Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (13): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. 92 Ankieta - średnia ocena: 6,7592 Ankieta - średnia ocena: 6,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Z pewnością ewolucje pomogą ubijać moby Smile


To dobrze. Jeszcze nie widziałem by trzech ostatnich mobów na nerco szło ubićSmile


Może dodać co kiedyś było proponowane
Co 5lvl. będzie +1 szczęścia lub jakieś szansy lepszej do wypraw?Smile Będzie większy rozwójSmile
22-03-2011 20:25 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
Hypia
Triple Ace


images/avatars/avatar-21780.png

Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 235

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nic, pozyjemy zobaczymy.. Moze w końcu wgrają coś sensownego ; D
Chodź te stylistyczne poprawki mi sie podobają chociażby zapisywanie arkan przy wyprawkach i atakach : D

__________________
R14 - Clover
R10 - Droper Hypia



22-03-2011 20:28 Hypia jest offline Szukaj postów użytkownika: Hypia Dodaj Hypia do Listy kontaktów
Jacu1
Full Member


Data rejestracji: 13-12-2009
Postów: 62
Klan: Unknown
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Unknown

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany ogólne wprowadzone wraz z Aktem 3.

Nowe eventy serwerowe:
Usługi premium:
Zmiany i modyfikacje interfejsu gry:

To co wymieniłem powyżej. Dla mnie to wygląda jak zwykły patch, tzn kolejna wersja v 1.3.1b itp a nie jak a3.

Co do reszty wymienionych opisów wstrzymam się ze zdaniem bo na to akurat za wcześnie.
Generalnie fajnie że myślicie o a3, ale musicie wpaść na coś porządnego. Jak na razie to widzę to w postaci czystego chłamu. Mimo wszystko dziękuję za starania i chęciSmile

Pozdrawiam

__________________

Chętny na Hordę w GoW3 na X360 w dobrym składzie? Pisz PW, zrobimy ustawkęBig Grin

r2: Latwa kasa Click
22-03-2011 20:32 Jacu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jacu1 Dodaj Jacu1 do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie nurtuje jeszcze pytanie czy zostanie coś zmienione w sprawie łatwości, która dostaje się co lvl, w akcie 3?? Czy wszystko zostaje po staremu w tym kierunku?

__________________

22-03-2011 20:34 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
Hypia
Triple Ace


images/avatars/avatar-21780.png

Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 235

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykładowo.. powiedzmy dodadzą jakąś tam łatwość to każdy bedzie budowal garnizony, co za tym idzie, można sie fajnie zbunkrowac.. ale jesli nie dodadzą nowych broni, prefów/sufów to ten bunkier bedzie praktycznie nie do zbicie ; ]
Tak wiec trzeba to też rozwazyć : )

__________________
R14 - Clover
R10 - Droper Hypia



22-03-2011 20:36 Hypia jest offline Szukaj postów użytkownika: Hypia Dodaj Hypia do Listy kontaktów
dux_daro
Triple Ace


images/avatars/avatar-23184.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 203

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hypia napisał(a)
Przykładowo.. powiedzmy dodadzą jakąś tam łatwość to każdy bedzie budowal garnizony, co za tym idzie, można sie fajnie zbunkrowac.. ale jesli nie dodadzą nowych broni, prefów/sufów to ten bunkier bedzie praktycznie nie do zbicie ; ]
Tak wiec trzeba to też rozwazyć : )


No niby tak, ale skoro ewolucje pomoga ubijac moby, to czemu nie mialby tez pomagac w pvp i rozbijanu bunkrow? ;]

__________________
Kiedyś Drizzt na R11, teraz PROnup na R18 x]
22-03-2011 20:44 dux_daro jest offline Szukaj postów użytkownika: dux_daro Dodaj dux_daro do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i co z wyprawkami ?? to ze zostaną podkręcone leg o 1-2% niczego nie zmienia, piszecie na temat ekspienia itp itd , gwarantuje ze jeśli spadaek % na wyprawkach nie zostanie zatrzymany np do -1% na 5 lvl po 70 lvl to 3/4 graczy nawet nie wysili sie by zrobić atak, bo jest to poprostu nieopłacalne Wink no moze kilka testów na nowych ekspach i to będzie na tyle...



pisze na temat nekro R1..

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 22-03-2011 20:46.

22-03-2011 20:45 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
ryba616
Forum Ace


Data rejestracji: 06-05-2009
Postów: 96
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale badziew Frown Nic sensownego akt 3 nie wprowadza z tego co na razie widać. Konieczność zaliczania jeszcze raz wszystkich wyprawek i na dodatek wyłączone działanie budynków w trakcie zaliczania tych wyprawek ? Co dostajemy w zamian ? Kilka pkt expa z wypraw więcej i aż ... wooow, 1% większy drop legend. Jeżeli jeszcze zmaleją szansę na zaliczenie wyprawy to to będzie kpina administracji wymierzona w graczy ;]

__________________
R1 Nick: Drunk Pirate
nie bądź żydem, kliknij Smile
22-03-2011 20:45 ryba616 jest offline Szukaj postów użytkownika: ryba616 Dodaj ryba616 do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgzoticK napisał(a)
no i co z wyprawkami ?? to ze zostaną podkręcone leg o 1-2% niczego nie zmienia, piszecie na temat ekspienia itp itd , gwarantuje ze jeśli spadaek % na wyprawkach nie zostanie zatrzymany np do -1% na 5 lvl po 70 lvl to 3/4 graczy nawet nie wysili sie by zrobić atak, bo jest to poprostu nieopłacalne Wink no moze kilka testów na nowych ekspach i to będzie na tyle...



pisze na temat nekro R1..


EgzoticK ten kto ma dropić i tak coś dorpnie nawet jeśli będzie miał 1% szans na udaną wyprawkę.

Edit UP: Ryba przecież nikt Ci nie każe przechodzić do Aktu3 możesz dalej być w akcie2 i mieć wszystko po staremu tylko exp z ataków Ci wzrośnie i nic więcej.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WhiteDarknes: 22-03-2011 20:52.

22-03-2011 20:47 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
Pr0
Lord


images/avatars/avatar-15555.jpg

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 373
Klan: Blood Brothers
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe jak wejdę do a3, nie będzie działała mi zbrojownia? To skąd ja itemy wytrzasne, jak ich nie będę widział?

__________________
r5: Benjamin Franklin
r9: Krwiopijek
22-03-2011 21:14 Pr0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pr0 Dodaj Pr0 do Listy kontaktów
bambus11
Junior Member


images/avatars/avatar-20748.gif

Data rejestracji: 22-01-2010
Postów: 16
Kraina: Necropolia IV
Skąd: ty jests??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pr0 napisał(a)
Ciekawe jak wejdę do a3, nie będzie działała mi zbrojownia? To skąd ja itemy wytrzasne, jak ich nie będę widział?


można wszystko sobie w zestawach zapisac

__________________
R6: BAMBUS
R14: DROPERS007
22-03-2011 21:16 bambus11 jest offline Szukaj postów użytkownika: bambus11 Dodaj bambus11 do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bambus11 napisał(a)
cytat:
Pr0 napisał(a)
Ciekawe jak wejdę do a3, nie będzie działała mi zbrojownia? To skąd ja itemy wytrzasne, jak ich nie będę widział?


można wszystko sobie w zestawach zapisac


A co z rynkiem jak itemki z lucka przerzuce ? chytry

Spółka lucka będzie musiała pojedynczo zaliczać te wyprawki ;]

__________________
Tonąca_rybka
22-03-2011 21:18 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taa 9 zestawów na 9 wypraw, jakby zaliczenie oklic i dalekich było nie wiadomo jakim wyczynem, nie no ludzie wszyscy tu zaglądacie i tylko muli forum, może ktoś chce skorzystać sobie z forum w innych celach niż spam w nowościach? Propunję zamknąć temat, niech te wygłodniałe hieny, odetchną na chwilę od tematu a3. A3 nie wchodzi jutro nie musicie się tak tu pojawiać cały czas, zdążycie sie wypowiedzieć. Wielu chce normalnie z forum skorzystać, a wy utrudniacie.
22-03-2011 21:40
LoBoToM81
Triple Ace


images/avatars/avatar-18838.jpg

Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 192

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Efekty budynków gracza przechodzącego do aktu 3 zostaną zablokowane do momentu aż gracz nie zaliczy bliskich i dalekich wypraw w akcie 3. - plac budowy będzie nieaktywny!


O_o

Czyli jest możliwość "zblokowania" postaci? No bo tak. Nie mam złomu to nie mam PLN na wyprawy. Nie mam za bardzo jak jej zdobyć, bo ataki bez AO mijają się z celem, zwłaszcza, ze blokowanie budynków będzie oznaczało brak regeneracji przy atakach i brak produkcji krwi.

Czyli podsumowując, mogę się doprowadzić do stanu, gdzie mam zero kasy i zero krwi. Za co ja mam zrobić wyprawki? Jak wtedy taką sprawę rozwiązać? A nie mogę już się cofnąć do AII...

__________________
R18: Paker-O
22-03-2011 21:47 LoBoToM81 jest offline Szukaj postów użytkownika: LoBoToM81 Dodaj LoBoToM81 do Listy kontaktów
Dark Warrior
Viking


images/avatars/avatar-20945.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 538
Skąd: Głogów

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LoBoToM81 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Efekty budynków gracza przechodzącego do aktu 3 zostaną zablokowane do momentu aż gracz nie zaliczy bliskich i dalekich wypraw w akcie 3. - plac budowy będzie nieaktywny!


O_o

Czyli jest możliwość "zblokowania" postaci? No bo tak. Nie mam złomu to nie mam PLN na wyprawy. Nie mam za bardzo jak jej zdobyć, bo ataki bez AO mijają się z celem, zwłaszcza, ze blokowanie budynków będzie oznaczało brak regeneracji przy atakach i brak produkcji krwi.

Czyli podsumowując, mogę się doprowadzić do stanu, gdzie mam zero kasy i zero krwi. Za co ja mam zrobić wyprawki? Jak wtedy taką sprawę rozwiązać? A nie mogę już się cofnąć do AII...


Kasy raczej nie powinno braknąć, chyba, że złom cały wysprzedasz. A wyprawy będziesz zaliczał z dłoniami złożonymi przed monitorem i modląc się, aby wskoczyła Tongue
Bądź pozostaje Ci wykupienie prywatnej zbrojowni...
Ogólnie pozytywnie nie oceniam aktu III, spodziewałem się czegoś, co zaskoczy graczy, ale najważniejsze, że coś zrobili Wink

Edit: Jeszcze zobaczymy co będzie z tymi ewolucjami, jeszcze jest nadzieja, że będzie to strzał w dychę Tongue

__________________
R9 - Kruk Śmierci

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Warrior: 22-03-2011 21:55.

22-03-2011 21:53 Dark Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Warrior Dodaj Dark Warrior do Listy kontaktów
LoBoToM81
Triple Ace


images/avatars/avatar-18838.jpg

Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 192

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Warrior napisał(a)
Kasy raczej nie powinno braknąć, chyba, że złom cały wysprzedasz. A wyprawy będziesz zaliczał z dłoniami złożonymi przed monitorem i modląc się, aby wskoczyła Tongue
Bądź pozostaje Ci wykupienie prywatnej zbrojowni...


Znając szczęście niektórych graczy to spokojnie się wyprzedadzą mając 100 paczek złomu ZWŁASZCZA, ze atakować będzie ich można normalnie

__________________
R18: Paker-O
22-03-2011 22:04 LoBoToM81 jest offline Szukaj postów użytkownika: LoBoToM81 Dodaj LoBoToM81 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Wyprawy:

    - wszystkie wyprawy z Aktu 3 przy pierwszym przechodzeniu muszą być wykonane w ustalonej kolejności.
    - Akt 3 wprowadzi nowe wypraw. Jednak nie zostanie zmieniona trudność w stosunku do wypraw w Akcie 2.
    - Wyprawy w Akcie 3 będą dawały wyższy exp.
    - drop legend (dot. wypraw w A3) wzrośnie na bliskich i dalekich wyprawach o 1%, na pielgrzymkach o 2%.
    - drop kamieni (dot. wypraw w A3) na serwerach typu Moria zostanie zwiększony




prawdę mówiąc nie trzyma się to kupy:
Zwiększając droprate kamieni i legend (które poza bronią są bezużyteczne) spowodujecie "inflację" na zwykłe przedmioty unikatowe do cen dziesiątek KD, zaś legendy w broniach staną się nadto pospolite a ich ceny będą niewielkie, ubiór legendarny będzie miał nadal wartość niższą od złomu Wink

Może warto przy zwiększeniu drop rate na leg stworzyć tzw zestawy legendarne (jak sety, na zasadzie przykładu:
Leg. A czapka B
Leg. A zbroja B
Leg. A spodnie B
Leg. A bizu B

Gdzie moc zestawu zależy jakości przedmiotów...

__________________
Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilku: 22-03-2011 22:17.

22-03-2011 22:16 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
tomek0k
Member


images/avatars/avatar-8642.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 33
Klan: jest
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: z nikąd.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
- Akt 3 będzie dostępny od 65 poziomu doświadczenia i będzie wymagał ukończenia wszystkich wypraw w akcie 2.


cytat:
- wszystkie wyprawy z Aktu 3 przy pierwszym przechodzeniu muszą być wykonane w ustalonej kolejności.


Znowu? Mad Nie możemy sobie tego darować? To już jest nuuuudne....

__________________

R7:\\

22-03-2011 22:57 tomek0k jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek0k Dodaj tomek0k do Listy kontaktów
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
cytat:
yatta napisał(a)
natury czystotechnicznej pytanie:


czy przed wprowadzeniem AIII bedizecie robic globalny backup serwerow - jesli tak, ile dni potrwa Smile ?


codziennie o 4 rano jest robiony taki backup



ale mi o taki nie chodzi †_†

mi chodzi o archiwizacje serwerow w stanie aktywnego aktu 1 + aktu 2, w razie jakby trojka przemielila wszystko jak kombajn lisa na polu

__________________
R10 : yatta

干吗?你个小笨蛋。
22-03-2011 23:00 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
Marcinn21
Member


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 37
Kraina: Moria III

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Wyprawy:

    - wszystkie wyprawy z Aktu 3 przy pierwszym przechodzeniu muszą być wykonane w ustalonej kolejności.
    - Akt 3 wprowadzi nowe wypraw. Jednak nie zostanie zmieniona trudność w stosunku do wypraw w Akcie 2.
    - Wyprawy w Akcie 3 będą dawały wyższy exp.
    - drop legend (dot. wypraw w A3) wzrośnie na bliskich i dalekich wyprawach o 1%, na pielgrzymkach o 2%.
    - drop kamieni (dot. wypraw w A3) na serwerach typu Moria zostanie zwiększony




prawdę mówiąc nie trzyma się to kupy:
Zwiększając droprate kamieni i legend (które poza bronią są bezużyteczne) spowodujecie "inflację" na zwykłe przedmioty unikatowe do cen dziesiątek KD, zaś legendy w broniach staną się nadto pospolite a ich ceny będą niewielkie, ubiór legendarny będzie miał nadal wartość niższą od złomu Wink

Może warto przy zwiększeniu drop rate na leg stworzyć tzw zestawy legendarne (jak sety, na zasadzie przykładu:
Leg. A czapka B
Leg. A zbroja B
Leg. A spodnie B
Leg. A bizu B

Gdzie moc zestawu zależy jakości przedmiotów...



ŚWIETNY POMYSŁ!!!! JESTEM ZA!!!! ADMINISTRACJA, PRZECZYTAJCIE TO, BO WARTO Smile
22-03-2011 23:20 Marcinn21 jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcinn21 Dodaj Marcinn21 do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Wyprawy:

    - wszystkie wyprawy z Aktu 3 przy pierwszym przechodzeniu muszą być wykonane w ustalonej kolejności.
    - Akt 3 wprowadzi nowe wypraw. Jednak nie zostanie zmieniona trudność w stosunku do wypraw w Akcie 2.
    - Wyprawy w Akcie 3 będą dawały wyższy exp.
    - drop legend (dot. wypraw w A3) wzrośnie na bliskich i dalekich wyprawach o 1%, na pielgrzymkach o 2%.
    - drop kamieni (dot. wypraw w A3) na serwerach typu Moria zostanie zwiększony




prawdę mówiąc nie trzyma się to kupy:
Zwiększając droprate kamieni i legend (które poza bronią są bezużyteczne) spowodujecie "inflację" na zwykłe przedmioty unikatowe do cen dziesiątek KD, zaś legendy w broniach staną się nadto pospolite a ich ceny będą niewielkie, ubiór legendarny będzie miał nadal wartość niższą od złomu Wink

Może warto przy zwiększeniu drop rate na leg stworzyć tzw zestawy legendarne (jak sety, na zasadzie przykładu:
Leg. A czapka B
Leg. A zbroja B
Leg. A spodnie B
Leg. A bizu B

Gdzie moc zestawu zależy jakości przedmiotów...


zgadzam sie totalnie z tym ze powstanie inflacja - zaleje nas rynek (wiadomo z czasem) ale to nastapi

co innego gdyby dodac jeszcze jakis inny typ przedmiotow ala legendarny...

lub jak kolega pisal dodac nowe prefy sufy only in a3 Smile

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
22-03-2011 23:36 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wiem ze to nie jest miejsce na to ale Moderatorzy tutaj zaglądają jak widzę Smile
możecie cos wkoncu zrobic aby forum chodziło?
dzien w dzien mam problem ,nie da sie zalogować , non stop muli ,reszta stron chodzi bez żadnych problemów w tym samym czasie ..
o co tu chodzi ?
tak mam juz od tygodnia i z tego co wiem nie tylko ja tak mam ....


moze jest pora aby zrobić forum bw nr2 z powodu dużej liczy użytkowników ??



dziękuje za uwagę i pozdrawiam Smile

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

22-03-2011 23:40 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby A3 a tu same korekty interfejsu i rozgrywki. Lecicie w kulki Big Grin ?...
Po PIERWSZE.
Po ewolucji, na wyprawkach w A3 powinno dojść kilka ciekawych prefów i sufów, a najlepiej całych SETÓW. I to nie byle jakich. Z biżuterią można sporo czarówać, jednak odnosząc się do setów GŁOWA+KLATA+SPODNIE ma się wrażenie ze z tego można wyciągnąć o wiele więcej. Powinniście stworzyć sety bojowe. Czysty przykład:


XXX Kask Cechy: Zwinność +10, Siła +12,, Odporność +8
XXX Kurtka Cechy: Zwinność +21, Siła +19, Odporność +14
XXX Spodnie Cechy: Zwinność +17, Siła +13, Odporność +10
Premia setowa:
Przeciwnik nie atakuje w 1 rundzie walki, Zwinność +21, Siła +14, Spostrzegawczość -10

Czysty przykład setu w ubraniach który byłby setem bojowym, a nie tylko wyprawki, krew itp... Obecnie jedynym noszonym setem bojowym jest tylko Tygrysi XXX. ZA MAŁO.


Po DRUGIE.
Na morii można dodać jakieś dopałki do legend, obecnie legendy w ubraniach i biżuterii to ZŁOM.

Po TRZECIE.
KONIECZNIE ZBALANSOWAĆ TATOO. (Mnich za słaby, CR za silny, ZABÓJCA na początku przy CRach to KUPA, później tak na 85+ lvl CR przy Zabójcy to kupa, itp. Rozumiem że to czyni rozgrywkę bardziej Ciekawą, ale nie powinno być tak że 60 zabójca nie ma nawet minimalnych szans z CRem z Legendą w łapie i 120 zwinki (Które wycosnąć 10x łatwiej niż próg przezwinkowania dla zabójcy....)

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SephiorX: 28-03-2011 18:38.

22-03-2011 23:53 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm czyli akt 3 daje nam znowu więcej expa z wyprawek i ataków Smile

Czyli znowu jeszcze szybszy rozwój postaci Big Grin

To może się zastanowicie co z tymi % na wyprawki ,bo zwiększenie o 2% dropu legend na pielgach gów...o da skoro dla większosci graczy będzie nieosiągalne
23-03-2011 00:12
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja oprócz możliwości zmiany lidera proponuję, by za premium była możliwość zmiany nazwy i tagu klanu.

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-03-2011 00:59 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
[Handlarz]
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 58
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja odnoszę pozytywnie wiejscie w III akt, blokuja nam zbrojownie, czyli zaczynamy podobnie jak od 1pkt gry, z tym ze po wielu latach Tongue ( 65lvl ) ...były gdzieś wzmianki o pamięci przodka Big Grin

- Proponuje dodać do listy znajomych podobne zestawy jak ze zbrojownia, tj. by można było wysłać znajomym od lucka, wszystkim klanowicza itp...

- Do legend. orchidei dodajcie atak Big Grin

edit:

cytat:
Originally posted by gibki_bondo
niech w akcie III nie maleją % na wyprawki Tongue


Było wcześniej, % na wyprawki zostaną takie same Wink

__________________
R10 - The End

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez [Handlarz]: 23-03-2011 01:53.

23-03-2011 01:39 [Handlarz] jest offline Szukaj postów użytkownika: [Handlarz] Dodaj [Handlarz] do Listy kontaktów
gibki_bondo
Forum Ace


images/avatars/avatar-20892.jpg

Data rejestracji: 16-03-2011
Postów: 81
Klan: UZUMAKI; LBK (DR); XVQ/L_S
Kraina: Necropolia; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech w akcie III nie maleją % na wyprawki Tongue

__________________


R1: CKY [off]
R11: gibki_bondo [oddane] (top16)
R14: gibki_bondo [on] (top3)
23-03-2011 01:47 gibki_bondo jest offline Szukaj postów użytkownika: gibki_bondo Dodaj gibki_bondo do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

RE: Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)




- w związku z nadużywaniem postaci 1-lvlowych do nabijania reputacji, reputację gracz otrzymuje tylko za przeciwników z poziomem powyżej 20 (jeśli jest w I Akcie), powyżej 35 (Akt II) oraz powyżej 50 (Akt III). Dotyczy to zarówno zadanych obrażeń jak i zabitych przeciwników.



Wszystko fajnie, duzi nie będą pasożytować na maluczkich, jednak dlaczego gracz z 20 poziomem nie zarobi repy jak zatłucze na oblegu gracza z poziomem 19 czy 20 ???

Takie ograniczenie powinno działać tylko na graczy od poziomu 21 w górę a nie na wszystkich.


Akt 3 miał być zjawiskowy jak wybuch supernowej a tu nie zanosi się na taką ostrą rewolucję.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
23-03-2011 06:51 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli wejdę do 3 aktu i będę robił wyprawki by zaliczyć krótkie i dalekie to jaką będę miał gwarancję, że w ogóle dam radę je zaliczyć??? Roll Eyes

Poziom już jest spory, procentowość mała a sprzętu na zaliczenie wypraw nikt mi nie pożyczy... Bo jak mam niby zgłosić pożyczkę skoro nie będę wiedział ile zajmie mi ich zaliczenie? Gracz od którego pożyczę sprzęt zgłosi po wyssanym z palca terminie "kradzież" bo nie oddam itemków z powodu wymyślonej przez Was blokady rynku. Załóżmy, że mam pecha i skończy mi się złom? Co wtedy? Ataków nie porobię bo bonusów z budynków nie będzie... Krwi i ludzi nie będę miał bo jak maluchy wyczają, że mam 200 życia w obronie to najnormalniej mnie zafarmią i osuszą... W ten sposób zakończy się moja przygoda z BW bo dopóki nie zaliczę wypraw będę trwał w stagnacji... Evil


Jest to najczarniejszy scenariusz... Ale włos się jeży jak pomyślę, że szansa na jego ziszczenie się jest jak zaliczenie pielgi wiedzy w akcie pierwszym... ZAWSZE JAKAŚ JEST!:/



POZDRAWIAM. Big Grin

edit1: sorki literówka się napatoczyła...:/

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 23-03-2011 07:44.

23-03-2011 07:33 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
borys822
Forum Ace


images/avatars/avatar-18019.jpg

Data rejestracji: 15-01-2009
Postów: 89
Klan: TI>AVS>LBK>DARK
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam.
moje pytanie: czy pojawią się nowe przedmioty?Wink

przykład:
ręczny karabin maszynowy- RPK-74
broń drzewcowa np. kopia

czy cos takiego;p

__________________
r3: borys822-kasacja
r10: borysow-oddane Smile
r14.r18.r19: BorysoW
23-03-2011 07:53 borys822 jest offline Szukaj postów użytkownika: borys822 Dodaj borys822 do Listy kontaktów
Strony (13): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - TEMAT GŁÓWNY.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH