Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R2?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R2 834 68.42%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R2 326 26.74%
Nie mam zdania 59 4.84%
Łącznie: 1219 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R2 63 Ankieta - średnia ocena: 6,6063 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sojersan
Member


Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KubusSmile grasz jeszcze na s2?? bo Twoja rozmowa jednak nie do konca jest prawidlowa.. i aqlbo nie wiesz co piszesz, albo dawno w ta gre nie grales... minus takiego wskakiwania jest duzo... mozna kliknac odwolaj, rozebrac sie... albo po prostu przesadzic z dmg... i to nie jest taki latwy sposob...

ten co sie tam kloci z cyrtusem... nie wiem czy robisz doktorat czy sie habilitujesz... ale "wystarczy 70% na zaliczenie" Smile pocieszny jestes....

przytocze jedna rzecz.. wojny krwi... czy to sie komus z czyms kojarzy??? z wojnami?? serio?? no prosze.. brawo dla Ciebie... wiec moze zmienimy w cieple kluski w 4 literach i bedziecie sobie siedziec i klikac tylko Smile

co do kubusia... nie lamcie sie, chlopak sie odstresowuje na forum gdyz w grze nie idzieSmile wcuiaz nie rzumiem Twojej ideologii, zakladajacej ze kazdemu ma sie zyc super... wiesz, ze kiedys byly wizje swiata idealnego, ze w meczu pilkarskim wszysko mialy sledzic kamery itp itd. czemu to nie przeszlo?? bo gdyby kazdy byl szczesliwy to by bylo do baniSmile

pisz tu o sytuacji pustakowania etc...
wybacz, ale po to sa akademie, po to sa sojusze aby takie akcje robic.. a to ze Ty i Twoj klan nie mopzecie dzielnie bronic innych... coz bywaSmile

teraz taka sprawa... jesli ktos chce tego patcha... niech idzie na r9Smile a r2 zostawcie w spokoju takie jakie jest...

mowicie 80% to duzo?? ale aby wprowadzic takie razace zmiany wymagana jest znaczaca wiekszosc... a i tak inne serwy jada po zlosci + tacy 1xx punktowcy jak pan wyzej bo im nie idzie i chca psuc gre innymSmile

najpierw cos dajcie graczom w stylu areny a pozniej zabierajcie...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sojersan: 27-07-2009 10:19.

27-07-2009 10:11 Sojersan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sojersan Dodaj Sojersan do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolego, nie wiem czy wzieles pod uwage ze jesli nie wprowadzą patcha to serwer umrze śmiercia naturalna, tak jak to sie dzieje w przypadku r5, myslisz ze dlaczego tam jest 78% na tak?
tam poprostu sa madrzejsi ludzie i nie widza przyszlosci serwera bez patcha, na r2 jest tzw. "elita" ktora siedzi od poczatku serwera i klika 24h/ dobe, ataki juz slabo wychodza (dlatego nie chca patcha) wiec sie chodzi do lamerow po repke...
nie ma sensu wiecej pisac, zadna strona nie przeciagnie zadnej na swoja, wiec pozostaje mi tylko napisac:GŁOSUJCIE NA TAK, TO SIĘ BĘDZIE OPŁACAŁO

pozdrawiam przeciwnikow mojej teorii Tongue

__________________
R10= Meren_re

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez saren102: 27-07-2009 10:45.

27-07-2009 10:45 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na TAK, chyba jedynie ten patch spowodowalby moj powrot do aktywnej gry na r2. Obecnie r2 to kicha Frown

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

27-07-2009 11:34 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko mądrzy ludzie są na tak, a głupi na nie. Znacie to skądś? Może przypomnę: "My jesteśmy tu gdzie wtedy a oni..."
W sztuce prowadzenia sporów znajduje się taki fragment mówiący, że jak zabraknie komuś argumentów to ostatnią deską ratunku jest odwołanie się do przeciwnej strony a nie meritum sporu ("jesteś za głupi, żeby to zrozumieć..." i takie tam).
Jedynymi argumentami osób na TAK jest to, że wszystkim będzie teraz dobrze bo będą mieli repkę i tylko głupi ludzie głosują na nie...
Przyznaję się: jestem głupi, ograniczony i nie rozumiem podstawowych spraw, zagłosowałem na nie z czystej złośliwości, żeby innym popsuć grę i doprowadzić r2 do upadku spowodowanego wyludnieniem w wyniku niewprowadzenia patcha...

__________________
R2-Estahar
27-07-2009 13:39 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
smigi napisał(a)
Tylko mądrzy ludzie są na tak, a głupi na nie. Znacie to skądś? Może przypomnę: "My jesteśmy tu gdzie wtedy a oni..."
W sztuce prowadzenia sporów znajduje się taki fragment mówiący, że jak zabraknie komuś argumentów to ostatnią deską ratunku jest odwołanie się do przeciwnej strony a nie meritum sporu ("jesteś za głupi, żeby to zrozumieć..." i takie tam).
Jedynymi argumentami osób na TAK jest to, że wszystkim będzie teraz dobrze bo będą mieli repkę i tylko głupi ludzie głosują na nie...
Przyznaję się: jestem głupi, ograniczony i nie rozumiem podstawowych spraw, zagłosowałem na nie z czystej złośliwości, żeby innym popsuć grę i doprowadzić r2 do upadku spowodowanego wyludnieniem w wyniku niewprowadzenia patcha...


Mylisz się argumenty są podawane, i wcale wszystkim nie będzie lepiej - ba większości będzie gorzej ( zwłaszcza topce tracącej możliwość łatwego nabijania repa w oblegach słabszych klanów, i słabych klanach żerujących sprowadzaniu topki na oblegi z średnimi klanami) - jednak w ogólnym rozrachunku ten patch wprowadza więcej 'sprawiedliwości' na serwer (+ większy przyrost ludzi, +repkę z ataków) DLATEGO JESTEM BYŁEM i BĘDĘ na TAK

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
27-07-2009 14:35 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Skull_piG
Junior Member


images/avatars/avatar-14547.jpeg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 22
Kraina: Moria II
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak Tongue naprawde sie robi oblegi , klan specjalnie sciaga 3 "bokserów" 3 razy silniejszych i oni kosza ludzi i wpada repa dla nich i dla graczy z klanu ! a teraz by było dobrze , bo nie mogli by se wpasc Tongue bo nie było by sensu bo rep im by nie wpadł...

100% tak !

pomyłkowo zagłosowałem na NIE ;/ da sie to jakos odwrócić ??
bratanek siedział mi na kolanach i myszka mi odskoczyła i nie zobaczyłem dokładnie co klikam Smile

__________________
GG349118
27-07-2009 15:45 Skull_piG jest offline Szukaj postów użytkownika: Skull_piG Dodaj Skull_piG do Listy kontaktów
Sojersan
Member


Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do wynurzen ze ktos nie przyjdzie z pomoca to sie troche mylicieSmile bosojusze sa dalej, a nabijanie repa bedzie takze teraz na podstawie- "wez sie rozbierz to mi wp[adnie troche wiecej", co wprowadzi lamerstwo straszne... bedzie jeszcze wiecej bunkrow zeby nie dac rywalowi zarobic..... a z resztaSmile i tak sie kasuje jak jastrzab mnie czyms nie zaskoczy na wyzszych lvlach (znaczy sie wyzszym bo podnosze tylko o jeden i kasacjaTongue ) wiec traccie klientow i sluchajcie ludzi z innych serwerow ktorzy zazdroszcza nam moriiSmile
27-07-2009 18:58 Sojersan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sojersan Dodaj Sojersan do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"...ten patch wprowadza więcej 'sprawiedliwości' na serwer..." już kiedyś próbowano zrobić tak, żeby wszyscy mieli po równo i (społecznie) sprawiedliwie, a jak wyszło wszyscy wiemy;]
Rep ma być czymś wyjątkowym, bonusem za dobrą i aktywną grę, a nie bezmyślne klikanie. Jak ktoś chce poklikać to niech zagra w kulki albo coś w tym stylu...
To miał być patch antynajemniczy a nie patch "zróbmy wszystkim dobrze"... nawet jak nie będzie biegania do słabszych klanów, to kto powiedział, że słabsze klany nie będą biegały do lepszych zdobywać klocków...? Teraz strona przeciwna przynajmniej ma szansę sama ściągnąć pomoc...

__________________
R2-Estahar
27-07-2009 21:49 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym, iż proponowany patch nie uzyskał nawet 70% głosów (wymagane było 80%) postanowiliśmy iż na razie nie zostanie on wprowadzony na r2.

Istnieje możliwość powtórzenia ankiety (np. w momencie robienia podobnych ankiet za kilka miesięcy dla serwerów typu NECRO).

Ps. ADM nie będzie odpowiadać na PW z pytaniami kiedy i prośbami żeby taką ankietę przeprowadzić.


Z poważaniem
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-07-2009 10:13 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH