Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA TanssssOna, Ergo_proxY » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony TanssssOna, Ergo_proxY
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

TanssssOna, Ergo_proxY Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jola
Postać TanssssOna
Ergo
Postać Ergo_proxY

Multikonta = ban stały

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




28-02-2009 15:19 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Rower666
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 12
Klan: 666
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moze odpuscic Ergo?? usunie drugie konto i zapomnimy o wszystkim... (tak jak bylo z Dev666) ?? :>:>:>
01-03-2009 14:14 Rower666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rower666 Dodaj Rower666 do Listy kontaktów
Ciribati
Junior Member


images/avatars/avatar-11543.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 12
Klan: RTS
Kraina: Moria III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan no coś Ty?
Zablokowałeś gracza który jest uczciwszy nawet od Ciebie....

heheheh no proszę co się z moderatorami dzieje...
01-03-2009 14:28 Ciribati jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciribati Dodaj Ciribati do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Udowadnianie swojej "niewinności" zostawcie samemu zbanowanemu Wink . po ostrzeżeniu z regulaminu pręgierza.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




01-03-2009 22:51 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
koko199
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2009
Postów: 6
Kraina: Moria II
Skąd: Brzeszcze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto transsona utworzyła moja żona,o czym w początkowej fazie nie wiedziałem.Postać transsona ma za mały poziom żeby:kupować,sprzedawać na aukcji,żeby miec dostęp do zk.Faktem jest że grywałem nią z nudów,ciekawości.Ale nie powiązałem tych postaci w żaden możliwy sposób "bo się nie da ".Postać tą sam bym usunął ,bo żona nie będzie grała.Jak możesz sprawdzić to premium nie ma wykupionego.Ja swoje zasady i przyzwoitośc posiadam.Jak miałbym oszukiwać to w to bym nie grał.Dla mnie to by była smutna gra żeby musiał się posuwać do oszustwa.


Pozdrawiam Ergo proxY
03-03-2009 15:15 koko199 jest offline Szukaj postów użytkownika: koko199 Dodaj koko199 do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie po co Ci to było chytry ? W regulaminie jest bardzo wyraźnie napisane, że granie na 2 i więcej kontach karane jest banem.
Odwołanie od bana na jedno z kont możliwe po 30 dniach. Po tym czasie wyślij mi PW z linkiem do tego tematu.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




04-03-2009 14:12 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA TanssssOna, Ergo_proxY

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH