Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Solówka z białasem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Solówka z białasem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sharkey14
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 56
Kraina: Moria III; Necropolia IX
Skąd: Sanok

Solówka z białasem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem że mam duży lvl ale "prawie" na 1 runde poszedł xD

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1310b145dd

__________________
R9 Artemis

07-03-2011 13:48 sharkey14 jest offline Szukaj postów użytkownika: sharkey14 Dodaj sharkey14 do Listy kontaktów
BONIEK_S_P
Double Ace


images/avatars/avatar-22597.jpg

Data rejestracji: 29-04-2011
Postów: 102
Klan: S_P/JUM/BEER-1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: ...:::(L):::...

no takiego czegoś jeszcze niewidziałem:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pięknie rotfl

__________________
To że mieszkasz gdzieś indziej nie znaczy że nie możesz mieć Legii w sercu, pamiętaj trwaj w tym co kochasz!

..::(L)::..
03-05-2011 15:48 BONIEK_S_P jest offline Szukaj postów użytkownika: BONIEK_S_P Dodaj BONIEK_S_P do Listy kontaktów
TyfuS91
Double Ace


images/avatars/avatar-18354.jpeg

Data rejestracji: 22-04-2010
Postów: 148
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: WŁ-WA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

�˙˙

link nie działa

__________________
r18 - PiTI


Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu. Wita mnie świt, witam go na luzaku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TyfuS91: 04-05-2011 11:13.

04-05-2011 11:13 TyfuS91 jest offline Szukaj postów użytkownika: TyfuS91 Dodaj TyfuS91 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Solówka z białasem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH