Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Dwie obronki z życia małego palniaka :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dwie obronki z życia małego palniaka :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Dwie obronki z życia małego palniaka :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Leg. Db. Biała 2h vs Palna

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7511f1c567

Biała 1h vs Palna

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=29f8af52b9

Ot takie dwie obronki w obu przypadkach było blisko przegranej ale jednak się udało Smile

__________________

05-10-2010 02:37 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
TomOlej_BW
Lord


images/avatars/avatar-17103.gif

Data rejestracji: 13-01-2010
Postów: 298
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwsza walka ciekawa a to druga to dla mnie dno.
w pierwszej walce czekałem aż się rozkręci ta piczka z krytykami a tu du*a. a druga mnie osobiście nie ciekawi bo sam mam takich walk wiele.

Dałbym 6/10 ale że mi niedawno dałeś ostrzeżenie na forum to dam 5/10 rotfl

__________________

ID: 67609


Żebym dropił tak dobrze jak spamuje rotfl rotfl rotfl


05-10-2010 08:34 TomOlej_BW jest offline Szukaj postów użytkownika: TomOlej_BW Dodaj TomOlej_BW do Listy kontaktów
Gorun
Triple Ace


images/avatars/avatar-16852.jpg

Data rejestracji: 26-07-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: Pochodzisz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwsza obronka troche na farcie jeden krytyk by wpadł przeciwnikowi i by było pozamiatane ale liczy się wygrana Smile za to 2gi jak najbardziej w porzo zalałeś go atakami Smile nie miał nic do powiedzenia

gratuluje i 9/10 to moja ocenka Smile

pozdrawiam

__________________
R1: Chevron

R11: Rosen

05-10-2010 08:36 Gorun jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorun Dodaj Gorun do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Dwie obronki z życia małego palniaka :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH