Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING ella » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ella 55 Ankieta - średnia ocena: 7,2255 Ankieta - średnia ocena: 7,22
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

ella Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ella
Postać Femme

pushing, wykorzystywanie punktów z wypożyczania nie swoich przedmiotów do własnych celów
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-11-2009 19:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
17-11-2009 19:32 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moge dostać warnaa


jupiiii wrszcie C to dostrzegłes!!!!!

jesteś wielki :** kocham Cie


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka
17-11-2009 20:16 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

ale jaja ;D [miało być o "a tu brzydkie słowo kończące się na a" ale się powstrzymałem]

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl




PS. Poproszę z dedykacja!!

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


17-11-2009 20:19 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
femme
Viking


images/avatars/avatar-5185.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 595
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Anfa napisał(a)
A moge dostać warnaa


jupiiii wrszcie C to dostrzegłes!!!!!

jesteś wielki :** kocham Cie


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


tak to jest jak sie zyje grą rotfl rotfl i donosami Big Grin



a co do tematu mojego bana...
skoro Ce uznal, ze zrobilam zle, to pewnie mial racje, ja na forum nie bede biła piany ani tym bardziej probowała sie tłumaczyc

mea culpa.

prosze o złagodzenie do 30 dni

__________________
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
ID 36112

17-11-2009 20:24 femme jest offline Szukaj postów użytkownika: femme Dodaj femme do Listy kontaktów
Hrabia_Drakula
Triple Ace


images/avatars/avatar-18569.jpg

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 188
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chociaż Femme nie przepada za mna Smile to i tak mysle ze ban staly to za duza kara moim zdaniem !! dla gracza z takim wynikiem punktow jak by nie patrzac gra tu spory czas, pomogla bardzo duzej liczbie osob jak potrzebowali pomocy a przedewszystkiem wydawala kase na ta gre...(p. C przeciez kazdy lubi pieniądze po co odrazu ban staly Tongue ) a swoja droga Femme porzadny gracz duzo liczba osob to nawt powie....
wiec jestem za tym zeby złagodzic kare do 30 dni Smile a jesli nawet to do 60 dni ale nie ban staly ! zapewne kazdy sie ze mna zgodzi Wink pozdarwiam

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hrabia_Drakula: 17-11-2009 20:40.

17-11-2009 20:34 Hrabia_Drakula jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_Drakula Dodaj Hrabia_Drakula do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lekka przesad C żeby od razu stałego dać ???

ludzie nie takie przewinienia mieli i dostawali 30 dniowe bany (starzy gracze wiedza o czym piszę ) wiec i Femme powinna takiego dostać

wnioskuje o skrócenie do 30 dni lub nawet do 7 Smile


dziękuje i poproszę o warna z dedykacją



Big Grin

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
17-11-2009 20:41 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeby tak z jednego klanu na siebie donosić Big Grin
Ojjj źle się dzieje Happy

Co do bana Ce mógłbyś go zmniejszyć poniżej stałego i wyznaczyć femme jakieś prki do oddania Happy
Bo jednak szkoda żeby tyle pracy przepadło Happy

Proszę o jakiegoś wymyślnego warna :>

Bless

Edit:
cytat:
C47 napisał(a)
ella
Postać Femme

pushing, wykorzystywanie punktów z wypożyczania nieswoich przedmiotów do własnych celów
ban stały


Nie swoich *

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 17-11-2009 20:51.

17-11-2009 20:46 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisze pierwszego posta niezgodnego z regulaminem. To mój 1 warn odkąd założyłem tutaj konto. Nigdy nie złamałem regulaminu. Tracę właśnie szanse bycia TM ale ... Zbytnio lubię Elizke żeby się nie wypowiedzieć. Wiem za co jest ten ban. Ale panie Grzegorzu każdy powtarzam każdy popełnia błędy. Nie ma ludzi nieomylnych. Elizka gra niemal od początku serwera. Pomaga ludzią w ten czy inny sposób. Czasem służy sprzętem czasem rada... Jest kobieta do tańca i do różańca. Uważam ze ban stały jest kara zbyt surowa. Poza tym jesteście w grupie która zna się osobiście wręcz. Nie wymagam cudów. Bo te się nie zdarzają. Uważam ze oddanie pr za ten itemek na konto administracyjne i możliwość skrócenia bana do 30 dni jest wystarczająca kara. Ja w przeciwieństwie do ludzi wiem ze konto premium nie daje nam praw łamania regulaminu. I w ogóle nie będę używał tego argumentu. Bo jest on absurdalny. Panie Grzegorzu proszę o obiektywizm. Bo wiem ze to tylko i wyłącznie Twoja dobra wola. Sam bylem kiedyś SO i wiem co nieco na ten temat. Ale to nie ma nic wspólnego z tematem. Pozdrawiam.




Co do ludzi wyżej:
(Poza Hrabia w dol) wstydźcie sie szydzić z cudzego nieszczęścia. Nie czyn drugiemu co Tobie nie mile. Z calego serca zycze zeby KTOS WAS TAK potraktowal.

I zapewnie bedzie + 1 za spam. Poprosze za bycie dobrym przyjacielem Smile

Nie swoich*

__________________
ID R5:8246

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Regit: 17-11-2009 21:00.

17-11-2009 20:51 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Hrabia_Drakula
Triple Ace


images/avatars/avatar-18569.jpg

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 188
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C po warnie potrafil pan nam powlepiac ale co do sprawy Femm juz nie mogl pan napisac czy jakos probowac ja rozwiazac ?? czasu niema ?? a inne bany stale potrafil pan nawet odblokowac.. cos nie tak jest... skoro na takiego gracza czasu niema... zapewne jeszcze jedno upomnienie bedzie... pisze to co mysle i stoje po stronie Femme troche sprawiedliwosci dla innych jak wszyscy to wszyscy jak nikt to nikt !
17-11-2009 21:24 Hrabia_Drakula jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_Drakula Dodaj Hrabia_Drakula do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm do Pana powyżej bo ciut ręce już opadają Wink sami obrońcy nikt nie powie złego słowa o koleżance - Wam za to płacą Wink

Był temat w dziale SYSTEM z zapytaniem czy można pożyczać sprzęt za prki nie będąc jego właściecielem - odpowiedź brzmiała jednoznacznie NIE

Femme nadal skrupulatnie w dziale NAJEM podbijała swój temat nic nie widząc w tym działaniu złego


osobiście ciekawi mnie jaka to postać była Tongue czy po to wracała z urlopu aby po 3 misiącach znów go zapodać Wink

czy to nie premedytacja czy w grze są równi i równiejsi ? Femm myślała że jak jest funkcyjną osobą to jest ponad prawem i prawie"" tak było nie wspomne o jej innych przegięciach Wink


Ps brawo Big Grin inteligencja Pana poniżej zwaliła mnie z nóg - CZesio ma więcej w główce Wink

odnośnie dowodów były ale nie trafiały do administracji nie wiem dlaczego - dlatego tym bardziej teraz dziw mnie bierze że ktoś ruszył Femme dla mnie niemożliwe Big Grin żeby był to donos Wink


edit do Pana pół nocki czy tam pół mózgu bo widać że też nic nie kuma i siedzi sobie na BW w różowiutkich okularach - solidarność jasne w khorn a kto się cieszył z bana Ja ? czy maskotka Big Grin widać że większośc ludzi z DATE też nie dażyło miłością Femme więc im też spalisz klocki ja bym wysiedlił cały klan a jak masz problem chłopcze/starcze to mogę wrócić do DATE bo wcale dupki nie chowam w Extreme Big Grin żal normalny z tymi khornikami sami nic soba nie reprezentuja bo chowają się za DATE w każdej wojnie to teraz ten z tekstem wyskakuje Big Grin
i co ja takiego skomle ? tego nie rozumiem no ale ja nie wiem co to IP i jestem dziecko internetu Big Grin D

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez PsYcHoL-MaNiAk: 18-11-2009 19:56.

17-11-2009 21:29 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
pan_mijagi
Member


Data rejestracji: 24-03-2009
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

psychol, jak masz jakies info a dowodami o "przegieciach" femme, to wiesz dokad sie zglosic - inaczej zamknij dziob ;p

a co do bana- jak wspomniano wyzej, nie za takie akcje kary byly nizsze, ja tez jestem za skroceniem kary, ale pod warunkiem, np niech Eliza pokaze na fowum swoje foty w bikini xD

edit- literowki ;p

edit 2- mialem tu odniesc sie do wypocin pana powyzej, ale po krotkim namysle nie ma sensu - dzwon jest glosny dlatego ze w srodku jest pusty.

__________________
R10- Hannibal

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pan_mijagi: 18-11-2009 10:39.

17-11-2009 21:33 pan_mijagi jest offline Szukaj postów użytkownika: pan_mijagi Dodaj pan_mijagi do Listy kontaktów
MACBETH
Member


images/avatars/avatar-6672.gif

Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 44
Klan: BLOOD, eXtreme
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja niewidze powodu by skracac, tez dostalem baniaka na dozywotke na poprzednia postac za tak zwane nieiewielkie przewinienie.. wiec dlaczego ktos mogl by miec fory??

sorki ale z lenistwa nie zwazalem na literowy Tongue

__________________
Necropolia Nick : MACBETH

17-11-2009 22:47 MACBETH jest offline Szukaj postów użytkownika: MACBETH Dodaj MACBETH do Listy kontaktów
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś czas temu i bym za takiego banika postawił C47 jakaś wyrafinowaną indiańską kurtyzanęWink , chociaż kit niech mu będzie kolor skóry sam mógł by wybraćWink .

Ale czasy się zmieniają, ludzie potrafią się dogadywać a i podejścia do ludzi ulegają zmianie, na szczęście na pozytywne. Zatem podpisuję się pod wnioskiem Wink o obniżenie baniaka do 30 dni lub mniej.

A dla tych ludzi co tylko umieją "kopać leżącego w pręgierzu" polecam więcej kontaktu z real world Wink .

Jest jeden plus tego , że dostała bana. Przestała być "banową dziewicą" co z jednej strony mnie niezmiernie cieszy jako przodowego banitę R1Wink .

Witam w elitarnym klubieWink .

__________________

Duke
17-11-2009 22:53 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
*Krogulec*
Member


Data rejestracji: 25-05-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja nie jestem w temacie Big Grin kliknalem z nudów na link w sygnie jakiegoś goscia... normalnie nie zajmuje stanowiska w tego typu sprawach, zwłaszcza jeśli nie znam osoby/osob* zainteresowanych, ale jak wspomniałem nudzi mi się Big Grin wiec napiszę tylko tyle:

1. trzeba było nie grzeszyć
2. w jednym z postów padł tekst:
cytat:
Kowar_Decados napisał(a)
Żeby tak z jednego klanu na siebie donosić Big Grin
Ojjj źle się dzieje Happy



kurcze... jak bym sie dowiedział, że w moim klanie ktoś kantuje, to bym nogi z tyłka powyrywał, wywalił z klanu, a potem sam załatwił bana... nie trawię i nie rozumiem mentalności niektórych ludzi, zwłaszcza, że częste są nagonki na ludzi z tzw. "wrogich klanów" i podpierdzielanie ich, a usprawiedliwianie tych samych czynów popełnionych przez osoby, które się lubi/jest się z nimi w klanie*... szkoda słów...

* niepotrzebne skreślić

__________________
R10 - Armitage

18-11-2009 02:05 *Krogulec* jest offline Szukaj postów użytkownika: *Krogulec* Dodaj *Krogulec* do Listy kontaktów
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PsYcHoL-MaNiAk napisał(a)
hm do Pana powyżej bo ciut ręce już opadają Wink sami obrońcy nikt nie powie złego słowa o koleżance - Wam za to płacą Wink

Był temat w dziale SYSTEM z zapytaniem czy można pożyczać sprzęt za prki nie będąc jego właściecielem - odpowiedź brzmiała jednoznacznie NIE

Femme nadal skrupulatnie w dziale NAJEM podbijała swój temat nic nie widząc w tym działaniu złego


osobiście ciekawi mnie jaka to postać była Tongue czy po to wracała z urlopu aby po 3 misiącach znów go zapodać Wink

czy to nie premedytacja czy w grze są równi i równiejsi ? Femm myślała że jak jest funkcyjną osobą to jest ponad prawem i prawie"" tak było nie wspomne o jej innych przegięciach Wink


Ps brawo Big Grin inteligencja Pana poniżej zwaliła mnie z nóg - CZesio ma więcej w główce Wink

odnośnie dowodów były ale nie trafiały do administracji nie wiem dlaczego - dlatego tym bardziej teraz dziw mnie bierze że ktoś ruszył Femme dla mnie niemożliwe Big Grin żeby był to donos Wink



widze ze kolega tylko skomlec potrafi obserwuje cie juz w kilku tematach i niewiem czy ty sie zalisz czy chwalisz skomlesz jak s... w koncu ktos ci klocka spali Smile
pyskacz z ciebie straszny ,pupinke chowasz w extrem i tak na Khornikow jedziesz.

cytat:
hm do Pana powyżej bo ciut ręce już opadają Wink sami obrońcy nikt nie powie złego słowa o koleżance - Wam za to płacą Wink


nie placa, jest cos takiego jak solidarnosc chlopcze , tylko ze tlumaczyc mi sie tobie nie chce co to a sam jestes za glupi widac zeby zrozumiec.

przychylam sie z prosba o skrocenie bana dla Femme do 30 dni.

pozdrawiam Midnight

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 1/2NOC: 18-11-2009 02:29.

18-11-2009 02:10 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl
18-11-2009 07:36 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co tu się dzieje to po prostu żenada i tyle.... wszystko wszystkim ale dlaczego banowana jest w tym przypadku osobo ktora tak wiele wniosła do tej gry jako jeden z nielicznych graczy świeciła przykładem na forum i poświeciła tak wiele czasu dla tej gry... czy az takie kokosy zarobiła na tej lewitce przyciesz nie ma problemu można prześwietlić wszystkie logi odda pr na admina i z głowy raz tak było co ????????

radikac i ponton wstydzili byście sie naprawdę jak dla mnie mimo iz jestem nupem w grze jesteście porostu żałośni i nie mam zamiaru zniżać sie do waszego poziomu i porównywać sie do 0 (tyle w temacie)

kogo jak kogo ale takie osoby jak femme powinny być szanowane w grze i zal mi gdy widzę to co sie wyrabia... nie powiem Grzegorzu bo miałem okazje Cie poznać i porozmawiać na żywo sam wiesz w jakich okolicznościach i wiem dobrze ze nie jesteś takim podłym człowiekiem za jakiego Cie maja i potrafisz zabrać głos w tej sprawie jako ze nie jesteś jak "cymbał brzmiący" ??? Smile

jako ze tego typu sprawa jest niejako ewenementem Smile wiec bardzo proszę o jakieś sensowne wytłumaczenie i racjonalne wyjście z sytuacji gra potrzebuje takich osób !!!!!

taki rozwój sytuacji wiele osób cieszy po prostu zalll mi... sam wiesz jakie przekręty robili inni gracze szkoda nawet przytaczać wiec w tym przypadku powinieneś zabrać głos bo odbierasz może komuś cząstkę życia ????



postuluje do skrócenia bana choćby do 30 dni !!

edytka poproszę warna mam nadzieje ze nie na darmo Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 19-11-2009 18:54.

19-11-2009 18:53 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
GrT
Forum Ace


images/avatars/avatar-14973.gif

Data rejestracji: 06-06-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

__________________
r1.
Nick: Valentino

Nie znam się, to się wypowiem. a co
20-11-2009 06:46 GrT jest offline Szukaj postów użytkownika: GrT Dodaj GrT do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zastanawia mnie jedna rzecz, jak sie czuje kat przed wykonaniem wyroku kary smierci...hmmmm? w naszym przypadku mamy do czynienia z czyms podobnym, moze na mniejsza skale.... ban stały=kara smierci...tak kara smierci w tym wypadku to ban staly
zastanawiam sie jak mozna za taka drobnostke kogos tak bardzo skrzywdzic, pozbawic go kilku lat nieprzespanych nocy, zarwanych dni, tylu zszarganych nerwow ktore sie zjadlo, tylu poswiecen i wyrzeczen przez ktore cierpialy niestety najbardziej nasze rodziny i bliscy...
czy mozna tak jednym skinieciem palca to wszystko przekreslic?
przeciez to nieetyczne i bardzo niecacy zabierac dziecku jego zabawke nawet jak przeskrobało, nalezy najpierw wytlumaczyc, ze tak nie wolno robic, potarmosic za ucho, dac klapsa a gdy to nie poskutkuje dopiero bardziej stanowcze kroki podjac.

wiem ze femme postepowala niezgodnie z regulaminem i musi poniesc za to konsekwencje ale czemu maja to byc konsekwencje najwyzsze?!

C jestes w tej grze sedzia i katem...badz sedzią surowym ale sprawiedliwym...na najwyzszy wymiar kary zawsze jest czas, napewno sa tez jakies okolicznosci łagodzace(baba, blondynka, nie umie czytac ze zrozumienem, jest w top10 itp)

złagodzenie wymiaru kary do 30 dni jest chyba jak najbardziej słuszne w powyzszym przypadku

ps. to samo dotyczy gipsownika i ewenementa...nie pozbawiaj tej gry ludzi ktorzy dodaja jej blasku

__________________
Druidek
20-11-2009 18:37 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co mi tam, dawno warna nie miałam jakiegoś Big Grin To będzie totalny, rasowy spam, bo jak inaczej nazwać post nie wnoszący nic do tematu, a jedynie wyrażający maksymalne rozczarowanie i, jakby nie patrzeć, wyszydzający takie przywiązanie ludzi do gry, do kont/postaci/przedmiotów, które w świetle regulaminu nie są nawet ich własnością Baby

Kochani! Wyrwijcie się z nałogu! Gra ma sprawiać przyjemność, a nie zmuszać do zarywania nocy i stresować na każdym kroku!
(rotfl nie wierzę że to piszę :rotlfSmile

Jak nie to konto, to inne, da radę dziewczyna, zwłaszcza, że ma takie wsparcie. Szybko lvl nabije, pielgi zaliczy, do a2 skoczy... Wink

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych bardziej lub (tak jak ja) mniej Big Grin
20-11-2009 19:06 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zatem C47 Wink kamienna twarzy , od czasu bana Femme minęło już 30 dni 2 h 36 m i 45 s Wink .

Pora by zająć się pomału odbanowaniem.
Liczę na obiektywizm i pozytywne rozpatrzenie wnioskuWink .

__________________

Duke
17-12-2009 21:43 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
femme
Viking


images/avatars/avatar-5185.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 595
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile i ja, jako główna zainteresowana prosze o odblokowanie Smile Pw z odwolaniem od wymierzonej kary juz do Ce wyslalam. Licze na pozytywne rozpatrzenie Smile
Urlopik sie bardzo przydal, ale juz bym chciala wrocic Tongue

__________________
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
ID 36112

17-12-2009 21:54 femme jest offline Szukaj postów użytkownika: femme Dodaj femme do Listy kontaktów
PALOMA
Junior Member


images/avatars/avatar-13273.jpg

Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 okaż się Świętym mikołajem ;-) i odbanuj Femke

__________________

r7 RoxanA


17-12-2009 22:12 PALOMA jest offline Szukaj postów użytkownika: PALOMA Dodaj PALOMA do Listy kontaktów
XR12-yV
Double Ace


images/avatars/avatar-10330.gif

Data rejestracji: 06-08-2008
Postów: 113
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no Panie Ce święta idą czas pomyśleć o odblokowaniu tak wzorowego gracza jakim jest femme

Nie wyobrażam sobie aby tak doświadczony gracz odszedł w tak głupi sposób

i proszę jeszcze raz Panie Ce okaż serce ^^

__________________
r1 Bruce Lee
17-12-2009 22:18 XR12-yV jest offline Szukaj postów użytkownika: XR12-yV Dodaj XR12-yV do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to i ja się dołączę

odblokuj nam Femme 30 dni urlopu bezpłatnego chyba jej wystarczył Big Grin niech wraca do nas szybko Big Grin



z góry dziękuję za warna Smile

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
17-12-2009 22:27 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podziękuj piszącym tu znajomym za wydłużenie rozpatrywania odwołania...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-12-2009 22:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane

czekam na ofertę z 32k pr na konto administracyjne i informację o niej na pw lub w temacie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-12-2009 10:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skonczyc z gra za 32k
ehh

no nic czasami wszystkim przydaje sie odpoczynek

Moge jakiegos swiatecznego warna
18-12-2009 11:13 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

RE: ella Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
ella
Postać Femme

pushing, wykorzystywanie punktów z wypożyczania nie swoich przedmiotów do własnych celów
ban stały


I jak to sie ma do:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4916711c46

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
23-12-2009 20:36 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING ella

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH