Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (71): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższych zmian?
TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%
Nie mam zdania, niech inni zdecydują za mnie. 46 1.24%
Łącznie: 3716 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Finałowa propozycja zmian dot. reputacji 528 Ankieta - średnia ocena: 5,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po zapoznaniu się z sugestiami kulturalnej części graczy, proponujemy następujące zmiany w BW:

1) Patch cmentarza => cmentarz będzie generował repa (pierwszy poziom 5/h, drugi poziom 10/h, trzeci 20/h).

2) Patch szpitala => szpital będzie generował repa (ilość repa na godzinę równa lvlowi szpitala, max poziom szpitala = 10).

3) Patch pośredniaka => pośredniak będzie generował więcej ludzi (nie jest jeszcze ustalone ile, ale myślimy o większym wzroście na wyższych poziomach).

4) Patch Clan leadera => lider klanu nie będzie tracił reputacji na oblężeniach, oprócz tego każda reputacja zyskana przez niego w oblężeniu będzie mnożona *2.

5) Patch nowicjusza klanu => przez pierwsze 24h po dołączeniu do klanu postać nie będzie otrzymywała reputacji za wygrane oblężenia. Nadal będzie mogła dołączać do oblężeń lub tworzyć własne.

6) Ilość reputacji generowanej przez Katedrę zmniejszy się ze 120 do 100 na godzinę, jednak efekty dodające reputacji z budynków będą się sumowały.

UPDATE
7) Zdecydowaliśmy się porzucić koncepcję areny, na rzecz prostszego sposobu zdobywania pkt reputacji - mianowicie będzie się go otrzymywało za walki między graczami.

Gracz za wygraną z innym graczem będzie otrzymywał ilość reputacji = 1/10 zdobytych przez niego w walce pkt doświadczenia. Będzie to korzystniejsze dla niższych stref, gdyż jak wiadomo atakując graczy ze stref wyższych otrzymują oni większą ilość doświadczenia, niż w drugą stronę. Reputacja za przegrane walki nie będzie odejmowana.

Powyższa zmiana może zostać wprowadzona wyłącznie z innymi proponowanymi przez nas zmianami.

W związku z dodaniem dodatkowej opcji w trakcie trwania ankiety, informujemy, że ma ona dla nas wartość czysto orientacyjną i bardziej będziemy zwracać uwagę na Wasze opinie. W związku z tym prosimy o nie pisanie po raz setny, że zmieniły się warunki w trakcie trwania ankiety. Z góry dziękujemy!

A teraz uwaga.
Zmiany mogą wejść wszystkie (7 punktów) lub żadna. Opcji pośrednich nie ma!

Jeśli zostanie przegłosowana opcja 'NIE', uznajemy, że tematu nie było.
Czas trwania ankiety 2 dni.

Uwaga 2: Tylko do tych, którzy nie potrafią się zachować: jeśli nie podobają ci się zmiany, a nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia - zagłosuj na opcję NIE i opuść forum. Nie interesują nas wulgarne komentarze na nasz temat, ani kompleksy i frustracje autorów tego typu postów. Wszelkie tego typu uwagi zaśmiecające wątek będą karane min. dwoma ostrzeżeniami.

UWAGA 3: Proszę o NIE wysyłanie do mnie na PW wiadomości na temat patcha!

Uwaga 4: W przypadku większości negatywnych komentarzy jak do tej pory porzucamy koncepcję robienia czegokolwiek z najemnictwem i repem, gdyż to będzie oznaczało, że obecny system jest dobry i nie wymaga żadnych zmian ani poprawek.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-02-2009 19:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Coral
Member


images/avatars/avatar-12567.jpg

Data rejestracji: 20-10-2008
Postów: 33
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś kosztem czegoś...

Nie wiem wogole czemu kombinujecie skoro najlepiej jest jak jest.
nie zawsze "stare" znaczy "gorsze"
Jestem za tym żeby gra się rozwijała, ale myślałam że to polega raczej na dodawaniu nowych rzeczy a nie odejmowaniu tych do których się przyzwyczailiśmy.

Będzie przez ten patch duuuuużo zamieszania i kłopotów. Łatwiej będzie się oblegało słabsze klany, bo nikt nie zdąży im przyjść z pomocą







eh...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Coral: 11-02-2009 16:26.

10-02-2009 19:36 Coral jest offline Szukaj postów użytkownika: Coral Dodaj Coral do Listy kontaktów
sleepek
Double Ace


images/avatars/avatar-10982.jpeg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobrze!
A będzie jeszcze lepiej!
Darmowy rep już jest ... Smile
O darmowe expy się staramy! Smile

Takie nawiązanie do reklamy ... Smile

__________________
Nick w grze - Smerfetka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sleepek: 10-02-2009 19:39.

10-02-2009 19:38 sleepek jest offline Szukaj postów użytkownika: sleepek Dodaj sleepek do Listy kontaktów
Marzyciel
Member


images/avatars/avatar-12296.gif

Data rejestracji: 17-09-2008
Postów: 39
Klan: Czciciele Światła
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się nie zgadzam. Najemnictwo to najemnictwo, właśnie jak to ujął któryś z Was drodzy administratorzy, staracie się, aby ta gra nie stała się "głupim klikadłem", a przez repę z budynków czym ma się stać? O repę się walczy, a nie się ją buduję.
Jestem na nie.

__________________
R3: Noomarsil
10-02-2009 19:38 Marzyciel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marzyciel Dodaj Marzyciel do Listy kontaktów
Losos
Forum Ace


Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 83

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche to godzi w osoby które mogą teoretycznie dostać się do 3s < bo mają wymagany poziom albo nawet większy> ale z przyczyn wiadomych... brak realnej szansy na założenia oblega i zdobycia takiego kwadratu i siedzą w 4s .... no ale lepsze to niż nic , Tak ... wkońcu skończy się "oddawanie za repe" a do tego dojdzie jeszcze ta arena Smile oby jak najszybcej bo wtedy każdy ma z tego korzyść Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Losos: 10-02-2009 19:42.

10-02-2009 19:40 Losos jest offline Szukaj postów użytkownika: Losos Dodaj Losos do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na to przystaje to dobry kompromis moze ograniczy najemnictwo

i mam pytanie jest to ankieta na zasadzie dyplomacji znaczy wieksza ilosc głosów wygrywa czy TAk musi miec przewage iluś tam % zeby przeszło ??
10-02-2009 19:40 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje za przejrzyste opisanie propozycji . Jestem na TAK .

Komentarz - warto obnizyc koszt szpitala w ludziach lub zastapic ludzi krwia w sensownej ilosci zeby nie bylo ulatwienia . Szpital 6 kosztuje 640k ludzi co skutecznei zabija dalsza rozbudowe ( na calym r5 80m ludzi ) . Wyzsza rozbudowa szpitala jest jednak neiunikniona jesli ta opcja mam miec jakiekolwiek znaczenie jesli chodzi o naplyw repa .
10-02-2009 19:40 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oki ja mam tylko pytanie bo tam nie zostało to uwzglednione. Rozumiem, że ustawki również zostają ponieważ za ich wycofaniem gracze stanowczo byli przeciw? To moje pytanie bo nie ma tego w pktach. Jeśli nie, to szpitalowy ep tzreba chyba jednak troceh zwiększyć bo daje strasznie mało repa. Uprzejmie Proszę o odpowiedz Pozdrawiam



Edit: Kolor + literówka

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Punisher_BoS: 10-02-2009 19:46.

10-02-2009 19:41 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4) Patch Clan leadera => lider klanu nie będzie tracił reputacji na oblężeniach, oprócz tego każda reputacja zyskana przez niego w oblężeniu będzie mnożona *2.


to ze ktoś jest klan liderem nie znaczy ze ma "srać" (lepszego określenia nie mogę znaleźć Tongue ) tym repem nie dość ze 2x więcej zdobywa to jeszcze go nie traci no ludzie ogólnie to by mogło tak i być ...


Co do najemnictwa to proponował bym jakąś zakładkę gdzie gracz deklarował by przynależność do klanu (przynależność można było by zmienić ale np. raz na tydzień) i taki gracz nie zdobywał by repa poza klanem do którego przynależy całkowicie pewnie by to nie zlikwidowało najemnictwa ale myślę ze bardzo ograniczyło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hooligan84: 10-02-2009 19:46.

10-02-2009 19:41 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi pomysł się bardzo podoba, ograniczy to trochę najemnictwo... Co prawda nadal będę (i inni też będą) chodził do innych klanów pomagać w oblegach, bo np znajomemu chcą kloca zabrać itp. ;] A jak chcę repa to kto mi zabroni zostać w słabszym klanie na kilka dni? Jestem jak najbardziej na TAK!!!

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-02-2009 19:41 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Nup102
Junior Member


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam Sie





Smile

__________________



10-02-2009 19:42 Nup102 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nup102 Dodaj Nup102 do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak Smile jesli beda jakies informacje odnosnie Pit-fight to prosil bym o nie Smile

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
10-02-2009 19:42 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
The_Game
Double Ace


images/avatars/avatar-13797.gif

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 143
Klan: Zakon Mocy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na NIE.
Dlaczego??Otóż słabsi gracze sporo na tym ucierpią.Nie każdy może wbić się do 2/3 s i tam sobie repić.Natomiasy tacy z 50-55 lvl będą musieli jedynie repić na prawdziwych oblegach(nie żadne ustawki itepe)

__________________

Polecam grafika Zbanowany_Ridick

10-02-2009 19:42 The_Game jest offline Strona domowa The_Game Szukaj postów użytkownika: The_Game Dodaj The_Game do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja jestem na tak. Choc boli ten rep w 3s bo słabsi gracze w słabszych klanach nie mają dostępu do 3s. A no i co w takim razie z r1. Tam repa bedzie od groma i bedzie sie rozwijał tylko klan (Date i całe jego gałezie)
10-02-2009 19:42 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Vojtex
Double Ace


images/avatars/avatar-16009.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 131
Klan: Suonka/\MK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sanok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szacunek dla administracji wreszcie ciekawa oferta
popieram ja w 100%

__________________


Hankjunior przestal byc Tmodem... Wreszcie jakis promyk nadziejiBig Grin
Na moich akucjach obowiazuje zasada KT=CM+24h
10-02-2009 19:42 Vojtex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vojtex Dodaj Vojtex do Listy kontaktów
majlet__
Member


images/avatars/avatar-12589.gif

Data rejestracji: 15-12-2008
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie to nawet podoba ale Smile

jest 10 luty a w złotej wieży juz niema nic do trzaskania


z tym tez trzeba coos zrobic

__________________
R4 Majlet
R6 WildWildWest



Arachne w Pieknym stylu


10-02-2009 19:43 majlet__ jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet__ Dodaj majlet__ do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomimo..jakis uwag jestem na tak...
Tylko..
cytat:
3) Patch pośredniaka => pośredniak będzie generował więcej ludzi (nie jest jeszcze ustalone ile, ale myślimy o większym wzroście na wyższych poziomach).


Zapewne...chodzi o r3 a co z krwia?Ktorej..na r1 brakuje?

Edit:
Zwiekszy sie ilosc..reputacji a co za tym idzie..zwiekszy liczba ekspedycji..
co z moobami?
bo jesli patch wejdzie..w zycie pomimo
cytat:
RYTUAŁ POŚWIĘCENIA ]
moby...tragicznie zmniejsza swa liczbe?

GŁOSOWAŁEM NA ZASADACH BEZ PKT 7 KTORY ZOSTAL DODANY TERAZ ODDAL BYM GŁOS NA NIE
NIE ROZUMIEM TAKIEGO ZACHOWANIE KIEDY PODCZAS SONDY ZMIENIA SIE WARUNKI......
LUDZIE GŁOSOWALI..NA TAK BO CHCIELI ARENY...
JAK DLA MNIE SONDA...JEST NIE WAŻNA..


__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 11-02-2009 18:19.

10-02-2009 19:43 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Ironhide
Junior Member


images/avatars/avatar-5339.jpg

Data rejestracji: 26-10-2007
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem na tak. jakieś szanse będą a nie latanie tygodniami za repą. a najemnikiem można być za prki przynajmniej na HC Pleased

__________________
R2 Nomad Black/Red/White Sparta
R11 Charakteru
R13 VntSTAR
R18 Nomad
10-02-2009 19:43 Ironhide jest offline Szukaj postów użytkownika: Ironhide Dodaj Ironhide do Listy kontaktów
Evolka
Triple Ace


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 187
Klan: No_Fear
Kraina: Necropolia

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za tylko szkoda ze w 3s tak malo daje ;/ tydzien czekania na konkretny rep
No spoko wkoncu doszlismy wszyscy do porozumienia

Pozdro....

__________________
Nick R3/13:Evo
10-02-2009 19:43 Evolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Evolka Dodaj Evolka do Listy kontaktów
Hellia
Double Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 119
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakładam, że patch 1.1.0.15 nie podlega dyskusji i nie zostanie wycofany?

Jeśli tak to z pkt widzenia lidera, który jest "uziemiony" co prawda z własnej woli, ale miło było by od czasu do czasu postawic ekspe jestem za tymi zmianami.

__________________
R3: Hellia
10-02-2009 19:44 Hellia jest offline Szukaj postów użytkownika: Hellia Dodaj Hellia do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chwala Konrad za dojrzalsze podejscie do calej sprawy.

Coz, jesli tylko cale 6 lub nic, ja wybieram 6. Najemniczenie sie co prawda skonczy ale widze swiatelko w tunelu Tongue

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

10-02-2009 19:44 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Darina
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 7
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie, to najemnictwo daje smak tej grze

__________________
Najlepszy drop: Runiczne spodnie
10-02-2009 19:44 Darina jest offline Szukaj postów użytkownika: Darina Dodaj Darina do Listy kontaktów
Mongward
Full Member


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit ; ops, miało nie być komentarzy ;p

__________________
R6 - Kriss



cytat:
krzyk1976 napisał(a)
Wygląda na to,że mi ktoś zniknął niedźwiedzi set ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mongward: 10-02-2009 19:46.

10-02-2009 19:44 Mongward jest offline Szukaj postów użytkownika: Mongward Dodaj Mongward do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie NIe Smile patch nic nie wniesie Smile tylko wiekszy zament ...jak zawsze 4 strefa poszkodowanaSmile

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
10-02-2009 19:45 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
BloodMaster
Forum Ace


images/avatars/avatar-10332.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 83
Klan: KZoo
Kraina: Necropolia II; Moria IV
Skąd: Lubniewice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Jestem na tak.

Ta ankieta jest najlepszym rozwiązaniem, a nie rzucanie w siebie mięsem.

Dużo tego repa nie będzie, ale zakładają, że expy będą się odbywały co dwa dni to mamy około 480 repa [na 3s i 10 poziomie szpitala], więc powinno wystarczyć na dzisiejsze czasy.



__________________

R3: R4F4L_B
R13: BloodMaster

Mój świat, Moje Kredki [ !! ]. Won Z Mazakami [ !! ]


Sztuką jest żyć, arcydziełem jest żyć i nie zejść na psy.

10-02-2009 19:45 BloodMaster jest offline Strona domowa BloodMaster Szukaj postów użytkownika: BloodMaster Dodaj BloodMaster do Listy kontaktów AIM Screen Name of BloodMaster: brak YIM Account Name of BloodMaster: brak Zobacz profil MSN BloodMaster
martinez102
Newbie


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie zgadzam się to cios dla słabszych klanów które nie bedą mogły liczyć na wsparcie poszukujące repa mnie pomysł się nie podoba

__________________
r3:asienka
r4:martinez102
10-02-2009 19:45 martinez102 jest offline Szukaj postów użytkownika: martinez102 Dodaj martinez102 do Listy kontaktów
Bartex
Member


images/avatars/avatar-17682.jpg

Data rejestracji: 03-05-2007
Postów: 39
Klan: BTK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 strefa nie otrzymuje repa i szpital nie jest do wybudowania na r5 powyzej 5 poziomu np. dla mnie (top 13), poniewaz wymaga za duzo ludzi ... zastanawiam sie jeszcze co zaglosowac

__________________
moj nick R13: BarteX
10-02-2009 19:45 Bartex jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartex Dodaj Bartex do Listy kontaktów
gajos
Forum Ace


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 94
Klan: adehade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Northampton

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak najbardziej na tak, wreszcie oblezenia miedzy klanami przybiora normalny wyglad i nie bedzie pakowania sie koskami z topki ;]
tutaj szansa dla normalnych klanow, ktore aby powalczyc beda zdane wylacznie na siebie ;]

__________________
R1 Christian
R11 Binbiniqkegabenik


''Weszedles na LuckLuck i zabrales kilka rzeczy'' made by Maja Big Grin
10-02-2009 19:45 gajos jest offline Szukaj postów użytkownika: gajos Dodaj gajos do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
The_Game napisał(a)
jestem na NIE.
Dlaczego??Otóż słabsi gracze sporo na tym ucierpią.Nie każdy może wbić się do 2/3 s i tam sobie repić.Natomiasy tacy z 50-55 lvl będą musieli jedynie repić na prawdziwych oblegach(nie żadne ustawki itepe)


oO, ja mam 52 lvl i nie pomyślałbym nie wpaść na obleg do kumpli, jeśli ktoś chciałby zabrać im klocki.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-02-2009 19:45 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
spiderek
Newbie


Data rejestracji: 30-11-2008
Postów: 1
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na TAK, wreszcie jakies konkrety i skonczy sie beznadziejne latanie za repem
10-02-2009 19:45 spiderek jest offline Szukaj postów użytkownika: spiderek Dodaj spiderek do Listy kontaktów
Strony (71): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH