Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty najemniczy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego?
Nie, uważam że najemnicy powinni otrzymywać reputację za oblężenia 900 60.16%
Tak, jestem za takim patchem 519 34.69%
Nie ma to dla mnie znaczenia 77 5.15%
Łącznie: 1496 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty najemniczy 90 Ankieta - średnia ocena: 3,4090 Ankieta - średnia ocena: 3,4090 Ankieta - średnia ocena: 3,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra on ma go 60k a ja mam 1k jest różnica zrobie 2 expy i nie mam repa a innie też tak samo bedą mieli więc bez sensu jedyny sposób potem to mieć s1 a żeby ją mieć trzeba mieć 80lvl na r1 ma ten lvl 1 osoba na r2 w sumie więcej ale to i tak jeden klan a co z innymi słabymi klanami albo osobami słabymi w dobrych klanach jak już ktoś powiedział naprawdę te pomysły dzisiaj odstraszają ludzi od dalszej gry to co zostają tylko ataki i wyprawki już prawie

__________________

10-02-2009 14:16 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no, Spadne z krzesła zaraz co pomysł to lepszy Tongue
hehehehe

Jasne bez repa bez najemników, a my repa mamy czarować Tongue namiatać się na sparach bez sensu.

klan top 1 vs top 2 Tongue z czego wiadomo ze duuuuzo dmg tam bedzie, wiec beda pewnie 3 rundy i topka bedzie miala repa jak swinia niebo. 4 z jedneog klanu bo reszta straci Tongue
szok.

Mogliscie mowic od razu ze chcecie top 100 wywalic z gry bo wam za bardzo realia gry obnażaja. spoko sami pojdziemy. Po nowym patchu nie wielu zostanie Tongue

hehe. Odcieli nas od repa doszczetnie.

Nie no pomysly macie iście parlamentarne Tongue
hehe

Delete Panowie, robimy delete bo nas tu nie chca Smile

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

10-02-2009 14:16 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi , to fatalny pomysl . Nie ma szans zeby odbyl sie jakikolwiek obleg z repem w moim przypadku . kogo nei zaatakuje z mojego klanu to odpusci obleg . Gdiz eni pojde to musze siedziec 48h i jasne jest ze jak zaloze obleg tam i pojde z dobra ekipa to przeciwnik nie dolaczy . Jak pojde sam to sciagna kogos kto mi nawali a zysk maja bo obronia klocek . Jaka widzisz alternatywe zdobywania repa dla mocnych osob ?
10-02-2009 14:16 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli bedzie wymyslone alternetywne źródlo repa to jestem za

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
10-02-2009 14:16 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten pomysl niczym sie nie rozni od poprzedniego....
Tak czy siak.. zabieracie Nam repa.. czyli satysfakcje z gry .. bez repa gra nie istnieje Wink

__________________
r10 --AdorisE
10-02-2009 14:16 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
FURROR_WDL
Junior Member


Data rejestracji: 08-11-2008
Postów: 11
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RÓBCIE CO CHCECIE ALE PRZYWRÓĆCIE USTAWKI I PROBLEM W ZNACZEJ MIERZE SIĘ ROZWIĄŻE !!!

__________________
KUPIĘ

Dobry Zwinny Korbacz
Legendrne Dobre AK-47
Czarną biżuterię z sufami do sily i/lub zwinki

10-02-2009 14:17 FURROR_WDL jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR_WDL Dodaj FURROR_WDL do Listy kontaktów
Xzyho
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Omg... poprostu zal dupe sciska.... zamiasta bawic sie z najemnikami zajmijcie sie waznijszymi zadaniami chocby zbalansowaniem broni palnej i bialej.... ofc jest przeciw wprowadzeniu tego patcha....

__________________
R16- Xzyho
10-02-2009 14:17 Xzyho jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzyho Dodaj Xzyho do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blax napisał(a)
Jestem na TAK, ale jak pisałem w poprzednim temacie, bez zmiany systemu przyznawanie reputacji to nie przejdzie.

System reputacji można zmienić chociażby tak:

- Dostawanie repa za udane wyprawy w zależności od poziomu trudności (ew. za rodzaj zdobytych przedmiotów, jeśli znajdę wypas artefakt to wzrasta moja wartość w oczach innych ^^)

- Reputacja za pokonanie wyższego poziomowo wampira w zasadzce (w różnicy poziomowej liczonej bezwzględnie) co jest w miarę logiczne, jeśli jestem Dawid i powalę Goliata to chyba napiszą o tym w gazecie co nie?

- Reputacja za nowe odznaki.


Nie wiem jak ciężki byłoby to do wprowadzenia, ale jeśli nie to, to co innego?

Pozdrawiam,

Thoth (Mystery)



Walki w lokacjach.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
10-02-2009 14:17 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Oxion
Member


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 36
Klan: Rabbits
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wioska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jak poprzedni nie poważny wiecie co to jeszcze zablokujcie możliwość korzystania z broni będzie równiej !.... A i może jeszcze ograniczmy ilośc repa do max 500 i dodajmy do tego minusowego repa, do tego może hmm zmniejszyć ilość mobów ekspedycyjnych na R6 mamy już parę lokalizacji wyczyszczonych ! I wtedy będzie się miło i przyjemnie grało \o/\o/\o/

Takie czysto teoretyczne pytanie :

Po co ten strzał w kolano ? rotfl

__________________

Logiczne myślenie ma przyszłość ... Albo i nie ma Big Grin
10-02-2009 14:18 Oxion jest offline Szukaj postów użytkownika: Oxion Dodaj Oxion do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nie miałbym niczego do tych patchy dzisiejszych pod warunkiem że pojawiłby sie tylko jeden z nich

jak chcesz ograniczyc wybijanie moobów to nie przechodzmy z jednej skrajności do drugiej

Wczesniej lokcje były pozamiatane po 1-02 dniach, a teraz bedą cały czas wypełnione bo nikt nie bedzie miał repa.

A czemu?
Bo ograniczasz ustawki (czyli klonowanie repa)
A zarazem ograniczasz najemnictwo...

wybierz jedno z 2 rozwiazań, a nie dwa na raz;/

__________________

10-02-2009 14:18 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
Można tylko krótko podsumować - wszystko ładnie pięknie, tylko jest to niestety uwalenie zdobywanie repa bez stworzenia innych możliwości jego zdobycia.


Ray, Tobie raczej nie brakuje repa?

PS. Masz go 60.000


Ech... się zasłaniasz tym Rayem
A ja top 13 i mam go zaledwie ponad 1.000
może teraz spojrzysz na to inaczej.

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

10-02-2009 14:18 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie SushiMaker ,według mnie ankieta ci/wam wystarczająco pokazała co większość osób pakujących w premium o tym pomyślę sądzi Evil
Także po co drążyć temat?
Najemnictwo ma taką frajdę ,nie tylko ze względu na to że się niesie pomoc ale również że się człek nachapie REPUTACJI Wink


__________________

10-02-2009 14:18 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ismahel napisał(a)
Sushi , to fatalny pomysl . Nie ma szans zeby odbyl sie jakikolwiek obleg z repem w moim przypadku . kogo nei zaatakuje z mojego klanu to odpusci obleg . Gdiz eni pojde to musze siedziec 48h i jasne jest ze jak zaloze obleg tam i pojde z dobra ekipa to przeciwnik nie dolaczy . Jak pojde sam to sciagna kogos kto mi nawali a zysk maja bo obronia klocek . Jaka widzisz alternatywe zdobywania repa dla mocnych osob ?


To podzielcie klan.

Zbyt silny klan po prostu ma monopol i przez to jest niezdrowy dla dynamiki serwera.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 14:18 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
A MOZE BY TAK POMYSLEC NAD RESETEM SERWERA ? TO BY BARDZO UZDROWILO SYTUACJE. CO O TYM SADZICIE ADMINISTRACJO ?


a o którym serwerze kolega myśli ?

bo ja byłbym za resetem r1 ;p
















a tak do tematu

czy ten patch nie miał przypadkiem pozwolić słabszym zdobywać repe ??
no bo jeśli tak to w/w pomysł jest bez sensu Smile

przyjdą silniejsi najemnicy, nie zdobędą repa ale i tak wybiją wszystkich przeciwników więc ci słabsi repa nie zobaczą Big Grin





odczepcie się już od tego najemnictwa i zajmijcie się czymś konstruktywnym
10-02-2009 14:18 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
mrmarilyn
Member


images/avatars/avatar-12894.jpg

Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 40
Klan: Inferno
Kraina: Moria II
Skąd: KonstBlancin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DOBRA KAZDY TAK PISZE ZE REZYGNUJE A W RZECZYWISTOSCI ZARAZ PEWNIE PRZEDLUZYCIE PREMIUM...:p

ZROBMY POPROSTU BUNT... NIE KUPUJMY NP PREMIUM DUZA LICZBA OSOB DO NP MAJA.. ZORGANIZUJMY SIE... BO GADANIE NA FORUM NIC NIE DA.. ONI TO WPROWADZA ZREZYGNUJA PO 2 OSOBY NA SERWERZE A RESZTA UZALEZNIONYCH I TAK BEDZIE DALEJ GRALA...

ehhh... pisanie tutaj nic nie da:/

__________________
Gdyby moby ukrzyżowały Chrystusa ten by nie zmartwychwstał....
10-02-2009 14:19 mrmarilyn jest offline Strona domowa mrmarilyn Szukaj postów użytkownika: mrmarilyn Dodaj mrmarilyn do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)

Walki w lokacjach.


no tak... tylko jak zdobyć repę w lokacjach skoro nie ma się jej żeby do tej lokacji pójść?! O_o

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased
10-02-2009 14:19 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
mario3012
Full Member


images/avatars/avatar-13147.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 50
Klan: EXPMOB/ r5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

RE: Patch anty najemniczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Osoby o stażu poniżej 48h w klanie nie będą dostawały repa.


- Patch ten nadal pozwoli korzystać z najemników.

- Najemnicy nie będą otrzymywali korzyści za pomaganie w oblegach.

BW I SHUSHI NIE IDZCIE TĄ DROGĄ

jedyne super rozwiazanie to kasacja serwera a cala administracja do pośredniaka

__________________

BW - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ WIELKI

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mario3012: 10-02-2009 14:22.

10-02-2009 14:19 mario3012 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario3012 Dodaj mario3012 do Listy kontaktów
bogus
Member


images/avatars/avatar-7896.gif

Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 39
Kraina: Necropolia V

RE: Patch anty najemniczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Osoby o stażu poniżej 48h w klanie nie będą dostawały repa.


- Patch ten nadal pozwoli korzystać z najemników.

- Najemnicy nie będą otrzymywali korzyści za pomaganie w oblegach.



to nie lepiej odrazu napisac

likwidujemy expedycje

a to co z siebie robią co nie którzy to szkoda gadac extra pomysły oby takich więcej

__________________
warriorshade

r5 xYx r7.r9 - warriorshade
10-02-2009 14:19 bogus jest offline Szukaj postów użytkownika: bogus Dodaj bogus do Listy kontaktów
Nalfein
Newbie


Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 2
Klan: BK Team
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi o pomysły na przydzielanie pkt reputacji - moim zdaniem pkt reputacji powinny być również przydzielane za wygrany atak na gracza potencjalnie silniejszego (większa ilość pkt w rankingu), natomiast w razie porażki - pkt nie otrzymuje się.
10-02-2009 14:19 Nalfein jest offline Szukaj postów użytkownika: Nalfein Dodaj Nalfein do Listy kontaktów
sleepek
Double Ace


images/avatars/avatar-10982.jpeg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reputacja już dawniej powinna być wprowadzona za rzeczy związane z reputacją:

- powinno się dostawać za zadania, których niestety nie było zbyt wiele, ale na początek gry w sam raz
- można wprowadzić nowe zadania typu : ktoś grasuje na okolicach/dalekich/pielgach im trudniejsza wyprawa i wyższy poziom napotkanego bossa tym więcej repa jak w typowych grach RPG Wink
- do tego wyżej przydałby się oddzielny budynek w którym można kupować zadania - podskoczą ceny złomu bo np. trzeba by wydać 250k na to żeby przygotować się do takiego zadania ...
- możecie mnie zatrudnić mam cudowne pomysły, wiem!

__________________
Nick w grze - Smerfetka
10-02-2009 14:19 sleepek jest offline Szukaj postów użytkownika: sleepek Dodaj sleepek do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No czy Wy (mowa o kochanych Adminach) macie po 7 lat ?? Big Grin na 1wszy pomysl juz wiekszosc graczy opowiedziala sie przeciwko niemu. . . . . na drugi to juz wiadomo ze bedzie jeszcze gorzej a ten trzeci to juz naprawde jest do bani . . . . zawialo Was czy cos ? wiosna sie chyba zbliza Tongue

Jestescie najwiekszymi upartymi ignorantami jakich widzialem kiedykolwiek na moje oczy !

Edit: literowki

__________________
R14
Nick: przemus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemus: 10-02-2009 14:20.

10-02-2009 14:20 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Piaskowy
Lord


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 331
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

RE: Patch anty najemniczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Entropia napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Najemnicy nie będą otrzymywali korzyści za pomaganie w oblegach.

No to chyba tak wam się tylko wydaje....


Yhm czyli dążymy teraz do tego żeby najemnicy przestali pracować za rep a zaczęli pracować za prki... Osobiście uważałam że branie kasy za "pomoc" jest niestosowna, ale skoro nie będzie innych korzyści a w klanie nie będzie co robić i repy nie da się wyrwać znikąd żeby jakiegoś moba sklepac to można i tak zarabiać w sumie czemu nie..







Za ile pr pomoglbys w oblegu jakiemus klanowi? Szczegolnie slabemu, ktorego skladki wynosza zalozmy 500pr tygodniowo od osoby? Przemnoz teraz ta sume za jakas Ty bys pomogl przez powiedzmy 5 najemnikow Smile ktory klan na takie cos stac? Takie rozwiazanie nie wejdzie w zycie bo bedzie nieoplacalne ;/

__________________
http://www.aleksiejs.pl/blog/lista-blogow-seo-tematyka-budownictwo/
10-02-2009 14:21 Piaskowy jest offline Strona domowa Piaskowy Szukaj postów użytkownika: Piaskowy Dodaj Piaskowy do Listy kontaktów
ZbanowanyKoX
Forum Ace


images/avatars/avatar-15669.jpg

Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 82
Klan: PERWERS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Wyspy Czarnej Maści

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fatalny pomysł.
Jeszcze nigdy nie byłem na najmie tylko po to by komuś pomóc.
W każdym oblężeniu chodzi o REPa.


Jestem na NIE. Happy

__________________
NICK: SerwatkowyKoX
ID: 66259


---> !!! KONKURS !!! <---


10-02-2009 14:21 ZbanowanyKoX jest offline Szukaj postów użytkownika: ZbanowanyKoX Dodaj ZbanowanyKoX do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Sushi , to fatalny pomysl . Nie ma szans zeby odbyl sie jakikolwiek obleg z repem w moim przypadku . kogo nei zaatakuje z mojego klanu to odpusci obleg . Gdiz eni pojde to musze siedziec 48h i jasne jest ze jak zaloze obleg tam i pojde z dobra ekipa to przeciwnik nie dolaczy . Jak pojde sam to sciagna kogos kto mi nawali a zysk maja bo obronia klocek . Jaka widzisz alternatywe zdobywania repa dla mocnych osob ?


To podzielcie klan.

Zbyt silny klan po prostu ma monopol i przez to jest niezdrowy dla dynamiki serwera.


A może przestaną płacić premium ? Taki widoczny nacisk z dołu w odpowiedzi na coraz częstsze zdanie z góry "macie zrobić tak i tak".

No no... powinszować podejścia do marketingu...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
10-02-2009 14:21 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blax napisał(a)
Jestem na TAK, ale jak pisałem w poprzednim temacie, bez zmiany systemu przyznawanie reputacji to nie przejdzie.

System reputacji można zmienić chociażby tak:

- Dostawanie repa za udane wyprawy w zależności od poziomu trudności (ew. za rodzaj zdobytych przedmiotów, jeśli znajdę wypas artefakt to wzrasta moja wartość w oczach innych ^^)

- Reputacja za pokonanie wyższego poziomowo wampira w zasadzce (w różnicy poziomowej liczonej bezwzględnie) co jest w miarę logiczne, jeśli jestem Dawid i powalę Goliata to chyba napiszą o tym w gazecie co nie?
- Reputacja za nowe odznaki.



to wtedy by przekręty odwalaliSmile i to nie złe:d nasi serwerowi oszuści mieli by wielkie pole do popisuSmile

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
10-02-2009 14:21 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
Karinas
Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje dolozyc kolejna odpowiedz w ankiecie:

Glupszego pomyslu nie da sie chyba juz wymyslic ... choc nie chwalmy dnia przed zachodem slonca!!

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Ten patch nie zostanie zmieniony.

Dosyć pushowania się repem.


Kasowanie sie wiekszosci graczy
10-02-2009 14:22 Karinas jest offline Szukaj postów użytkownika: Karinas Dodaj Karinas do Listy kontaktów
Blax
Double Ace


images/avatars/avatar-1100.gif

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 105
Kraina: Moria
Skąd: Dzicz.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)



Walki w lokacjach.


Też dobry pomysł, ale tu musiałyby mieć znaczenie:

- siła poziomowa uczestników
- siła przeciwnika
- skorygowanie o obrażenia, drop itd.

Wtedy mocni gracze byliby wynagradzani za bohaterstwo Tongue

__________________
Nick: Thoth

R9: Chanca
10-02-2009 14:22 Blax jest offline Szukaj postów użytkownika: Blax Dodaj Blax do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Che_Deva napisał(a)
Ja tam nie miałbym niczego do tych patchy dzisiejszych pod warunkiem że pojawiłby sie tylko jeden z nich

jak chcesz ograniczyc wybijanie moobów to nie przechodzmy z jednej skrajności do drugiej

Wczesniej lokcje były pozamiatane po 1-02 dniach, a teraz bedą cały czas wypełnione bo nikt nie bedzie miał repa.

A czemu?
Bo ograniczasz ustawki (czyli klonowanie repa)
A zarazem ograniczasz najemnictwo...

wybierz jedno z 2 rozwiazań, a nie dwa na raz;/



To juz jest lepszy pomysl od waszych kolejnych w ktorych macie nadzieje ze glosowanie na TAK zblizy sie do 50% glosujacych i tak czy siak to wprowadzicie Smile

__________________
r10 --AdorisE
10-02-2009 14:22 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
Ninior
Junior Member


images/avatars/avatar-9310.jpg

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 10
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poronione pomysły zlikwidowanie ustawek 1vs1 do tego brak możliwości zdobycia repa Pomagając swojemu sojusznikowi / akademii. Ponadto mało kto będzie chciał ciężko będzie się bronić przed silniejszym klanem bo mało kto będzie chciał przyjść za darmo na pomoc zawsze pretekstem był rep. Ostatnie działania dążą jedynie do zagłady BW ...

__________________

10-02-2009 14:22 Ninior jest offline Szukaj postów użytkownika: Ninior Dodaj Ninior do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Sushi , to fatalny pomysl . Nie ma szans zeby odbyl sie jakikolwiek obleg z repem w moim przypadku . kogo nei zaatakuje z mojego klanu to odpusci obleg . Gdiz eni pojde to musze siedziec 48h i jasne jest ze jak zaloze obleg tam i pojde z dobra ekipa to przeciwnik nie dolaczy . Jak pojde sam to sciagna kogos kto mi nawali a zysk maja bo obronia klocek . Jaka widzisz alternatywe zdobywania repa dla mocnych osob ?


To podzielcie klan.

Zbyt silny klan po prostu ma monopol i przez to jest niezdrowy dla dynamiki serwera.


To zlikwidujcie klany najlepiej Wink skoro klany maja sie dzielic na 15 mniejszych to jaki jest ich sens Wink ? Klan to byla jednosc nazwy, ludzi w nim zgromadzonych a nie dzielenie sie na mniejsze z koniecznosci.
A dajmy na to 1 mocny klan stwierdzi ze ma gdzies repe i zostanie jednoscia - i co bedzie sobie farmil te mniejsze i zabieral klocki ?
To moze niech wszyscy ida na pustaki wtedy bedzie sprawiedliwie ;]
10-02-2009 14:22 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty najemniczy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH