Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem statusu nowicjusza w klanie?
Nie, uważam że nie powinno się ograniczać najemnictwa. 845 70.53%
Tak, nowy klanowicz powinien móc brać udział w oblężeniach dopiero po 24 godzinach. 205 17.11%
Tak, nowy klanowicz powinien móc brać udział w oblężeniach dopiero po 48 godzinach. 148 12.35%
Łącznie: 1198 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. 109 Ankieta - średnia ocena: 2,90109 Ankieta - średnia ocena: 2,90109 Ankieta - średnia ocena: 2,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mongward
Full Member


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jarvis napisał(a)
cytat:
griwald napisał(a)
to jak teraz główny klan ma pomagać akademiom skoro dopiero po x czasu będzie można dołączyć do oblega
głupota


Zawsze będzie mógł zwołać kilku ludzi z głównego i kontre przeprowadzić za te x czasu i odzyskają klocek...




No jasne, odbiją klocek, ludzie wrócą do głównego klanu, i znowu zaczną oblegać akademie - i co, klocek ma tak krążyc w kółko? 2 dni u mnie, 2 dni u kogoś innego?

__________________
R6 - Kriss



cytat:
krzyk1976 napisał(a)
Wygląda na to,że mi ktoś zniknął niedźwiedzi set ...

10-02-2009 12:32 Mongward jest offline Szukaj postów użytkownika: Mongward Dodaj Mongward do Listy kontaktów
TheakEuron
Member


Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł idealny Smile zagłosowałem na 24h Smile mam nadzieje, że to wprowadzą Smile taka zmiana spowodowałaby, że klany faktycznie nabrałyby znaczenia i skończyłyby sie przekręty z repą i awansem jednoosobowego klanu do top 10 klanów ze względu na najemników...

__________________
Nick w grze taki jak na forum: TheakEuron
10-02-2009 12:32 TheakEuron jest offline Strona domowa TheakEuron Szukaj postów użytkownika: TheakEuron Dodaj TheakEuron do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na NIE...a powodow ku temu jest multum....miedzy innymi taki, ze powstanie jeden najsilniejszy klan w krainie i on bedzie mlucil a reszta....bedzie bita....tak jak teraz BW Team probuje postapic z graczami...BW Team lecicie w dol z pomyslami rowno...wezcie od razu zmiencie adres bloodwars na ŻAL.PL...bo inaczej tego ujac nie w sposob.

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
10-02-2009 12:32 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
sit
Member


Data rejestracji: 05-04-2008
Postów: 25
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka wersja jest wogle bez sensu zgadzam sie z przdmowca , jezeli juz chcecie cos wyrownac powinno byc inaczej ten kto dolaczy do jakiegos klanu moze z niego wyjsc dopiero po 24h a wyzucony moze dolaczyc po 48h najemnicy by sie zastanawiali czy na tyle czasu moga pozostawic swoj klan w oslabieniu bo nie zdaza wrocic do siebie na oblega , to spowoduje ze o najemnictwo bedzie ciezej a to dla najemnikow da ze ludzie beda chcieli placic za ich uslugi

__________________
PRZYJMOJE ZLOM W ROZLICZENIU ALE TRZEBA SIE DOGADAC

r4 - sit
r6 - sit007
10-02-2009 12:33 sit jest offline Szukaj postów użytkownika: sit Dodaj sit do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jarvis napisał(a)
cytat:
griwald napisał(a)
to jak teraz główny klan ma pomagać akademiom skoro dopiero po x czasu będzie można dołączyć do oblega
głupota


Zawsze będzie mógł zwołać kilku ludzi z głównego i kontre przeprowadzić za te x czasu i odzyskają klocek...


No i zapmnij o reputacji. Przewaga jednego klanu w obu przypadkach bedzie pewnie miazdzaca.
10-02-2009 12:33 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
Grozt
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 3
Klan: Szkola Necronomicon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może po prostu wprowadzić inne ograniczenia czasowe dla broniących a inne dla atakujących?

__________________
r3 = Dziurkacz


Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!
10-02-2009 12:35 Grozt jest offline Szukaj postów użytkownika: Grozt Dodaj Grozt do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

RE: Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)

Oznaczałby on, że gracz który dołączył do klanu, mógłby dołączyć do oblężenia lub założyć oblężenie w klanie dopiero po upływie 24h lub 48h od momentu dołączenia do klanu.

A tym samym :

1. Nie dacie slabszym klanom mozliwosci sie bronic

2. Rozwalicie kilka klanow z poza top 2 (mowie o r1, nie wiem jak jest na innych serwerach). Dlaczego? Bo w slabszych klanach nikt nie siedzi spokojnie na pupie w 3 strefie, tylko wszyscy musza sie wymieniac i robic ochronki. Klan ma 35 czlonkow, 10 wyjdzie na wymiany i po powrocie nie bedzie moglo dolaczyc do oblezen... co znaczy brak 10 osob w oblezeniu wie chyba kazdy poza pomyslodawca projektu Tongue

3. Sojusze praktycznie przestana istniec, bo i po co ?

4. Jak sobie wyobrazacie gre na serwerach, gdzie jest ograniczenie 3 stref ?
Czy osoby, ktore sa w parach/trojkach maja sie od razu skasowac, bo wymianki beda mogly robic 2 razy w miesiacu (podczas wojny nawet 1 wymiana w klanie dziennie = brak 1 silnego gracza = znaczne oslabienie)

5. "lub założyć oblężenie" - to ja proponuje, zeby NIKT nie mogl zakladac oblezen... przeciez w tej grze oblezenia sa zbedne Tongue


Zamiast tego proponuje wprowadzenie nie smiesznych 24/48h, ale co najwyzej 1 h.
Albo jeszcze lepiej - w ciagu 12 h po wejsciu do klanu nie bedzie mozna zdobywac reputacji, za to bedzie mozna ja stracic w przypadku przegranej - i to by chyba podzialalo Happy


Babciu zgadzam sie w 99% Smile
1% pozostawiam na 12h Smile dlaczego tak dlugo Smile na r1 1 faza oblega trwa 12h wiec nie ma szans dolaczyc Smile , ja proponuje 3-6h - chociaz to i tak nie uchroni przed wbiciem do klanu w tych ostatnich sekundac hzeby sie jeszcze zalapac Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-02-2009 12:36 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Mongward
Full Member


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież to rozsadzi system bw ><


Myśląc logicznie :


ściągam sobie znajomych i po 24h zakładam obleg - moi rywale nie mają szans, jeżeli u nich w klanie nie było akurat najemników. Jednym słowem - oblegi będą "ustawiane", w 95% beda one konczyly sie sukcesem.

__________________
R6 - Kriss



cytat:
krzyk1976 napisał(a)
Wygląda na to,że mi ktoś zniknął niedźwiedzi set ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mongward: 10-02-2009 12:39.

10-02-2009 12:36 Mongward jest offline Szukaj postów użytkownika: Mongward Dodaj Mongward do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze tak zrobic inaczej - niech na r2 i r5 zostanie jak jest w koncu to stare serwery i to nie sa serwery BETA wiec nie wprowadzjamy tam zmian wywracajacych cale zycie do gory nogami.

Moze czas otworzyc R9 - Moria III Ulepszona.

I tam wprowadzic pomysl z zarem krwi, z dolaczaniem do obelgow po 48 godzinach, z blokiem ustawek po repa?

O ile lepiej by bylo i kazdy by byl zadowolony.
10-02-2009 12:38 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
xxxKalixxx
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 45
Klan: SWIAT WAMPIROW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Karakorum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hurrin napisał(a)
Jestem na NIE...a powodow ku temu jest multum....miedzy innymi taki, ze powstanie jeden najsilniejszy klan w krainie i on bedzie mlucil a reszta....bedzie bita....



witamy na R2 Wink )))
10-02-2009 12:38 xxxKalixxx jest offline Strona domowa xxxKalixxx Szukaj postów użytkownika: xxxKalixxx Dodaj xxxKalixxx do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo. Widac ze co jeden pomysl to bardziej genialny. 24h? 48h? A moze od razu zrobic e 30 dni.

Niech sie w koncu ktos zajmie do cholery kwestia pacza lokacyjnego (walki, rep etc) to sie do ... najemnictwo samo ukroci. Pomysl powyzszy za to znakomicie rozwala uklady klan-akademia i uklady sojusznicze. Jak jedna z propozycji 24/48h wejdzie w zycie to gratulacje - zacznie sie rozp...nie slabszych akademiii przez klany glowne. A repa to juz chyba wszyscy zobacza jak im sie przysni.

Prosba do administracji - juz zreszta gdzies wyrazona.

Wezcie wy usiadzcie i wypracujcie jakas wizje gry. Bo w tej chwili latacie od sciany do sciany, a gracz za cholere nie moze byc pewny co tez administracja wykombinuje za moment. Pogadajcie z ludzmi z top kazdego serwa, bo kazdy ma swoja specyfike i dowiedzcie sie jak gra funkcjonuje, bo momentami sprawiacie wrazenie jakbyscie nie mieli o tym zielonego pojecia.

OGARNIJCIE SIE DO DIABLA!

edit do postu nizej:

W walkach pomiedzy klanami top4 na r7 jest zawsze miks postaci; przychodzi sie, odchodzi sie etc.

Cholera naprawde szkoda czasu i kasy wrzuconych w gre.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 10-02-2009 12:39.

10-02-2009 12:38
stoigniew
Triple Ace


images/avatars/avatar-10822.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 200
Kraina: Necropolia III
Skąd: kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem czemu tak późno. trzeba to było zrobić kilka miesiecy temu.

Oczywiscie pomysl w 100% popieram.
Wreszcie bedzie można pomyśleć jak przygotować się do oblegu,
żeby pokonać przeciwnika. Zacznie się myślenie w tej grze.

REPY NIE BEDZIE????? Cóż za bzdury wygadujecie???

Na r4 nie widzialem jeszcze oblegu miedzy top1 a top2 bez repy.

Zreszta pomysl otwiera nowe mozliwosci, nowe strategie działania,
klan wreszcie bedzie klanem.
Sytuacji ktore opisujecie, że mozna taki, a taki przekret na repke zrobić
nie chce mi się komentować., bo post bylby tak dlugi że nikt by tego nie przeczytal.

Licze ze ankieta potrwa troche dluzej niz ostatnia, tak aby wiekszosc mogla sie wypowiedziec

__________________
r4 goly
r10 stoigniew


Po irytujących wycofaniach sie z Kt informuje ze od tej pory takie coś zgłaszam!!
10-02-2009 12:38 stoigniew jest offline Szukaj postów użytkownika: stoigniew Dodaj stoigniew do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwny pomysł.
najlepiej zlikwidować repa i nie bedzie problemu, uczestnictwo w ekspedycjach inaczej rozwiązać. nie wiem ilością stworów , albo zdobywaniem repy tylko na ekspach np.
reputacja=fame mozę uwzględnic ją w opisie postaci, zrobić że np reputacja przyciaga zwiększona ilość zasobów(ludzi krwi kasy )

Lider klanu zawsze ma przegrane a teraz jeszcze zabraliscie mu szanse na reputacje Wink

Ja jestem na nie.

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
10-02-2009 12:40 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
Karinas
Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja powiem tyleTongue Sytuacja z serwa r5 Klan TOP2 PSD postanowilo zniszczyc klan NA dajac im lipne klockiTongue REPA kiedys sie im skonczy-zakladanie obla na TOP1 czy 3 nic nie da bo i tak pewnie nie beda walczyc no moze o klocka jedynieTongue Powiedzmy Petrusek wyjdzie sobie po repa do noop klanu o ile w ogole wyjdzieTongue to my na niego obleg zabieramy klocka i kasujemy go do zera- wtedy dopiero bedzie brakowalo ludzi na serwie na odbudowe klockow bo gwarantuje jako ze slabsi gracze beda mogli pomarzyc o repie beda kasowac klocki topce jak tylko bedzie to mozliweTongue

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Ten patch nie zostanie zmieniony.

Dosyć pushowania się repem.


Kasowanie sie wiekszosci graczy
10-02-2009 12:41 Karinas jest offline Szukaj postów użytkownika: Karinas Dodaj Karinas do Listy kontaktów
FURROR_WDL
Junior Member


Data rejestracji: 08-11-2008
Postów: 11
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uderz w stół a.... topka już wyje!

Dlaczego zablokowaliście 'ustawki' 1 vs 1 ? Bo nie było oblężeń i 'znajomi' z dużą ilością punktów nie mieli juz gdzie latać i siekać repy ? Bo słabsi gracze wreszcie mieli szanse na równy rozwój ? Bo topka boi się, ze nie daj Boże ktoś ich dogoni ?

Przywróćcie 'ustawki' a rozwiązę sie wam problem z oblezeniami i kombinowaniem z ograniczeniami. Kto będzie chciał będzie latał na oblegi, a kto nie będzie jak to kiedyś nazwaliście 'paraolimpiadował'


PS. hahahaha obiektywizm tej ankiety położył mnie na łopatki... Ankiety z założenia robi się wśród losowej grupy społeczeństwa, albo ścisle sprecyzowanej żeby uzyskać jak najbrdziej obiektywny wynik. Chyba logiczne kto będzie brał w niej udział w znacznej mierze a na pewno na tyle żeby przechlić szalę zwycięstwa. Kto ? Ktoś kto jest aktwyny i zagląda na forum ? A kto to taki ? w 90% gracze top którym tylko jedna odpowiedź z tych trzech jest zadowalająca. To tak jakbyście zrobili ankiete wsórd pielęgniarek "Komu podnieść płacę ? a) nauczycielom, b) pielęgniarkom, c) górnikom

__________________
KUPIĘ

Dobry Zwinny Korbacz
Legendrne Dobre AK-47
Czarną biżuterię z sufami do sily i/lub zwinki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FURROR_WDL: 10-02-2009 12:48.

10-02-2009 12:42 FURROR_WDL jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR_WDL Dodaj FURROR_WDL do Listy kontaktów
Bahamut
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2008
Postów: 123
Kraina: Moria II
Skąd: Gubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stoigniew napisał(a)


Oczywiscie pomysl w 100% popieram.
Wreszcie bedzie można pomyśleć jak przygotować się do oblegu,
żeby pokonać przeciwnika. Zacznie się myślenie w tej grze.




jakie pomyslec ? sciagnac 2 najemnikow przed zalozeniem oblegu zeby mogli sie podpiac pod koneic i wygrana w kieszeni ... naprawde duzo do mysleeeniaaaaaa zeby pokonac przeciwnika !! 2 lata nad tym planem myslalem ...
10-02-2009 12:42 Bahamut jest offline Szukaj postów użytkownika: Bahamut Dodaj Bahamut do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
a moze tak zrobic inaczej - niech na r2 i r5 zostanie jak jest w koncu to stare serwery i to nie sa serwery BETA wiec nie wprowadzjamy tam zmian wywracajacych cale zycie do gory nogami.

Moze czas otworzyc R9 - Moria III Ulepszona.

I tam wprowadzic pomysl z zarem krwi, z dolaczaniem do obelgow po 48 godzinach, z blokiem ustawek po repa?

O ile lepiej by bylo i kazdy by byl zadowolony.



JESTEM 3X NA TAK

Może wtedy admini zobaczą ze kultek z zarem nie jest taki fantastyczny bo wiekszosc wybierze wladka do broni 1h ... ze pomysł z 24-48 h jest nietrafiony itd.

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



10-02-2009 12:44 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swego czasu miałem taką sytuację - na klan w którym byłem (średnio 100-150k punktów ludzie) został założony obleg na przejęcie klocka przez klan który miał średnią koło 40k punktów...

Do tego klanu dołączyło się dwójka najemników z top 5. po jakiś czasie dołączył 3...

Wiec gdyby nie możliość dołączenia paru znajomych z top 50 nie można by było w rzaden sposób obronić kloca...

A tak w ostatnim momęcie dołączyły się osoby nam rzeczliwe i ledwo bo ledwo ale klocek został w rękach właściciela a nie w rękach kogoś kto ledwo zrobił 20k punktów ale załatwił sobie wsparcie z top5...

przy założeniu 24-48h nie będzie się dało obronić klocków ANI ich utrzymać...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
10-02-2009 12:45 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
cytat:
Hurrin napisał(a)
Jestem na NIE...a powodow ku temu jest multum....miedzy innymi taki, ze powstanie jeden najsilniejszy klan w krainie i on bedzie mlucil a reszta....bedzie bita....



witamy na R2 Wink )))


Najsilniejszy klan bijąc słabsze nie dostanie żadnego repa Wink
Przeciwnik musi zadać odpowiednią ilość obrażeń.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

10-02-2009 12:45 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
alante.
Junior Member


Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 17
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze by tak wszyscy placimy kase i niegramy poco przeszkadzac wlascicielowi ?
10-02-2009 12:46 alante. jest offline Szukaj postów użytkownika: alante. Dodaj alante. do Listy kontaktów
Selk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł tragiczny.

Robiło się coraz gorzej ze zdobywaniem repa to powstała idea "ustawek" w celu obejścia oblegów w których wygrywał ten kto sprowadził szybciej i więcej najemników.

Likwidacja ustawek, teraz najemnictwa. Totalne zniszczenie wszystkiego. Bez repa nie ma gry, nie expedycji które są w sumie najciekawszym aspektem BW.

Zamiast wymysleć coś co sprawi że reputacji przybędzie to pojawiają się pomysły by repa już nie było.

Była mowa o walkach ekip expedycyjnych między sobą w lokacjach, i gdzie poszedł pomysł ? w zapomnienie.

Tak więc trzeba coś zmienić ale nie w tym kierunku jaka jest propozycja w tej ankiecie.

Robiła się tragedia ze zdobywaniem repa, to gracze kombinowali, ale kombinowanie sie kończy bo już się nic nie da wymyślić.
10-02-2009 12:47
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
cytat:
Hurrin napisał(a)
Jestem na NIE...a powodow ku temu jest multum....miedzy innymi taki, ze powstanie jeden najsilniejszy klan w krainie i on bedzie mlucil a reszta....bedzie bita....



witamy na R2 Wink )))


Najsilniejszy klan bijąc słabsze nie dostanie żadnego repa Wink
Przeciwnik musi zadać odpowiednią ilość obrażeń.



to jak ma zdobyc tego repa ???? Jak klan top 1 ma zdobyć repa jeśli klan top 2 jest o wiele slabszy od niego ???? POdzielic sie na 2 klany ??? Robić ustawki ??? Na tym ma polegać ten patch ???

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



10-02-2009 12:47 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
viper211
Member


images/avatars/avatar-13432.jpg

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 36
Kraina: Necropolia II
Skąd: Legnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł spoko ;D Teraz będą przynajmniej jakies walki a nie walki samych najemników...



Pozdroo

__________________

10-02-2009 12:48 viper211 jest offline Szukaj postów użytkownika: viper211 Dodaj viper211 do Listy kontaktów
tedezjusz
Newbie


images/avatars/avatar-13386.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebawem zostaną tylko wyprawy i ataki za które niestety rep nie wpadnie Frown

__________________

10-02-2009 12:49 tedezjusz jest offline Szukaj postów użytkownika: tedezjusz Dodaj tedezjusz do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem kto na ten pomysl wpadl, ale nie byl to na pewno ktos trzezwy umyslem Tongue

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

10-02-2009 12:49 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
nokturnus
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2008
Postów: 8
Kraina: Moria II

kategorycznie NIE! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co wy znowu za głupoty wymyślacie? chcecie się pozbyć źródła dochodu?

__________________
r5 Drakonian
r9 klimaj
10-02-2009 12:50 nokturnus jest offline Szukaj postów użytkownika: nokturnus Dodaj nokturnus do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaznaczam od razu, że nie czytałem całej dyskusji, tylko kilka postów na początku 1 i 2 strony. I nie mam zamiaru brać udziału w szerszej dyskusji tylko wyrażę swoje zdanie.

Po pierwsze - jak ktoś słusznie napisał - gdyby to wprowadzić oblegi zaczynałyby się de facto 24 lub 48h przed założeniem oblężenia. Czyli przechodzimy do systemu jaki funkcjonował w grze RedDragon (mam na myśli zasadzki, dla tych co grali). Czyli kopiujemy grę.

Po drugie - klany nie składają się tylko z osób o tym samym poziomie, ilości punktów i sprzęcie. Można powiedzieć, że bywają nieźle zróżnicowane zarówno punktowo jak i sprzętowo (no ale skąd admini mają to wiedzieć, skoro nigdy w tą grę nie grali Tongue ) - są słabsi i silniejsi. Dla słabszych jedyna możliwość na repa (poza jakimś skończonym fartem Tongue ) to przebiegnięcie się po słabszych klanach, gdzie szanse te są większe. Ryzykowanie domkiem po to, żeby pójść i ubić jakiegoś moba to dostateczne ograniczenie.

Po trzecie - Oczywiście, każdego wkurza niesamowicie to, że straci domek, bo tamten klan ściągnie lepszych najemników niż on, ale jak ta sama osoba będzie tym co rzeczonych lepszych ściągnie to nagle jest wszystko w porządku.

Po czwarte - To jak my, średniacy mamy repę zdobywać?? Na oblegach klanowych padamy jak muchy góra w 3 rundzie (ostatnio co prawda udało mi się nawet obleg przeżyć, ale z repy powąchałem tylko ten minus przy cyferkach Tongue ), o 1 strefie nie ma co myśleć, jak jeszcze uniemożliwicie nam wychodzenie z klanu (czy raczej udział w oblegach w słabszych klanach) to już wogóle zapomnimy co to są ekspedycje.

Po piąte (odnosząc się do czwartego) - widzę jeden plus tego wiecznego braku repy - lokacje na r2 zaczną świecić pustkami po 3 dniach od respawna a nie po 2 godzinach rotfl rotfl rotfl

Po szóste - Jedyne jakieś logiczne rozwiązanie tego, jeśli administracja jest tak uparta na te zmiany, to umożliwienie "nowicjuszom" dołączania od razu do oblężeń obronnych a do napadów po 24h od wejścia do klanu. Tylko czy to coś zmieni w tym pomyśle, skoro tak czy owak pozostaje on do bani??

Po siódme - Podsumowanie: ABSOLUTNIE I ZDECYDOWANIE: LIBERUM VETO!!!NIE ZGADZAM SIĘ!!!

__________________
OUT OF ORDER

10-02-2009 12:50 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
amiger
Junior Member


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 16
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

To porażka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paranoja tej gry polega na coraz gorszych pomysłach. Nie przemyślane decyzje się mszczą już ręce opadają. Tu już nie idzie o to czy gra będzie lepsza czy nie tylko o to czy w nią grać czy nie. To żenujący pomysł nie mający praktycznego uzasadnienia. Rozważania nad tym czy to może tak lub tak da coś tak lub nie tak są pozbawione sensu. Uważam że taka decyzja jest bardzo zła i czas najwyższy na to by powiedzieć nie zmianom które zaskakują graczy. Wiele osób jest z nią bardzo związanych lecz nie na tyle by przestać w nią grać. Jest w końcu wiele innych gier w których nie dokonuje się zmian z dnia na dzień.

__________________

10-02-2009 12:50 amiger jest offline Szukaj postów użytkownika: amiger Dodaj amiger do Listy kontaktów
Camouflage
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nie widzę totalnie żadnego problemu Smile

Przecież nikomu z 4tys aktywnych graczy [ pozostałe 13tys to ci co odeszli w siną dal więc ankieta mija się z celem zwłaszcza że z tych 4tys na forum zagląda 2000 - dane dotyczą jednego serwera ] w ogóle nie będzie to przeszkadzać:

ALE POD JEDNYM WARUNKIEM!

Zróbcie to sobie na kolejnym serwerze np. HARDCORE Lajt Wink

To będzie najlepszy wskaźnik oceny pomysłowości BW Team.

pozdrawiam
tych z góry trzęsących się o swoje stołki i tych małych którzy się uczą co i jak Big Grin

__________________
Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój
10-02-2009 12:50 Camouflage jest offline Szukaj postów użytkownika: Camouflage Dodaj Camouflage do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leo napisał(a)
cytat:
Thorga napisał(a)
cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
cytat:
Hurrin napisał(a)
Jestem na NIE...a powodow ku temu jest multum....miedzy innymi taki, ze powstanie jeden najsilniejszy klan w krainie i on bedzie mlucil a reszta....bedzie bita....



witamy na R2 Wink )))


Najsilniejszy klan bijąc słabsze nie dostanie żadnego repa Wink
Przeciwnik musi zadać odpowiednią ilość obrażeń.



to jak ma zdobyc tego repa ???? Jak klan top 1 ma zdobyć repa jeśli klan top 2 jest o wiele slabszy od niego ???? POdzielic sie na 2 klany ??? Robić ustawki ??? Na tym ma polegać ten patch ???



przykladowa sytuacja z r4 klany top 4 w stanie wojny
klan top1 vs klany top2,3,4 razem wziete(nejlepsi ludzie z 3 klanow)
w klanie top1 niewielkie wsparcie sojusznikow

w oblegach repa plynie spokojnie ale no wlasnie ALE:
jak wojna sie skonczy klany top2,3,4 sie rozejda i wroca do pierwotnych skladow to klan top1 oblegajac je nawet repa nie wyciagnieBig Grin

gdzie tu logika? aaa no tak klan top1 zrobil blad ze jest taki mocny xD

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo
10-02-2009 12:52 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH