Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Garnizon » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Garnizon
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Garnizon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętam, gdy pierwsze osoby przechodziły do IV strefy, podniósł się lament co do wymagań budynków. Smile

A tymczasem Wink

GARNIZON (POZIOM 1)
Magiczne bariery chroniące Miasto słabną z każdym dniem. Coraz więcej potworów z pustkowi zapuszcza się do miasta. W garnizonach stacjonują świetnie wyposażone jednostki szybkiego reagowania zajmujące się tępieniem zarazy. W zamian za niewielkie datki zapewniają dodatkowe szkolenie oraz udostępniają ciężki sprzęt lokalnej policji.
Efekt: +96 do PŻ w obronie przed zasadzką

I do tego na dodatek:

Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Wybuduj wszystkie budynki ze strefy czwartej.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Energie planety oraz Prastarego toczą bój próbując przemienić Twe ciało. Zdobyłeś Ileśtam pkt rozwoju oraz 1x Kamień krwi!

__________________
Why can't we not be sober ?
11-03-2007 20:04 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak pamiętam lamentowałem Smile
Nasz człowiek Smile znaczy wampir chciałem powiedzieć.

Jak widać coraz bardziej moc ssaków (5% łatwości) się ujawnia Smile

Gratki Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 11-03-2007 21:02.

11-03-2007 20:06 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Tungo
Forum Ace


images/avatars/avatar-3164.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 97
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestes pierwszy ;p Ja juz lombard zbudowalem ;p

__________________


Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
11-03-2007 20:44 Tungo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tungo Dodaj Tungo do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tungo:
Soul się chwali zbudowaniem policji na 10 poziomie i garnizonem
Wlasnie przejrzałem twój kwadrat i jakos nie zauważyłem by twoja policja na 5 poziomie przypominała 10 i garnizon Smile
Zbudowanie lombardu to pikus.
Przeczytaj tez uwaznie questa: zbuduj wszystkie budynki IV strefy Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
11-03-2007 20:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Crazy_Bastard
Member


images/avatars/avatar-1658.jpg

Data rejestracji: 16-01-2007
Postów: 28
Klan: Khan
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest to wyczyn, byłem przy tym =] i zabrakło mi 2 wiedzy, a też bym miał ;p
11-03-2007 20:58 Crazy_Bastard jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazy_Bastard Dodaj Crazy_Bastard do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja niedługo uciekam do III i mi to rybka jakie budynki stawiacie w IV za pomocą zestawów w najlepszych klanach i łatwości Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
11-03-2007 23:45 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez "zbuduj wszystkie budynki" nie będziesz miał wyświetlonego zadania o awansie do 3 strefy Big Grin
Nie zaliczysz zadania, za które jest o ile dobrze pamiętam z R1 ok 2000 pr Tongue

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

12-03-2007 00:15 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
ja niedługo uciekam do III i mi to rybka jakie budynki stawiacie w IV za pomocą zestawów w najlepszych klanach i łatwości Big Grin


Już nie wspominając o tym, że skoro w IV strefie nie dasz rady postawić to w III też nie Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
12-03-2007 06:23 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale co z tego? Pójdzie do 3 nazbiera itemków i więce skilli wytrenuje, a potem wróci i zaliczy zadania Big Grin

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

12-03-2007 07:41 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadań z V też nie wykonałem, znając życie jeszcze nie raz mnie przesiedlą to zdążę i tam wrócić Tongue a w III zobaczymy ile osób je postawi gdy się klany zaczną dzielić Smile

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
12-03-2007 12:09 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
mien7ki
Lord


Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam problem zeby podniesc posterunek na 8 poziom, a co dopiero mowic o wszystkich budynkach z 4 strefy :F

__________________
r1,r2,r9, r13, r17.... długa historia.

12-03-2007 15:14 mien7ki jest offline Szukaj postów użytkownika: mien7ki Dodaj mien7ki do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crazy_Bastard napisał(a)
jest to wyczyn, byłem przy tym =] i zabrakło mi 2 wiedzy, a też bym miał ;p


Mi braklo 1 wiedzy =] Trza by znow zrobic ta akcje, bo juz uzbieralem te brakujace 400 punktow ;]
12-03-2007 17:06
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

RE: Garnizon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wybudowałem pogotowie a zaraz lombard... z garnizonem i handlarzem sie pomęczeBig Grin

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>
17-03-2007 21:34 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mój kolo w klanie juz ma handlarzza na 2 o_O
17-03-2007 21:35 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
BlackxBS
Member


Data rejestracji: 22-11-2009
Postów: 35
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pora odswierzyc temacik ;]

GARNIZON (POZIOM 18)
Magiczne bariery chroniące Miasto słabną z każdym dniem. Coraz więcej potworów z pustkowi zapuszcza się do miasta. W garnizonach stacjonują świetnie wyposażone jednostki szybkiego reagowania zajmujące się tępieniem zarazy. W zamian za niewielkie datki zapewniają dodatkowe szkolenie oraz udostępniają ciężki sprzęt lokalnej policji.

Efekt: +2310 do PŻ w obronie przed zasadzką

ROZBUDOWA DO POZIOMU 19
Koszty: 555 112 PLN, 55 512 ludzi
Wymagania: CHARYZMA: 230 (250), WPŁYWY: 230 (250), POSTERUNEK POLICJI: 10
Czas budowy: 13 godz. 18 min. 42 sek.
Efekt: +115 do PŻ w obronie przed zasadzką
24-11-2009 20:14 BlackxBS jest offline Szukaj postów użytkownika: BlackxBS Dodaj BlackxBS do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BlackxBS napisał(a)
pora odswierzyc temacik ;]

GARNIZON (POZIOM 18)
Magiczne bariery chroniące Miasto słabną z każdym dniem. Coraz więcej potworów z pustkowi zapuszcza się do miasta. W garnizonach stacjonują świetnie wyposażone jednostki szybkiego reagowania zajmujące się tępieniem zarazy. W zamian za niewielkie datki zapewniają dodatkowe szkolenie oraz udostępniają ciężki sprzęt lokalnej policji.

Efekt: +2310 do PŻ w obronie przed zasadzką

ROZBUDOWA DO POZIOMU 19
Koszty: 555 112 PLN, 55 512 ludzi
Wymagania: CHARYZMA: 230 (250), WPŁYWY: 230 (250), POSTERUNEK POLICJI: 10
Czas budowy: 13 godz. 18 min. 42 sek.
Efekt: +115 do PŻ w obronie przed zasadzką


górnictwo i archeologia.

+1

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
24-11-2009 21:20 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Garnizon

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH