Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Nie trzeba chodzić na anuby by "dropić":P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie trzeba chodzić na anuby by "dropić":P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Nie trzeba chodzić na anuby by "dropić":P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa kolegi, ale brałem udział i drop mnie rozbawiłTongue
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0dd347332c
Temat wszystko wyjaśnił. Drop nawet niezły, a lepszy od dropów na niektórych anubachTongue
edit. expe zrobił by mnie podexpićTongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez danwojownik: 01-05-2011 13:43.

01-05-2011 10:42 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shocked ja też tak chcę. Może to trzeba na białasy chodzić, by tak dropić Big Grin
dostał zero pr, ale zwróciło mu się w dropie, takiego dropa to pogratulować tylko Tongue

ED:

a ja takie coś ekstra, przynajmniej od razu db+1 Baby
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=fe1086b721

na temat dropu z wypraw było i jest od groma tematów. Były jakieś na temat dropa z eksp? Ktoś wie?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 02-05-2011 19:22.

01-05-2011 18:43
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Nie trzeba chodzić na anuby by "dropić":P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH