Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Klipy i reklamy z BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Klipy i reklamy z BW 24 Ankieta - średnia ocena: 7,6324 Ankieta - średnia ocena: 7,6324 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
szczerze...
z fachowego punktu widzenia Tongue (jestem grafikiem komputerowym)

to tak...
klip z pozytywka jest ok... ale.. nie oddaje wogole klimatu gry...
pokazany jest nie wampir tylko jakis koles w goglach do tego ten ryk brzmi jakby ktos pierdnal w rure... to juz lepiej odglos predatora wrzucic Big Grin

ten drugi klip z kolesiem na dachu co dostaje bana Tongue
beznadziejny... jakis nakrecony koles wrzucony w tlo... najpierw sie smarzy i nagle wyparowuje... bez sensu... jeszcze to bicie serca jakby to mialo przerazic...
sory ale po obejrzeniu tego bym nie wszedl nigdy na bw...

chcieliscie to utrzymac w konwencji 300 ale chyba wtedy ogladalismy inne filmy...
podpowiem ze ostatnio nakrecili nowsza wersje jakby co...

wolalbym filmik jak kolesia sciga wmpir po jakis ruinach miasta... moze byc grupa uciekinierow... ktorzy po kolei sa rozszarpywani nie musi byc przeciez pokazane jak... wystarcza przekrwione oczy i szczeki... to jakis cien przemyka i zgarnia kogos do zaulka... jakis cien wampira na scianie... a na koniec koles wbiega gdzies za rog a przed nim wyrasta chocby chydra... lub jakis inny mob... wszystko oczywiscie musi byc mroczne... bo wampirki zyja w nocy... wtedy moze i to bijace serce by zdalo egzamin...

ale zeby nie krytykowac... bardzo podoba mi sie to pojawiajace logo bw...
podobne troche do loga bllizzarda Smile


edit:

i zrobcie cos w koncu z reklamami bw ktore sa w necie np na demotach lub komixxach... bo tylko strasza... wogole nie sa widoczne... nieatrakcyjne... wygladaja jak sklep z upominkami... wybierz bron dla siebie...

wrzuccie jakis charakter np WZ bo wyglada agresywnie i z jajami... wo ma byc gra o walce a nie konkurs pieknosci

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
13-10-2010 22:07 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by deviljin84
cytat:
deviljin84 napisał(a)
szczerze...
z fachowego punktu widzenia Tongue (jestem grafikiem komputerowym)

to tak...
klip z pozytywka jest ok... ale.. nie oddaje wogole klimatu gry...
pokazany jest nie wampir tylko jakis koles w goglach do tego ten ryk brzmi jakby ktos pierdnal w rure... to juz lepiej odglos predatora wrzucic Big Grin

ten drugi klip z kolesiem na dachu co dostaje bana Tongue
beznadziejny... jakis nakrecony koles wrzucony w tlo... najpierw sie smarzy i nagle wyparowuje... bez sensu... jeszcze to bicie serca jakby to mialo przerazic...
sory ale po obejrzeniu tego bym nie wszedl nigdy na bw...

chcieliscie to utrzymac w konwencji 300 ale chyba wtedy ogladalismy inne filmy...
podpowiem ze ostatnio nakrecili nowsza wersje jakby co...

wolalbym filmik jak kolesia sciga wmpir po jakis ruinach miasta... moze byc grupa uciekinierow... ktorzy po kolei sa rozszarpywani nie musi byc przeciez pokazane jak... wystarcza przekrwione oczy i szczeki... to jakis cien przemyka i zgarnia kogos do zaulka... jakis cien wampira na scianie... a na koniec koles wbiega gdzies za rog a przed nim wyrasta chocby chydra... lub jakis inny mob... wszystko oczywiscie musi byc mroczne... bo wampirki zyja w nocy... wtedy moze i to bijace serce by zdalo egzamin...

ale zeby nie krytykowac... bardzo podoba mi sie to pojawiajace logo bw...
podobne troche do loga bllizzarda Smile


edit:

i zrobcie cos w koncu z reklamami bw ktore sa w necie np na demotach lub komixxach... bo tylko strasza... wogole nie sa widoczne... nieatrakcyjne... wygladaja jak sklep z upominkami... wybierz bron dla siebie...

wrzuccie jakis charakter np WZ bo wyglada agresywnie i z jajami... wo ma byc gra o walce a nie konkurs pieknosci


Wiem, ze jestes grafikiem, ale gramatyka troche kuleje, szczegolnie na tle takiego laika jak ja, ktory jest zwyklym studentem, a poucza Cie o niej.

Do tego mam wrazenie, ze za duzo naogladales sie Twilight i chyba Ci sie spodobalo :X


Trailery promujace calkiem w porzadku jak na wymogi graczy bw i o to chyba chodzilo ;]


Jedyne z czym sie zgodze to wlasnie 'reklamy', ktore w porownaniu do trailerków powinny byc zmienione, bo sa lekko za slabe.

__________________

14-10-2010 00:12 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
Wiem, ze jestes grafikiem, ale gramatyka troche kuleje, szczegolnie na tle takiego laika jak ja, ktory jest zwyklym studentem, a poucza Cie o niej.

Do tego mam wrazenie, ze za duzo naogladales sie Twilight i chyba Ci sie spodobalo :X


Trailery promujace calkiem w porzadku jak na wymogi graczy bw i o to chyba chodzilo ;]


Jedyne z czym sie zgodze to wlasnie 'reklamy', ktore w porownaniu do trailerków powinny byc zmienione, bo sa lekko za slabe.


nie czepiaj sie gramatyki... nie jestem polonista...

a jesli chodzi o zmierzch... to widzialem tylko 1 czesc i mi sie rzygac chcialo...
wampiry sa tam przedstawione jako grzeczne uglaskane pieseczki i wogole nie pokrywa sie to z tradycyjna wizja wampira...

poczytaj sobie nekroskop lub nocarza... bo widze ze ogladanie zmierzchu troche cie wypaczylo...

3 filmik mial byc pewnie inspirowany filmem blade ale im to nie wyszlo... w filmie pokazana jest egzekucja i tam sie to milo oglada... tutaj zupelna klapa...

2 filmik ma pewni pokazywac czlowieka ktory znajduje sie w swiecie wampirow...
ale ogladajac filmik wogole nie mozna tego skojarzyc z wampirami... do tego ten dzwiek... tragiczny...

to sa walki wampirow ktorej wogole w tych filmach nie ma...
dlatego mi sie nie podoba... :/

edit:
sorka za wczesniejszego multiposta cos mi sie chrome zawiesil :/

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 14-10-2010 09:46.

14-10-2010 09:45 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Skit
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanuje wszelką krytykę, ale skoro jesteś grafikiem (kolegą po fachu, sic!) powinieneś wiedzieć ile kosztowałby proponowany przez ciebie scenariusz, i jakiej pracy by wymagał... Na początku wątku, dałem info jaki był budżet tych produkcji.

PS Dlaczego tak fachowy grafik jak ty nie zrobi sobie własnej sygnatury?
14-10-2010 10:43 Skit jest offline Szukaj postów użytkownika: Skit Dodaj Skit do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skit napisał(a)
Szanuje wszelką krytykę, ale skoro jesteś grafikiem (kolegą po fachu, sic!) powinieneś wiedzieć ile kosztowałby proponowany przez ciebie scenariusz, i jakiej pracy by wymagał... Na początku wątku, dałem info jaki był budżet tych produkcji.

PS Dlaczego tak fachowy grafik jak ty nie zrobi sobie własnej sygnatury?


jak to sie mowi szewc bez butow chodzi Tongue

nie mam czasu poprostu...
a jak mam to wole porobic inne rzeczy niz sygnature... no ile mozna... :/
chociaz fakt mam zamiar sobie w koncu zrobic porzadna Smile

a jesli chodzi o filmiki...
fakt trzebaby poswiecic troche czasu na to... i moze bardziej bym to zrobil w takiej grafice komiksowej takiej jak obrazki na bw... nie w 3D... no chyba ze to maja byc to juz trailery do BW 3D...
ale w tym filmiku z "wyprwaka" wystarczyloby wrzucic jakiegos wampira zamiast tego czlowieka bo wogole sie to z wampirami nie kojarzy ale swiat tam pokazany prezentuje sie bardzo ladnie... no i koniecznie wyrzucic ten dzwiek w tle a wrzucic jakis ryk... podobny do predatora by mi najbardziej odpowiadal... i wtedy by te ptaki sie ploszyly Wink
moze to wam doda paru pomyslow...
na szybko znalezione Wink

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 14-10-2010 16:46.

14-10-2010 16:43 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
nie czepiaj sie gramatyki... nie jestem polonista...

Niemniej jednak wypadałoby nie kaleczyć ojczystego języka...

__________________

14-10-2010 22:22 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
nie czepiaj sie gramatyki... nie jestem polonista...

Niemniej jednak wypadałoby nie kaleczyć ojczystego języka...


tak???

a wedlog ciebie w ktorym niby miejscu skaleczylem??? Wink
sam nawet pewnie nie wiesz o co ci chodzi... Tongue

ciekawe co znajdziesz Smile
to ze nie wpisuje polskich znakow moze swiadczyc tylko o lenistwie Big Grin
a jesli sa orty to mam dysortografie ale i tak popelniam ich duzo mniej niz przynajmniej polowa uzytkownikow forum...

a co do grafik... uwazam ze sa naprawde swietne... bardzo mi sie podobaja Smile
mimo ze nie ma tam nic zwiazanego z BW no chyba ze cos sie zmieni z A3 Wink

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 14-10-2010 22:48.

14-10-2010 22:48 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
nie czepiaj sie gramatyki... nie jestem polonista...

Niemniej jednak wypadałoby nie kaleczyć ojczystego języka...


tak???

a wedlog ciebie w ktorym niby miejscu skaleczylem??? Wink
sam nawet pewnie nie wiesz o co ci chodzi... Tongue

ciekawe co znajdziesz Smile
to ze nie wpisuje polskich znakow moze swiadczyc tylko o lenistwie Big Grin
a jesli sa orty to mam dysortografie ale i tak popelniam ich duzo mniej niz przynajmniej polowa uzytkownikow forum...

Powiem tak: tłumaczenia typu "nie jestem polonistą", tudzież "a jeśli są orty, to mam dysortografię" jakoś do mnie nie trafiająWink
Zapewniam Cię, iż wiem o co mi chodzi i nie znajdę niczego (gdyż nie mam ani czasu, ani ochoty na szukanie czegokolwiek), a brak ogonków akurat mi nie przeszkadza...
Koniec spamuBig Grin

gramatyka j. polskiego

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 14-10-2010 22:55.

14-10-2010 22:54 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasar +1 za spam. To nie jest temat o gramatyce w języku polskim. Na ten temat możecie porozmawiać w offtopie lub na pw.

__________________

14-10-2010 23:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Skit
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a jesli chodzi o filmiki... fakt trzebaby poswiecic troche czasu na to... i moze bardziej bym to zrobil w takiej grafice komiksowej takiej jak obrazki na bw... nie w 3D... no chyba ze to maja byc to juz trailery do BW 3D...
ale w tym filmiku z "wyprwaka" wystarczyloby wrzucic jakiegos wampira zamiast tego czlowieka bo wogole sie to z wampirami nie kojarzy ale swiat tam pokazany prezentuje sie bardzo ladnie... no i koniecznie wyrzucic ten dzwiek w tle a wrzucic jakis ryk... podobny do predatora by mi najbardziej odpowiadal... i wtedy by te ptaki sie ploszyly
moze to wam doda paru pomyslow...
na szybko znalezione


Przepraszam, ale MUSZE o to zapytać... Jakiego rodzaju grafikiem jesteś? Banery robisz? Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Zrobiłbyś animacje "w takiej grafice komiksowej" przy takim budżecie? Ba!, przy 10x większym? czy ty kiedykolwiek zmierzyłeś się z jakąkolwiek animacją? Jeśli zajmujesz się tym zawodowo, to nie wiem jakim cudem dopatrzyłeś się tam 3d? Piszesz, że "wrzuciłbyś tam jakiegos wampira"...tzn jakto wrzucił? A skądbyś go wziął? Wymodelował w 3d i zanimował? Kupił? Wynajął aktora? Boze, czemu ludzie zrobią 3 obrazki w fotoszopie i wydaje im sie ze wszystkie rozumy pozjadali....

pzdr
skit
15-10-2010 00:52 Skit jest offline Szukaj postów użytkownika: Skit Dodaj Skit do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skit napisał(a)
cytat:
a jesli chodzi o filmiki... fakt trzebaby poswiecic troche czasu na to... i moze bardziej bym to zrobil w takiej grafice komiksowej takiej jak obrazki na bw... nie w 3D... no chyba ze to maja byc to juz trailery do BW 3D...
ale w tym filmiku z "wyprwaka" wystarczyloby wrzucic jakiegos wampira zamiast tego czlowieka bo wogole sie to z wampirami nie kojarzy ale swiat tam pokazany prezentuje sie bardzo ladnie... no i koniecznie wyrzucic ten dzwiek w tle a wrzucic jakis ryk... podobny do predatora by mi najbardziej odpowiadal... i wtedy by te ptaki sie ploszyly
moze to wam doda paru pomyslow...
na szybko znalezione


Przepraszam, ale MUSZE o to zapytać... Jakiego rodzaju grafikiem jesteś? Banery robisz? Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Zrobiłbyś animacje "w takiej grafice komiksowej" przy takim budżecie? Ba!, przy 10x większym? czy ty kiedykolwiek zmierzyłeś się z jakąkolwiek animacją? Jeśli zajmujesz się tym zawodowo, to nie wiem jakim cudem dopatrzyłeś się tam 3d? Piszesz, że "wrzuciłbyś tam jakiegos wampira"...tzn jakto wrzucił? A skądbyś go wziął? Wymodelował w 3d i zanimował? Kupił? Wynajął aktora? Boze, czemu ludzie zrobią 3 obrazki w fotoszopie i wydaje im sie ze wszystkie rozumy pozjadali....

pzdr
skit



echhhh... widze ze niektorzy zle znosza krytyke...
moze od poczatku...
jakim jestem grafikiem???
pracuje w agencji poligraficzno reklamowej zajmuje sie projektowaniem katalogow ulotek wizytowek folderow teczek kalendarzy listownikow nadrukami na gadzetach promocyjnych (tj. dlugopisy breloki smycze itp...) zajmuje sie projektowaniem wzorow koszulek kubkow plakatow bannerow roll-up`ow scian wystawinniczych witryn zaproszen torebek zeszytow kart okolicznosciowych roznej masci opakowan gazetki papiery pakowe strony internetowe mailing itp itd... moglbym tutaj naprawde wiele napisac... zajmuje sie praktycznie wszystkim wraz z procesami dtp jak i obsluga urzadzen drukarek offsetowych slowentowych naswietlarek... znam sie na obsludze sita hafciarki ploterow tnacych wydrukach sublimacyjnych jak i na grawerze...
pracuje na photoshopie illustratorze freehandzie indesignie jak i na nic nie wartym corelu... potrafie zrobic proste animacje we flashu znam sie na blenderze jak i animacjach w nim... robie tez proste stronki internetowe...
widzialem wiele pseudografikow... ucze nawet grafikow ktorzy sa o wiele starsi ode mnie i sa dobrymi grafikami ktorzy maja juz pojecie o tym fachu...
fakt z animacjami 3d nie mialem wiele wspolnego... nauczylem sie tego wszystkiego z wlasnej woli i checi poszerzania umiejetnosci... niestety w pracy mi sie to na wiele nie przydaje chociaz tworzenie w 3d nie stanowi dla mnie problemu i w domu robilem sobie animacje dla wlasnej przyjemnosci...

a jesli chodzi o filmiki... myslalem ze to wy to zrobiliscie wiec przerobienie goscia na wampira nie bedzie problemem... nie znam sie na technologi w jakiej pracujecie bo nie mialem z nia stycznosci...
chcialem w jakis sposob pomoc... doradzic... chociaz ten dzwiek byscie zmienili chyba to mozecie zrobic???

pozdrawiam i bez urazy... nie bede wtedy wiecej komentowal...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
17-10-2010 21:41 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Skit
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh....

Po co w ogóle wspominasz że jesteś grafikiem skoro zajmujesz się stricte dtp i poligrafią... Jeśli miałeś coś wspólnego z 3d/animacją to powinieneś mieć chociaż blade pojęcie jak to działa. Filmiki promujące BW były robione w technologi blue box (nagraliśmy naszego grafika 2d na zielonym tle które później zastąpiliśmy w Afterze rysowanymi/renderowanymi tłami). Do tego doszły FX'y i ogólny montaż. Dobrze znoszę krytykę od ludzi, którzy mają prawo się na tym nie znać, ktoś kto pisze że wypowiada się jako "fachowiec", powinien przedstawiać realne argumenty. Sorry, ale bzdury które powypisywałeś nie pozwoliły mi na pozostawienie tego bez komentarza...
18-10-2010 11:10 Skit jest offline Szukaj postów użytkownika: Skit Dodaj Skit do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mysle ze kazda krytyka jest dobra bo filmikow nie ogladaja tylko i wylacznie ludzie ktorzy zajmuja sie animacjami na codzien...

poza tym ja odnosilem sie do 2 filmiku tego z pozytywka... bo jest naprawde fajny... wiec jesli bylaby mozliwosc wymienic albo przerobic tego goscia na wampira oraz wymienic ten dzwiek to by byl naprawde baaardzo fajny... wystarczyloby w sumie wymienic ten dzwiek... i by bylo spoko... tutaj chyba nie ma wielkiej roboty???

co do tego filmiku co sie wampir spala... to mi sie srednio podoba...
i wiedzialem jak to zrobiliscie tylko ze nie mowilem o tym filmiku...
odrazu widac ze kogos nagraliscie i wstawiliscie tlo... efekt by byl fajny gdybyscie opoznili spalanie tego wampira bo to ze tak nagle znika psuje caly efekt...

a najbardziej podoba mi sie pojawiajace logo... jest wykonane naprawde swietnie... Smile

edit:

widziałem właśnie na dwniejdzisiaj reklame bw!!! WZtke z podpisem "nadziej ja na swoj kolek"

super Smile
w koncu cos co przyciaga wzrok i jest o wampirach Smile
macie takie ladne grafiki ras wiec robcie z nich uzytek Smile
no i haslo prowokacyjne i baaaaaaaardzo sklania do wejscia Smile
wiecej takich bannerkow!!!!!
a nie jakies niemrawe wybierz bron dla siebie....

brawo Smile tak 3 mac Smile

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 18-10-2010 15:25.

18-10-2010 12:55 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Skit
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...ale oba filmiki zrobione są tą samą techniką...:/
18-10-2010 15:24 Skit jest offline Szukaj postów użytkownika: Skit Dodaj Skit do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skit napisał(a)
...ale oba filmiki zrobione są tą samą techniką...:/


fakt Tongue
nie przyjzalem sie Tongue Roll Eyes
no to teraz to wymiencie ten dzwiek i bedzie super...

no i jak w poprzednim edicie Big Grin bannerek niezly w koncu daliscie Smile

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
18-10-2010 15:27 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Kazeshini.
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze by stowrzyc animacje cos w tylu ekspy?
idą powiedzmy 3-4 postacie ( wiem że to mzoe kosztowac;/ ale moze dałoby rade 1 osobe nagrac 3 razy i zmienic mu twarz zeby nie bylo tak widac ze to tan sam gosciuWink )
przez las. 2 powiedzmy maja kusze (czy jakies strzelby) jedna cos z broni białej. I nad nimi przelatuje cien smoka. Przywódce podnosi reke druzna sie zatrzymuje. Chwila patrza do góry. I z góry złoty smok zieje ogniem i logo bw teamuWink

nie jestem grafikiem nie wiem jaki koszt prodkucji/nakład pracy i tak tylko pomysł rzucamWink
31-10-2010 01:09
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten trailer z pozytywką jest super po porostu ^^

Oczywiście, niedociągnięcia są, ale to jak widać wasze pierwsze produkcje ^^


@Kazeshini.

Bardzo dobry pomysł! Filmik z ekspy ;]

Ja widziałbym to tak. Idą przez jakąś jaskinie wampiry, ze 4-6sztuk, widać, że jeden trzyma snajperkę jakąś, inny duuuuży miecz dwuręczny czy też kosę i inni z jakimiś pałkami Big Grin "Przodownik" trzyma pochodnię, pokazana jest cała grupka śmiałków od boku, tylko że z oddalenia, bardzo dużego, ażeby ukazać wielkość jaskini (i co za tym idzie, tego co tam czyha Wink ). Słychać krople wody, spadające ze stropu i co jakiś czas, grzechoczenie i posykiwanie. Po czym ten z pochodnią zaczyna się przyglądać w głąb jaskini i dostrzega dwa, spore, seksowne, otoczone zieloną poświatą oczka Meduzy... ;]


Innym pomysłem mogłoby być oblężenie dwóch, topowych klanów Big Grin
Nie jakieś tam bitki na pałki i krótkie łuki ^^


A i jeszcze przyszedł mi pomysł, filmik z zadania z wilczkami Wink Kilka wampirków ubijających owe psiaki wg. mnie ukazałyby kawałek klimatu Tongue

Skoro już się rozpisałem, to najlepszym filmikiem, oddającym klimat gry, byłoby nakręcenie, jak wampir idzie na wyprawkę, po wielu zmaganiach, bitwach i Bóg wie jeszcze czym, odnajduje w złotej, pięknie zdobionej skrzyni... pałkę Tongue


PS: nie czytałem wcześniejszych postów, jeśli już coś było, to napisałem to nieświadomie Tongue
Nadrobię to wszystko jutro ^^

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
14-12-2010 01:14 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
_CKY_
Triple Ace


images/avatars/avatar-18020.jpg

Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 162
Klan: UZUMAKI ; LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trailer z pozytywka przypadl mi do gustu, trzyma klimat Wink

ale taki scenariusz filmiku jak zaproponowal devilijn to byloby cos Wink do tego sciezka dzwiekowa z Resident Evil Mansona Big Grin

__________________

ByMysterio

R1: CKY [off]
R11: gibki_bondo [on] (top7)
R14: gibki_bondo [on] (top50)
14-12-2010 12:06 _CKY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _CKY_ Dodaj _CKY_ do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Filmik z pozytywką jest fajny chociaż bardziej mi podchodzi pod MAD MAXA! rotfl

Zróbcie z tego animacje 3D i będzie git! Big Grin

BITWA...

Dwa klany stały na przeciw siebie... HOP obserwował przeciwnika chłodnym wzrokiem. To będzie ciężka bitwa- pomyślał. Najgorsi będą strzelcy którzy położą trupem co ósmego wampira z jego klanu. Byle się przedrzeć i zatopić chociaż na ułamek sekundy kły w krtani dogorywającego wroga... Przypływ sił będzie natychmiastowy i wtedy im pokaże! Wiedział że zarówno przeciwnicy jak i jego ludzie ledwo stoją na nogach! Był to skutek wykrwawienia się w potyczkach poprzedzających główne natarcie. Miał plan... jednak nie był on taki doskonały i on o tym wiedział. Jego ludzie nie będą strzelać w czasie natarcia!!! Miał świadomość że każdy zraniony śmiertelnie wróg zostanie karmą dla pozostałych ledwo żywych, odkrwionych do granic wytrzymałości pradawnych. A on tego raczej by nie chciał... Nakarmiony wampir strzelałby dużo celniej. On i jego ludzie pognają w kierunku wroga a jeśli ktoś z nich padnie, nakarmi swoją krwią dla dobra klanu kilku kamratów. I wtedy tępo wzrośnie! Wtedy im pokarzą co znaczy broń biała w rękach zwinkowca... Zacisnął mocniej trzęsące się z wycieńczenia dłonie na trzonku obustronnej siekiery. Odwrócił się do swoich ludzi,nabrał powietrza w płuca i krzyknął z całą mocą:
- Zapraszam na ucztę!!!
Z kilkunastu gardeł wydobył się nerwowy chichot...
ABK z rykiem ruszyło na wroga.
Świst kul, krzyk rannych, zapach krwi... Widział przekrwionymi oczyma przerażenie coraz wyraźniej malujące się na twarzach wroga. Z każdym jego krokiem szanse na wygraną wzrastały. Dobiegł do pierwszego rzędu gdy poczuł przeraźliwy ból w barku! Wiedział że kula przeleciała na wylot zostawiając poszarpaną dziurę w naramienniku. mocniej ścisnął topór i z całą wampirzą siłą cisnął go w twarz nacierającego nań wroga. I tak nie mógłby nim wywijać w nieskończoność z powodu dopiero co odniesionej rany. Nieszczęśnik z odrąbaną głową osunął się na ziemię. HOP dobiegł do ciała i ze zwierzęcym pragnieniem zaczął posilać się krwią która strzelała pulsującym strumieniem... Jeden łyk, drugi... Trzy sekundy później nie był już opadłym z sił wampirem. Był precyzyjną maszyną do zabijania! Więc zabijał rękoma a gdy nadarzyła się okazja odebrał dwa krótkie miecze potężnie zbudowanemu Pradawnemu by w następnej chwili perfekcyjnym ruchem podciąć mu gardło! Z tyłu usłyszał pierwszą salwę jego snajperów. Gonzor i Xobi uwijali się jak mogli likwidując cele pojedynczymi strzałami ze swojej wysłużonej broni. HOP nie odpuszczał przerażonym żołnierzom ani na chwilę, miecze tańczyły po wrogich kończynach i torsach w rytm jęków i krzyków umierającego motłochu. Po jego ciele spływała krew. Kochał to uczucie!!! Wiedział że bitwa jest już wygrana gdyż sztandary gwardii wrogiego klanu zostały ścięte jednym uderzeniem potężnej demonicznej kosy Yojiego! Ten młody wampir miał wyjątkowy dar ścinania kilku głów na raz. Smród wnętrzności zagościł na całej polanie... Śmierć znowu dziś spróbuje zabrać nieumarłych... Jego ludzie zaczęli wiwatować dobijając rannych. Uśmiechnął się lecz nawet na chwilę nie przestawał ranić i zabijać. Był pewny że o tej bitwie inne klany będą śpiewać pieśni przez wieki...



Krótszej historyjki niestety nie mam... rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
15-12-2010 01:25 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Kazeshini.
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł gofra też spoko;D i chyba nie trzeba by było tak duzo kasy dac (aktor mogłby grac kilka postaci

a po tych oczach meduzy dałby jeszcze kadr na usta wampira na któych pojawia sie uśmiech a następnie ten wampir otwiera piękną złoconą skrzynie (obok lezy wąż z głwy meduzy na sugestie ze został weliminowana) a w skrzynik... patykBig Grin czyli pałka;p
15-12-2010 02:15
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Grax33


Oficjalne Forum Blood Wars >> Różne >> Nasza twórczość >> Nasze historie

Tutaj to wrzuć Tongue Jak niby z filmiku/reklamie mają umieścić myśli bohatera itp. itd...? Taka animacja/reklama/filmik musi być w miarę krótka, treściwa i chwytliwa ;P Ja bym to widział bardziej jak 2 klany biegną na siebie, pokazane jest jak z obydwu stron pada kilka sztuk wampirów, od strzałów snajperów powiedzmy, i dalej jak jeden drugiemu korbaczem przez łeb, któryś tam któremuś jakimiś wakizashi orze całą klatę, pokazany jakiś psychopata który biegnie strzela z dwóch uzaków do wszystkiego co się rusza i nagle pada z impetem w bok, bo właśnie dostał z jakiejś wielkiej kuszy Tongue

No i oczywiście jak napakowany WZ tłucze niemiłosiernie swoich przeciwników pałkami Big Grin


@Kazeshini.

Może jeszcze pokazać jak wchodzą do jaskini, na zewnątrz panuje zima. Po czym dzieje się co już wcześniej opisywałem i w tej skrzyni, zamiast pałki znajdują Leg.Dsk.Demonicznego Karpia Tongue Taki świąteczny motyw Big Grin


Właśnie! Wrzućcie na święta ten mod z karpiami, śnieżkami i czapkami Mikołaja Big Grin

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gofer666: 15-12-2010 07:06.

15-12-2010 07:05 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Kazeshini.
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bitwa klanów to za duzy nakład pracy i pieniedzy
15-12-2010 09:01
gnief
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W próżni dźwięk się nie rozchodzi. Przestrzeń kosmiczna nie jest co prawda doskonałą próżnią, ale te odgłosy walki nie powinny być słyszalne :>

__________________
Nick w grze:
R18: SoL (wszystkie inne pooddawane lub pokasowane)

15-12-2010 10:07 gnief jest offline Strona domowa gnief Szukaj postów użytkownika: gnief Dodaj gnief do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SoL czepiasz się
równie dobrze mozna napisac "wampiry nie istnieją, nie powinno ich byc"
to nie ma odwzorowywać idealnie rzeczywistości, a dźwieki dopełniają całośc projektu

__________________
Regulamin Handlu


15-12-2010 11:42 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gofer666 napisał(a)
@Grax33


Oficjalne Forum Blood Wars >> Różne >> Nasza twórczość >> Nasze historie

Tutaj to wrzuć Tongue Jak niby z filmiku/reklamie mają umieścić myśli bohatera itp. itd...? Taka animacja/reklama/filmik musi być w miarę krótka, treściwa i chwytliwa ;P Ja bym to widział bardziej jak 2 klany biegną na siebie, pokazane jest jak z obydwu stron pada kilka sztuk wampirów, od strzałów snajperów powiedzmy, i dalej jak jeden drugiemu korbaczem przez łeb, któryś tam któremuś jakimiś wakizashi orze całą klatę, pokazany jakiś psychopata który biegnie strzela z dwóch uzaków do wszystkiego co się rusza i nagle pada z impetem w bok, bo właśnie dostał z jakiejś wielkiej kuszy Tongue

No i oczywiście jak napakowany WZ tłucze niemiłosiernie swoich przeciwników pałkami Big Grin



- Jest wrzucone.

- Każdy dobry film o wampirach zaczyna się od wprowadzenia! Więc lektor może czytać to co myśli bohater.

- Jak przeczytasz wszystko dokładnie jeszcze raz to sam stwierdzisz, że historyjka właśnie o tym mówi... rotfl

Poza tym to był tylko przykład, że każda reklamówka musi mieć jakiś sens... Wszystkie prezentowane filmiki są jedynie jakimiś strzępami wyrwanymi bóg wie skąd.

Jestem przekonany, że gdyby Team stworzył konkretną reklamę w postaci wampirzej bajeczki to zaowocowałoby to o wiele liczniejszym naborem do gry!!! Happy
Niestety filmik z płonącym wampirkiem jest za krótki i za cienki by zainteresować kogokolwiek tą wspaniałą grą...

Pozdrawiam


__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
15-12-2010 12:26 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
sloker
Junior Member


Data rejestracji: 03-12-2010
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam! mam pomysł jak w niekonwencjonalny sposób zareklamować BW i cały BWteam!

a wiec.... taram taram....


Niech BW Team wypuści na rynek swoje produkty!

moje propozycje-

dezodorant "Zapach Konrada"- ochrona 24/7, również w weekendy i święta!

chińskie pałeczki "pałeczka SushiMaker'a"

klawiatura "klawisze C47"



jak się namyślę to mogę dodać więcej Tongue

__________________
R1
ID: 204153
nick: Snow_Return
15-12-2010 23:39 sloker jest offline Szukaj postów użytkownika: sloker Dodaj sloker do Listy kontaktów
DeviuS
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 120
Klan: Dzieci Mroku
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hym według mnie furorę zrobiłaby lalka VooDoo z panem operatorem C47.

A reklama...

Otóż reklama zaczyna się od tego, że zgraja wampirów gania po mieście Opa C47.
Nasz bohater ucieka w dzień i w noc. Zmęczony całą tą bieganiną wymyśla sposób aby każdy gracz który przez niego musiał zakończyć swoją przygode, miał własną lalke VooDoo z jego podobizną + zapas igieł na rok. Dokonuje swojego planu lecz zapomina o jednym małym szczególe.... O zastosowaniu lalki VooDoo... Dalej musicie sobie sami wymyśleć ja miałem tylko wene ja jakiś żałosny początek

__________________

R1 - Nadzieja
R7 - Baaza
R20 - Physicx
18-12-2010 15:20 DeviuS jest offline Szukaj postów użytkownika: DeviuS Dodaj DeviuS do Listy kontaktów
can2
Member


images/avatars/avatar-12224.jpeg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 28
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Made In Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze

Filmik nr 4 jakos najbardziej mi pasuje na trailer, gdyby wyciac scenki kosmiczne i dodac jeszcze pare tematycznie zwiazane z BW.

2 Filmik to przedewszystkim klimat i tu duzy plus za to.

Polaczyc te 2 rzeczy, skleic cos o dlugosci ponad 1 min i trailer na poziomie wyjdzie Smile

Pozdro
18-12-2010 17:30 can2 jest offline Szukaj postów użytkownika: can2 Dodaj can2 do Listy kontaktów
tomak23
Member


images/avatars/avatar-21469.gif

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 39
Klan: Z_P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Earthrealm

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ups! Przeglądarka Firefox nie znalazła strony www.bwteamstudio.pl

__________________

22-11-2011 14:17 tomak23 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomak23 Dodaj tomak23 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tomak23
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomak23 napisał(a)
Ups! Przeglądarka Firefox nie znalazła strony www.bwteamstudio.pl


Czasowo zamknęliśmy domenę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-11-2011 13:53 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Klipy i reklamy z BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH