Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Magiczne Kamienie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Magiczne Kamienie 29 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam 1 kamien zycia 1 serca 1 przemiany

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

20-02-2007 23:15 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
wyder_master
Lord


images/avatars/avatar-3071.jpg

Data rejestracji: 04-02-2007
Postów: 352
Kraina: Necropolia
Skąd: masz żółwia??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 k.krwi i 1 przemiany

__________________
Nasza Twórczość/Grafika <- NAJLEPSZY DZIAŁ
23-02-2007 17:27 wyder_master jest offline Szukaj postów użytkownika: wyder_master Dodaj wyder_master do Listy kontaktów
rogalster
Lord


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 256
Klan: Familia de Alderazzi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

15 (około) kamieni krwi (z samych wypraw)
8 (około) kamieni serca
5 kamieni życia
1 kamien przemiany
0 kamieni duszy

__________________
Najgorsi moderatorzy:
Akrome
El_Imperatorro
wilk_szary
Chcesz być następny???
22-03-2007 19:42 rogalster jest offline Szukaj postów użytkownika: rogalster Dodaj rogalster do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie 3 życia i 2 przemiany

Jakiś czas temu:

5 k. krwii, 4k. serca, 3 k. życia i 2 k. przemiany

Serce poszło na tatoo. Kilka rozbiłem by poulepszać itemy dla siebie na wyprawy, do ataku i oblężeniowy dla klanu....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

22-03-2007 20:24 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wlasnie mi k. duszy wypadlSmile hehe i bedzie na itemy Tongue na tato na 4lvl i aukcjeSmile

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

29-03-2007 15:22 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
oldavir
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 234
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kamieni krwi i 2kamienie zycia mam narazie 8pkt

__________________


r1oldavir
r3oldavir
KUPIE dobry rubinowy pierscien szczescia x2 na r3

29-03-2007 15:24 oldavir jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir Dodaj oldavir do Listy kontaktów
Legollas
Triple Ace


images/avatars/avatar-7267.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 184
Skąd: MROCZNA PUSZCZA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z 10 kk z 5ks i 2kz

__________________
pisac pw zawsze czytamSmile


r10 atylla
29-03-2007 16:05 Legollas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legollas Dodaj Legollas do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bilans ostatniego tygodnia?

8kk, 2ks, 2kż to znalazłem w tydzień....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-03-2007 18:15 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przez ostatni tydzien = ZERO kamieni ;p

tyle, co z orchy mam teraz 3zycia i 7 krwi Wink

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

30-03-2007 20:07 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szęśliwy tydzień miałem - ale zara wydam na ulepszenia Big Grin

16 krwi 1 serca 4 życia

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
05-04-2007 11:10 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wsumie zanalazłem: 1 przemiany , 1 życia z 7 serca , i około 30-45kk

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
05-04-2007 12:43 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
volrod napisał(a)
wlasnie mi k. duszy wypadlSmile hehe i bedzie na itemy Tongue na tato na 4lvl i aukcjeSmile



kamień duszy jest chyba na 5 level tatooSmile

ja mam 3 życia 0 krwii i 2 sercaTongue

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

05-04-2007 12:47 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
Rahim
Newbie


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorka pomylka

__________________
Nick na R1: focus
Nick na R4: Aloken ID: 47843
Niech krew będzie z wamiSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rahim: 05-04-2007 13:32.

05-04-2007 12:52 Rahim jest offline Szukaj postów użytkownika: Rahim Dodaj Rahim do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie macie, ja od ponad miecha tylko 1ks i 1kk :/
05-04-2007 16:20 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

k. krwi x 2
k. przemiany x 1 Smile

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
22-04-2007 10:41 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
mAsTeReK
Full Member


Data rejestracji: 09-04-2007
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 k. krwi...
22-04-2007 13:24 mAsTeReK jest offline Szukaj postów użytkownika: mAsTeReK Dodaj mAsTeReK do Listy kontaktów
NeverMore
Member


images/avatars/avatar-3186.jpg

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 36
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Moria
Skąd: ABW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2kk krwiBig Grin

__________________

22-04-2007 19:37 NeverMore jest offline Szukaj postów użytkownika: NeverMore Dodaj NeverMore do Listy kontaktów
Daram
Full Member


images/avatars/avatar-1210.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 65
Klan: Black Sparta
Skąd: Bielsk Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłaś 16 pkt. doświadczenia oraz 149 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Maczuga Podstępu, Kamień duszy, Kamień przemiany.


dawno nic mi nie spadlo, a to przed chwila Smile

__________________
r2: sExplosion

Trade Moderator dzialów: Sprzedam (r5), Najmę (r5), Biżuteria (r8 )

Regulamin handlu: Regulamin handlu
Regulamin handlu serwera Hardcore
22-04-2007 22:19 Daram jest offline Szukaj postów użytkownika: Daram Dodaj Daram do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Daram napisał(a)
Zdobyłaś 16 pkt. doświadczenia oraz 149 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Maczuga Podstępu, Kamień duszy, Kamień przemiany.


dawno nic mi nie spadlo, a to przed chwila Smile


i to w V strefie? Shocked mega fart, gratulacje- niektórzy przez kilka miesięcy takich nie poznajdowali w wyższych strefach ;D

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
23-04-2007 00:58 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Daram
Full Member


images/avatars/avatar-1210.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 65
Klan: Black Sparta
Skąd: Bielsk Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w 4.... tego nicku uzywam na r1 na r2 mam inny

__________________
r2: sExplosion

Trade Moderator dzialów: Sprzedam (r5), Najmę (r5), Biżuteria (r8 )

Regulamin handlu: Regulamin handlu
Regulamin handlu serwera Hardcore
23-04-2007 15:28 Daram jest offline Szukaj postów użytkownika: Daram Dodaj Daram do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dzisiaj k.duszyWink

__________________


23-04-2007 20:11 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
KRADAN1
Triple Ace


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ja wam zazdroszcze tych kd..
Ostatnio kp Tongue .
23-04-2007 21:41 KRADAN1 jest offline Szukaj postów użytkownika: KRADAN1 Dodaj KRADAN1 do Listy kontaktów
M13tz
Newbie


Data rejestracji: 23-03-2007
Postów: 4
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

0 K. krwi
0 K. serca
1 K. życia
0 K. przemiany
1 K. duszy


lol kamień duszy wypadł mi w 5 strefie z wyprawy w okolice miasta ^_^ Big Grin

__________________
R3 ID 77
28-04-2007 19:29 M13tz jest offline Szukaj postów użytkownika: M13tz Dodaj M13tz do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe u mnie ostatnio w 3 dni sie kamyczki rozszalaly

1 dzien:

2 k krwi
2 k serca

2 dzien:

1 k krwi
1 k serca
1 k zycia

3 dzien:

1 k serca
1k duszy


wszystko na karawanach po 20 wypraw w 4 strefie Smile




teraz to jestem bogaty:
1 k duszy
1 k przemiany
3 k zycia
i za jeden jeszcze itemek dojdzie mi 2 k zycia jak sprzedam Smile

__________________
R14
Nick: przemus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemus: 03-05-2007 15:45.

28-04-2007 22:03 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
SOLVER
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 16 pkt. doświadczenia oraz 120 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Koszulka, Kamień przemiany.

Zdobyłeś 15 pkt. doświadczenia oraz 87 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Kamień przemiany.


moje pierwsze 2 wyprawy dzisiaj Big Grin Big Grin mylsalem ze jeszcze cos wpadnie ale wpadl tyko k.krwi Big Grin Big Grin a zrobilem juz ponad 20

Big Grin Big Grin Big Grin ale sie ucieszylem
21-05-2007 13:10 SOLVER jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLVER Dodaj SOLVER do Listy kontaktów
Lena
Member


Data rejestracji: 31-12-2006
Postów: 34
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: Giżycko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

K. krwi=N K. serca=2 K. życia=1 K. przemiany=0 K. duszy=2
w kameiniach krwi mam N bo nie znam dokładnej ilości ;s
25-05-2007 16:35 Lena jest offline Szukaj postów użytkownika: Lena Dodaj Lena do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle mi zostało po ostatnich zakupach na aukcji Big Grin Tongue
K. krwi16
K. serca3
K. życia1

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
26-05-2007 09:34 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzis wpierw polecial mi kż a kilka godzin potem to Smile

Zdobyłaś 18 pkt. doświadczenia oraz 117 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Krótki łuk, Kamień duszy.

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
27-05-2007 01:48 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
Lido
Junior Member


images/avatars/avatar-3560.jpg

Data rejestracji: 01-06-2007
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kk:4 ks:1 kz:2 kp:1 kd:1

__________________

08-06-2007 12:28 Lido jest offline Szukaj postów użytkownika: Lido Dodaj Lido do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łącznie znalazłem: 3 kk, 1kż, 1kd. W sumie nie jest źle. Na szczęście mam więcej szczęścia w znajdowaniu itemów...
08-06-2007 12:43 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Magiczne Kamienie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH