Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » % na pielgrzymkę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony % na pielgrzymkę 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
iain
Lord


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem ciekawy ile bede mial ale mi sie caly czas na dalekich wyglad losuje z 44% i czesto wychodzi chociarz musze zaliczyc wiedze

__________________
R1 iain Do Profilu
R2 iain
R3 popa Do Profilu
R4 Bam bam i tu Cie mam
18-02-2007 15:25 iain jest offline Szukaj postów użytkownika: iain Dodaj iain do Listy kontaktów
Marcus
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 93

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próba zwinności, szansa powodzenia: 11 %.
Wirujące dyski światła pojawiły się znikąd. Tylko lata życia w ciągłym niebezpieczeństwie pozwoliły Ci uniknąć śmierci.

- Brać go, chce mieć jego zwłoki do sekcji! - Znajomy męski głos przeszył strachem Twoją świadomość. Jednego byłeś pewien. Tym razem Świątynne ognie Ci nie pomogą. Jeśli Oni Cię złapią to wypuszczą dopiero kiedy będą chcieli.

Sprint, unik, zakręt i znowu sprint. Wysilałeś wszystkie swoje wampirze zmysły by zgubić prześladowców ale na nic to się zdawało.
Nie wiesz jak długo to trwało jednak w pewnym momencie dyski zaczęły się oddalać, ciągle jednak wyglądało to tak jak by kogoś goniły. Wreszcie na spokojnie rozejrzałeś się po okolicy, było to to samo miejsce gdzie poczęty został Twój syn. Kamienie emanowały taką samą poświatą jednak barwa nie była mieszaniną czerwieni i błękitu jak wtedy. Teraz była to czysta czerwień krwi.

Nagle ziemia załamała się pod Twoimi stopami i poczułeś jak spadasz.
Byłeś w grocie, ściany przyozdobiono malowidłami. Na samym końcu na podwyższeniu stał tron z dziwnego zielonkawego kamienia. Z każdym krokiem w kierunku tronu zaczynał on intensywniej pulsować, jakby wyczuwając Twoją obecność. Gdy dotknąłeś tronu ten rozjarzył się światłem, a przeźroczysta postać zasiadła na nim.

- Witaj dziecię mego ciała oraz krwi z mojej krwi. To miejsce jest Twoim dziedzictwem. Dzięki mocy zaklętej, w okolicznych głazach nasze wampirze talenty są o stokroć silniejsze. Tej mocy używali Pierworodni do ochrony swych siedzib. Weź to co znajdziesz za tronem, to Twoje dziedzictwo.


Zdobyłeś 46 pkt. doświadczenia oraz 136 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Ostra Maczuga (+3).

Zaliczona za 37 razem i chyba 4 raz wylosowana Big Grin

__________________
W razie wygrania mojej oferty - prosze o informacje na PW

TO NIE JEST MÓJ NICK W BW
18-02-2007 19:02 Marcus jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcus Dodaj Marcus do Listy kontaktów
unki
Double Ace


Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 108
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: Okolice Lublina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi weszła za 18'tym razem przy 12%.


Zdobyłeś 52 pkt. doświadczenia oraz 156 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Koszulka (+3), Krótki łuk (+3).

__________________
Moria ID: 4126
18-02-2007 19:55 unki jest offline Szukaj postów użytkownika: unki Dodaj unki do Listy kontaktów Zobacz profil MSN unki
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próba zwinności, szansa powodzenia: 28 %.

Wirujące dyski światła pojawiły się znikąd. Tylko lata życia w ciągłym niebezpieczeństwie pozwoliły Ci uniknąć śmierci.
...
- Witaj dziecię mego ciała oraz krwi z mojej krwi. To miejsce jest Twoim dziedzictwem. Dzięki mocy zaklętej, w okolicznych głazach nasze wampirze talenty są o stokroć silniejsze. Tej mocy używali Pierworodni do ochrony swych siedzib. Weź to co znajdziesz za tronem, to Twoje dziedzictwo.

Zdobyłeś 50 pkt. doświadczenia oraz 120 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Marynarka (+3).


Co tu dużo nie mówić. Pierwsze podejście i z głowy. 1/1
Nick Mortimer Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
19-02-2007 07:57 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy się wymaksuje, 18% Smile .

__________________
Klik Klik
20-02-2007 09:55 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
iain
Lord


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrobilem all dalekie i mam 26%

__________________
R1 iain Do Profilu
R2 iain
R3 popa Do Profilu
R4 Bam bam i tu Cie mam
20-02-2007 16:07 iain jest offline Szukaj postów użytkownika: iain Dodaj iain do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło.... marynarka +3 :/

__________________
Klik Klik
21-02-2007 10:46 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 16%... na razie nie chce sie załączyć....

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

21-02-2007 14:17 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
kubap
Triple Ace


Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 201
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

28%
jeszcze nie próbowałem
22-02-2007 10:41 kubap jest offline Szukaj postów użytkownika: kubap Dodaj kubap do Listy kontaktów
iain
Lord


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrobilem na 28% za 3 razemTongue

__________________
R1 iain Do Profilu
R2 iain
R3 popa Do Profilu
R4 Bam bam i tu Cie mam
23-02-2007 08:49 iain jest offline Szukaj postów użytkownika: iain Dodaj iain do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 60 pkt. doświadczenia oraz 127 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Kask (+3), Krótki łuk (+4)

Wygląd na 33% za 14 próbą (test zaliczony za pierwszym podejściem).

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
25-02-2007 06:31 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
iain
Lord


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak ty tyle % zrobiles??

__________________
R1 iain Do Profilu
R2 iain
R3 popa Do Profilu
R4 Bam bam i tu Cie mam
25-02-2007 07:34 iain jest offline Szukaj postów użytkownika: iain Dodaj iain do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
iain napisał(a)
jak ty tyle % zrobiles??


Pożyczyłem gratów na wygląd ile się dało.
Kunsztowy kapelusz +16, władcza marynarka plus ileś tam, kunsztowne bronie jednoręczne Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
25-02-2007 07:43 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 10% i nadal niemoge zrobić Evil

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 25-02-2007 07:53.

25-02-2007 07:53 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
karazek
Forum Ace


images/avatars/avatar-16863.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 93
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze dalekich niezrobiłem ale na pewno 1%

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez karazek: 25-02-2007 08:42.

25-02-2007 08:40 karazek jest offline Szukaj postów użytkownika: karazek Dodaj karazek do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz nie gram ale miałem 2%

__________________
Nick :Naadir
r14
25-02-2007 14:05 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam już 15% na pielgrzymce wyglądu Big Grin

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
27-02-2007 17:47 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 pielgrzymki i 2x zwinnosc sie trafia
za 2 razem udana
czas zaczac grac w totka

__________________
gg 3085868
28-02-2007 14:12 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Test wyglądu, szansa powodzenia: 29 %.
Krew wrzała ogniem w Twych żyłach gdy zakradałeś się w pobliże Wilczego obozowiska.

Szpiedzy bezskutecznie przeszukiwali pustkowia od wielu miesięcy. Jednak tym co pozwoliło Ci odnaleźć Zię była mapa jaką jej brat umieścił w pakunku jaki Ci rzucił.

Widziałeś kolejne patrole wyruszające z obozowiska. Uznałeś, że nie masz szans przedrzeć się do obozu. Czas mijał powoli gdy czaiłeś się szukając sposobu by zobaczyć się z Nią chociaż przez moment. To nie była marnie chroniona wioska, a raczej świetnie zorganizowana twierdza. Każdej grupie opuszczającej obóz zawsze towarzyszyła grupa straży. Na noc obozowisko było zamykane, a patrole szczelnie pokrywały wszelkie drogi dostępu.
Po czterech dniach czatowania wreszcie zdarzyło się to na co liczyłeś. Grupka kobiet z dużymi pakami brudnych rzeczy wyszła z obozu i udała się w kierunku rzeki. Zia była między nimi. Skradałeś się korzystając z każdego skrawka cienia. Gdy kobiety zaczęły pranie Zia jakby instynktownie usiadła na skraju grupy, w pobliżu zarośli. Podkradłeś się do niej i cicho zawołałeś. Widziałeś szczęście i strach jakie, w jednej sekundzie przemknęły przez jej twarz. Jednak mimo wszystko nie odwróciła się nawet na milimetr zachowała zimną krew i prała dalej jakby nigdy nic. Nikt nie zwrócił uwagi na waszą cichą konwersacje.

Kolejne dni i noce zlały się dla Ciebie w jedno. Czułeś narastające niebezpieczeństwo, niebezpieczeństwo wiążące się z przebywaniem w samym środku obozu wroga w trakcie pełni. Wszystkie Wilki podatne na przemianę opuszczały obóz na czas pełni by nie stanowić zagrożenia dla współbraci. Właśnie na ten moment Ty i Zia czekaliście.

Siódmego dnia zobaczyłeś Zię opuszczającą obóz. Szła na południe, w kierunku pobliskiego lasu. Ty już tam byłeś. Zakradłeś się tam w nocy by nikt Cię nie zauważył. To była mistyczna noc. Amulet, który zabrałeś z groty przodka rzucał czerwono-błękitną poświatę. W jego wnętrzu barwy wirowały wokół siebie, a co jakiś czas jedna zatopiła się w drugiej.

- Weź go i daj naszemu synowi - powiedziałeś następnego dnia. - Pomoże mu gdy będzie tego najbardziej potrzebował.

Wracając do Miasta natknąłeś się na zwłoki poszarpane pazurami wilkołaków.


Zdobyłeś 57 pkt. doświadczenia oraz 70 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Kask (+3), Lekka Maczuga Zdrady (+4), Kilt (+4).




*********
Lekka Maczuga Zdrady (+4) ZAMKNIJ

Broń dwuręczna

Obrażenia: 25 - 38

Cechy: Trafienie -20, ZWINNOŚĆ +16, obrażenia broni -4, obrażenia minimalne +5, WPŁYWY +7
Wymagania: SIŁA: 11, INTELIGENCJA: 4, WIEDZA: 4

Cena sprzedaży: 5 850 PLN
Wartość: Nanity 100, Mana 104

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
04-03-2007 18:10 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja 27% Tongue i nie mogę zaliczyć choc wylosowało mi sporo razy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Doriannn: 13-03-2007 21:58.

04-03-2007 20:37 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próba zwinności, szansa powodzenia: 45 %.
Wirujące dyski światła pojawiły się znikąd. Tylko lata życia w ciągłym niebezpieczeństwie pozwoliły Ci uniknąć śmierci.

- Brać go, chce mieć jego zwłoki do sekcji! - Znajomy męski głos przeszył strachem Twoją świadomość. Jednego byłeś pewien. Tym razem Świątynne ognie Ci nie pomogą. Jeśli Oni Cię złapią to wypuszczą dopiero kiedy będą chcieli.

Sprint, unik, zakręt i znowu sprint. Wysilałeś wszystkie swoje wampirze zmysły by zgubić prześladowców ale na nic to się zdawało.
Nie wiesz jak długo to trwało jednak w pewnym momencie dyski zaczęły się oddalać, ciągle jednak wyglądało to tak jak by kogoś goniły. Wreszcie na spokojnie rozejrzałeś się po okolicy, było to to samo miejsce gdzie poczęty został Twój syn. Kamienie emanowały taką samą poświatą jednak barwa nie była mieszaniną czerwieni i błękitu jak wtedy. Teraz była to czysta czerwień krwi.

Nagle ziemia załamała się pod Twoimi stopami i poczułeś jak spadasz.
Byłeś w grocie, ściany przyozdobiono malowidłami. Na samym końcu na podwyższeniu stał tron z dziwnego zielonkawego kamienia. Z każdym krokiem w kierunku tronu zaczynał on intensywniej pulsować, jakby wyczuwając Twoją obecność. Gdy dotknąłeś tronu ten rozjarzył się światłem, a przeźroczysta postać zasiadła na nim.

- Witaj dziecię mego ciała oraz krwi z mojej krwi. To miejsce jest Twoim dziedzictwem. Dzięki mocy zaklętej, w okolicznych głazach nasze wampirze talenty są o stokroć silniejsze. Tej mocy używali Pierworodni do ochrony swych siedzib. Weź to co znajdziesz za tronem, to Twoje dziedzictwo.


Zdobyłeś 51 pkt. doświadczenia oraz 162 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Spodnie (+3), Kamień krwi.



Poziom trudny
Wszystkie Udane
4 1

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

07-03-2007 14:10 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wygląd mam 27% i wciąż rośnieBig Grin

__________________
Klik Klik
13-03-2007 20:19 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
liurin
Full Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 50
Klan: [Khan-S]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: THE UNDERWORLD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próba zwinności (90 %) (80 %) (13 %)

i co???
jak narazie mi się nieudało Frown Evil Evil Evil Evil

__________________
cytat:
ktoś tam..... napisał
a ja wyceniam na warna za nieregulaminową nazwę tematu (zmień nazwę)
i za nieregulaminowy UP Smile

MUAHAHAHAHAHAHA i co dalej??
mam to w nosie Smile 2x warn Smile ktoś mnie pobije Smile

16-04-2007 13:56 liurin jest offline Szukaj postów użytkownika: liurin Dodaj liurin do Listy kontaktów
Aureliusz14
Full Member


images/avatars/avatar-3047.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam na pielgrzymkę zwinności

Próba zwinności V (90 %) V (80 %) X (46 %)

__________________
Mój nick to Coles (R2) , Aureliusz (R3)

gg-7740912

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aureliusz14: 03-06-2007 09:14.

03-06-2007 09:08 Aureliusz14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aureliusz14 Dodaj Aureliusz14 do Listy kontaktów
RADEK1987
Member


images/avatars/avatar-3726.jpg

Data rejestracji: 14-06-2007
Postów: 41
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam z itemami klanowymi 57 % naudana pielgrzymkę zwinności Tongue

__________________
Necropolia 2:
Nick: master1987
ID: 16816

Kupie DOBRE TYTANY LEWITACJI - płace dobrze,pisać prosze w grze Smile
29-07-2007 20:32 RADEK1987 jest offline Strona domowa RADEK1987 Szukaj postów użytkownika: RADEK1987 Dodaj RADEK1987 do Listy kontaktów Dodaj RADEK1987 do twojej listy kontaktowej
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mialem 62% na zwinnoscBig Grin ale uz wszystkie pozaliczalemTongue
13-08-2007 15:20 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na zwinke mialem 70% (max)
Na wyglad mam 55%
13-08-2007 17:54 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
ilovelhx
Viking


images/avatars/avatar-8483.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 555
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Dobrzechów / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w secie na pielgrzymki

Próba siły V (90 %) V (80 %) V (26 %)
Próba zwinności V (90 %) V (28 %) V (0 %)
Próba odporności V (90 %) V (80 %) V (26 %)
Test wyglądu V (90 %) V (80 %) V (17 %)
Test charyzmy V (90 %) V (80 %) V (54 %)
Test wpływów V (90 %) V (80 %) V (28 %)
Sprawdzian spostrzegawczości V (67 %) V (10 %) V (0 %)
Sprawdzian inteligencji V (57 %) V (5 %) V (0 %)
Sprawdzian wiedzy V (82 %) V (19 %) V (0 %)

__________________
It's time to prove to your friends that you're worth a damn. Sometimes that means dying, sometimes it means killing a whole lot of people.
13-08-2007 23:00 ilovelhx jest offline Szukaj postów użytkownika: ilovelhx Dodaj ilovelhx do Listy kontaktów
student16
Full Member


images/avatars/avatar-4395.jpg

Data rejestracji: 11-08-2007
Postów: 52
Kraina: Necropolia
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

inteligencje robie mam 19% Big Grin

__________________
Nick:student16 id:64216
gg 1900545


13-08-2007 23:49 student16 jest offline Szukaj postów użytkownika: student16 Dodaj student16 do Listy kontaktów
Zomo
Double Ace


images/avatars/avatar-4589.jpg

Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 124
Klan: FAfiki
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 19 ;/ ale nawet nie prubowałem robić

__________________

18-08-2007 23:02 Zomo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zomo Dodaj Zomo do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » % na pielgrzymkę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH