kolejne twoje konto i żadne wykręty ci nie pomogą
jakie było tamto a jakie jest moje? część ip???? czyli ze jak mam 4 lub 5 takich samych cyfr co tamten gracz to znaczy ze jestem winny???
a posty
jakie posty? o ile wiem tamten gracz postował jakies dwa lata temu.

c47 podaj mi te dane i jeśli tylko w czesni pokryją sie z moimi to przyznam ci ze miałeś "cień" poszlaki.
powiem ci ze takie dowody wywołały u mnie zdegustowanie. myślałem , ze jak ktoś jest operatorem w dodatku super to ma jakieś wyzsze wykształcenie informatyczne i wie co jest białe a co jest czarne.
czuję sie oszukany i zniszczony jako gracz top2 którym byłem.

przegladajac forum widziałem ze wielu wariatów straszyło was sadami itp. to faktycznie wariaci. ale w moim przypadku, gdybym miał pieniadze na prawnika to byc moze bym wygrał.
ja chcę tylko grac, dawac wam zarabiac, dobrze sie bawic i tyle.
pozdrawiam i proszę o odblokowanie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MR.DROPS: 17-12-2008 21:49.

17-12-2008 21:30 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
MR.DROPS
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdobyłem gg do tego gracza. narazie nie odpowiada. ale jak go tylko złapię to postaram sie udowodnic swoją niewinnosc. i mam nadzieje ze ci w piety pójdzie c47.
18-12-2008 18:05 MR.DROPS jest offline Szukaj postów użytkownika: MR.DROPS Dodaj MR.DROPS do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem krótko - porównywałem IP z tamtego konta z IP z twojego gg(vampirefro). Pokrywało się. I na tym koniec dyskusji. Jeśli C47 będzie miał coś jeszcze do dodania, otworzy topik. EOT.

Zamykam

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




18-12-2008 19:23 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » rSk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH