Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (71): « pierwszy ... « poprzednie 69 70 [71] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższych zmian?
TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%
Nie mam zdania, niech inni zdecydują za mnie. 46 1.24%
Łącznie: 3716 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Finałowa propozycja zmian dot. reputacji 528 Ankieta - średnia ocena: 5,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mystica
Newbie


images/avatars/avatar-12802.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Czyli teoretycznie: Jak Lopezzo kopnie xxxxx w tyłek i on spadnie do 5s. to powinien się cieszyć bo ma szansę na większego repa w najuboższej strefie?



Raczej nie bo max expa na 5 strefe jest 70? To chyba bardziej tyczy sie 4 strefy gdzie bardzo czesto przeprowadza sie ataki na ludzi z 5 za ktorych ma sie max expa

__________________

12-02-2009 10:16 Mystica jest offline Szukaj postów użytkownika: Mystica Dodaj Mystica do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE


zabije najmnictwo. Gram głównie dla emocji z najemniczenia. Bez nagrody w postaci reputacji to nie emocje Pleased
W/g mnie wprowadzenie zmian spowoduje stagnację, no niestety grać rolę będą tylko znajomości.


Pozdrawiam.

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
12-02-2009 10:19 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istny wypas... nie ma co - nie potrzeba kombinować rep się sam będzie lał strumieniami, wystarczy sobie sierotę, która jest nieaktywna dorwać i ładować ja dwa razy na dzień...

oczywiście w linii prostej prowadzi to do klikomaniactwa i o-gamowej choroby zwanej "przyśrubowany do kompa"...

to nic że już teraz część ludzi klika w moby kto pierwszy ten lepszy. Rozszerzmy tą chorobę na ataki...

bo BW to nie jest "bezsensowne klikanie"...

Już widzę lokacje po wprowadzeniu tego wynalazku czyli repa dla wszystkich...

Jak ktoś ładnie podsumował - dwa dni ataków daje repa na czerwonego - powiedzmy, że środek będzie miał gorzej niech zbierają 3 dni. A teraz przemnożyć tą ilość x graczy na serwie i zobaczymy co się stanie z lokacjami...

Naprawdę będę zadowolony kiedy mali i pyskaci zaczną płakać, że mają po 1k repa a odrodzenie moba kosztuje ponad 1k za np. białego Wink

Albo że ekspy im nie wchodzą na lokacji bo nikt nie wybije czarnych/hydry do końca Wink

Eh dawajcie ten patch już i niech dobrzy i kombinujący gracze testują i znajdują już sposoby jego wykorzystania a reszta niżej niech się zabija o kwadraty oraz zdycha na mniejszych i pustych lokacjach Wink

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
12-02-2009 10:21 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
tunajerzy
Triple Ace


images/avatars/avatar-12994.gif

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 157
Klan: B33RS33K3RS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz wygląda to o wiele lepiej. Głosowałem na nie. Teraz zagłosował bym na tak.

__________________

Grafika wykonana przez D3vill

R6 Tuna
12-02-2009 10:22 tunajerzy jest offline Szukaj postów użytkownika: tunajerzy Dodaj tunajerzy do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tunajerzy
kojotto
Member


images/avatars/avatar-13153.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 25
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogólnie wyczesany pomysł bo moje ataki (jesli nie po ludzi/krew) to są na poziomie wyssania około 200doska jesli to przeliczyś to wpada mi za atak 20 repu hehe za 10 ataków mam expe np na fenka ;] huraaaaa zajefajny pomysł tylko to z liderem jest do bani bo repu 2* wiecej którego nie traci bez sensu co to mu da ze będzie miał góry repa? jak nikt z nim nie pójdzie bo inni tez będą repić w zawrotnym tępie zostawcie chociarz tych najemników w spokoju juz lepszy był ten pomysł ze oblegu 2 godz przed zakończeniem niemozna odwołać

__________________
R5:kojot
R2:Bobik
!!
12-02-2009 10:28 kojotto jest offline Szukaj postów użytkownika: kojotto Dodaj kojotto do Listy kontaktów
gesiu
Newbie


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie

__________________
Nick w grze aszanti
12-02-2009 10:30 gesiu jest offline Szukaj postów użytkownika: gesiu Dodaj gesiu do Listy kontaktów
kojotto
Member


images/avatars/avatar-13153.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 25
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha jeszcze jedno

jest godzina 10;30 a ja juz od 7 poluje na fenka lub czerwonego w lokacji i dupa a później mam nadzieje ze niebędzie limitów mobów?

__________________
R5:kojot
R2:Bobik
!!
12-02-2009 10:34 kojotto jest offline Szukaj postów użytkownika: kojotto Dodaj kojotto do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z bardzo niejednoznacznymi wynikami ankiety w Polsce oraz wieloma opiniami, że "teraz zagłosowałbym inaczej" itd... postanowiliśmy co następuje:

1. Patch zostanie wprowadzony na serwerach:

Polska - r9 i późniejszych
Francja - na wszystkich serwerach (ponad 77% za)
Anglia - na wszystkich serwerach (ponad 92% za)
Rosja - na wszystkich serwerach (nowy serwer gdzie zmiany nie spowodują żadnego efektu)

2. Przewidywana data wprowadzenia patcha:
poniedziałek 16 luty 2009

3. UWAGA!
W przypadku powrócenia do pomysłu PIT - FIGHT ataki przestaną generować REP.
Jest to uzależnione głównie od tego, czy gracze wynajdą jakiś EXPLOIT umożliwiający pushowanie Repem z ataków.

Z poważaniem
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


12-02-2009 10:57 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (71): « pierwszy ... « poprzednie 69 70 [71] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH