Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R2?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R2 834 68.42%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R2 326 26.74%
Nie mam zdania 59 4.84%
Łącznie: 1219 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R2 63 Ankieta - średnia ocena: 6,6063 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zaksinho
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2009
Postów: 2
Klan: Bogowie Wojny
Kraina: Moria
Skąd: Zielony las

RE: Patch anty-najemniczy na R2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale czemu nie piszecie ile będzie trwała ankieta?? Bo bez tego to ona nie ma sensu. I czy za atakowanie przeciwników będą repki??
15-07-2009 17:53 zaksinho jest offline Szukaj postów użytkownika: zaksinho Dodaj zaksinho do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordimer00 napisał(a)
tak obiema recami i obiema nogami (nie czepiac sie pisowni Tongue ) w koncu jakis staly przyplyw rzepy, nieuzalezniony od kaprysow malych klanow i takich tam...





Ty no co to ma byc Lokata w banku ze masz staly przyplyw czegos. Repke raz sie ma a raz nie ma to jest gra. A Twoje podejscie jest takie ze chcesz na dupie usiasc przed kompem poklikac wyprawki wbic expe( juz widze te pusciutkie lokacje)i tyle. zero myslenia strategicznego.. A gdzie tu dreszczyk emocji czy obleg sie uda czy nie. czy wpadna najemnicy czy nie. Najlepiej siedziec i zeby repka sama przybywala co.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
15-07-2009 19:09 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
czarownica
Junior Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 19
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja widze ceny na porządny ekwip do ataków rotfl
15-07-2009 19:12 czarownica jest offline Szukaj postów użytkownika: czarownica Dodaj czarownica do Listy kontaktów
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

?

Co wam szkodzi ten patch?Gożej nie będzie, ja tam puste lokacje widze cały czas, repke raz się ma raz nie, ale lepiej ją mieć niż nie.

Jakby ktoś nie zorientował się to jestem na tak, bo mam dość gonienia repki w bardzo dziwnych godzinach.

__________________

15-07-2009 19:16 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
Pr0
Lord


images/avatars/avatar-15555.jpg

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 373
Klan: Blood Brothers
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK, przynajmniej każdy szybciej się rozwinie. Ja dopiero zacząłem grac na morii r2 i r5 a repka zawsze się przyda.

__________________
r5: Benjamin Franklin
r9: Krwiopijek
15-07-2009 19:19 Pr0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pr0 Dodaj Pr0 do Listy kontaktów
Mati18ti
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 16
Klan: O.S.P
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia V; Moria III
Skąd: bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zaksinho napisał(a)

ale czemu nie piszecie ile będzie trwała ankieta?? Bo bez tego to ona nie ma sensu. I czy za atakowanie przeciwników będą repki??


no właśnie... 50% osób głosujących na tak to właśnie takie przypadki, oraz ci, którzy głosują na tak, bo ONI wygrywają...

to głosowanie nie powinno sie wogóle powtarzać. było raz i zostało odrzucone...
co to ma być?? traktat lizboński a my w irlandii mieszkamy??

PS:
prawo nie działa wstecz. było powiedziane że zmiany nie będą wprowadzane na starych serwerach, tylko na nowych (od r9 w górę)
chcecie patcha?? zapraszam na r9 a od r2 niech zostaje nie zmienione!!
niech r2 będzie swojego rodzaju "muzeum" do którego każdy będzie wracał, bo na innych serwerach będzie raz za dużo palniaków, potem za mało mobów
15-07-2009 19:19 Mati18ti jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati18ti Dodaj Mati18ti do Listy kontaktów
Adeko-Uszaq
Triple Ace


Data rejestracji: 05-07-2008
Postów: 203
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ano to mi szkodzi ze totalne nudy beda po wprowadzeniu tego patcha. Ludzie przestaną z klanu wychodzic bo po co skoro repik sam leci do nich
Pozatym przestanie się inwestowanie w sprzet bo po co jak oblegi pojda w zapomnienie a repka sama bedzie leciala a na moby styknie ten co sie ma wiec na co sie meczyc i kombinowac nawy sprzet na oblegi.

Jednym slowem nuda nuda i jeszcze raz wielka nuda bedzie.
logujac sie po 24h bedzie repa na tyle duzo zeby postawic moba, wyprawki i ataki i to byloby na tyle czyli max 2h w grze.

A teraz trzeba poszukac repa i przygotowac sie do oblega, zalatwic ochronke pokombinowac z pomoca na obleg. Czasu duzo wiecej potrzeba i tak jak dla mnie gdzie gram 8h w pracy to jest super.
Po wprowadzeniu patcha niestety zanudze sie na smierc

PS. Vlade nie strasz tak tymi pustakami Smile heheh

__________________
R2 hay
R10 Hype

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adeko-Uszaq: 15-07-2009 19:22.

15-07-2009 19:22 Adeko-Uszaq jest offline Strona domowa Adeko-Uszaq Szukaj postów użytkownika: Adeko-Uszaq Dodaj Adeko-Uszaq do Listy kontaktów AIM Screen Name of Adeko-Uszaq: lol ?? YIM Account Name of Adeko-Uszaq: yohoo Zobacz profil MSN Adeko-Uszaq
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje ze ten patch jednak wejdzie. Nie sadze żeby szczególnie pomógł ale przynajmniej za repem nie bede musiał biegac. Zawsze sie nastuka na ekspe we dwoch czy trzech a zlapanie moba na pewno nie bedzie trudniejsze niz teraz. Na rytuał mnie raczej nigdy nie stac, wiec pozostanie śleczenie przy kompie. I dobrze, bo pewnego dnia złość bedzie wieksza niz uzależnienie i dam rade z tym skonczyc.
Tak naprawde błędy tej gry są dwa:
1. Niedostosowanie ilości mobów w lokacjach w stosunku do chętnych pojścia na ekspedycje.
2. Sposób zdobywania reputacji.
Obecny system promuje najemnictwo dlatego, że repa zgarnia wyłącznie zwycięzca. I bardziej sie opłaca pojsc do jakiegos małego klaniku i zrobic rzeź niewiniątek niz toczyc wyrównane, pełne napiecia oblężenia pomiedzy równymi sobie klanami. Po co to robic skoro przezyje 1 lub 2 osoby???
Zmieńcie te dwie rzeczy a za jednym zamachem zlikwidujecie najemnictwo i problemy z repem. Wprowadźcie wiekszą ilość mobów w lokacjach i częstsze ich odżywanie a skończą się narzekania na trudości ze złapaniem moba.
Ale to trzeba chcieć zrobić. Sam patch antynajemniczy to rozwiazanie doraźne. Potrzeby starszych serwerów sa juz duzo wieksze.
15-07-2009 19:23 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Ramona
Member


Data rejestracji: 27-06-2008
Postów: 34
Klan: PSD / O_o
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: Patch anty-najemniczy na R2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem zdecydowanie na NIE

Każdy serwer ma swój urok i swoje zasady... skoro zostało to wprowadzone na R9 niech zostanie to cechą serwera R9!!!
Zaczynając grę na R2 zdecydowałam sie na warunki takie jakie obowiązywały na nim, więc zmiany tego typu są niestosowne (to wcale nie ulepszy gry).
Grałam przez jakiś czas na R9 i zdecydowanie nie podobają mi się zasady tam panujące dlatego zrezygnowałam z dalszej gry pozostając wierna R2.

Jeśli zostanie to wprowadzone to pewnie tez mi się odechce grać na Morii...

Jeśli komuś znudziła się gra na R2 niech pakuje walizki i idzie na R9 Pleased

PS. Ankieta jest skierowana tylko do płci męskiej... należałoby to poprawić.

"Nie, jestem przeciwny...." Evil
15-07-2009 19:23 Ramona jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramona Dodaj Ramona do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mati18ti napisał(a)
to głosowanie nie powinno sie wogóle powtarzać. było raz i zostało odrzucone...
co to ma być?? traktat lizboński a my w irlandii mieszkamy??
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 19:25 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Mati18ti
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 16
Klan: O.S.P
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia V; Moria III
Skąd: bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .


no tak - ale to głosowanie tyczyło sie r5, a nie r2...
a jesli chodzi o r2 to taki temat (raczej) nie powstał...
15-07-2009 19:44 Mati18ti jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati18ti Dodaj Mati18ti do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mati18ti napisał(a)
cytat:
Atomos napisał(a)
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .


no tak - ale to głosowanie tyczyło sie r5, a nie r2...
a jesli chodzi o r2 to taki temat (raczej) nie powstał...
Powstał: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na r2 ale na R2 z kolei jest tyle betonu, że mało komu już zależy i niewiele osób się wpisało

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 19:46 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pr0 napisał(a)
Jestem na TAK, przynajmniej każdy szybciej się rozwinie. Ja dopiero zacząłem grac na morii r2 i r5 a repka zawsze się przyda.


Właśnie dlatego, że grasz od niedawna i pewno masz bardzo nikłą wiedzę o zwyczajach, graczach itp, to nie powinieneś zabierać Tu głosu.


Miejmy nadzieje, że będzie mniej niż 80% osób na tak;/
15-07-2009 19:51 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mati18ti napisał(a)
[quote]zaksinho napisał(a)


PS:
prawo nie działa wstecz. było powiedziane że zmiany nie będą wprowadzane na starych serwerach, tylko na nowych (od r9 w górę)
chcecie patcha?? zapraszam na r9 a od r2 niech zostaje nie zmienione!!
niech r2 będzie swojego rodzaju "muzeum" do którego każdy będzie wracał, bo na innych serwerach będzie raz za dużo palniaków, potem za mało mobów


Otoz to. to co adminom zmienily sie poglady ze zmieniaja teraz zdanie??? po tym patchu R2 stanie sie tylko Glupia klikanka bo wszyscy beda siedziec w klanach i czekac az repka sie zbierze SAMA.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
15-07-2009 19:52 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Mati18ti
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 16
Klan: O.S.P
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia V; Moria III
Skąd: bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
cytat:
Mati18ti napisał(a)
cytat:
Atomos napisał(a)
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład:Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .



no tak - ale to głosowanie tyczyło sie r5, a nie r2...
a jesli chodzi o r2 to taki temat (raczej) nie powstał...

Powstał: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na r2 ale na R2 z kolei jest tyle betonu, że mało komu już zależy i niewiele osób się wpisało


to mówi samo za siebie...
skoro niewiele osób sie podpisało - niewiele tego chce...

z resztą... jesli zostnie wprowadzony ten pach to gra straci sens... po co grać jeśli wszystko sie sypie samo... jest dobrze jak sie po repa lata to chociaż wywołuje emocje, adrenaline, ludzie używają szarych komórek kupując jednorazy, zeby wypaść jak najlepiej...
po wprowadzeniu patcha gra stanie sie bezsensownym klikadłem, w które mogą grać ludzie z IQ= -150 (tyle co plastikowa siatka lub chleb razowy) i będą mieli repa tak jak ja, chociaż ja używałem szarych komórek...
jeżeli już te 80% zagłosuje na tak (oby nie) to moge być pewien, że te 20%, które głosowało na nie zrezygnuje z aktywnej gry i przestanie wykupywać premium itp.
15-07-2009 20:08 Mati18ti jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati18ti Dodaj Mati18ti do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mati18ti napisał(a)
cytat:
Atomos napisał(a)
cytat:
Mati18ti napisał(a)
cytat:
Atomos napisał(a)
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład:Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .



no tak - ale to głosowanie tyczyło sie r5, a nie r2...
a jesli chodzi o r2 to taki temat (raczej) nie powstał...

Powstał: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na r2 ale na R2 z kolei jest tyle betonu, że mało komu już zależy i niewiele osób się wpisało


to mówi samo za siebie...
skoro niewiele osób sie podpisało - niewiele tego chce...

z resztą... jesli zostnie wprowadzony ten pach to gra straci sens... po co grać jeśli wszystko sie sypie samo... jest dobrze jak sie po repa lata to chociaż wywołuje emocje, adrenaline, ludzie używają szarych komórek kupując jednorazy, zeby wypaść jak najlepiej...
po wprowadzeniu patcha gra stanie sie bezsensownym klikadłem, w które mogą grać ludzie z IQ= -150 (tyle co plastikowa siatka lub chleb razowy) i będą mieli repa tak jak ja, chociaż ja używałem szarych komórek...
jeżeli już te 80% zagłosuje na tak (oby nie) to moge być pewien, że te 20%, które głosowało na nie zrezygnuje z aktywnej gry i przestanie wykupywać premium itp.



Większość z tych 20% to czołówka. Myślę, że dużo osób poodchodzi przez głupkowaty patch. Niech Moria Zostanie Oldschoolowa!
15-07-2009 20:15 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu nie moze byc ze decyduje wiekszosc ? bez zadnych sppamow itp ? czysta ankieta bez glupiego komentowania wygrywa 51% i tyle. . ..

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
15-07-2009 20:20 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Ramona
Member


Data rejestracji: 27-06-2008
Postów: 34
Klan: PSD / O_o
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
czemu nie moze byc ze decyduje wiekszosc ? bez zadnych sppamow itp ? czysta ankieta bez glupiego komentowania wygrywa 51% i tyle. . ..


Bo głosują nie tylko Ci co grają na R2? Wink
15-07-2009 20:27 Ramona jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramona Dodaj Ramona do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

RE: Patch anty-najemniczy na R2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
W związku z tym, że patch anty-najemniczy został pomyślnie przetestowany przez graczy na serwerze Moria II R9, postanowiliśmy powtórzyć ankietę dotyczącą patcha anty-najemniczego dla serwera Moria R2.

UWAGA! Aby w/w patch został wprowadzony, wymagane jest przynajmniej 80% głosów poparcia wśród graczy. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

UWAGA! OSOBY Z INNYCH SERWERÓW PROSZONE SĄ O NIE SPAMOWANIE.


Heh, to nawet, zeby zmienic konstytucje trzeba tylko 2/3 ogolnej liczby glosow.
Zreszta nawet nie ma terminu konca glosowania...
Poza tym zamiast "Nie mam zdania" lepiej jakby bylo w 1 poscie napisane: osoby Nie majace zdanie nie musza oddawac glosu Smile

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

15-07-2009 20:35 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Quller20
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2008
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie na nie. R9 nie pokazało nam nic w kwestii czy patch jest dobry czy nie. Było tam masę osób zaczynających od zera, tak więc ilości mobów mogły im wystarcza. Ale wyobraźcie sobie coś takiego na serwie takim jak R2. Jeżeli ludzie dostaną repa za ataki i z budynków, to i nawet zwiększenie ilości mobów nic tu nie da. Mamy tu tysiące ludzi zdolnych zabic co najmniej białego, i przynajmniej tysiąc mierzących wyżej. Powiedzcie ile mobów musiało by byc żeby wystarczyło dla wszystkich? Z patchem zmieni się tylko tyle, że ludzie nie będą chodzili na expy nie dlatego, że repa brak, tylko że nie ma co lac
15-07-2009 20:37 Quller20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Quller20 Dodaj Quller20 do Listy kontaktów
Mati18ti
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 16
Klan: O.S.P
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia V; Moria III
Skąd: bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mufir napisał(a)

cytat:
Originally posted by SushiMaker(a)
W związku z tym, że patch anty-najemniczy został pomyślnie przetestowany przez graczy na serwerze Moria II R9, postanowiliśmy powtórzyć ankietę dotyczącą patcha anty-najemniczego dla serwera Moria R2.

UWAGA! Aby w/w patch został wprowadzony, wymagane jest przynajmniej 80% głosów poparcia wśród graczy. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

UWAGA! OSOBY Z INNYCH SERWERÓW PROSZONE SĄ O NIE SPAMOWANIE.


Heh, to nawet, zeby zmienic konstytucje trzeba tylko 2/3 ogolnej liczby glosow.
Zreszta nawet nie ma terminu konca glosowania...
Poza tym zamiast "Nie mam zdania" lepiej jakby bylo w 1 poscie napisane: osoby Nie majace zdanie nie musza oddawac glosu Smile


no tak ale w tym głosowaniu wiadomo, że (nie wiedzieć czemu) będą głosować ludzie z innych serwerów niż r2...

to tak jakby w głosowaniu o zmiane polskiej konstytucji brali udział Niemcy, Rosjanie, Etiopczycy, Aborygeni i Eskimosi...

wg mnie patch powinien być wprowadzony, gdy na tak zagłosuje 95% bo wtedy wiadomo, że sie wszyscy zgadzają...
15-07-2009 20:46 Mati18ti jest offline Szukaj postów użytkownika: Mati18ti Dodaj Mati18ti do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślę, że team BW zamiast produkować nowego patcha powinien stworzyć nowy wzór stringów ze swoim logo i sprzedawać w sklepie. Pożytek byłby z tego większy a zamieszanie mniejsze;] do tego by się przyczynili do wzrostu potencji u niektórych nałogowców, co wpłynęłoby pozytywnie na niż demograficzny;]

__________________
R2-Estahar
15-07-2009 20:51 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
ZolatR
Junior Member


images/avatars/avatar-14899.jpeg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 17
Klan: Hoolow
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Lubie pochodzić

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopowiem jeszcze jedno od siebie

Wiem że nie ma mobów w "wyższych" lokacjach

ALE przecież jak bedziecie ludzie dostawać repke za ataki to bęedzie stać was na rto żeby takiego moba zrespić

ugadacie sie we 2~3 osoby i będziecie mieć expedycje od ręki
a nie bedziecie czekac na łaske
i modlić sie z dnia na dzień czy pojawi sie dziś Szlachetny Fenix czy też za tydzień...

na r9 rytuały na białe smoki kosztują po kilku dniach od full respa po kilka do kilkudziesięciu tysięcy repy
ALE ludzie respią smoki bo sie nie boją i wiedzą że ich na to stać!!

Więc prosze mi to nie wciskać ciemnoty że ten patch zabije całkowicie gre na servie...

Tyle odemnie
Pozdrawiam

__________________
Moria i Nekro
2 różne silniki a traktowane tak samo i przez adminów

15-07-2009 20:55 ZolatR jest offline Szukaj postów użytkownika: ZolatR Dodaj ZolatR do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZolatR napisał(a)
Dopowiem jeszcze jedno od siebie

Wiem że nie ma mobów w "wyższych" lokacjach

ALE przecież jak bedziecie ludzie dostawać repke za ataki to bęedzie stać was na rto żeby takiego moba zrespić

ugadacie sie we 2~3 osoby i będziecie mieć expedycje od ręki
a nie bedziecie czekac na łaske
i modlić sie z dnia na dzień czy pojawi sie dziś Szlachetny Fenix czy też za tydzień...

na r9 rytuały na białe smoki kosztują po kilku dniach od full respa po kilka do kilkudziesięciu tysięcy repy
ALE ludzie respią smoki bo sie nie boją i wiedzą że ich na to stać!!

Więc prosze mi to nie wciskać ciemnoty że ten patch zabije całkowicie gre na servie...

Tyle odemnie
Pozdrawiam


Tak na pewno odradzają moby za kilkanaście tysięcy repa. Cały klan tak czy siak musiałby się zrzucać, a to bezsensu. Rep na r9 w większości jest wydawany na bieżąco. Z resztą tylko nieliczni mieszkają w s3 i niedługo mieszkać będą w s2, a z ataków to za dużo repa nie ma. Tak więc nie pleć bzdur.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idal: 15-07-2009 21:09.

15-07-2009 21:03 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
ZolatR
Junior Member


images/avatars/avatar-14899.jpeg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 17
Klan: Hoolow
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Lubie pochodzić

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
idal napisał(a)
cytat:
ZolatR napisał(a)
Dopowiem jeszcze jedno od siebie

Wiem że nie ma mobów w "wyższych" lokacjach

ALE przecież jak bedziecie ludzie dostawać repke za ataki to bęedzie stać was na rto żeby takiego moba zrespić

ugadacie sie we 2~3 osoby i będziecie mieć expedycje od ręki
a nie bedziecie czekac na łaske
i modlić sie z dnia na dzień czy pojawi sie dziś Szlachetny Fenix czy też za tydzień...

na r9 rytuały na białe smoki kosztują po kilku dniach od full respa po kilka do kilkudziesięciu tysięcy repy
ALE ludzie respią smoki bo sie nie boją i wiedzą że ich na to stać!!

Więc prosze mi to nie wciskać ciemnoty że ten patch zabije całkowicie gre na servie...

Tyle odemnie
Pozdrawiam


Tak na pewno odradzają moby za kilkanaście tysięcy repa. Cały klan tak czy siak musiałby się zrzucać, a to bezsensu. Smile


Nie bez sensu...
To pokaże które klany są zgrane
I pomoże słabym graczom chodzić na expy na niższe lokacje xD

__________________
Moria i Nekro
2 różne silniki a traktowane tak samo i przez adminów

15-07-2009 21:10 ZolatR jest offline Szukaj postów użytkownika: ZolatR Dodaj ZolatR do Listy kontaktów
zaksinho
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2009
Postów: 2
Klan: Bogowie Wojny
Kraina: Moria
Skąd: Zielony las

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram na r2 i na r9. Na r2 mam klan i na r9 mam klan. Na r2 kiedy potrzebna pomoc w obronie klocka zawsze przychodzą, na r9 ani razu. Już powoli nie chce mi się grać na r9.

P.S. Jak można zmieniać zasady panujące w grze, do której dołączyłem właśnie dla tych zasad. Chciałem sprawdzić inne zasady wybrałem r9. I jest do bani. To tak jak by w GTA zakazano strzelać i zabijać. Pozdrawiam. I ludzie zastanówcie się nad oddaniem głosu. Bo to zależy od Was czy będę grał ja i wielu innych na r2 czy nie. Pozdrawiam
15-07-2009 21:26 zaksinho jest offline Szukaj postów użytkownika: zaksinho Dodaj zaksinho do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atomos napisał(a)
cytat:
Mati18ti napisał(a)
to głosowanie nie powinno sie wogóle powtarzać. było raz i zostało odrzucone...
co to ma być?? traktat lizboński a my w irlandii mieszkamy??
zostało odrzucone, bo wszystkie serwery zostały wrzucone do jednego gara i wszystkie necronupy z R1(a te przez handel na forum są wyjątkowo aktywne xD) chcąc zachować przeklęty klimat swojego przeklętego serwera głosowały na nie. Na dodatek administracja otrzymała wyraźny sygnał, że wielu graczy z poszczególnych serwerów jednak chce wprowadzenia patcha, przykład: Petycja w sprawie wprowadzenia patcha antynajemniczego na R5 -Nie kopiowac listy- sam nick i punkty! .


Błąd !!! W głosowaniu zostało przyjęte większością głosów - a jedynie FORUMOWE PŁACZKI wymusiły na administracji, odejście od tej decyzji i brak patcha na starych serwerach

A2 też przyniosła zmiany też chcesz powrotu sprzed a2? Administracja zapowiada gre na 4 akty też jesteś przeciwnym zmianom? Nie chcesz aby nowi deptali ci po piętach ?
Ewolucja to ciągle zmiany, a główne prawo ewolucji brzmi - Nie Ewoluujesz giniesz

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
15-07-2009 21:36 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZolatR napisał(a)
cytat:
idal napisał(a)
cytat:
ZolatR napisał(a)
Dopowiem jeszcze jedno od siebie

Wiem że nie ma mobów w "wyższych" lokacjach

ALE przecież jak bedziecie ludzie dostawać repke za ataki to bęedzie stać was na rto żeby takiego moba zrespić

ugadacie sie we 2~3 osoby i będziecie mieć expedycje od ręki
a nie bedziecie czekac na łaske
i modlić sie z dnia na dzień czy pojawi sie dziś Szlachetny Fenix czy też za tydzień...

na r9 rytuały na białe smoki kosztują po kilku dniach od full respa po kilka do kilkudziesięciu tysięcy repy
ALE ludzie respią smoki bo sie nie boją i wiedzą że ich na to stać!!

Więc prosze mi to nie wciskać ciemnoty że ten patch zabije całkowicie gre na servie...

Tyle odemnie
Pozdrawiam


Tak na pewno odradzają moby za kilkanaście tysięcy repa. Cały klan tak czy siak musiałby się zrzucać, a to bezsensu. Smile


Nie bez sensu...
To pokaże które klany są zgrane
I pomoże słabym graczom chodzić na expy na niższe lokacje xD



Rozumiem, że teraz nie możesz chodzić na ekspedycje? Od czego są sparingi w "małych klanach"? Teraz sobie nie umiesz zadbać o rep, to ciekawe co będzie jak dojdziesz wyżej, bo jak sam wspomniałeś "słabym graczom".

Poza tym, taki patch zabije niektóre tatuaże, które są maszynką do zdobywania repa na oblężeniach. Teraz na taki patch jest zdecydowanie za późno!


cytat:
ZolatR

Dopowiem jeszcze jedno od siebie

Wiem że nie ma mobów w "wyższych" lokacjach

ALE przecież jak bedziecie ludzie dostawać repke za ataki to bęedzie stać was na rto żeby takiego moba zrespić

ugadacie sie we 2~3 osoby i będziecie mieć expedycje od ręki
a nie bedziecie czekac na łaske
i modlić sie z dnia na dzień czy pojawi sie dziś Szlachetny Fenix czy też za tydzień...

na r9 rytuały na białe smoki kosztują po kilku dniach od full respa po kilka do kilkudziesięciu tysięcy repy
ALE ludzie respią smoki bo sie nie boją i wiedzą że ich na to stać!!

Więc prosze mi to nie wciskać ciemnoty że ten patch zabije całkowicie gre na servie...

Tyle odemnie
Pozdrawiam


Ale gadasz bzdury! W 3 osoby sobie odrodzą moba, gdy koszt będzie wynosił 5000 tysięcy pkt rep? Albo więcej? Jak każdy będzie miał repa, to koszty rytuału ogromnie wzrosną. Zastanów się następnym razem.Smile
15-07-2009 21:39 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Aidan
Full Member


images/avatars/avatar-7941.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 52
Klan: -EQ- / 7krąg
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile się nie mylę r9 to moria III, ale mniejsza z tym. Jestem na nie bo na r2 wszyscy żyja tylko expami. Bez nich przestanie grac nawet ta garstka ktora pozostała, bo nie bedzie po co.

__________________
"Człowiek może zginąć, mocarstwa mogą powstawać i upadać, ale idea żyje dalej"

Blackout
15-07-2009 21:46 Aidan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aidan Dodaj Aidan do Listy kontaktów
ZolatR
Junior Member


images/avatars/avatar-14899.jpeg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 17
Klan: Hoolow
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Lubie pochodzić

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i koszty wzrosną
No coś za coś
Nie ma nic za darmo co??

Widze że "starym" wyjadaczom przeszkadzają zmiany
Jednak sie boicie tego że słabsze osoby mogłyby Was choć troche dogonić
I uszczknąć coś nie coś z {nie wiem jak to nazwać} chwały/władzy czy jak to sobie nazywasz

spary tak jak już ktoś pisał poprzednio dają repe zaledwie 2~3 osobm repe i na tym koniec...
A przecież wszyscy sie napracowali na "chwałe" sparu i klanu nie??

Tyle odemnie na chwile obecną Big Grin

Zobacze czy mnie zlinczujecie czy obrzucicie kamykami Tongue

__________________
Moria i Nekro
2 różne silniki a traktowane tak samo i przez adminów

15-07-2009 21:52 ZolatR jest offline Szukaj postów użytkownika: ZolatR Dodaj ZolatR do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH