Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowe zadanie w 3s,2s,1s i 5s ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowe zadanie w 3s,2s,1s i 5s ? 47 Ankieta - średnia ocena: 8,6647 Ankieta - średnia ocena: 8,6647 Ankieta - średnia ocena: 8,6647 Ankieta - średnia ocena: 8,66
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jenni13
Full Member


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 66
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi się nie zgadza spost+int/2 niestety....mialem 43% na sposta 1% na inta wiec 44/2=22% a ja mialem 13%...posle pozniej i porownam z innymi % i moze znajde odpowiedzWink
07-12-2009 20:48 Jenni13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jenni13 Dodaj Jenni13 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SmokR4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Mi sie zgadza suma inta i sposta podzielona na pol.



hmm a jesli sie niema zaliczonych pielg to leci srednia 0% ? :> czy liczy sie tak jak by bylyu zaliczone

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


07-12-2009 21:11 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Jenni13
Full Member


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 66
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i o to zadbali w pierwszym zadaniu...najpierw robisz heroiczny czyn przy ktorym wymagania sa takie, ze trzeba zrobic wszystkie pielgi i dopiero pozniej moze Ci zaliczyc zadanie przy zrobionej pieldzeSmile
07-12-2009 21:13 Jenni13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jenni13 Dodaj Jenni13 do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Minęło już wiele dni, odkąd Twój syn wyruszył na wyprawę w nieznane, a Ty nadal nie otrzymałeś od niego żadnych wieści. Pełen niepokoju postanawiasz udać się na poszukiwania.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 10874 pkt rozwoju!

przy 23% szansy Smile

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=212e7f6a20

zabilem herszta

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b92d7bb1b2

i mi sie zadania skonczyly Frown

no ni bylo fajnie szkoda ze takie latwe Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 07-12-2009 21:37.

07-12-2009 21:16 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Nexus
Junior Member


images/avatars/avatar-8247.jpg

Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 19
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Minęło już wiele dni, odkąd Twój syn wyruszył na wyprawę w nieznane, a Ty nadal nie otrzymałeś od niego żadnych wieści. Pełen niepokoju postanawiasz udać się na poszukiwania.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 10874 pkt rozwoju!

przy 23% szansy Smile



ja pchnałem przy 20%.... ciekawe od czego zależy ilość expa ja dostałem 9878pktów, ktoś wcześniej chyba 11k

__________________

//Życie jest zbyt krótkie, więc korzystaj z niego póki możesz Big Grin \\

07-12-2009 21:37 Nexus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nexus Dodaj Nexus do Listy kontaktów
FURROR xD
Full Member


images/avatars/avatar-16075.jpg

Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 56
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: White Dragons Legion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)

zabilem herszta

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b92d7bb1b2



zabiłes go na pieldze tak ??

__________________
Big Grin "Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, wszystkich moich klanowiczów" Big Grin
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...573#post4632573
07-12-2009 21:56 FURROR xD jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR xD Dodaj FURROR xD do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, na dalekiej Wink
07-12-2009 22:05 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=dc79c709d4


Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Minęło już wiele dni, odkąd Twój syn wyruszył na wyprawę w nieznane, a Ty nadal nie otrzymałaś od niego żadnych wieści. Pełna niepokoju postanawiasz udać się na poszukiwania.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłaś 11891 pkt rozwoju!
(pielga)

ostatnie zadanie w s3 Frown

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka
07-12-2009 22:48 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
FURROR xD
Full Member


images/avatars/avatar-16075.jpg

Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 56
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: White Dragons Legion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WIĘC MOŻE PODSUMUJMY ZADANIA!

Nowe zadania w 3s:

1. Obowiązkiem każdego wampira wysokiej rangi jest dostarczenie ludzi do posługi w Katedrze. Zbierz 500 000 ludzi i oddaj Katedrze w ofierze 10% z nich.
wykonanie: poświęcenie 50 000 ludzi


2. Wpływy, władza, splendor... aby to wszystko utrzymać, potrzebujesz pieniędzy. Aby pokryć swoje zwiększone wydatki, musisz zwiększyć swoje dochody. Rozbuduj dom publiczny na poziom 14.
wykonanie: Rozbudowanie domu publicznego do 14 poziomu


3. Dokonaj heroicznego czynu. Tylko to przyciągnie pod Twój sztandar potężne wampiry.
wykonanie: zaliczenie jakiejkolwiek pielgrzymki


4. Minęło już wiele dni, odkąd Twój syn wyruszył na wyprawę w nieznane, a Ty nadal nie otrzymałaś od niego żadnych wieści. Pełna niepokoju postanawiasz udać się na poszukiwania.
wykonanie: zaliczenie pielgrzymki


5. Twoja pozycja, sława i bogactwo sprawiły, że jesteś uważana za jednego z bardziej wpływowych wampirów w mieście. Jeden z członków Rady poprosił Ciebie o pomoc w zniszczeniu szajki mutantów pustoszących szlaki handlowe do miasta.
wykonanie: zabicie Herszta losowanego na dalekiej wyprawie, na którą idziemy w eq bojowym



Wypisałem w kolejności w której zadania sie pojawiają i wg. której powinniśmy je zaliczać.

__________________
Big Grin "Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, wszystkich moich klanowiczów" Big Grin
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...573#post4632573

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FURROR xD: 07-12-2009 23:00.

07-12-2009 23:00 FURROR xD jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR xD Dodaj FURROR xD do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Posiadanie 500.000 ludzi i poswiecenie 10%

2. ok

3. zaliczenie jakiejkolwiek pielgrzymki jesli ma sie zaliczone wszystkie juz wczesniej

4.zaliczenie specjalnej pielgrzymki z odpowiednim tekstem wyprawy

5. Z tego co wiem herszt jest tylko jednym z kilku mozliwych mobow do wylosowania
07-12-2009 23:08 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
FURROR xD
Full Member


images/avatars/avatar-16075.jpg

Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 56
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: White Dragons Legion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
4.zaliczenie specjalnej pielgrzymki z odpowiednim tekstem wyprawy


jak to z odpowiednim ? Shocked

__________________
Big Grin "Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, wszystkich moich klanowiczów" Big Grin
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...573#post4632573
07-12-2009 23:21 FURROR xD jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR xD Dodaj FURROR xD do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ad2cfb4a6d

skoro zadanie ma zwiazek z synem to pielgrzymka rowniez Wink
07-12-2009 23:28 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawdziwe doświadczenie można zdobyć tylko przemierzając niebezpieczne szlaki. Wykonaj co najmniej 15 udanych pielgrzymek w nieznane. Wykonanych pielgrzymek: 6. X

zrobił już ktoś to w 2s? Ciekawe, jakie jest następne zadanie (tego z 84 lvl nie licze)

__________________
37927
07-12-2009 23:48 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
Prawdziwe doświadczenie można zdobyć tylko przemierzając niebezpieczne szlaki. Wykonaj co najmniej 15 udanych pielgrzymek w nieznane. Wykonanych pielgrzymek: 6. X

zrobił już ktoś to w 2s? Ciekawe, jakie jest następne zadanie (tego z 84 lvl nie licze)


za to zadanie cos kolo 60k jest ;] -> to zadanie z s1 dotyczace 15 atakow pomylimal sie Wink


a w s3 mozna zarobic 89588 pr Smile

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CMA: 07-12-2009 23:59.

07-12-2009 23:57 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
Prawdziwe doświadczenie można zdobyć tylko przemierzając niebezpieczne szlaki. Wykonaj co najmniej 15 udanych pielgrzymek w nieznane. Wykonanych pielgrzymek: 6. X

zrobił już ktoś to w 2s? Ciekawe, jakie jest następne zadanie (tego z 84 lvl nie licze)


jak mnie wpuszczą na 2 strefę to po 2 dniach pokażę wynik Tongue
A fakt faktem to już nie ma w tym temacie już zbyt dużo do omawiania, bo dzięki Xalenowi poznaliśmy już wszystkie zadania i ilość PR z nich płynącą Tongue

Smoku, uaktualnij nazwę tematu jeszcze na 2 strefę Tongue bo teraz to sie spam robi Big Grin

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
08-12-2009 00:05 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

RE: Nowe zadanie w 3s Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SmokR4 napisał(a)
Dokonaj heroicznego czynu. Tylko to przyciągnie pod Twój sztandar potężne wampiry.


czy ktos wie oco chodzi ?


U mnie pojawilo sie zaliczenie zadania po pieldze ... Smile nawet sie nie spodziewalam...
Pzdr Tomku Smile

__________________
R4 - Honda
08-12-2009 00:49 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
_SuChY_
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 278
Klan: R1 Z_D | R7 NOOB
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FURROR xD napisał(a)
WIĘC MOŻE PODSUMUJMY ZADANIA!


Cos w tym stylu robie od samego poczatku na 1 stronie

__________________
R1 - SuChY
R7 - emen
R10 - nupek


08-12-2009 01:10 _SuChY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _SuChY_ Dodaj _SuChY_ do Listy kontaktów
FURROR xD
Full Member


images/avatars/avatar-16075.jpg

Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 56
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: White Dragons Legion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_SuChY_ napisał(a)
cytat:
FURROR xD napisał(a)
WIĘC MOŻE PODSUMUJMY ZADANIA!


Cos w tym stylu robie od samego poczatku na 1 stronie


HAHAHAHAH Korona Ci z głowy spadła ? rotfl rotfl rotfl wyjdź...

zrezsta twoje jest nie widoczne i watpie zeby ktoś wracał do poczatku szykając odopwiedzi Wink

czyli ta pielga to nie dość ze musi wyjść sama z siebei z % to jeszcze zadanie musi być dopasowane tak ? Shocked

__________________
Big Grin "Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, wszystkich moich klanowiczów" Big Grin
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...573#post4632573
08-12-2009 08:42 FURROR xD jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR xD Dodaj FURROR xD do Listy kontaktów
_SuChY_
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 278
Klan: R1 Z_D | R7 NOOB
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o_O nie, a czemu niby mialaby spasc ? ok przepraszam, zaraz wykasuje tego posta

__________________
R1 - SuChY
R7 - emen
R10 - nupek


08-12-2009 10:00 _SuChY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _SuChY_ Dodaj _SuChY_ do Listy kontaktów
ShockTherapy
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2009
Postów: 52
Klan: Decados
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fakt faktem , ale przydaloby się podsumowanie tego całego bajzlu ,
a co do tych zadan,
to mysle ze warto poczekać te 2 dni,

az kazdy natraci w brud wyprawek etc.
i z głową szybko wszystko poklepać Smile

a nie walić na oślep. ale w sumie cała frajda w tym !

__________________
r1 shocktherapy

Nie Klikaj
08-12-2009 10:20 ShockTherapy jest offline Szukaj postów użytkownika: ShockTherapy Dodaj ShockTherapy do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja niestety nie poczekalem i zaliczylem juz wszystkie zarowno na r1 jak i r3 Frown

FURROR tak, z tym ze % mozesz podniesc poprzez wymaksowanie sposta i inta na pielgrzymke poniewaz suma podzielona na pol daje wieksze szanse. Natomiast co do losowania nie wiem czy mialem szczescie i losowala sie od razu (na r3 1 nieudana, 1 udana, na r1 2 nieudane, 1 udana) czy trzeba specjalnie ja wylosowac.

Natomiast mutanty sa strasznie slabe, dla mnie slabsze nawet niz te z 1 aktu.

Teraz chyba czas na 4 lub 2 strefe i zabawe tam Wink
08-12-2009 10:53 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
MICOS
Full Member


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 60
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Rzeczypospolita Widzewska/Chojny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musze przyznac ze te nowe zadanka rozruszały troche towarzystwo, cena złomu na R7 skoczyła o jakies 50%Big Grin
08-12-2009 13:33 MICOS jest offline Szukaj postów użytkownika: MICOS Dodaj MICOS do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś już wykonał zadania z s2? ciekawy jestem ile to prków daje i czy są jakieś inne oprócz tych 2 Smile

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


08-12-2009 14:33 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A teraz zadanka z s1 Tongue

Prestiż wśród wampirów to nie tylko bogactwo i władza. Tylko wielki wojownik wzbudza prawdziwy respekt. Wygraj 15 walk pod rząd urządzając zasadzkę. Walki w obronie się nie liczą. V

za to dostałem 60k pr
link skasowany...

po wykonaniu tego pojawia się:

Pomimo ostrzeżeń doradców, wyprawiasz się czasami na samotne spacery w okolice miasta. Przypominają Ci czasy, kiedy byłaś nowicjuszką w wampirzym świecie, która przybyła do miasta marząc o sławie i władzy.

za to dostałem 48k pr.

Zdobądź 89 poziom. X

na to poczekamy Big Grin
08-12-2009 17:00 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do s1 to 15 wygranych pod rząd to łatwizna (ja osobiście nie zaliczyłem... bariera lvl ^^) wystarczy najsłabszych atakować

Mnie jedyne co dołuje w s3 to ilość ludzi potrzebna do utrzymania... mógłbym nawet poświęcić 1kk ale na raty Tongue

I doszedłem do wniosku że burdel na 14 to nie takie duże ^^ wystarczy złomu sobie kupić... 150kk w plecy (kamyczki ^^)
08-12-2009 17:12 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
cl9vius.
Junior Member


images/avatars/avatar-18423.jpg

Data rejestracji: 02-07-2008
Postów: 15
Klan: NOOBek
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedzcie mi takie coś, czy po zaliczeniu zadania z burdelem odkrywa się nowe?
Nie wiem czy się opłaca budować 14lvl żeby zgarnąć 6k.. więcej za złom wyrwę Smile

__________________
Pośród wieści dziwnej treści, czarny dzięcioł z chęcią pień ciął.
08-12-2009 20:15 cl9vius. jest offline Szukaj postów użytkownika: cl9vius. Dodaj cl9vius. do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowuje sie z mutantem Tongue

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=421a577742

__________________

Sygnatura by Olsz4k

08-12-2009 20:19 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
cl9vius.
Junior Member


images/avatars/avatar-18423.jpg

Data rejestracji: 02-07-2008
Postów: 15
Klan: NOOBek
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o to w takim przypadku się opłaca Smile thx za szybką odpowiedź Tongue

__________________
Pośród wieści dziwnej treści, czarny dzięcioł z chęcią pień ciął.
08-12-2009 20:23 cl9vius. jest offline Szukaj postów użytkownika: cl9vius. Dodaj cl9vius. do Listy kontaktów
Drnk
Newbie


Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 3
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile prków za to zadanie
Jak nakazuje wampirza tradycja, każdy nowo mianowany Inkwizytor wyprawia wystawną ucztę, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców miasta. Wampir twojej rangi musi wykazać się bogactwem i hojnością. Zgromadź na swoim koncie 5 000 000 PLN i złóż ofiarę w wysokości 10% tej sumy. Kliknij tutaj, aby złożyć ofiarę. X

Twoi zwiadowcy poinformowali Cię o dziwnych zjawiskach zachodzących na Wielkim Stepie. Sugerują, żebyś zbadała sytuację zanim będzie za późno. X

Ważne osobistości mają zawsze wielu wrogów, dlatego przydaje się dodatkowa ochrona. Rozbuduj Posterunek Policji i Schronisko na 18 poziom.
za poszczególne ile?
08-12-2009 20:40 Drnk jest offline Szukaj postów użytkownika: Drnk Dodaj Drnk do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 16268 pkt rozwoju!

tyle dostalem za mutanta Smile

zwraca sie zlom za burdel Smile

__________________

Sygnatura by Olsz4k

08-12-2009 20:48 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowe zadanie w 3s,2s,1s i 5s ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH