Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE 48 Ankieta - średnia ocena: 7,6548 Ankieta - średnia ocena: 7,6548 Ankieta - średnia ocena: 7,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olivia napisał(a)
Budynek zwiekszajacy hp na oblegach.
W chwili obecnej na serwerach typu moria bron dystansowa (shuriken), biala 1h oraz 2h (berek) jest w stanie zrobic 6k dmg na runde. Wliczajac lapaczy na majestacie oraz bron biala 2h krwiopijcy w.w profesje sa w stanie w przeciagu jednej rundy zabic 3-6 osoby nie dajac im dojsc do strzalu ze wzgledu na swoja duza sume i inicjatywe w stosunku do innych profesji (snajpera, cr'a, palnej 1h)
Na chwile obecna na moriach klan zlozony z 20 najomcniejszych dystansow, zabojcow i berserkerow jest w stanie pokonac 50 osobowy klan zlozony z topki graczy innych profesji.
Jak mi ktos powie ze mozna sie zbunkrowac przed dystansem czy biala 1h to zapraszam do lektury:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6c8b8f0576

Trzeba przemyslec o ile taki budynek powinien zwiekszac hp, aby przekladalo sie to na przezywalosc pierwszej rundy natomiast nie mialo zbyt duzego znaczenia na przeplyw reputacji (zeby gracz ktoremu dobrze pojdzie w jednym oblegu nie mial zapasu repa na 50 eksp i 20 przegranych kolejnych oblegow)


Ekhm to zacytuję siebię:

cytat:
Na r1, do niektórych zadań (sławetne zadanie z s1) a także do mobów expedycjnych z wyższej półki, przydałoby się jakieś zwiększenie życia. (na oblegi, expy)


Co oznacza, że miałam na myśli tylko R1.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sephiroth: 23-03-2011 00:33.

23-03-2011 00:33 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephiroth - czytalem Twoj post. Moja propozycja dotczy budynku zwiekszajacego hp wylacznie na oblegach i to w dodatku na serwerach typu moria (ma necro nigdy nie gralem wiec nie chce sie wypowiadac na temat o ktorym nie mam pojecia)
23-03-2011 00:52 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
[Handlarz]
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 58
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z informacji ogólnych;

- Jeżeli z jakichś przyczyn lider jest w akcie 2, a klan posiada już wybudowane budynki klanowe będą one NIEAKTYWNE do czasu, aż lider przejdzie do aktu 3 lub jego funkcję przejmie inny gracz będący w akcie 3.

Jeśli będzie to gracz z lvl 65 ( mogącym przy założeniu klanu, zmieścić 37 osób do ) który zamieni sie z liderem ( 78 lvl.) posiadającym 40 osób w klanie czyli max., to co stanie się z 3 osobami ...?? czarna dziura ich pochłonie Big Grin

- zostaną automatycznie osoby usunięte z klanu
- czy zaskoczycie Nas komunikatem, klan nie spełnia wymagań... Big Grin

__________________
R10 - The End
23-03-2011 02:17 [Handlarz] jest offline Szukaj postów użytkownika: [Handlarz] Dodaj [Handlarz] do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
[Handlarz] napisał(a)
Z informacji ogólnych;

- Jeżeli z jakichś przyczyn lider jest w akcie 2, a klan posiada już wybudowane budynki klanowe będą one NIEAKTYWNE do czasu, aż lider przejdzie do aktu 3 lub jego funkcję przejmie inny gracz będący w akcie 3.

Jeśli będzie to gracz z lvl 65 ( mogącym przy założeniu klanu, zmieścić 37 osób do ) który zamieni sie z liderem ( 78 lvl.) posiadającym 40 osób w klanie czyli max., to co stanie się z 3 osobami ...?? czarna dziura ich pochłonie Big Grin

- zostaną automatycznie osoby usunięte z klanu
- czy zaskoczycie Nas komunikatem, klan nie spełnia wymagań... Big Grin


Skoro cytujesz informacje ogólne to pytanie może też tam zadasz. Ten temat dotyczy tylko BK.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-03-2011 10:58 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
cobra123
Newbie


Data rejestracji: 10-03-2011
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam jeszcze pomysł na budynek klanowy typu " Studzienka krwi przodków " koszt budowy np 15 000 000 PLN . Efekt : wzrost pkt krwi o 20 % . Lub druga wersja : zwiększone obrażenia w 1 rundzie walki. Za te moje dwa pomysły poprzedni z magicznym lasem i ten ze studzienką może byście dali trochę premki , nie obraził bym się Smile
23-03-2011 11:13 cobra123 jest offline Szukaj postów użytkownika: cobra123 Dodaj cobra123 do Listy kontaktów
eredhal
Full Member


images/avatars/avatar-9432.jpg

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 52
Klan: -SH-
Kraina: Moria V
Skąd: dziupla

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie/propozycja.

Czy będzie możliwość budowania wszystkich dostępnych budynków przez klan, czy tylko wybranych?

Chodzi mi o taką ideę. Klan A buduje budynek przypuszczalnie dający 10%defa w obronie a klan B 10% do hp, jednocześnie mogłoby to blokować inne budynki. W ten sposób klany musiały by decydować się na różne taktyki.

Jeśli klan przykładowo składa się z dużej ilości Snajperów mógłby chcieć inny bonus klanowy niż taki z większością CRów.

W ten sposób jeśli każdy klan mógłby obrać własną inną ścieżkę, było by wg mnie zabawniej. W przypadku jeśli każdy klan mógłby budować wszystko to sprowadzało by się to jedynie do wyścigu - kto pierwszy wybuduje budynki wyżej i kiedy osiągniemy maksymalny poziom, znowu to sprzęt będzie jedyną rzeczą jaka będzie miała znaczenie na oblegach.

__________________
"The Way of Heaven is to benefit others and not to injure.
The Way of the sage is to act but not to compete."

~Lao Tzu

R5| R9 - Samantha | R13 - Samantha | R15 - Samantha

23-03-2011 11:13 eredhal jest offline Szukaj postów użytkownika: eredhal Dodaj eredhal do Listy kontaktów
Randzjel
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 55
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że klany w tym akcie 3 mają stanowić bardzo spójny i ważny element rozgrywki. I jako że ta zamknięta enklawa jakim jest klan nie będzie miała możliwości rozpadu.... inaczej stracimy to co razem budowaliśmy. Zatem będzie większy nacisk na to kogo do klanu przyjmujemy itp itd. W związku z tym można się pobawić w budynki naprawdę ciekawe i bardzo przydatne klanowiczom. To poszalejmy......

Budynek ulepszający studnie dusz.
Daje zwiększoną szansę na ulepszenie przedmiotów.
Każdy kolejny poziom zwiększa o 1%
Koszt budynku za każdy poziom np 15.000 kk ( to tylko przykład)


Budynek dodający hp na oblegach.
Zwiększa za każdy poziom 1% hp każdemu z klanowiczy.
Koszty w litrach krwi. Przy czym po każdym przegranym oblegu budynek przestawał by istnieć.


Budynek dodający dmg na ekspach.
Każdy poziom daje zwiększone dmg o jeden na wszystkich ekspach rozgrywanych w klanie.
Koszty budynku- ileś tam punktów reputacji.


Budynek do zwiększenia % na wyprawie- tu tylko odnośnie necro coś bym zrobił bo na morii nie jest to potrzebne.

Za każdy poziom trzeba by płacić przykładowo w PLN i podnosiło by to szanse o 1%


Takie budynki i formy zapłaty za budowe były by naprawdę ciekawym urozmaiceniem. Sądzę że ożywiło by się rozgrywkę. Klany przestały by być tylko przechowalnią. Przy czym trzeba by było pomyśleć jeszcze nad ukróceniem pielgrzymek do lepszych klanów bo tam lepsze budynki i szanse Wink można by było zrobić tak by bonusy z budynków działały tylko na tych co siedzą w klanie 48 godzin już.
23-03-2011 11:38 Randzjel jest offline Szukaj postów użytkownika: Randzjel Dodaj Randzjel do Listy kontaktów
Wochu
Triple Ace


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 229
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z budynków klanowych to widziałbym ołtarz, na którym członkowie klanu poświęcają manę, nanity i kamienie (nie wiem co z Necro w takim razie). W zamian proszą bogów o:
- pomoc w nadchodzącym oblężeniu (jakieś losowe bonusy, ewentualnie kary dla przeciwnika)
- zesłanie plagi na wybrany klan
- wskrzeszenie moba w losowej lokacji
- losowy przedmiot dla członka klanu

Oczywiście złożenie zbyt małej ofiary nie przyniosło by żadnych efektów.

__________________
Nie pytaj co rząd może dla Ciebie zrobić. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
23-03-2011 12:23 Wochu jest offline Szukaj postów użytkownika: Wochu Dodaj Wochu do Listy kontaktów
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym dodał budynek, ktory zwiekszy o 1,2,3 zaleznie od poziomu illosc max. klockow stref 2/3 w klanie

kosztem np. pktow krwi, zycia, ubytku surowcow etc itp itd Tongue

__________________
R10 : yatta

干吗?你个小笨蛋。
23-03-2011 13:49 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Q. Na r1, do niektórych zadań (sławetne zadanie z s1) a także do mobów expedycjnych z wyższej półki, przydałoby się jakieś zwiększenie życia. (na oblegi, expy) A. Efekty działające na postać, np. bonusy do HP, dmg itp itd są przewidziane jako efekty działania EWOLUCJI. Chcemy by BK różniły się od ewolucji, a nie powielały ich efekty. BK mają z założenia dawać ogólnoklanowe "opcje specjalne", przykładowo: Lider obrońców może wybrać miejsce walki "obrona na wzgórzu". Obrońcy otrzymują +XX do spost, a atakujący -XX do ZW.


czy w takim razie prosciej mowiac dostaniemy cos a la taktyki dzieki budynkom?

np. - zasadzka z lasu - dyst w pierwszej rundzie nie atakuja ale nie moga byc zaatakowani i w nastepnej zadaja sporo wiekszy dmg (lub odwrotnie to biala nie atakuje tylko dyst w 1 rundzie)

okrazenie - wybrana bron nie atakuje przez 2 rundy moze byc zaatakowana podczas nich ale jak siada na karki to zadaja sporo wiekszy dmg lub maja szanse na dodatkowy atak/i (szarza) lub kryt

albo ostatni bastion - cios zabijajacy nie powoduje killa tylko zjechanie hp do 1 pkt

czy bedzie to cos prostszego albo zupelnie innego?





btw mowiliscie ze nie macie pomyslu na niepowielenie ewolucj z hp na oble - to moze dodac z budynkow taktyke

Mur ostrzy - wojownicy tworza zwarty szereg z mieczy i wspolnymi silami chronia swoich sasiadow oraz strzelcow - zmniejsza obrazenia broni bialej o x% i zwieksza szanse na odbicie strzaly o x% ale wojsko traci x ZW i SPOST (ewent. cos jeszcze np. dmg)

lub cos w tym guscie czyli

a) zwiekszenie obrony
b) uniku
c) dodanie ignorowania ignora defa (skuteczne przeciwm zabojcom snajpie i ck)
d) dodanie nowej mechaniki - czesciowe blokowanie/parowanie/kontrowanie ciosow czyli np. dajemy mechanike ze co trzeci cios (lub % szansa) skierowany w ciebie zostaje np. skontrowany zmniejszajac dmg bialej o x% i generujac dodatkowy atak z bialej za x% (mocno mniejszym niz 100%)
e) dodanie stat dajacych posrednio unik (spost, zwina) lub odpa - pierwsza opcja na morii nieskuteczna od razu uprzedzam (z powodu bonusow leg)

jak widac mozliwosci jest sporo Wink

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 23-03-2011 15:24.

23-03-2011 14:48 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanie: czy ten temat jest po to żeby dać Wam pomysły, czy po to żeby dyskutować nad Waszymi?
Na temat budynków NIC tu nie ma i tak mnie zastanawiam, czy to nie jest taki temat pic, czyli: będzie jak nam powiecie co chcecie. Bo jedyną rzecz jaka wyczytałem z Waszego posta, to to, że będą jakieś budynki klanowe Smile

Jakieś konkrety? Chciałbym jakoś pomóc sugestią, ale nie mam się do czego odnieść. Mam Wam podać swoje pomysły, czy jak?

__________________
uśmiech
23-03-2011 15:22 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
Randzjel
Full Member


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 55
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyrywacz napisał(a)
A ja mam pytanie: czy ten temat jest po to żeby dać Wam pomysły, czy po to żeby dyskutować nad Waszymi?
Na temat budynków NIC tu nie ma i tak mnie zastanawiam, czy to nie jest taki temat pic, czyli: będzie jak nam powiecie co chcecie. Bo jedyną rzecz jaka wyczytałem z Waszego posta, to to, że będą jakieś budynki klanowe Smile

Jakieś konkrety? Chciałbym jakoś pomóc sugestią, ale nie mam się do czego odnieść. Mam Wam podać swoje pomysły, czy jak?




Wiesz z całym szacunkiem dla administracji ale wychodzi na to że akt 3 jest nie tylko w fazie wdrażania, testów czy czegoś tam .... ale po prostu w fazie zerowej Wink żeby coś wprowadzić do gry trzeba zamkniętej koncepcji, wyliczeń, testów. Skoro administracja prosi o pomoc nas graczy by nakreślić czego byśmy chcieli jeśli chodzi o budynki klanowe to znaczy ni mniej ni więcej ale to że nie mają nic praktycznie zaczęte Wink a to oznacza że akt 3 będzie w dalekiej przyszłości....... i z tego co widzę co się dzieje to nie wniesie do gry niczego ciekawego. Ale oczywiście jestem człowiekiem i mogę się mylić Wink
23-03-2011 15:34 Randzjel jest offline Szukaj postów użytkownika: Randzjel Dodaj Randzjel do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Randzjel napisał(a)
Wiesz z całym szacunkiem dla administracji ale wychodzi na to że akt 3 jest nie tylko w fazie wdrażania, testów czy czegoś tam .... ale po prostu w fazie zerowej Wink żeby coś wprowadzić do gry trzeba zamkniętej koncepcji, wyliczeń, testów. Skoro administracja prosi o pomoc nas graczy by nakreślić czego byśmy chcieli jeśli chodzi o budynki klanowe to znaczy ni mniej ni więcej ale to że nie mają nic praktycznie zaczęte Wink a to oznacza że akt 3 będzie w dalekiej przyszłości....... i z tego co widzę co się dzieje to nie wniesie do gry niczego ciekawego. Ale oczywiście jestem człowiekiem i mogę się mylić Wink


Mylisz się możliwe i tak sądzę że sa na etapie gdzie mają zrobione szablony
i dodanie budynku to dostawienie puzzla - jednakże biorąc pod uwage konieczność balansu jako całości - jeśli coś nie zostanie dodane teraz - może nie być dodane nigdy -
z udzielaniem pomysłów osobiście wolałbym poznac co jest teraz:
a) aby się nie powtarzać
b) aby znać kierunki w jakich podąża

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
23-03-2011 15:38 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o wpadlem na pomysl z hp na oble chyba sensowniejszy niz ten co podalem wczesniej - BK Wojenny Namiot Uzdrowicieli (lub po prostu Polowy szpital)

efekt: zwieksza hp graczy na oblu o x% (maly) regeneruje x% straconego hp za lvl budynku po KAZDYM ciosie wrogow (lub na koncu rundy)

a z kuznia to fajnie jakby bylo gdyby byla w niej sciezka technologiczna (np. ulepszenia strzal, naboi, ostrzy zbroi etc. ) i same technologie bylby wykluczane przez inne na zasadzie albo albo

jest tez doskonala okazja do wprowadzenia zbiorowego wykowania np leg z nieleg. (zaznaczam ZBIOROWEGO)

lub do podnoszenia itemow wrescie w miare sensownie powyzej dsk +1 na morii

albo jako nowa przykrywka do nowych itemow (np. kamienie z topicu Dark Warriora albo nowe itemki prefy/sufy ktore sa mozliwe do wykonania TYLKO I WYLACZNIE w klanie i kuzni - zbiorowo ofc)

a tak z ciekawosci co byscie powiedzieli na nowe ulepszenie a la leg tylko ze SUF sufa a nie preprefix ? jesli idzie o nazwy to mozna wykorzystac fabule BW (np. wspominane starozytne miasta, imiona znanych i dawnych kowali/naukowcow ktorzy wymyslili jakas szczegolna bron)

przyklad nazwy ?

leg. napro. korba bazyla z eurazji xD (to z eurazji to z sufitu ofc xD zeby nie bylo...)


lootowalo by to TYLKO z exp (ew. aren)

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 23-03-2011 16:40.

23-03-2011 16:39 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hym jak tak czytam o budynkach klanowych wyłapałem nazwę kuźnia to się zastanawiam czy to nie 2 produkt BWT tj TE się nie kłania (nie gram od razu mowie wiec nie wiem dokładnie czytałem tylko samouczek, pomijając że mi się kojarzy z inna gra tj T...... , no ale jak napisałem nie gram wiec mogę się mylić i ulepszanie technologii przez zmianę epoki )

i jak ktoś napisał poczekam z oceną na podanie przez administracje jakie budynki i co dają
23-03-2011 21:01 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sala trofeów
Po wybudowaniu każdy setny zabity mob daje +1 lucka dla każdego członka klanu
2 level- co 50
3- level co 33
4 level co 25 it...

pewnie głupieTongue

__________________
Regulamin Handlu


23-03-2011 21:12 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
V A L L E R
Lord


Data rejestracji: 04-01-2010
Postów: 280

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wprowadzenie handlarza.

Handlarza wprowadzić i nie gadać głupot w sensie było i nie przeszło bo wg mnie świetny pomysł. Co do cen to nie mogą się zmieniać i o to w tym chodzi mają one być stałe przez cały okres gry. Czemu to bd służyło? A temu że zdecydowanie fajniej się gra kiedy można pozwalać sobie na ataki, expedycje nie martwiąc się spadkiem procentów, ponieważ prki bd nawet z takiego dsk ak, które teraz jest nic nie warte.

Co do wpompowywania ogromnych prków w serwer to ja bym z tym nie przesadzał, przez 2 lata nie wpompują tyle prków ile mają konta administracyjne na danych serwerach. Jedyne co to wpompowanie prków może sprawić to podniesienie wszystkich cen na rynku, a to są same pozytywy.

Jeżeli nie przeszedł ten budynek normalnie, to proponuję wprowadzić go jako budynek klanowy, a z każdym wyższym poziomem zwiększać się będzie liczba przedmiotów którą można sprzedać.

__________________
R6- Victoria Seras
R10- Valler
R14- ElVa
R16 - Valler
R17 - Valler
23-03-2011 22:05 V A L L E R jest offline Szukaj postów użytkownika: V A L L E R Dodaj V A L L E R do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
sala trofeów
Po wybudowaniu każdy setny zabity mob daje +1 lucka dla każdego członka klanu
2 level- co 50
3- level co 33
4 level co 25 it...

pewnie głupieTongue


Spowodowało by to masowe wycieczki na słabsze mobki w celu ogólnego wzmocnienia klanu.

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

23-03-2011 22:58 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to mozna dać jakieś ogranicznie zeby to były moblki 'na poziomie'Wink

victoria pomysł z handlarzem jest beznadziejny. Jak nie rozumiesz argumentów to niestety nie pomoge. I co mają konta adminów do prków na serwie? O.o

__________________
Regulamin Handlu


24-03-2011 00:14 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam takie luźne pytanie.

Jak ktoś np wchodzi do nas do klanu (w którym są jakieś BK) to automatycznie dostaje z nich TAKIEGO boosta czy trzeba kliknąć tak jak z ZK
przyjmij i zezwól na używanie ZK
przyjmij i zezwól na używanie ZK i BK
???

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

24-03-2011 08:03 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyrywacz napisał(a)
A ja mam pytanie: czy ten temat jest po to żeby dać Wam pomysły, czy po to żeby dyskutować nad Waszymi?
Na temat budynków NIC tu nie ma i tak mnie zastanawiam, czy to nie jest taki temat pic, czyli: będzie jak nam powiecie co chcecie. Bo jedyną rzecz jaka wyczytałem z Waszego posta, to to, że będą jakieś budynki klanowe Smile

Jakieś konkrety? Chciałbym jakoś pomóc sugestią, ale nie mam się do czego odnieść. Mam Wam podać swoje pomysły, czy jak?


Z założenia nie planujemy podać efektów budynków, ich nazw itd.

Podobnie zresztą będzie to zrobione w przypadku ewolucji. Będzie podany szczegółowy opis mechaniki EWO, a nie jakie dana EWO daje efekty, inaczej gdy wyjdzie patch nie będzie wcale zabawy z odkrycia nowych dopał.

Dodatkowo pewne budynki pomimo, że zaplanowane mają efekty wpływające na wciąż opracowywane 2 dodatkowe patche, o których w chwili obecnej nie chcę pisać, bo są dopiero tworzone i mogą jeszcze znacznie ulec modyfikacji.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-03-2011 11:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
cytat:
Randzjel napisał(a)
Wiesz z całym szacunkiem dla administracji ale wychodzi na to że akt 3 jest nie tylko w fazie wdrażania, testów czy czegoś tam .... ale po prostu w fazie zerowej Wink żeby coś wprowadzić do gry trzeba zamkniętej koncepcji, wyliczeń, testów. Skoro administracja prosi o pomoc nas graczy by nakreślić czego byśmy chcieli jeśli chodzi o budynki klanowe to znaczy ni mniej ni więcej ale to że nie mają nic praktycznie zaczęte Wink a to oznacza że akt 3 będzie w dalekiej przyszłości....... i z tego co widzę co się dzieje to nie wniesie do gry niczego ciekawego. Ale oczywiście jestem człowiekiem i mogę się mylić Wink


Mylisz się możliwe i tak sądzę że sa na etapie gdzie mają zrobione szablony
i dodanie budynku to dostawienie puzzla - jednakże biorąc pod uwage konieczność balansu jako całości - jeśli coś nie zostanie dodane teraz - może nie być dodane nigdy -
z udzielaniem pomysłów osobiście wolałbym poznac co jest teraz:
a) aby się nie powtarzać
b) aby znać kierunki w jakich podąża


Dokładnie tak to wygląda. Istnieją grupy efektów i patchy wymagające długotrwałej modyfikacji bazy danych.

Przykładowo:
Jakieś 2 miesiące temu Konrad zapuścił skrypt modyfikujący bazę danych na wszystkich serwerach produkcyjnych tak by była gotowa pod pewne zmiany wprowadzane w A3. Zdaje się, że niedawno zakończył on pracę.
Alternatywą było wyłączenie serwerów BW na kilka dni i zrobienie tego w jednym "patchu".

Dlatego jeżeli TERAZ ktoś wyskoczy z MEGA pomysłem to będzie szansa na jego wdrożenie. Później szansa na coś takiego będzie wynosiła kilka procent.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-03-2011 11:07 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Z założenia nie planujemy podać efektów budynków, ich nazw itd. Podobnie zresztą będzie to zrobione w przypadku ewolucji. Będzie podany szczegółowy opis mechaniki EWO, a nie jakie dana EWO daje efekty, inaczej gdy wyjdzie patch nie będzie wcale zabawy z odkrycia nowych dopał. Dodatkowo pewne budynki pomimo, że zaplanowane mają efekty wpływające na wciąż opracowywane 2 dodatkowe patche, o których w chwili obecnej nie chcę pisać, bo są dopiero tworzone i mogą jeszcze znacznie ulec modyfikacji.


a znając podejście graczy połowa nie doczyta lub się nie zagłębi w mechanikę i będzie masa tematów ze dane rzeczy są źle zrobione (patrz o tematy o dropie itd), (pomijam ze sam gram ze 3 lata i momentami nie rozumie działań tej gry)AMEN
24-03-2011 11:38 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Wyrywacz napisał(a)
A ja mam pytanie: czy ten temat jest po to żeby dać Wam pomysły, czy po to żeby dyskutować nad Waszymi?
Na temat budynków NIC tu nie ma i tak mnie zastanawiam, czy to nie jest taki temat pic, czyli: będzie jak nam powiecie co chcecie. Bo jedyną rzecz jaka wyczytałem z Waszego posta, to to, że będą jakieś budynki klanowe Smile

Jakieś konkrety? Chciałbym jakoś pomóc sugestią, ale nie mam się do czego odnieść. Mam Wam podać swoje pomysły, czy jak?


Z założenia nie planujemy podać efektów budynków, ich nazw itd.

Podobnie zresztą będzie to zrobione w przypadku ewolucji. Będzie podany szczegółowy opis mechaniki EWO, a nie jakie dana EWO daje efekty, inaczej gdy wyjdzie patch nie będzie wcale zabawy z odkrycia nowych dopał.

Dodatkowo pewne budynki pomimo, że zaplanowane mają efekty wpływające na wciąż opracowywane 2 dodatkowe patche, o których w chwili obecnej nie chcę pisać, bo są dopiero tworzone i mogą jeszcze znacznie ulec modyfikacji.


To po co te całe tematy? Nad czym mamy dyskutować? Co oceniać?
Czy tak jak napisałem: mamy Wam dawać nasze pomysły? Żeby potem wyszły pod flagą "pomysły BW TEAM", bo przecież Wy to wcześniej wymyśliliście, a gracze tylko czytają Wam w myślach i podają podobne na forum? Smile

Serio, ja nie rozumiem tej idei.


EDIT:
Czy po prostu mamy tutaj pisać coś typu: "JEJ! będą budynki klanowe. Cieszmy się, radujmy się.". Nawiasem mówiąc w Systemie jest masa tematów z budynkami klanowymi Smile

__________________
uśmiech

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wyrywacz: 24-03-2011 11:48.

24-03-2011 11:46 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
LoBoToM81
Triple Ace


images/avatars/avatar-18838.jpg

Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 192

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyłka, nie ten temat

__________________
R18: Paker-O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LoBoToM81: 24-03-2011 12:19.

24-03-2011 12:18 LoBoToM81 jest offline Szukaj postów użytkownika: LoBoToM81 Dodaj LoBoToM81 do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sushi napisał(a)
Q. Na jakiej zasadzie będą budowane? Każdy gracz może coś zbudować? Czy jakaś wspólna akcja jak odradzanie mobów, czyli każdy może coś dołożyć?
A. Wymagania będą ogólnoklanowe. Klan będzie musiał spełnić określone warunki by móc zbudować dany budynek lub jego wyższy poziom. O ile nic nie wywali się w kodzie to, każdy będzie mógł "wpłacić" na klan i z tych środków lider lub zastępca będą mogli budować. Jednak to jeszcze może ulec zmianie jeżeli np. implementacja będzie wymagała rozprucia kodu w jakimś niespodziewanym, a istotnym miejscu lub gdy okaże się, że coś powoduje inne nieprzewidziane komplikacje.


Co do tych wymagań, a w szczególności składek klanowiczów i mojego pytania czy przy przyjmowaniu się potwierdza, że można używać BK.

Trzeba by to zrobić tak żeby uniknąć zapraszania kogoś z innego klanu na chwilkę, on się dorzuci (czymkolwiek ta zrzuta będzie), zwiększy na chwile średnie punkty klanu (dajmy na to, że może być takie wymaganie dla budynku), poczeka aż budynek się zacznie budować i sobie pójdzie.
Nawet jeśli zrobi się tak, że jak klan przestaje spełniac wymagania na budynek to on nie działa póki wymagań się znów nie spełni - ale to rozwiąże tylko II problem.
Problem I rozwiązało by gdyby ustalić np, że dopiero po 3-7 dniach przebywania w klanie można się "zrzucać" na BK.

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

24-03-2011 15:12 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
Wściekły_xD
Member


Data rejestracji: 06-10-2010
Postów: 31
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gruu dlaczego uważasz że zły jest ten pomysł z handlarzem mi np się on podoba valler całkiem niezły pomysłSmile

__________________

R10

24-03-2011 15:59 Wściekły_xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Wściekły_xD Dodaj Wściekły_xD do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co myslicie o budynku klanowym Sztab Wojskowy ? powinien byc tani i dzieki temu bud. moglibysmy uczyc sie wojennych taktyk byloby ich okolo 5-10 - 5 do uaktywnienia w 1 rundzie (przy czym mozna odpalic TYLKO 1 taka taktyke) a 5 nastepnych bylyby taktykami uaktywnianymi w dowolnej rundzie przy czym na 1 runde moze przypadac MAX 1 taktyka uaktywniona

kazda ma 5-10 lvl wyszkolenia kosztuja ludzi krew PLN i pr (na morii dodatkowo kamienie - zrzucac sie musza wszyscy bo to wojenne szkolenia)

dodatkowo max mozna wytrenowac LACZNIE okolo 10-25 lvli (czyli NIE bedzie mozna wyszkolic klanu we wszystkich taktykach na maxa)

uzycie taktyk tez kosztowaloby ludzi, krew i PLN (za KAZDA pojedyncza taktyke od kazdego dolaczajacego - chodzi o to by wymusic decydowanie co lepiej odpalic)

chodzi o to by nabralo nowego znaczenia podrzucanie kretow do klanow (bo skad wiadomo jaka bedzie kolejka taktyk i jakie W OGOLE maja bez pomocy z zewnatrz?)



btw pamietam ze byl kiedys pomysl na trofeum klanowe i zostal przyjety a nastepnie odroczony/odrzucony czy z okazji AIII wejdzie to trofeum ???

__________________
r9 Gandarin Darangar
24-03-2011 17:18 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Cristhos
Triple Ace


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 186

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Posiadłość rodowa

Budynek klanowy ścisle powiazany z reputacją klanu w wampirzym świecie.
Wpływ na rozgrywkę:

Poziom 1

Kwadrat oznaczony w klanie jako posiadłość nie może zostać zdobyty przez przeciwnika. W wyniku przegranego oblężenia przez klan oblegany sektor traci ź mocy poszczególnych budynków. W przypadku wyzerowania kwadratu, pada on łupem przeciwnika. Zwyciezcy zdobywają 1,5x więcej surowców niż w przypadku normalnego oblężenia oraz przyrost reputacji zwiekszony jest o 1,25. Pokonani tracą 1,5x posiadanej reputacji bez względu czy dołaczyli do obrony czy też nie.

Poziom 2-4

+1 posiadłośc na kaźdy poziom.

Poziom 5
Dzielnica klanowa

+2 posiadłości.

W przypadku, kiedy wszystkie kwadraty będą znajdowac się w jednym sektorze powstaje dzielnica klanowa. Obrońcy otrzymują +10% do inicjatywy oraz +10% obrażeń w trakcie oblężeń.

Moim zdaniem propozycja ta powinna zadowolić zarówno przegranych jaki zwycięzców. Uchroni to przegranych przed migracją z serwera i uniemożliwi łatwe pustakowanie przeciwnika. Wpłynie także na większe spolaryzowanie serwera. Na poziomie aktu3 powinno uatrakcyjnić rozgrywkę.

Pozdrawiam

Ps: Wartości są orientacyjne, stworzone na potrzeby pomysłu.

__________________
Equilibrium

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Cristhos: 25-03-2011 07:13.

24-03-2011 19:00 Cristhos jest offline Szukaj postów użytkownika: Cristhos Dodaj Cristhos do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam jeszcze taki maly pomysl ze np budujemy w klanie budynek ktory nazywa sie "A"
Kosztuje on 100k ludzi, 100k krwi i 100k PLN
W klanie mamy 10 osob.
I zeby na kazda osobe przypadly takie same koszta czyli kazda z osob placi po 10k krwi itd.
Nie bylo by wtedy czegos takiego ze jakis koks z 50kk ludzi wpada do klanu i pomaga w rozbudowie slabszym i odwrotnie, ze w mocnym klanie wplacaja tylko 2-3 osoby, a reszta nie.
Bylo by to zawsze jakims utrudnieniem Wink

I np mozna jeszcze dodac do tego, ze klan chce postawic budynek "A" ktory kosztuje j.w.

Osob w klanie nadal jest 10/20


1 z tych 10 osob w klanie wplaci 10k ludzi, 10k krwi i 10k kasy na ten budynek i juz KOLEJNE osoby, ktore wbija do klanu, nie beda mogly wplacac NIC na rozbudowe, tak tez nikt zadnego klanu nie bedzie boostowal.

__________________
r3/r4 TRaiNe
24-03-2011 21:27 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - BUDYNKI KLANOWE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH