Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kataryna
postać: Żarłok

Flaszka
postać: Flaszka

Tobla
postać: Tobla

Kalam
postać: Loczek

multikonto, ban stały

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

24-12-2010 10:28 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Flaszka
Junior Member


Data rejestracji: 24-12-2010
Postów: 24
Kraina: Moria VI

RE: Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Szanowny Święty Mikołaju Big Grin niniejszym dziękujemy Ci za obdarowanie nas w dniu Wigilii wspaniałym banem pernamentnym, który to zdecydowanie przerasta nasze oczekiwania w nawiązaniu do interpretacji regulaminu BW.

Jedna rzecz o którą chcieliśmy prosić (przepraszam, że pozwalam sobie mówić w imieniu wszystkich, ale cóż ... przywilej wieku) to ponowna analiza numerów IP i mac'ów kart sieciowych z których to konta powstawały lub na których było logowanie.

Dla jasności opowiem kto jest kto - zrozumiecie, wtedy, że to nie są multikonta lecz żywe osoby:

Flaszka - ja - IP Łódzkie
Kataryna - moja żona (ma swój laptop) - IP j.w, ale inny MAC (mamy sieć domową) - (edycja) - podjęła decyzję, że nie będzie już grała w BW - ban może sobie zostać Big Grin
Tobla - mój brat (średni) - IP Warszawskie
Loczek - mój brat (najmłodszy) - IP Kutnowskie

Rzecz, z którą nie możemy i nie chcemy dyskutować to tak zwane w regulaminie "nasiadywanie", które my nazywamy wzajemnym wsparciem i czerpaniem wspólnej przyjemności z jednej gry (wiecie ... jest o czym pogadać jak się wódke razem pije Big Grin ). Tutaj liczyliśmy się z konsekwencją w postaci bana na kilka dni (byle 27.12 się skończył Big Grin bo event świąteczny Big Grin ). Ale jeżeli faktycznie wg Was się należy, to powiedzcie proszę co trzeba zrobić w naszym przypadku, żebyśmy mogli w sposób akceptowany przez administrację BW dalej "koksać" nasze Vampy i wspierać serwer regularnymi premiumkami ?

Zwykłe zgłoszenie kilku użytkowników na jednym kompie nas nie urządza ... my mieszkamy zbyt daleko od siebie Big Grin

Pomóżcie nam proszę zamiast karać - czy tylko samotni i jedynacy mogą grać w BW ?

ps:

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. Jeżeli szanowna administracja postanowi pozostać przy swojej srogiej decyzji... my co prawda smutni, ale pożegnamy się z zabawą w BW - a było zacnie Big Grin

__________________
Nick w grze: Flaszka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Flaszka: 29-12-2010 00:52.

24-12-2010 16:10 Flaszka jest offline Szukaj postów użytkownika: Flaszka Dodaj Flaszka do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze gada wódki mu dać!!!

Z dedykacją poproszeSmile Co mi tam święta są:p
24-12-2010 21:49 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
Grisham
Full Member


Data rejestracji: 22-07-2009
Postów: 62

RE: Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Grisham: 20-04-2014 22:10.

25-12-2010 09:23 Grisham jest offline Szukaj postów użytkownika: Grisham Dodaj Grisham do Listy kontaktów
Daleka Wyprawa
Member


Data rejestracji: 27-11-2010
Postów: 32

RE: Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flaszka napisał(a)
Witam,

Szanowny Święty Mikołaju Big Grin niniejszym dziękujemy Ci za obdarowanie nas w dniu Wigilii wspaniałym banem pernamentnym, który to zdecydowanie przerasta nasze oczekiwania w nawiązaniu do interpretacji regulaminu BW.

Jedna rzecz o którą chcieliśmy prosić (przepraszam, że pozwalam sobie mówić w imieniu wszystkich, ale cóż ... przywilej wieku) to ponowna analiza numerów IP i mac'ów kart sieciowych z których to konta powstawały lub na których było logowanie.

Dla jasności opowiem kto jest kto - zrozumiecie, wtedy, że to nie są multikonta lecz żywe osoby:

Flaszka - ja - IP Łódzkie
Kataryna - moja żona (ma swój laptop) - IP j.w, ale inny MAC (mamy sieć domową)
Tobla - mój brat (średni) - IP Warszawskie
Loczek - mój brat (najmłodszy) - IP Kutnowskie

Rzecz, z którą nie możemy i nie chcemy dyskutować to tak zwane w regulaminie "nasiadywanie", które my nazywamy wzajemnym wsparciem i czerpaniem wspólnej przyjemności z jednej gry (wiecie ... jest o czym pogadać jak się wódke razem pije Big Grin ). Tutaj liczyliśmy się z konsekwencją w postaci bana na kilka dni (byle 27.12 się skończył Big Grin bo event świąteczny Big Grin ). Ale jeżeli faktycznie wg Was się należy, to powiedzcie proszę co trzeba zrobić w naszym przypadku, żebyśmy mogli w sposób akceptowany przez administrację BW dalej "koksać" nasze Vampy i wspierać serwer regularnymi premiumkami ?

Zwykłe zgłoszenie kilku użytkowników na jednym kompie nas nie urządza ... my mieszkamy zbyt daleko od siebie Big Grin

Pomóżcie nam proszę zamiast karać - czy tylko samotni i jedynacy mogą grać w BW ?

ps:

wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. Jeżeli szanowna administracja postanowi pozostać przy swojej srogiej decyzji... my co prawda smutni, ale pożegnamy się z zabawą w BW - a było zacnie Big Grin


CHCEMY WIĘCEJ, CHCEMY WIĘCEJ!!!

__________________
C:\WINDOWS\>_r6 - Caluj Zabke W Lapke
C:\WINDOWS\>_r3 - zmorales
25-12-2010 18:31 Daleka Wyprawa jest offline Szukaj postów użytkownika: Daleka Wyprawa Dodaj Daleka Wyprawa do Listy kontaktów
Flaszka
Junior Member


Data rejestracji: 24-12-2010
Postów: 24
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przykro mi, że nikt z administracji nawet nie raczył udzielić odpowiedzi w stylu "spadaj"

najlepszego na nowy rok

__________________
Nick w grze: Flaszka
05-01-2011 20:16 Flaszka jest offline Szukaj postów użytkownika: Flaszka Dodaj Flaszka do Listy kontaktów
Flaszka
Junior Member


Data rejestracji: 24-12-2010
Postów: 24
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z perspektywy czasu to ten post jest mega zabawny Big Grin Big Grin

swojądrogą BW nauczyło mnie czytać regulaminy Big Grin Big Grin

pozdro

+1 za spam Big Grin Big Grin ? serio Big Grin ?

__________________
Nick w grze: Flaszka
13-08-2015 21:09 Flaszka jest offline Szukaj postów użytkownika: Flaszka Dodaj Flaszka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Żarłok, Flaszka, Tobla, Loczek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH