Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [Moria] Ściana płaczu 41 Ankieta - średnia ocena: 6,8541 Ankieta - średnia ocena: 6,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Totall
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: [Moria] Ściana płaczu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prowadze maly klanik na r13, do pazdziernika jeszcze bylo jako tako...
mielismy sporo ludzi znudzonych r2, r5 i r9, jakos to w miare dzialalo.

teraz kompletne dno. wlasciwie ledwo co ciagniemy na starych ludziach, zero przyplywu nowych. ludzie znudzeni starymi serwerami sa jeszcze bardziej zawiedzeni r13. frustracja siega zenitu. ludzie rezygnuja z gry.

wiekszosc, ktora przyszla ze starych serwerow liczyla na 3a i wprowadzenie nowych rzeczy.

topka gra od niechcenia, jest dosc slaba, widac, ze moze chce sie grac 10-30 osobom z gory...

pisze to jako lider klanu ktory gral na kilku moriach i mam biezacy obraz sytuacji na pozostalych serwach od znajomych.

BW ciagnie w dol, bo administracji nie zalezy na rozwoju tej gry. zatrzymaniu starych klientow i pozyskaniu nowych. nie wiem jak dlugo bedziecie w stanie odcinac kupony od tego co juz jest, ale jak tak dalej pojdzie to ta dojna krowa Wam zdechnie.

wszystkie te pseudo zabawy i konkursy poglebiaja jeszcze zniesmaczenie...

wprowadzenie samej areny raz na 3 lata nic nie da, poniewaz, tego typu dodatki powinny byc wprowadzane raz na kwartal, raz na pol roku.

pozdro
24-01-2011 16:04 Totall jest offline Szukaj postów użytkownika: Totall Dodaj Totall do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nasze dzieła

Big Grin

nosz fart Tongue

__________________
Big Grin

25-01-2011 17:26 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Dark Warrior
Viking


images/avatars/avatar-20945.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 538
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po zebraniu odpowiedniej ilość ludzi na pajęczą przepaść i trudem z jakim mi to przyszło odrodziłem robota :/ Lepiej zapowiadać się to nie mogło Tongue

@down
Jak miałbym ataki lub repe owszem Wink

__________________
R9 - Kruk Śmierci

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Warrior: 25-01-2011 17:48.

25-01-2011 17:36 Dark Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Warrior Dodaj Dark Warrior do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to zbieraj team na robota Smile

__________________
Big Grin

25-01-2011 17:42 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilku, spaliles twarda krew na takie cos? Big Grin
Co to wlasciwie ma? ;D
Poza luckiem

Zal, ze dostalem ostatnio bana z antybota w czasie waznej aukcji :|

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
25-01-2011 20:31 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym powiedzieć że algorytm R13 jest bardziej niepopaprany jak reszta... Z 16 ataków z których 12 miałem na 90% udało mi się zaatakować jedną osobę.

Z 24 długich wyprawek (wszystko oprócz sposta 80%, intel 5%), udały mi sie 4 wyprawki, i tu achtung- 2 z nich była testem inteligencji.


Mimo że w lokacji było 12+ białych/czarnych smoków, już 3 raz z rzędu trafiłem hydre/złotko


Kumpel robił arenę w teamie 45, 44, 41 lvl. Jak wiadomo na arenie daje się zbilansowaną pod względem poziomu drużynę, tak tylko ejst chyba napisane, bo wylosowali drużynę z 3x50+ poziomami...



No to tyle nt. r13.


PS. Wiem, że cuda się zdarzają, ale ja w cuda nie wierzę.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SephiorX: 25-01-2011 20:55.

25-01-2011 20:53 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
Totall
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chodzi o sama zlosliwosc r13, o ktorej wszyscy doskonale wiedza, da sie (z tym grac, w koncu to 13), tylko o ogolne podejcie administracji do tej gry oraz jej rozwoju (tzn zwoju).

BW wieje coraz wieksza nuda, doswiadczeni gracze po porstu sa znudzeni. administracja powinna sobie uswiadomic, ze bez tych ludzi gra upadnie, bo to oni napedzaja "swieza krew". ale co tu reklamowac? znudzenie i frustracje?

zamiatanie tego tematu pod dywan (do sciany placzu) - nic tu nie pomoze.

pozdro
26-01-2011 00:44 Totall jest offline Szukaj postów użytkownika: Totall Dodaj Totall do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Vilku, spaliles twarda krew na takie cos? Big Grin
Co to wlasciwie ma? ;D
Poza luckiem

Zal, ze dostalem ostatnio bana z antybota w czasie waznej aukcji :|


nic ciekawego poza wiedzą.. przejsciówka do archaicznego szczescia

__________________
Big Grin

26-01-2011 07:25 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna perełka, 4 raz z rzędu nie udało mi się ulpeszyć Elfich Szortów na DB.

Szansa niepowodzenia za 4 razami wynosi 12,5%, także super, że znalazłem się w tej grupce...

I kolejna rzecz...
Denerwuje mnie już to, że typki ze 100+ sposta z moich 7 ataków potrafią uniknąć 5...

Gdy ja unikam ich ciosu raz na 20 ich trafień... Skoro spost wpływa na unik białej, to dlaczego zwinka nie ma wpływu na unik palnej, pytam się? xd

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SephiorX: 26-01-2011 17:02.

26-01-2011 17:01 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podniesienie Dobrego Mściwego Sygnetu Występku +2 na +3 kosztowało mnie 2kd 6kp

Następnym razem skorzystam z rytka ;/

__________________

28-01-2011 10:29 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
kaze89
Newbie


Data rejestracji: 09-05-2010
Postów: 8
Kraina: Necropolia VII; Moria IV
Skąd: 091

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 59 min. 55 sek.

Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System

FUUUUUUUU >.<
28-01-2011 23:36 kaze89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kaze89 Dodaj kaze89 do Listy kontaktów
Totall
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w tym tygodniu 3 osoby zrezygnowaly z BW w moim klanie...na "za...szczym" r13.
czy sobie radzili?
- tak, codziennie wbijali 2pkty.
czemu zrezygnowali?
- zanudzili sie na smierc...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Totall: 30-01-2011 00:09.

29-01-2011 21:40 Totall jest offline Szukaj postów użytkownika: Totall Dodaj Totall do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EDIT: moj fail, pomylilem tematyBig Grin

nic dziwnego jak sie na kilku oknach pracujeBig Grin

EDIT2: żeby nie było spamu:
na r2 zbieram ludzi by zaliczyć zadanie z oddaniem 500k ludzi.
raz nawet udało mi sie dozbierać 100k Roll Eyes

a dlaczego zbieranie ludzi jest sprawą trudną i, generalnie beznadziejną?

bo jak mam te 100k ludzi, i komuś jakimś cudem uda sie przebić przez 30 szans na zasadzkę i wygra w walce po której zostanie mu max 10hp - dostaje prawie połowe z tego. i cała "zabawa zaczyna sie od nowa" -.-

dlaczego surków nie można składować?
najwyraźniej każda postać nosi surowce przy sobie.
gdyby wziąć kogoś z topki kto ma powiedzmy 5kk ludzi, którzy chodzą za nim... to musi kozacko wyglądaćBig Grin a do tego jeszcze dochodzi kilka milionow litrów krwii, które zawsze nosi przy sobie w... kieszeniach (?) Tongue

rozumiem, że pieniądze można zamieniać na złom dlatego, żeby gracze nie obciązali serwera zakupując przedmioty ze sklepu aby ich za dużo nie tracic w walce, ale może by tak wprowadzić jakieś ograniczenie, co do ilości oddawanych surowców??

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lechv: 29-01-2011 23:10.

29-01-2011 22:54 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
licytacja, wnerw, ludzie nie umieją licytować Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh ja ponarzekam na licytację. przedmiot peleryna szybkości, aukcja miała się skończyć o 10:04:18, podbijałem jakieś 31-35 sek przed końcem by nie przedłużać, ale ciągle tuż przed samym końcem podbijał ktoś kto ciągle przedłużał, nie wiem może myślał, że jak da ofertę na sek przed końcem to wygra, a nie przedłuży, ale on tak cały czas. Dokładnie osiem razy przedłużył i z godzinny 10:04:18 zrobiła się 10:28:18, ehh denerwować ludzi którzy dopiero co wstali, ale tak to jest jak ktoś nie wie jak się licytuje to aukcja się przedłuża:/ wnerwiło mnie to lekko, dobrze chociaż, że sporo nie dałem.
31-01-2011 10:39
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lechv napisał(a)
dlaczego surków nie można składować?


Ciekawe jak wtedy byś zbierał te 500k Smile

@JMPK - nie sądzę, żeby gość nie wiedział jak się licytuje. Raczej chciał Cię wziąć przez zamęczenie Wink

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

31-01-2011 10:43 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Mordimer00
Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 42
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh zrobilibyscie cos z tym dropem, bo krew czlowieka juz zalewa, jakie rarytasy wypadaja. juz nie mowie o ekspach, gdzie z anubisa potrafi kask narkomana wypasc (wiem wiem, suf ma...) i inne podobne cuda, ale na wyprawkach jak cos z sufem albo prefem sie trafi, to o jakosci lepiej nie wspominac...
01-02-2011 18:48 Mordimer00 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordimer00 Dodaj Mordimer00 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mogę coś zblachować złotka:/
miałem nadzieję, że dziś po północy udam sie na golema, a tu znowu ekspa na złotkoFrown

edit: co do mojego postu wyżej. w takim razie jego taktyka obróciła się przeciwko niemu, zrezygnował/padł/poddał się pierwszySmile

edit II: literówka

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 01-02-2011 19:55.

01-02-2011 19:49
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co sie dzieje z rynkiem na r5 wola o pomste do nieba...

runiczna czapka ochrony-> 5kd (inne schodizly po max kd).
leg Napro korba +3 22kd i ciagle rosnie (pol roku temu(niecale) zeszla D+5 za 15kd..
leg mistyczny dwurak-> kd
leg wzmacniajaca MACZUGA kp..

no az sie plakac chce jak czlowiek takie ceny widzi, i jak ktos z "nie topki" ma cos kupic...

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
02-02-2011 10:37 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja się poskarżę na drop kloejny raz. dawno dawno temu coś wydropiłem, przydałoby się coś wartego kilka kd, nawet nie proszę o słonko, wystarczy mi zwykły nietoperekSmile

blacha za złotko w końcu wpadła, to może na wyprawce cos wpadnieSmile

edit: dalej nie ma dropu:/

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 04-02-2011 17:10.

04-02-2011 01:13
MereMre
Lord


Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 252
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 anub z rzędu na górach >.<, drop wartości ks przez rok rotfl i głód doskwierający studentom \o/
06-02-2011 10:34 MereMre jest offline Szukaj postów użytkownika: MereMre Dodaj MereMre do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MereMre napisał(a)
4 anub z rzędu na górach >.<, drop wartości ks przez rok rotfl i głód doskwierający studentom \o/


Ten głód jest najgorszy.


Minimum 40 szczęścia na dalekich/pielgrzymkach (przeważnie było 60 w okresie wakacyjnym, obecnie jest 50) od końca czerwca czy połowy lipca, drop w tym okresie nawet nie zwrócił mi kosztów ds.+1 opiekuna klanu i runika sufiksowanego...

No i jeden składnik - zębata pałka klanu - która przy wbijaniu pożarła mi wszystkie drobne kamyki otrzymane za wbijanie pkt, od 2650 do 2900, czyli jakieś 25kż i 50ks (tak naprawdę było ich więcej).
07-02-2011 19:50 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MereMre napisał(a)
4 anub z rzędu na górach >.<, drop wartości ks przez rok rotfl i głód doskwierający studentom \o/


a to ciekawe...
czyli przez rok nie wydropiłeś nawet jednego kamienia serca?
musisz to zgłosić bo kamienie dropią bez względu na ilość szczęścia tylko losowo, ale założe sie, że przez rok Ci wydropiło kilka KZ/KP rotfl

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

07-02-2011 21:00 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lechv napisał(a)
cytat:
MereMre napisał(a)
4 anub z rzędu na górach >.<, drop wartości ks przez rok rotfl i głód doskwierający studentom \o/


a to ciekawe...
czyli przez rok nie wydropiłeś nawet jednego kamienia serca?
musisz to zgłosić bo kamienie dropią bez względu na ilość szczęścia tylko losowo, ale założe sie, że przez rok Ci wydropiło kilka KZ/KP rotfl


na jakiej podstawie tak twierdzisz ? jeżeli ktoś jest w 4 strefie to dropienie kamieni pow kk to nie jest taka prosta sprawa, inaczej to ma się do dropienia kamieni na expach, tam raczej często wpada kż

__________________
Big Grin

07-02-2011 21:18 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Randzjel
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 55
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja obiecywałem sobie że zacisnę zęby i nie będę tu marudził ale.........
Zero dropa!!!!!!! ile miesięcy można nie mieć na wyprawce niczego co jest warte chociaż 1kk!!!! kamyki też żadne nie wpadają.

A na r13 trzecie podejście pod czarnego smoka zakończyło się trzecim złotkiem !!!!!!!!!! i normalnie mam ochotę komuś wepchnąć kompa w gardło.
09-02-2011 21:45 Randzjel jest offline Szukaj postów użytkownika: Randzjel Dodaj Randzjel do Listy kontaktów
Dark Warrior
Viking


images/avatars/avatar-20945.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 538
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Randzjel napisał(a)
A ja obiecywałem sobie że zacisnę zęby i nie będę tu marudził ale.........
Zero dropa!!!!!!! ile miesięcy można nie mieć na wyprawce niczego co jest warte chociaż 1kk!!!! kamyki też żadne nie wpadają.

A na r13 trzecie podejście pod czarnego smoka zakończyło się trzecim złotkiem !!!!!!!!!! i normalnie mam ochotę komuś wepchnąć kompa w gardło.


Miesięcy ? Wink Ja miałem tak przez 3 lata gry, kamyki leciały, ale tylko kk, więc nic szczególnego.
Drop to mit ;]

__________________
R9 - Kruk Śmierci

09-02-2011 22:21 Dark Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Warrior Dodaj Dark Warrior do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot Legendarny Dobry Korbacz Inkwizytora (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przedmiotu (- 5).

Co tu duzo mówic, a moglo byc tak pieknie(dla mnie, nie dla planiakowTongue ) Crying

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
12-02-2011 16:13 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piąty KD dziś wpadł na wypce \o/

Lekkie tropki sklejam, jest miluśnie. ^^

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 12-02-2011 16:21.

12-02-2011 16:21 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

9 raz pod rząd nie udało się wbić itemu na db. Gdzie to 50% ja sie pytam.

__________________
Koniec.

12-02-2011 17:05 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z kompletu 24 wyprawek, średnio 65% szansy na udaną, weszło 7, z czego 3 to wiedza, której mam najmniej, bo chyba 57% XD
Drop to db akacz, i jakieś inne graty, co to nawet się ich złomować nie opłaca, typu pałki, czapki itp.
Odporność próbuję zaliczyć, przez 2 dni w ogole nie trafiłem.
Podobnie miałem z siłą, gram wuzetem, więc teoretycznie powinno mi się łatwiej zaliczać, bo arkana, ale co z tego, skoro nie idzie trafić?
Jak zaliczałem wpływy, miałem max %, a wywaliłem komplet wypraw, weszły 10 razy/24 wyprawki, mniej więcej co druga trafiała.
Następmego dnia zrezygnowany puściłem daleką, i trafiłem za pierwszym razem, jakimś cudem nie wypadł żaden item, chociaż było troszkę lucka, 4s i nie była to karawana.
Żyć, nie umierać Big Grin



Edit: Ale to na necro, pomyliłem topiki ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 13-02-2011 20:38.

12-02-2011 22:45 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokolei umieraja serwery Frown

admini sie napchali kasy?, czy jest inny powód przez który nic nowego nie pojawia się w BW

ludzie kazdy nowy serwer przyciaga na 1-2 m-ce i ludzie sie kasują ???

gram bo trzymam sie w topce ale jak tak dalej pojdzie to sie skasuje bo nuda zabija

podkrecili byscie choc dropa jakims nowym eventem losowym

ludzie by znowu sie pobawili a tak czekają na akt 3 i czekaja i czekają i czekaja w miedzy czasie płacąc kokosy Frown (

moze tak przestac kupowac premke to admini szybciutko pójdą po rozum do głowy!!

"nawet złoty kibel jak jest tylko do s... to szybko sie nudzi"

__________________
zawsze wiarygodny
13-02-2011 16:09 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Moria] Ściana płaczu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH