Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Magiczne Kamienie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Magiczne Kamienie 29 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BlackxBS
Member


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 35
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wydropionych nie podam,bo nie uwierzycie,wiec dam tylko 1 link

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=70fdd68962

za 1030 pkt.
23-11-2009 07:07 BlackxBS jest offline Szukaj postów użytkownika: BlackxBS Dodaj BlackxBS do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Magiczne Kamienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nedian napisał(a)
Niech każdy wpisuje tu ile już znalazł (kamieni za zadania nie liczymy).
Jak znajdziecie następny to edytujcie posta.
Prosze modów o karanie warnami każdego, kto będzie miał w tym temacie więcej niż jednego posta.
Nie chcę tu żadnych komentarzy tylko coś w stylu:

K. krwi: 3 K. serca: 2 K. życia: 0 K. duszy: 0 K. przemiany: 0

To moje znalezione jak na razie.

Edit: To nie są badania, tylko chwalenie się, kto ma jakiego farta.
Mnie obowiązują takie same zasady jak innych.
Zaznaczyłem wyraźnie, żeby nie pisać o kamieniach z wypraw, bo te dostaje każdy i nie zależą od farta Big Grin


Jako, że temat odchodzi od zasad określonych przez jego twórcę (kamienie z wypraw) proponuję go zamknąć. Szczególnie, że w weryfikowalność tego w obecnej formie jest śladowa.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
23-11-2009 09:17 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Magiczne Kamienie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH