Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.1.0.15 - 10 lutego 2009 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.1.0.15 - 10 lutego 2009 53 Ankieta - średnia ocena: 2,7053 Ankieta - średnia ocena: 2,7053 Ankieta - średnia ocena: 2,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karinas
Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Darkshu jezeli nie rozumiesz o tym co piszesz to nie pisz bo tylko glupoty tu przedstawiasz ot tyle:> Moje ustawki wygladaly juz tak ze obie strony wyciagaly po jakies 1300 lacznie wiec jest za czym plakac

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Ten patch nie zostanie zmieniony.

Dosyć pushowania się repem.


Kasowanie sie wiekszosci graczy
10-02-2009 12:43 Karinas jest offline Szukaj postów użytkownika: Karinas Dodaj Karinas do Listy kontaktów
Inus
Lord


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 269

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm... właściwie o co są te wszystkie krzyki? Że średni itp nie będą zdobywać repa? A co to za kłopot znaleźć sobie drugi klan z podobną ilością pkt/członków, i umówić się na obleg bez najemników? Rep będzie. Dla średnich/małych, tak jak zapewne było to planowane przez administracje.

"Oblegi" 1 vs 1, w którym nikt nie ginie... naprawde uważacie, że to jest sensowne? A może wprowadzimy rep za zasadzki?

Imo, ekspedycje i rep ma być wyróźnieniem... mała ilość mobów i drogi koszt odtworzenia to potwierdza. Ja wiem, że niektórzy uważają, że codziennie musza ubić 2 "mityczne bestie", ale bez przesady... ekspy zdaje sie, były planowane jako coś trudnego, jako wyzwanie. A kiedy można sobie farmić rep i łaźić na ekspe ile się chce to co to za wyzwanie?

Imo patch na plus +. Jeśli ktoś chce - znajdzie repa.

A co do topki - a nie mogą bić sie między sobą? Oblegi między top klanami? Rep dostanie najlepszy... nie jest powiedziane, że muszą latać do średnich klanów po rep... Poza tym, co to za przyjemność wszystkich wybijać. Większa zabawy jest jak sie walczy z równymi.

A co do zdanie - "nudno jest" - tutaj... z tym się zgadzam. Jakieś dodatkowe możliwości w grze byłby mile widziane. Niestety teraz gra się ogranicza do kliknięcia wypraw, zasadzek, dołączenia do oblegu, przejrzenia aukcji i czasem ekspy, w gruncie rzeczy, to nie zajmuje aż tak dużo, a napewno jest mnóstwo osób które chętnie kombinują... a więc się nudzą.
10-02-2009 12:43 Inus jest offline Szukaj postów użytkownika: Inus Dodaj Inus do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
PS. Raywen -> wybudujcie Katedre to też na brak repa top nie będzie narzekał


no cala 1 osoba...
hmm...
dajcie katedry w 5s to wszyscy sie tam zwala mimo, ze polowy budynkow nie ma

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

10-02-2009 12:44 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo dobry patch Tongue przynajmniej bedzie sie cos dzialo i kazdy bedzie zmuszony szukac repa Tongue a co za tym idzie postacie z dolu rankingu beda mialy jakies szanse dogonic co niektore te z gory Tongue moim zdaniem duzy kro w przod! rotfl

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

10-02-2009 12:45 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Karinas
Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie musze robic edita bo ktos napisal SUSHI nie zapominaj o kultystach z krwia zycia i giwezdnym na tym wyciaga sie po 700 repa dla jednej strony czyli jak pisalem po jakies 1300 repki w sumie.

Dopowiem tyle ze myslenie ponoc nie boli i to sie tylko tyczy jedynie graczy bo potrafia wykorzystac to co gra oferuje nie wykorzystujac zadnego bugu. Niestety nie mozna powiedziec tego samego o administracji ...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Ten patch nie zostanie zmieniony.

Dosyć pushowania się repem.


Kasowanie sie wiekszosci graczy
10-02-2009 12:46 Karinas jest offline Szukaj postów użytkownika: Karinas Dodaj Karinas do Listy kontaktów
Anahata
Member


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 40
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany te uderzą w graczy którzy grają(grali aktywnie), czyli byli w stanie pilnować sobie tych ustawek lub chciało im się iść do innego klanu na obleg.

Zmiany premiują graczy którzy nie wychodzą z klanu. Rozwijają się powoli i spokojnie, walczą sobie(albo nawet nie) na oblegach które są w ich klanie albo siedzą bez repa. Będą mogli do woli odradzać białe i czarne smoki.

A teraz zastanówmy się, która grupa graczy opłaca(opłacała) premium?

No i na koniec, jaki sens będzie w walce na oblężeniach skoro wiadomo, że przez 24 lub nawet przez 48 godzin nikt nie przyjdzie z pomocą? Po co się bronić? No chyba, że pierwsza faza oblężenia potrwa teraz 56 godzin.

__________________
Nick w grze: Vanhel
10-02-2009 12:46 Anahata jest offline Szukaj postów użytkownika: Anahata Dodaj Anahata do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Coś jak dostawanie medali za strzelanie do wróbli.


strzelałeś kiedyś do wróbli ? Wierz że przy strzale też musisz zwrócić uwagę na kont nachylenia, odległość, wiatr Wink to tak jak z oblężeniami na repkę niby proste a nie do końca.


poza tym SM zrób ankietę, wiem ze w twoim przypadku przyznawanie się do błędu to cud, ale postaraj sie Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 10-02-2009 12:48.

10-02-2009 12:46 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LordPawlo_R6_ napisał(a)
Proszę zróbcie ankietę do tego patha bo ludziom się on nie podoba ta gra ma być dla ludzi a nie dla głupich pomysłów i wprowadzania ich w kilka chwil.

Dlaczego przed wprowadzeniem patha nie dacie ankiety lub otwartej dyskusji wtedy zobaczycie co MY GRACZE myślimy o tym



popieram choć wiemy ze administracji zależny na przedłużaniu gry ....
z punktu widzenia bądź co bądź jakiejś perspektywy top to ten patch uderza w średnich i maluczkich
i ani się lokacje nie napełnią ani gra na nim nie zyskała stanie się męczącą bieganiną szukaniem denerwowaniem się itp a nie przyjemnością nie zawieram zbyt często głosu ale proszę administracje o przemyślenie (nie za względu na siebie bo od ponad roku nigdy mi Repki nie brakowało tylko na średnich i mniejszych graczy) tego patcha a skoro tak ochoczo są wprowadzane nowe pomysły co z dawnymi które się nie doczekały realizacji .... jeszcze ale utrudnienia są realizowane na bieżąco .....
10-02-2009 12:47
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 12:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Super jako lider klanu na R3 mogę teraz pomarzyć o reputacji. Bo na sparingi klanowe mogę zapomnieć Tongue bo kto zrobi sparing z klanem Top Big Grin Big Grin



Bo wiadomo lider to taki człek który MUSI mieć premium MUSI mieć dużo czasu i MUSI atakować i wyprawkować oraz prosic o zabranie na ekspe, bo inaczej repa to widzi tylko od świeta... i tylko w taki spsob sie rozwijać.


łacze sie z tobą w bólu.
Mi tez sie to nie podoba,

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
10-02-2009 12:51 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.
bo są w szkole Smile


czekamy za ankietą ??????????

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-02-2009 12:51 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.


jak nie... ja na ten przykład uważam się za "maluczkiego"... w ciągu roku grania na BW repę widziałem łączeni 4 razy... 4 RAZY... a wy tak pogrywacie :/

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased
10-02-2009 12:53 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)Jest jeszcze jeden pomysł ale on jest jeszcze nie dopracowany.


WY JESTESCIE NIE DOPRACOWANI , nie ma jak teoretycy robia patcha pod wszystkie serwery a w ktorych gra jest tak bardzo zroznicowana Evil

cytat:
Apolla napisał(a)
Patch , jest piekny. Mówie o tym dotyczący reputacji. Jestem przekonana że wpłynie on pozytywnie ,na ilość mobów w lokacjach(mniej osób bedzie mialo repe), zmniejszy koszt rytuału(głownie gracze uprawiający repfactory windowali go maxymalnie w góre).
Wreszcie gra nabiera od nowa sensu ..Myslę Frown Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 12 godz. 5 min. 7 sek..) ze mogę to anulować Tongue


Kobieto !! Mobow jak nie bylo tak nie bedzie a koszt ich wcale sie nie zmiejszy !! Nie rozumiesz ze ja to sobie wpadne na obleg zgarne 4-5k repa i odrodze co bede chcial a ty zostaniesz w klanie tylko z obronionym klockiem i moze ze 3-4 osoby zlapia moze 200 repa ??

Przeciez to juz przerabialismy DO CHOLERY my placimy za ta gre widze 3/4 ludzi jest za zniesieniem tego durnego patcha ktory zostal wprowadzony nie wiem wogole z jakiego powodu przez ludzi ktorzy gre znaja z cyferek ktore oferuje im serwer.

ZAL.pl Kolejny pomysl w kierunku: "Graczu ktory grasz w BW 2 lata zobacz co oni wyprawiaja , kasuj wreszcie ta postac i przestan sie denerwowac"

Robcie ankiete i sami zdecydujemy czy wasz pomysl jest OK czy nie , placimy za ta gre nie po to by admin nam pisal :
cytat:
SushiMaker napisał(a)Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.


Dla mnie Sushi pokazales tym stwierdzeniem caly obraz adminow na bw

pozdrawiam

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
10-02-2009 12:53 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.



bo niewielu zaglada na forum ... i wogóle kto jest "maluczkim" ???? Ja mam ledwo 300 pkt to chyba jestem "maluczkim" ;D Wkońcu kiedys "maluczki" będzie tez "duziutkim" a gra ma sprawiać chyba satysfakcje WSZYSTKIM za to przeciez płacimy albo i nie

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



10-02-2009 12:54 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiecie co ja to maluczki jestem w BW kiedys przyciagnela mnie ta gra - poczytałem forum najpierw (w koncu jakos trzeba sie przygotowac do gry) miały byc walki pomiedzy graczami, klany dla eksp (jako nagroda) - rozpoczalem gre i co jedynie mi sie rzuciło na oczy to najemnictwo - zero szans na zdobycie repki czyli nagrody, oraz to ze kto dropnal lepszy sprzet ten szybko poszedł do gory (tak ta gra jest jak w życiu masz farta masz lepiej) i robił sie najemnikiem - teraz były 1:1 dobre rozwiazanie dla kogos takiego jak ja o ile jeszcze zdobedzie sprzet na to (jakos ktos o tym zapomniał ze trzeba dropnać lub kupic, troche pr wydalem na zakupy, a niestety nie udalo mi sie jeszcze "paraolimpiady załozyc) efektem tego jest wg niektorych brak mobow i ludzi ale jakos nikt nie zwraca uwagi na brak krwi a powoli robi sie jej brak (gram ssakiem na r7 i uzywam mocy krwi dla lucka w wyprawkach).

Moze zamiast blokowac oblegi 1:1 pomysli ktos o tych walkach pomiedzy druzynami ekspedycji jak było zapowiedziane - wygrana druzyna brała by udział w ekspedycji na dana bestie, a przegrana zyskiwalaby X ludzikow i X krwi i XPLN zamiast repki jak niby bylo planowane - rozwiazalo by to problem braku surowcow bo ci przegrani wnosiliby do gry wiecej surowcow - taka rekompensata lub mozliwosc poswiecania X repy na ludzi i krew - skoro jest nadmiar repy na serwerze


ale ja to nie znam sie na grze wiec moze głupoty gadam
10-02-2009 12:54 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.


jak nie... ja na ten przykład uważam się za "maluczkiego"... w ciągu roku grania na BW repę widziałem łączeni 4 razy... 4 RAZY... a wy tak pogrywacie :/


A ja najwiekszy pechowiec bw mam 317pkt i brak odznak jakichkolwiek i 2 razy slownie DWA mialem repa Mad
pozdrawiam i milej zabawy z szukaniem repki Big Grin

__________________


10-02-2009 12:56 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.


bo maluczcy na forum nie zagladaja...
bo okres w ktorym stosowano ustawki byl krutki i dopiero sie rozwijalo wszystko a maluczki tego nie zdazyly odczuc za bardzo...

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

10-02-2009 12:57 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM, rok temu grałem na VIS, jednak przerwałem bo mnie gra znudziła. Mój dobry kumpel przerwał z tego powodu grę na BW.

On jakiś czas temu wrócił na BW, po czym się skasował bo stwierdził że, za wiele się nie zmieniło i chrzani to.

Ja natomiast miesiąc temu, wróciłem na Vis i obecnie wolę je od BW Wink bo tam nie utrudniają gry, nikt na siłę nie wprowadza swoich durnych pomysłów.

Rok temu uważałem VIS za dno, BW było fajne. Teraz BW to dno, a VIS idzie w górę.

Cóż premium się kończy, spłacę ludzi i uciekam stąd tak jak to zrobiło już większość znajomych Wink

a ty dalej uważaj ze masz pojęcie o grze.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-02-2009 12:57 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no widzisz topka z ustawkami byla wyeliminowana z oblegow u noopkow dlatego wreszcie wiekszosc klanow mogla walczyc na rowni ze soba niestety to sie zmienilo

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
10-02-2009 12:57 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dz1k1 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)Jest jeszcze jeden pomysł ale on jest jeszcze nie dopracowany.


WY JESTESCIE NIE DOPRACOWANI , nie ma jak teoretycy robia patcha pod wszystkie serwery a w ktorych gra jest tak bardzo zroznicowana Evil



Robcie ankiete i sami zdecydujemy czy wasz pomysl jest OK czy nie , placimy za ta gre nie po to by admin nam pisal :
cytat:
SushiMaker napisał(a)Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.


Dla mnie Sushi pokazales tym stwierdzeniem caly obraz adminow na bw

pozdrawiam




NIC DODAC NIC UJĄC SUSHI MAKERZE!
ZASTANÓW SIE CZASEM NAD SOBĄ! LEKCJA POKORY CI SIE PRZYDA!

Tak was widzi wiekszość aktywnych graczy! Takie macie podejście do nas!!
I powysyłam te wiadomosc do wszystkich klanów postaram sie by zrobic wszystko by zabrakło wma klientów!

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

10-02-2009 12:58 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie to powinnismy sie zebrac i ten patch obalic sila kazdy przez miech nie wplaci premium i zobaczymy jak beda gadac !! !! TO KPINA CO ROBICIE

Jak nie pomoze to, to drugi miesiac nie placic.

Koniec z tym wszystkim ta gra zchodzi na psy. Doswiadczeni ludzie proponuja rozwiazania gry ktore sa olewane a ktos kto ma zerowe pojecie o grze daje pomysl i na drugi dzien jest wprowadzany PATCH

DOMAGAMY SIE ANKIETY !! !! A do czasu jej zakonczenia proszu usunac patcha !!

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dz1k1: 10-02-2009 13:04.

10-02-2009 13:03 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Apolla
Triple Ace


images/avatars/avatar-23857.jpg

Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że liderzy klanow , nie bedą mieli jak zdobywać repy , nie jest żadnym argumentem. Wystarczy zaprzyjaźniony klan , troszkę organizacji i repka dla lidera to żaden problem..
Oto przykład :

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=88bd257159

Moi klanowicze , po prostu , albo sie rozebrali ,albo ubrali w itemy dodające hp.

__________________
anioły też czują..
10-02-2009 13:07 Apolla jest offline Szukaj postów użytkownika: Apolla Dodaj Apolla do Listy kontaktów
Kaladan
Double Ace


images/avatars/avatar-10377.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 116
Kraina: Moria II
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Darkshu napisał(a)
1) Nie bardzo czaję o co chodzi z tym klonowaniem - mógłby ktoś na pw mi to rozjaśnić lub rzucić link gdzie to jest rozjaśnione na chłopski rozum ?

2) Rozumiem, że ci co dużo zyskali nie chcą stracić korytka inni co się dopiero dowiedzieli - są zazdrośni i chcieliby też skorzystać - dla mnie sprawa jest prosta to bug, gdzie twórca nie przewidział inwencji graczy - ci co już skorzystali ( ją) niech się nacieszą tym co zdobyli - reszta ( w tym ja ) musi się obejść smakiem

PS. Raywen -> wybudujcie Katedre to też na brak repa top nie będzie narzekał


Proste, obie strony zakładały np. wilkołaki i mieli regenerację HP.

Pod koniec nikt nie ginął, nikt nie tracił repa, a obie strony go zyskiwały.

Coś jak dostawanie medali za strzelanie do wróbli.


Trzymałeś kiedyś broń w ręku? Strzelałeś? Każdy kto trzymał wie, że trafić w duży cel jest prosto, z kolei strzelanie do wróbli to wg już wyższa szkoła jazdyBig Grin .

Co do patcha. Cóż, mieliśmy repa, mogliśmy pochodzić na ekspy, mogliśmy całymi klanami się bawić. Kto chciał biegał jako najemnik i tam zdobywał repa.

__________________
Często coś sprzedaje:
Sprzedam
10-02-2009 13:09 Kaladan jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaladan Dodaj Kaladan do Listy kontaktów
Mei-gui
Newbie


images/avatars/avatar-13125.jpg

Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Guzik, oni tego nie cofną. To nie jest zagraniczny sklep, restauracja czy "gra dla przyjemności za którą płaci się ich twórcą" - w tych przypadkach obowiązuje "nasz klient nasz pan", to co tu mamy jest... nawet nie wiem czym. Ale miło, że pomożecie uwolnić się z nałogu paru kolejnym osobom.


Co do ustawianych oblegów, to będą teraz wyglądały nieco inaczej.
Całość podzieli się na 3 grupy (A, B i C) i tak:
Część A jest z klanu X, bierze zwinkę i sposta na maxa (powiedzmy że ich suma wynosi około 180), oraz dobrą broń. To oni zdobędą repkę. Stanowią najwyżej 5 osób w klanie.
Część B jest z klanu Y, bierze opiekuny i bronie z lekkim bonusem do zwinki oraz wieloma atakami, oraz arkanami do siły. Mają średnią zwinkę i spost (ich suma to około 130). Jest ich więcej i to ich klan przegra obleg, a zabici zostaną przez tych z części A.
Część C jest z klanu X. Występują na oblężeniach tylko z opiekunami - żadnych innych przedmiotów. Ich spost i zwinka są minimalne (suma około 80). Oni są po zwycięzkiej stronie, ale giną zabici przez B. Są mięsem armatnim koniecznym do przyznania repki.

Obleg wygląda tak:
Zawodnicy A zabiją zabodników z B, ale najpierw B zabiją tych z C (niekoniecznie wszystkich), aby przyznało repkę.

Potem A zrobią sobie expy i... zamieniamy się literkami.

Lepiej było jak każdy sobie radził sam (albo z kolegą), bo teraz to dopiero się zacznie - na znacznie większą skalę.
I oczywiście zwiększy się najemnikowanie... ale to tylko dla najsilniejszych, bo słabiutkich klanów ze średnią 5, 10, 20 ptk już praktycznie nie ma (reset szybko nadgania swoich kolegów i wraca do klanu), co oznacza tylko, że gra wymiera.
10-02-2009 13:13 Mei-gui jest offline Szukaj postów użytkownika: Mei-gui Dodaj Mei-gui do Listy kontaktów
mario3012
Full Member


images/avatars/avatar-13147.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 50
Klan: EXPMOB/ r5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poziom adminów jest żenujący jak ta gra ostatnimi czasy.

Oczywiście chciałem tu zaznaczyć ze złamałem regulamin BW gdyż, korzystałem z ustawek świadomie i produkowałem sobie repa, a jak widać była to luka w grze za co grozi kara - ( oczywiście chcialbym zaznaczyć ze 90% serwera zasługuje na kare)
Myślę ze kara będzie adekwatna do popełnionego czynu i skasujecie/ zbanujecie 90% serwera, i będziecie mogli żądać papieru w kiblu a nie opłat za premium.

Oczywiście rachunek ekonomiczny na pewno wyjdzie wam na +, skoro robicie wszystko żeby zniechęcić ludzi do tej gry, która nie jest rewelacyjna, 70% ludzi gra w ta grę tylko i wyłącznie żeby posiedzieć na IRCu i pogadać z ludźmi, kolejne 20% to ludzie którzy są poprzez zasiedzenie.

Teraz postawcie sobie pytanie kto kupuje premium


Oczywiście życzę zysków zysków zysków i przemyślanych wypowiedzi.

__________________

BW - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ WIELKI

10-02-2009 13:13 mario3012 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario3012 Dodaj mario3012 do Listy kontaktów
reksio
Double Ace


images/avatars/avatar-14969.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 123
Klan: Gwiezdna Horda
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Wieliczka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<hhahahahaahahahaha>


<hahahahahahaaahahh>

koń by sie uśmiał

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
moria 2: AnemiA
10-02-2009 13:16 reksio jest offline Szukaj postów użytkownika: reksio Dodaj reksio do Listy kontaktów
czarniol
Member


images/avatars/avatar-5511.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ślask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem patch jest bez sensu !! topka zwiała a mniejsi z 2 setki w tym momęcie zostali pozbawieni gonienia TOP-ki Frown

w tym momęcie można sie skasować

BRAWO za idiotyczny patch
10-02-2009 13:16 czarniol jest offline Szukaj postów użytkownika: czarniol Dodaj czarniol do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z tego co widzę to maluczkich niewielu płacze.


Nie płaczą bo :

- Mieli za mało hp aby robić tzn, klonować repa
- Nie wiedzieli jak
- Nie zależało im na repie

Uwierz mi Sushi, że maluczcy nie latają za repem nie chodzą na expy, a wiesz czemu nie latają na expy?

Bo topka i średniacy chodzą na ich oblegi i ich pozamiataja Big Grin

W czasie ustawek ludzie z Top i średni gracze nie chodzili aż tak czesto po repa co dawało możliwość zdobycia repa tym maluczkim, ale jak teraz to się zmieniło to maluczcy bedą mieli nadal problem, a nawet bedzie on jeszcze wiekszy Smile

Topka fakt faktem że bedzie miała gorzej ale sobie poradzi, bo jej zalezy i ma sprzet dzieki któremu pozamiata każdego na oblegu, kwestia zgrania sie klanu i/lub przyjaciół

oczywiscie piszę to jak na razie z punktu widzenia nie ograniczenego najemnictwa...

Ale mimo tego sądzę, że to zmiana chybiona chociażby ze z wzgledu na pokrzywdzenie szefów klanów...

Ale poczekamy na to co wykombinujesz z tym prezentem dla szefówSmile



cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Punisher_BoS napisał(a)
KASUJE SIE!
to jest chore.

UWSTECZNIASZ TĄ GRE SUSHI!!!!!!!!!! UWSTECZNIASZ JA I NISZCZYSZ KLIENTOW!
PADNIE TA GRA JAK OGAME! I DOBRZE!!!!!!!!!!!!
jasne usuncie repa z remisow!
Nie masz pojęcia o tej grze!!! zerowego !!!!!!!!!!!!!

ZWIEKSZ MOBY a nie ludziom psujesz gre. jak juz sie nauczono wykrozystywac sprzet, to go zabierasz!!!!!!!!!!! KPINA!!

wnosze o anulowanie patcha, lub przynajmniej przeprowadzenia ankiety wsród graczy .

ZADAMY ANKIETY!!!!!!!!!!!!!


Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.


Nie wiem czemu sie ta oburzacie na tą wypowiedz, mnie ona rozbawiła Smile )

#EDIT OFC pozytywnieBig Grin

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Che_Deva: 10-02-2009 13:22.

10-02-2009 13:17 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Hakkonen
Full Member


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 67
Klan: Obs
Kraina: Moria
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech no spokojnie. Zobaczymy co zrobia z totemem klanowym (o ile kiedykolwiek wyjdzie...)

Ja tam na ekspy nie chodze za czesto bo jakos nie moj klimat i naprawde nie wiem co w nich fajniejszczego (poza wiekszym ekspem). Ustawki to pomysl dosc stary, ja nigdy ich nie robilem ale bylem pewien ze po to jest sprzet do odnawiania HP. Nie rozumiem czemu administracja nagle stwierdzila ze to zle, ale ich wola. Osoby ktore bede chcialby miec repa i tak beda kombinowaly i go mialy.

Najsmieszniejsze jest stwierdzenie ze to ma byc sposob na nieczyszczenie lokacji. Sorki, ale ja tego nie rozumiem....

Moze tak nakazac zglaszanie wojen klanowych, osoba moderujaca niech przyznaje/nie przyznaje repa według swego widzimisie, a dla "zwyklych" graczy wprowadzic rep za dni premium. Bo już się pogubilem w tym jaki jest cel szanownej administracji.

Pamietam watek ktory kiedys zalozylem ze suffix zdobywcy jest zle napisany - wtedy odpisano mi ze jest ok. Po jakis 3 miesiacach spojrzalem znowu, i zostalo naprawione. Bez zadnego przyznania sie do bledu/informacji.

Tak samo to wyglada teraz. Ilez juz czasu temu byly watki na forum o najemnictwie? To co jest proponowane teraz zostalo zaproponowane i tam, ale gracze doszli do wniosku ze nie jest to najlepsze rozwiazanie. (a wtedy admini mowili ze nie ma sensu o tym gadac bo beda "walki na lokacjach"). Teraz zas admini wprowadzaja to jako "swoje swietne rozwiazanie".

Jak bylo z kamieniami za peery. Byla ankieta, dlugi watek (ja bylem na nie i proponowalem inne rzeczy), mialo byc do przemyslenia i dupa. Niedlugo, jak gracze zapomna, temat pewnie wroci jako zi niu ajdija of admini.

Nie chce mi sie gadac. Ogolnie ja tam osobiscie nie mam nic przeciw, gram spokojnie a wydatek 13 zl/mies nie jest dla mnei duzy. Ale jakos nie widze oryginalnych pomyslow adminow ktore urozmaicaly by gre.

Moj pomysl jak sprawic by cos zostalo wprowadzone:
1. Zaproponowac
2. Umowic sie z innymi graczami by to zjechali (najlepiej w jak najdluzszym watku)
3. Zgodzic sie z jadacymi
4. Poczekac pół roku

i jest! Smile
10-02-2009 13:27 Hakkonen jest offline Strona domowa Hakkonen Szukaj postów użytkownika: Hakkonen Dodaj Hakkonen do Listy kontaktów
tomek841
Lord


images/avatars/avatar-11828.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 270
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mei-gui napisał(a)
Guzik, oni tego nie cofną. To nie jest zagraniczny sklep, restauracja czy "gra dla przyjemności za którą płaci się ich twórcą" - w tych przypadkach obowiązuje "nasz klient nasz pan", to co tu mamy jest... nawet nie wiem czym.


to się nazywa komunizm...
ha, nawet nicki mają czerwone!
precz z pathem, preczz komuną!!
10-02-2009 13:28 tomek841 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek841 Dodaj tomek841 do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.1.0.15 - 10 lutego 2009

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH