Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R5?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R5 989 78.18%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R5 215 17.00%
Nie mam zdania 61 4.82%
Łącznie: 1265 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R5 87 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
oVaTh
Double Ace


Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 113
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na moje ankietę można kończyć z dniem 31 lipca i wprowadzić patcha od 1 sierpnia. ponad 78% z czego ok %5 niezdecydowanych to chyba można stwierdzić że ludzie chcą tego patcha.
27-07-2009 20:44 oVaTh jest offline Szukaj postów użytkownika: oVaTh Dodaj oVaTh do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tharin12 napisał(a)
cytat:
Damjan napisał(a)
Ci ktorzy zabijaja dzisiaj beda zabijali i dalej
Ci ktorzy beda za slabi beda sprowadzali do siebei silniejszych i zakladali expy
Albo zakaldali "bo moze sie ubije" - tak czy siak mob bedzie zajety minimum przez czas expy, albo i zabity przez wynajetego na te okolicznosc wysokopunktowca -
zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe

Co do zakreslonych na czerowno fragmentow - co to mialo oznaczac?
Nie wytlumaczyles.
Ja czasem ide pomoc do innego klanu w sparingu gdy brakuje im skladu - co ma do tego kawalek o nieudacznikach? Nie uwazam sie za takiego, na sparingach u siebie w wiekszosci przypadkow lapie rep (a nawet gdy nie to i tak zazwyczaj mam ponad 1k zadanego dmg)


Weź się nie wypowiadaj, jak nie grasz na r5.

`zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe` - od kiedy na Morii można pyerami płacić?


Niestety cię zmartwię on gra na r5

A co do samej wypowiedzi to trochę prawdy w tym jest, ale aktualnie gar większość graczy ogranicza się do klikania wyprawek i ewentualnie zbierania krwi/ludzi na expę/oblega
27-07-2009 20:49 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Nortikus
Forum Ace


images/avatars/avatar-13213.gif

Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 84
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tharin12 napisał(a)
cytat:
Damjan napisał(a)
Ci ktorzy zabijaja dzisiaj beda zabijali i dalej
Ci ktorzy beda za slabi beda sprowadzali do siebei silniejszych i zakladali expy
Albo zakaldali "bo moze sie ubije" - tak czy siak mob bedzie zajety minimum przez czas expy, albo i zabity przez wynajetego na te okolicznosc wysokopunktowca -
zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe

Co do zakreslonych na czerowno fragmentow - co to mialo oznaczac?
Nie wytlumaczyles.
Ja czasem ide pomoc do innego klanu w sparingu gdy brakuje im skladu - co ma do tego kawalek o nieudacznikach? Nie uwazam sie za takiego, na sparingach u siebie w wiekszosci przypadkow lapie rep (a nawet gdy nie to i tak zazwyczaj mam ponad 1k zadanego dmg)


Weź się nie wypowiadaj, jak nie grasz na r5.

`zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe` - od kiedy na Morii można pyerami płacić?


Wez sie naucz czytac.Gosc gra na r5 i dobrze mowi.Myslicie ze jak bedzie rep z atakow to cos to wam da?Ja do 400 pkt nie mialem odznaki za zadnego moba.Nie plakalem ze nie mam repa tylko kosilem pkt z atakow i zbieralem kamyki i ekwipunek.Moga ten patch wprowadzac.Ci co sa slabi i tak pozostana takimi.Czy 90% ludzi nie wie co to sa sparingi?Slabsze klany moga zdobywac repa.Kumpel gra ma teraz 72 pkt i jego klan potrafi zdobywac repa i chodzic na ekspedycje.Poprostu nie siedza z zalozonymi rekoma i nie placza.
27-07-2009 20:49 Nortikus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nortikus Dodaj Nortikus do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tharin12 napisał(a)
`zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe` - od kiedy na Morii można pyerami płacić?


Trace wiare w ludzi Roll Eyes
Mozna sie bylo domyslic o co mi chodzilo

Teraz najemnik nie przyjdzie na spar kosic repe, tylko przyjdzie na expe kosic pr-y - tp bedzie jego zaplata
Wystarczajaco bezposrednio wytlumaczone? Tzw najemnictwo ekspedycyjne zakwitnie, bo kazdy mlody bedzie mial repa i szukal kogos kto mu pomoze w expie , czytaj: zabije za niego moba
Co skutkuje pustymi lokacjami - i ten kto potrafi grac nie zalozy expy
Ani nie respnie moba, bo pionki nachomikuja repy z atakow i koszt rytualy wywinduja do absurdalnego poziomu

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
27-07-2009 21:47 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Ci ktorzy zabijaja dzisiaj beda zabijali i dalej
Ci ktorzy beda za slabi beda sprowadzali do siebei silniejszych i zakladali expy
Albo zakaldali "bo moze sie ubije" - tak czy siak mob bedzie zajety minimum przez czas expy, albo i zabity przez wynajetego na te okolicznosc wysokopunktowca -
zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe

Co do zakreslonych na czerowno fragmentow - co to mialo oznaczac?
Nie wytlumaczyles.
Ja czasem ide pomoc do innego klanu w sparingu gdy brakuje im skladu - co ma do tego kawalek o nieudacznikach? Nie uwazam sie za takiego, na sparingach u siebie w wiekszosci przypadkow lapie rep (a nawet gdy nie to i tak zazwyczaj mam ponad 1k zadanego dmg)


Zakreśliłem to, żebyś zobaczył, że w pewnym sensie przeczysz samemu sobie. Nazywasz ludzi nie umiejących zdobyć repa na sparingach nieudacznikami. A ja zapytam jak mają zdobyć tego repa, jak osoby twojego pokroju chodzą, o zgrozo, pomagać w sparingach, gdzie powinno walczyć się swoimi składami? I jeszcze mówisz, że nie jesteś najemnikiem. A co to niby jest? Nie mają składu? - To ich problem. Nie wpieprzaj się, bo nie wygra klan, który jest lepiej zorganizowany, a ten, który ściągnął w ostatniej chwili najemnika...

Odnosząc się jeszcze do Twojego kolejnego posta... Po co najemnik ma chodzić do słabszych klanów zakładać/dołączać do ekspy, skoro za moba słabego nie dostanie exp, a na mocniejszego może założyć we własnym klanie z większym prawdopodobieństwem powodzenia?

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

27-07-2009 22:00 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wpieprzam sie. Grasz, wiec jest jaka jest sytuacja. Idzie do sojusznika klanowka "Potrzebujemy xx ludzi na spar mniej wiecej po xx pkt"
Chodzilo mi o najemniczenie w sensie stalym, lazenie co rusz do innego klanu, o najemnictwo przy przejeciu klockow, gdzie z klanu 2k pkt nagle robi sie klan 15-20k pkt

cytat:
Odnosząc się jeszcze do Twojego kolejnego posta... Po co najemnik ma chodzić do słabszych klanów zakładać/dołączać do ekspy, skoro za moba słabego nie dostanie exp, a na mocniejszego może założyć we własnym klanie z większym prawdopodobieństwem powodzenia?



Zalezy co uwazasz za moba slabego a co za silnego
Np rozgarniety gracz, palnik, na powiedzmy 45 lvlu moze uz meic blachy za bialego i czarnego smoka
I wtedy sciaga na feniksa 2 ludzi po 60 lvl, optymalny poziom dla niego to 52 - 58
Ale w klanie u siebie nie ma bialasow majacych po 140 zwinki mogacych jakos trafic feniks, Najemnik to nie tylko osoba majaca >500pkt
I ciagnac przyklad dalej, ten rozgarniety gracz znalazl w koncu sklad u siebie na fenka i go zabil, majac 50 lvl
Optymalny exp na reda to 57-63, dlatego idzie po kolegow na 63 lvlu
I tak dalej i tak dalej

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
27-07-2009 22:17 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
madmateusz
Forum Ace


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 81
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Damjan napisał(a)
Ci ktorzy zabijaja dzisiaj beda zabijali i dalej
Ci ktorzy beda za slabi beda sprowadzali do siebei silniejszych i zakladali expy
Albo zakaldali "bo moze sie ubije" - tak czy siak mob bedzie zajety minimum przez czas expy, albo i zabity przez wynajetego na te okolicznosc wysokopunktowca -
zamiast najemnictwa repowego bedzie pr-owe


a nie pomyślałeś nad tym ze dla tych co maja po 40-50 pkt wspólne wskrzeszenie i ubicie smoka będzie miało większą frajdę niż proszenia o ubicie powiedzmy 65 pkt .
Tutaj graja także dla przyjemności zaliczenia smoka/hydry/meduzy ,zaliczenia zadania
poznania innych ludzi pr. to nie wszystko.Nasi sportowcy często mówią'' liczy się uczestnictwo'' (choć to akurat nie jest adekwatny przykład- wolałbym żeby wygrywali),i to tutaj wielu pasuje.Daj im szanse nie bądź samolubny

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez madmateusz: 27-07-2009 23:22.

27-07-2009 23:18 madmateusz jest offline Szukaj postów użytkownika: madmateusz Dodaj madmateusz do Listy kontaktów
mario3012
Full Member


images/avatars/avatar-13147.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 50
Klan: EXPMOB/ r5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście tylko na BW ogłasza się ankietę nie podając czasu jej trwania.
nie rozumiem albo wóz albo przewóz.
Jeśli czekacie aż będzie 80% to już nie będzie !!!! gdyż od tygodnia nic się nie zmienia tylko dochodzi zbędna dyskusja która niczemu nie służy.

Jeśli jednak chcecie wprowadzić był czas że było 80% trzeba było wprowadzać !!!

Wiem teraz powstała niezręczna sytuacja gdyż chcecie wprowadzić ale nie ma 80% ale jest blisko 80 bo 78 Smile
hahahaahah można dać jeszcze tolerancje hihihihi.

Rozumiem że nikt was nie przekona ze białe jest białe !!!!

Generalnie na serwie wieje nudą !!!! Mobów jak nie było tak nie ma !!!!!i nic nie zapowiada ze po patchu się pojawią !!!!!

"Drodzy" admini zamiast wprowadzać nowe płatności SMS-em z Korei czy Chin pomyślcie o nas i o serwerze który umiera śmiercią naturalną Smile

__________________

BW - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ WIELKI

28-07-2009 00:00 mario3012 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario3012 Dodaj mario3012 do Listy kontaktów
arwena2010
Forum Ace


images/avatars/avatar-12336.jpg

Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 85
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo gra nie ma konca...i to jest bez sensu.nie rozumiem po co istnieje np. pierwsza moria?? no po co. tam nawet w 1 strefie siedzi juz człowiek.
i tyle-ozdabianie na siłe starych serwerów pierdołami jest nienormalne.
postawic cele przed ludzmi z serwera-potem po realizacji wprowadzic czas na likwidacje kont-w sensowny sposób przeniesc chetnych na nowy serwer.
wzorce sa-popatrzcie na silnik traviana. 11 miesiecy trwa rozgrywka-potem-zaczyna sie nowy wyscig szczurów...a tu??????????????

__________________
ARWENA 2010
28-07-2009 01:09 arwena2010 jest offline Szukaj postów użytkownika: arwena2010 Dodaj arwena2010 do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
arwena2010 napisał(a)
bo gra nie ma konca...i to jest bez sensu.nie rozumiem po co istnieje np. pierwsza moria?? no po co. tam nawet w 1 strefie siedzi juz człowiek.
i tyle-ozdabianie na siłe starych serwerów pierdołami jest nienormalne.
postawic cele przed ludzmi z serwera-potem po realizacji wprowadzic czas na likwidacje kont-w sensowny sposób przeniesc chetnych na nowy serwer.
wzorce sa-popatrzcie na silnik traviana. 11 miesiecy trwa rozgrywka-potem-zaczyna sie nowy wyscig szczurów...a tu??????????????



Nie prownuj traviana do bw...tam rozbudowujesz wioske na maxa co mysle ze dla pojetnego gracza potrwa kilka miesiecy a dalej nic juz nie zrobisz...w bw masz mase mozliwosci (laczenia) do tego masz moby ktore kazdy chce pokonac ...a jak jeszcze Robota da rade juz ubic to Anubisa Wendigo i Kronosa nikt na serwie nie ubije przez dobre 4 lata jak nie dluzej...wiec wprowadzanie likwidacji serwa i startowanie z nim od nowa jest lipnym pomyslem bo wiele ludzi traci w tym momencie swoj wysilek wlozony w konto...tym samym ludzie traca chec robienia czegos od nowa i rezygnuja z gry...lekarstwo jest takie by Admini wkoncu zaczeli traktowac nas graczy z r5 powaznie i starali sie poprawic atrakcyjnosc rozrywki jaka proponuja nam graczom czyli odbiorcom czy jak kto woli konsumentom ich tworu...

EDIT: Literowka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dzaroo: 28-07-2009 08:24.

28-07-2009 08:20 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
gwizdek
Newbie


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Sieradz

RE: Patch anty-najemniczy na R5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiscie Tak
28-07-2009 08:23 gwizdek jest offline Szukaj postów użytkownika: gwizdek Dodaj gwizdek do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uznajemy, że decydująca większość wypowiedziała się za wprowadzeniem patcha.

Zostanie on wgrany na serwer R5 jutro (29 lipca 2009) o godzinie 12.00

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-07-2009 10:08 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z wolą zdecydowanej większości, patch został wprowadzony na R5.
Życzymy udanej zabawy!

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-07-2009 12:26 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH