Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Dsk Demony vs. Db AK » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dsk Demony vs. Db AK
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Dsk Demony vs. Db AK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8a0b7639ec


Wydaje mi się, że ciekawa walka, równa ilość życia, co prawda uratowała mnie kara na łbie, ale co tam. Tongue


ED
Geez, porąbały mi się nazwy, myślałem, że to Dsk.
Walka chyba do zamknięcia, bo mimo, że całkiem niezła, większe halo byłoby w przypadku gdybym z Dsk walczył.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 27-02-2010 20:02.

27-02-2010 19:31 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
^Franek^
Triple Ace


images/avatars/avatar-17386.jpg

Data rejestracji: 19-01-2010
Postów: 169
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bój sie za reseta nikt Cie nie wezmieSmile
Walka normalna.Atakowałeś słabszego więc nie dziw sie że wygrałeś...
A chyba myslisz dsk aka z db aka...

__________________
Franek


27-02-2010 19:39 ^Franek^ jest offline Szukaj postów użytkownika: ^Franek^ Dodaj ^Franek^ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Dsk Demony vs. Db AK

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH