Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » co do siły?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony co do siły??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
katisw
Member


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 33
Skąd: UK

co do siły?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam was

wiec mam pytanie moze mi ktos pomoze... niewiem co mam robic i szukac...



mam do zaliczenia pielegzymke sily:/ i mam zero% ... jakie itemy najlepiej uzyc ze by to podniesc??

walcze od zawsze palna i nawet niewiem ... sila dla mnie nigdy nie byla potrzebana .. teraz to lokcie gryze i niewiem co mam robic Frown

pomuszcie ludzie :/ nakierojcie sierote siostre Smile moze ktos cos ma do pozyczenia z mila checia przytule ....


pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje wam
28-02-2007 08:46 katisw jest offline Szukaj postów użytkownika: katisw Dodaj katisw do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

który serwer?
który poziom? (dostep do zbrojowni lub brak)
pozbierac od ludzi itemki i do przodu Big Grin
28-02-2007 09:23 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
katisw
Member


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 33
Skąd: UK

Autor tematu Temat rozpoczęty przez katisw
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

serwer R1 poziom 43 w zbrojowni echo itemow na sile wlasnie w tym problem... wiem ze bizuterja jest do sily... wiecej brak informacji na ten tematFrown zalostnym jest fakt ze niewiem ale wczesniej nie bylo mi to potrzebne:/

wiec moze dacie mi jakies namiarySmile bardzo bym byla wdzieczna
28-02-2007 09:42 katisw jest offline Szukaj postów użytkownika: katisw Dodaj katisw do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna by tez popróbować z Niedźwiedzi setem w koncu daje arkana dziki szał (czyli sile) Smile lub szczescie mozesz tez sprobowac Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
28-02-2007 10:10 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niedzwiedzi set i szmański set

Pierwszy to dziki szał
Drugi to pkt krwi kurtka i kask dobre spodnie zwykłe
28-02-2007 18:23 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo mądrze radzicie z tym ekwipunkiem na 1 pielgrzymkę będzie potrzebować z 300-400l krwi żeby cały czas arkany dawać według mnie lepiej kupić d zestaw siły taniej wyjdzie niż te wasze szamany i seciki
28-02-2007 19:00 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lub pozyczac lewitacje/sile od kogos na noc

__________________
gg 3085868
28-02-2007 19:25 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » co do siły??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH