Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Niech mi ktoś jakiś film poleci ;p » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Niech mi ktoś jakiś film poleci ;p 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Niech mi ktoś jakiś film poleci ;p Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prooszę... Big Grin Mam doła, przeglądam repertuar kin, nowości i inne tego typu rzeczy, i widzę albo filmy, które są podobno niezłe, ale nie interesują mnie swą tematyką(a oglądam fantasy,sf,sensacje i komedie głównie, czasami jakiś w stylu "2012") albo takie gnioty, że mi się słabo zaczyna robić od czytania samego streszczenia, które jest w wielu przypadkach debilne(tzn, nie chodzi mi o to, że źle napisane, tylko o to, że fabuła jest sama w sobie debilna, niekiedy to wręcz zwykłe powielanie starych, choć niekoniecznie dobrych schematów).
Choćby taki avatar, film fajny ze względu na efekty, scenerie i tym podobne, ale schemat stary jak świat Smile Przecież to jest sejnsfikszynowa wersja Pocahontas XD
Ostatnio obejżałem Jestem legendą, nawet niezły, choć mógłby być lepszy, Księgę ocalenia(ten też niezły, zwłaszcza, że gra D. Washington Big Grin ) I dość starego Hancock'a, który mi się podobał za oryginalność, batmanów, supermenów i innych spidermanów jest multum, ale superbohater-żul to coś nowego Big Grin

Ech, i to wszystko, zna ktoś coś, co by mogło utrafić w moje gusta?

__________________
[
25-08-2010 15:43 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pitch Black - I część Kronik Riddicka
Kroniki Riddicka - kontynuacja Pitch Black Smile

Świetne filmy

+Jeszcze może być Crank I i II Tongue
25-08-2010 16:10 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na dola najlepsza jest szafa i zyletki

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

25-08-2010 16:17 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio byłem w kinie na Incepcji, polecam bardzo dobry film. Na doła nie wiem co ci polecić, mnie zawsze "Skazani na Shawshang" po obejrzeniu napawają optymizmem. Z nowszych tytułów "kick ass" polecam, spodoba ci się, jeżeli do tego typu kina podejdziesz z dystansem.

__________________
r20: Über Ivan
25-08-2010 17:39 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
+Jeszcze może być Crank I i II Tongue


Po zobaczeniu tematu mialem to napisac Big Grin
Ostro pojechane filmy, polecam Big Grin

PS. Jeszcze Postal ;]

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
25-08-2010 18:00 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pitch blacka i riddicka widziałem, fakt, dobre Big Grin
Skazani na shawshank - jak wyżej :p
Zieloną milę też widziałem zresztą, jak by ktoś pytał.

Btw, to nawet żyletki mnie nie lubią, ślizgają się XD.
A doła mam dlatego, że nie mogę żadnego filmu znaleźć :p
Incepcja, crank - tego nie znam :p
A postal...
Cóż, a są tam nożyczki, kosy, talibowie i łopaty? XD
Jeśli tak, to chyba się skuszę :p

Edit: a, ten crank to inaczej adrenalina Big Grin
No to znam, oglądałem 1 Smile
Nie ma to jak chińska szpryca XD

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 25-08-2010 19:14.

25-08-2010 18:21 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ulubione, filmweb


jak dziala to mozesz sobie przejrzec ;d dodaje sobie w sumie wszystkie filmy jakie warto obejrzec;p niektore moze z nudzy, ale ogolnie nie;p

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slash3r: 25-08-2010 20:40.

25-08-2010 20:39 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro lubisz komedie, to może Superhero

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

25-08-2010 20:47 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kac Vegas Wink
25-08-2010 21:08 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
Pitch Black - I część Kronik Riddicka
Kroniki Riddicka - kontynuacja Pitch Black Smile

Świetne filmy

Kolega chyba zapomniał o "łączniku", co się zowie "Kroniki Riddicka: Mroczna furia" (i to jest poniekąd kontynuacja "Pitch Blacka")Tongue
http://www.filmweb.pl/film/Kroniki+Riddi...ria-2004-121880

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
+Jeszcze może być Crank I i II Tongue

Dwójka, jakby to delikatnie powiedzieć, jakaś taka nieudana...



@Ahanaell
Może łyknij sobie to...
http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opiec...pies-1975-96393

__________________

25-08-2010 21:09 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
-Kostucha- napisał(a)
Pitch Black - I część Kronik Riddicka
Kroniki Riddicka - kontynuacja Pitch Black Smile

Świetne filmy

Kolega chyba zapomniał o "łączniku", co się zowie "Kroniki Riddicka: Mroczna furia" (i to jest poniekąd kontynuacja "Pitch Blacka")Tongue
http://www.filmweb.pl/film/Kroniki+Riddi...ria-2004-121880

"Mroczna Furia" jest animowana, mimo, że pokazuje fabułę pomiędzy "Pitch Black" a "Kronikami Riddicka", a mi anime zbytnio nie podchodzą Smile

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
cytat:
Molasar napisał(a)
+Jeszcze może być Crank I i II Tongue

Dwójka, jakby to delikatnie powiedzieć, jakaś taka nieudana...

Tutaj oczywiście lepsza była pierwsza część Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Kostucha-: 25-08-2010 23:02.

25-08-2010 23:01 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
kazikwichura
Full Member


images/avatars/avatar-18910.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 73
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgon na pogrzebie, super film, a najlepsze to ze z murzynami Smile ,

polecam rowniej Wysokie loty Big Grin

__________________
Wszystkie moje aukcje trwają 24h od padnięcia cm, chyba że napiszę inaczej.
Nick w grze :

Come_Back_Pazoi90 (r4)
ozii (r6)


25-08-2010 23:43 kazikwichura jest offline Szukaj postów użytkownika: kazikwichura Dodaj kazikwichura do Listy kontaktów
Tygrysek123456
Lord


images/avatars/avatar-21106.jpg

Data rejestracji: 20-12-2009
Postów: 360
Klan: ZD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mr Bones. Polecam bardzo fajna komedia rotfl

__________________
W poszukiwaniu konta na r1 Big Grin
26-08-2010 09:15 Tygrysek123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tygrysek123456 Dodaj Tygrysek123456 do Listy kontaktów
Elazul
Full Member


images/avatars/avatar-19918.jpg

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 58
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aktualnie w kinach - The Expendables :>
Poza tym niedługo ma wejść Machete, też mocna rzeczPleased

__________________
Komiksy Bloodwars Elazula. ( najnowszy nr 71.)

26-08-2010 09:37 Elazul jest offline Szukaj postów użytkownika: Elazul Dodaj Elazul do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elazul napisał(a)
Aktualnie w kinach - The Expendables :>

Jak ktoś lubi kabaret starszych panów i geriatrię na ekranach, to można to polecić. Tongue

Co mógłbym polecić. Gdy ja miałem to samo, to znaczy nic nie mogłem znaleźć do oglądania, a jak coś znalazłem to same odgrzewane kotlety, to sięgnąłem po stare czarno-białe filmy. Nie po jakieś gnioty, tylko po klasyki.

W starociach z 40-60 roku naprawdę jest dużo ciekawych filmów, po które nie chciałeś sięgnąć pewnie tylko dlatego, że są czaro-białe lub stare.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

26-08-2010 11:16 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawo zemsty

__________________

by maua
nick' Drag0n
26-08-2010 11:22 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilk_szary napisał(a)
cytat:
Elazul napisał(a)
Aktualnie w kinach - The Expendables :>

Jak ktoś lubi kabaret starszych panów i geriatrię na ekranach, to można to polecić. Tongue

Co mógłbym polecić. Gdy ja miałem to samo, to znaczy nic nie mogłem znaleźć do oglądania, a jak coś znalazłem to same odgrzewane kotlety, to sięgnąłem po stare czarno-białe filmy. Nie po jakieś gnioty, tylko po klasyki.

W starociach z 40-60 roku naprawdę jest dużo ciekawych filmów, po które nie chciałeś sięgnąć pewnie tylko dlatego, że są czaro-białe lub stare.


Niekoniecznie ;p Np takich "siedmiu samurai" oglądałem, a przecież to też czarnobiałe jest, w końcu ma dobre 60 lat(jakoś w połowie lat 50-tych wyszedł chyba?) XD

Najbardziej lubię filmy fantasy/sf - ale nieco inteligentniejsze. Tzn, fabuła nie polega na tym, że przez cały film dzielni marines wyrzynają chordy alienów XD

Dzięki za propozycje, na pewno skorzystam, jak ktoś ma coś jeszcze do dodania, nie krępować się ;p

__________________
[
26-08-2010 12:04 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Najbardziej lubię filmy fantasy/sf - ale nieco inteligentniejsze. Tzn, fabuła nie polega na tym, że przez cały film dzielni marines wyrzynają chordy alienów XD

W ostatnich latach naprawdę mało wyszło ciekawych filmów z tego gatunku. Jeśli w dodatku chcesz coś inteligentniejszego, to chyba nic nie znajdziesz. Tongue

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Niekoniecznie ;p Np takich "siedmiu samurai" oglądałem, a przecież to też czarnobiałe jest, w końcu ma dobre 60 lat(jakoś w połowie lat 50-tych wyszedł chyba?) XD

W 1954.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

26-08-2010 13:06 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre kino sensacyjne...

http://www.filmweb.pl/8.Sekcja

http://www.filmweb.pl/film/Sprawa+honoru-1999-753


plus cos z sf...

http://www.filmweb.pl/film/Gattaca+-+Szo...%9Bci-1997-5787

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Immort: 26-08-2010 13:10.

26-08-2010 13:08 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
alvargonowy
Full Member


images/avatars/avatar-17922.jpg

Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 74

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zbrodniarz (felon), equilibrium, starcie tytanow (clash of the titans), death race, braveheart, Champion (Wesley snipes), dom na nawiedzonym wzgorzu (house on a haunted hill)

z komedii to kung pow:enter the fist, straszny film 1 i 2

wiecej sobie teraz nie przypomne

__________________
NICK W GRZE Vargul

26-08-2010 16:05 alvargonowy jest offline Szukaj postów użytkownika: alvargonowy Dodaj alvargonowy do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Ten Szalony Seks" rotfl

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
26-08-2010 16:07 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
mw12111
Full Member


Data rejestracji: 16-05-2010
Postów: 55

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Filmow jest masa.
Ja jestem kinomaniakiem Pleased
Korzystam z filmwebu.
Tam ciekawe propozycje daja.
Na dola hmmm.

Wieczny Student I , II
American Pie
Ali Gie
How High

To z komedii na poprawe humoru.
26-08-2010 17:23 mw12111 jest offline Szukaj postów użytkownika: mw12111 Dodaj mw12111 do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ona to on - komedia xD

Co do filmów "ciekawych" polecam filmy z Nicolasem Cage'm (czy jak to się pisze)

Oprócz tego ... Filmy z Jackie Chanem

"Nasza Niania jest Agentem"

Jeśli interesują horrory lub Komedie Romantyczne napisz na pw do mnie Wink

To podam Ci parę ciekawych tytułów które na pewno obejrzysz Tongue

Hmm a na doła anime polecam xD tzw. przez niektórych "chińskie bajki"

Myself,Yourself Wink Pozdro

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
26-08-2010 17:24 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
"Mroczna Furia" jest animowana, mimo, że pokazuje fabułę pomiędzy "Pitch Black" a "Kronikami Riddicka", a mi anime zbytnio nie podchodzą Smile

Animowana = mniej warta obejrzenia...?chytry
Akurat w/g mnie "Mroczna furia" bardzo gładko i zręcznie łączy wszystko w zgraną całość...
Z niecierpliwością zatem czekam na część drugą "Kronik...", która planowo ma być już w przyszłym rokuHappy

O gustach podobno się nie dyskutuje, aczkolwiek sporo tracisz odrzucając anime, bo jest naprawdę masę ciekawych tytułów do obejrzeniaWink
Pomijam już fakt, iż w anime często można uzyskać efekty, jakie nie mają racji bytu w normalnym filmie...

__________________

26-08-2010 21:22 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
-Kostucha- napisał(a)
"Mroczna Furia" jest animowana, mimo, że pokazuje fabułę pomiędzy "Pitch Black" a "Kronikami Riddicka", a mi anime zbytnio nie podchodzą Smile

Animowana = mniej warta obejrzenia...?chytry
Akurat w/g mnie "Mroczna furia" bardzo gładko i zręcznie łączy wszystko w zgraną całość...
Z niecierpliwością zatem czekam na część drugą "Kronik...", która planowo ma być już w przyszłym rokuHappy

O gustach podobno się nie dyskutuje, aczkolwiek sporo tracisz odrzucając anime, bo jest naprawdę masę ciekawych tytułów do obejrzeniaWink
Pomijam już fakt, iż w anime często można uzyskać efekty, jakie nie mają racji bytu w normalnym filmie...


Hentai chytry ?
26-08-2010 23:08 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Natas_ napisał(a)
Ona to on - komedia xD

Co do filmów "ciekawych" polecam filmy z Nicolasem Cage'm (czy jak to się pisze)

Oprócz tego ... Filmy z Jackie Chanem

"Nasza Niania jest Agentem"

Jeśli interesują horrory lub Komedie Romantyczne napisz na pw do mnie Wink

To podam Ci parę ciekawych tytułów które na pewno obejrzysz Tongue

Hmm a na doła anime polecam xD tzw. przez niektórych "chińskie bajki"

Myself,Yourself Wink Pozdro


Nie chińskie, a japoński, nie bajki, a kreskówki, tudzież aniamacje, i nie zacznę, bo oglądam cały czas, jestem fanatykiem. Przecież nawet avatar z anime mam :p

Z komedi kung-fu ciekawy jest kung fu hustle(kung fu szał) :p eqiliarium chyba widziałdm. To to, gdzie ćpają jakieś badziewie, blokujące uczucia, bo są one zakazane? XD
Straszne filmy fajne, lubię parodie :p

__________________
[
26-08-2010 23:08 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
cytat:
Molasar napisał(a)
cytat:
-Kostucha- napisał(a)
"Mroczna Furia" jest animowana, mimo, że pokazuje fabułę pomiędzy "Pitch Black" a "Kronikami Riddicka", a mi anime zbytnio nie podchodzą Smile

Animowana = mniej warta obejrzenia...?chytry
Akurat w/g mnie "Mroczna furia" bardzo gładko i zręcznie łączy wszystko w zgraną całość...
Z niecierpliwością zatem czekam na część drugą "Kronik...", która planowo ma być już w przyszłym rokuHappy

O gustach podobno się nie dyskutuje, aczkolwiek sporo tracisz odrzucając anime, bo jest naprawdę masę ciekawych tytułów do obejrzeniaWink
Pomijam już fakt, iż w anime często można uzyskać efekty, jakie nie mają racji bytu w normalnym filmie...


Hentai chytry ?

Oo
Akurat miałem na myśli np. "Akirę" albo "Ghost In The Shell" itp. tytuły...

__________________

27-08-2010 22:00 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

animatrix - mam na plycie i zbieram sie do obejrzeniaPleased
mem-o-ré
k-pax (fajny film, mi sie podoba)
z tych mocniejszych s-f to polecam Jason X^^

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

27-08-2010 23:36 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Kiciek2
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2009
Postów: 6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żywot Briana, ale tylko i wyłącznie z polskim lektorem w wersji na VHS

__________________
Nick w grze Kiciek

Date City Of Phoenix In the Lap of the Gods
28-08-2010 00:26 Kiciek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kiciek2 Dodaj Kiciek2 do Listy kontaktów
ŚewcaŚmierci
Triple Ace


images/avatars/avatar-19450.gif

Data rejestracji: 06-12-2009
Postów: 216
Klan: [D.A.T.E]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pilnie oglądnij Undeground's Mordum świetny film Smile

__________________

28-08-2010 01:13 ŚewcaŚmierci jest offline Szukaj postów użytkownika: ŚewcaŚmierci Dodaj ŚewcaŚmierci do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Niech mi ktoś jakiś film poleci ;p

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH