Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Offtopic (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=44)
--- DYSKUSJA World Of Tanks (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1004746)


Postował Sherem* w 08-05-2011 o22:33:

  World Of Tanks

Temat założony dla społeczeństwa BW które łączy się ze sobą grając w nowe (no może już nie tak całkiem nowe) MMO "World Of Tanks"


___________________

Pogrywa ktoś?
A może posiada ktoś konto premium i własny pluton? Big Grin
Chętnie dołączę Big Grin

A tak w ogóle to po prostu wymieniamy się doświadczeniem, wrażeniami, osiągnięciami etc.



Postował Adriano w 08-05-2011 o22:39:

 

mod i nie wie, że takie reklamy są tu nielegalne?? chyba??:p



Postował Immort w 08-05-2011 o22:45:

 

bedzie banik... oj bedzie...



Postował Sherem* w 08-05-2011 o22:46:

 

To nie jest reklama Smile
Nie wychwalam ani nie krzyczę: DOŁĄCZCIE! - bo i beta jest już zamknieta.

Po prostu pytam czy ktoś pogrywa. Smile

Podaje przykład innego, podobnego tematu:

League of Legends

Heh Roll Eyes
A tu poniżej podaję link do tematu który jest reklamą - stworzoną za pozwoleniem administracji forum.

Zapraszam do wsparcia strony internetowej www.pimpmycomp.pl Smile

Jest różnica?



Postował Immort w 08-05-2011 o22:49:

 

cytat:
Sherem* napisał(a)
To nie jest reklama Smile
Nie wychwalam ani nie krzyczę: DOŁĄCZCIE! - bo i beta jest już zamknieta.

Po prostu pytam czy ktoś pogrywa. Smile

Podaje przykład innego, podobnego tematu:

League of Legends



interpretacja pojecia "reklama" jest bardzo... ze tak powiem... elastyczna...Smile )) innymi slowy... wszystko zalezy od czyjegos "widzi mi sie"...Wink

i dzieki za informacje, ze beta juz zamknieta... znaczy, ze wszystko smiga teraz juz na pelen gwizdek...Smile



Postował kuszu w 14-05-2011 o03:42:

 

a pogrywam w WoT
nick rolek
teraz śmigam t32 z armatą 105mm
ekipa na 100% i dałem im naprawianie które już mam na jakieś 83%
co do spostrzeżeń to takie że niemieckie tigery i rosyjskie ISy częsciej rykoteszuja niż amarykańskkie Txx

co do premki tam, zastanawiam sie bo wołają nie małych pieniązków
jak sie zdecyduje to chętnie kogoś przygarnę do ekipy bo mam kumpla z T29 i ktoś polskojęzyczny w taemie by sie przydał(najlepiej arty, niszczyciel lub scaut)

jakby co pisz na priv w grze albo na forum



Postował Tygrysek123456 w 14-05-2011 o09:58:

 

Ja w to gram. Artylerią ale nie pamiętam jaką bo dawno nie grałem.

W razie czego pisać można się zgadać na małą partyjkę.



Postował dragonas123 w 14-05-2011 o16:15:

 

Ja właśnie ściągnąłem ;P

Skoro da się grać artylerią to... po prostu uwielbiam w takich grach (w tym CoH itp) dawać ostrzał artylerii. Uwielbiam to w każdej postaci Big Grin



Postował dragonas123 w 24-05-2011 o18:36:

 

mam pytanie

czy jak mam drzewko no powiedzmy USA (tak samo mają Niemcy u Rosja) i do jednego pojazdu dochodzą 2 strzałki (np. u Rosjan dla tego Object 212 co jest po su-14, do "objectu" dochodzi strzalka od su14 i od s-51 ) to oznacza to, że żeby mieć dostępny pojazd muszę rozwinąć obie ścieżki czy tylko jedną z nich?



Postował C47 w 24-05-2011 o19:39:

 

wystarczy iść jedną drogą

najlepiej z takim samym czołgiem (czyli jak chcesz czołg ciężki a droga idzie też od średniego to lepiej od ciężkiego, potrzeba mniej doświadczenia)



Postował dragonas123 w 02-06-2011 o19:39:

 

gierka w klimatach WoT

http://www.youtube.com/watch?v=RtZNHusQsVg

mi sie wydaje co namniej ciekawe

mial ktos juz z tym jakeis doswiadczenei moze i sie podzieli wrazeniami?



Postował mjm w 06-06-2011 o21:10:

 

pogrywam od czasu do czasu, obecnie męczę się ze sklepowym T-28 i tęsknie spoglądam na kolejne w drzewku KV. oprócz tego w garażu kurzą sie BT-7 i SU-18, na lepsze czasy czekają Marder II, M3 i PZ III A Wink



Postował dragonas123 w 06-06-2011 o21:55:

 

cytat:
mjm napisał(a)
pogrywam od czasu do czasu, obecnie męczę się ze sklepowym T-28 i tęsknie spoglądam na kolejne w drzewku KV. oprócz tego w garażu kurzą sie BT-7 i SU-18, na lepsze czasy czekają Marder II, M3 i PZ III A Wink


Ja obecnie mam:
1.Su-85B (chętnie bym został przy AT-1... su dostaje takie tiery ze robię nim mniej niż tamtym AT...eh...pięknie się at gra...)
2. M3-Lee
3. M7 Priest (patrzę z utęsknieniem na T92 Big Grin )



Postował mjm w 11-06-2011 o21:41:

 

gah, poddaje się z tym BT-7 :/
scoutowanie w tej grze nie ma dla mnie najmniejszego sensu. albo gram "prawidłowo" (jadę trochę przed główna kolumna, zaznaczam gości, żeby moi nie wpadli w zasadzkę, wycofuje się, powtarzam do skutku) i nie mam z tego prawie żadnego exp, bo gra daje go tylko za pierwsze 'podświetlenie' wroga, albo lecę na złamanie karku na linie wroga licząc, ze uda mi się wyminąć wszystkich na prędkości i ubić jakieś arty. tylko co z tego, że podświetlę im pół drużyny, jak ciężcy nie zdarza dojechać, a arty zdarzy wystrzelić raz, może dwa, zanim 'podświetleni' znikną z radaru, a ja po minucie gry zamienię się w kupkę kopcącego złomu... ehh.. męczę póki co tego T-28, ale sklepowa armata to żal i rozpacz, biorąc pod uwagę moich przeciwników, a coś rozsądnego kosztuje 4k exp Frown



Postował dragonas123 w 11-06-2011 o22:00:

 

cytat:
mjm napisał(a)
gah, poddaje się z tym BT-7 :/
scoutowanie w tej grze nie ma dla mnie najmniejszego sensu. albo gram "prawidłowo" (jadę trochę przed główna kolumna, zaznaczam gości, żeby moi nie wpadli w zasadzkę, wycofuje się, powtarzam do skutku) i nie mam z tego prawie żadnego exp, bo gra daje go tylko za pierwsze 'podświetlenie' wroga, albo lecę na złamanie karku na linie wroga licząc, ze uda mi się wyminąć wszystkich na prędkości i ubić jakieś arty. tylko co z tego, że podświetlę im pół drużyny, jak ciężcy nie zdarza dojechać, a arty zdarzy wystrzelić raz, może dwa, zanim 'podświetleni' znikną z radaru, a ja po minucie gry zamienię się w kupkę kopcącego złomu... ehh.. męczę póki co tego T-28, ale sklepowa armata to żal i rozpacz, biorąc pod uwagę moich przeciwników, a coś rozsądnego kosztuje 4k exp Frown


scaut dostaje polowe expa z trafien podswietlonych

czym dluzej sie trzymasz i czym wiecej oberwie tym wiecej masz exp



Postował mjm w 12-06-2011 o16:55:

 

kupiłem właśnie działo 85mm do T-28

Crying <- łzy szczęścia



Postował dragonas123 w 12-06-2011 o17:15:

 

cytat:
mjm napisał(a)
kupiłem właśnie działo 85mm do T-28

Crying <- łzy szczęścia


ja będę miał łzy szczęścia jak kupie m-41 (jeszcze jakies 15k expa)

a właśnie

po co w ogóle w tej grze jest możliwość "przeszkolenia" załogi?

Czy kupimy pojazd bez załogi i przeszkolimy naszych na 50 i 75% czy kupimy z załogą 50% i doszkolimy do 75% wychodzi to samo.

System załogi jest totalnie bez sensu w takim razie. Na m7 priest mam załogę na 85% i nic z nimi nie zrobię jak wymienię arty. Bezsens



Postował C47 w 12-06-2011 o17:52:

 

jak masz np 100% i przeszkalasz załogę ze średniego na średni to masz coś koło 85%, za darmo

dodatkowo zostają u nich dodatkowe treningi jeżeli je zrobiłeś (kamuflaż itp)

nie mówiąc jeszcze o medalach zdobytych przez nich, warto trzymać starych wyjadaczy, miło się później spogląda na dużą ilość medali Wink


póki co mam dwa 6lvl i dwa 5lvl, mogę kupić też jeszcze jeden lvl6, ale trzymam starą załogę na starym czołgu bo wszystkie będę miał elitarne ;]



Postował dragonas123 w 12-06-2011 o18:25:

 

Tylko medale to chyba przypisane do konta a nie tylko do załogi ;P gdzieś to czytałem



Postował C47 w 12-06-2011 o21:31:

 

do konta też, ale sprawdzając statystyki danego czołgisty widać tylko to co on zdobył Wink

w glównym medale nie znikną po usunięciu czołgisty (co i tak się robi bo czasem nie wszystkich można przenieść bo się nie mieszczą)

dodatkowo jak np. w nowym czołgu jest o 1 miejsce więcej to warto dokupić za te (chyba) 20k szkolenie do 75% by miał mniejszą stratę do reszty



Postował Achtung! w 12-06-2011 o22:30:

 

Czytając wasze posty coraz intensywniej zastanawiam się nad pograniem w tą grę, mógłby mi ktoś "opowiedzieć" w skrócie o co biega, jaki jest cel, czy gram z innymi, żywymi ludziami? ;p



Postował ElMasmix w 12-06-2011 o22:41:

 

podpisuje się do Achtunga ;p



Postował mjm w 12-06-2011 o23:24:

 

najprościej rzecz ujmując, MMO w którym siadamy za sterami czołgu/artylerii z okresu 1930-1950. Póki co dostępne są maszyny sowietów, szkopów i jankesów, ale ma być więcej Smile
Jeździmy, nawalamy do innych graczy, zajmujemy bazy, zbieramy xp i kase za które upgrade'ujemy nasz czołg bądź kupujemy lepszy.

żeby lepiej skumać, o co chodzi i z czym to sie je, polecam sobie rzucić okiem ja jakiegoś FAQ i/lub odpalić sobie na youtube jakiś gejmplej których jest dość sporo Wink



Postował dragonas123 w 13-06-2011 o05:02:

 

No i jeszcze coś czego nie pokazuje gameplay pokazany przez kolegę wyżej. Może było mówione, ale nie mam czasu teraz słuchać.

Jak cię zniszczą możesz opuścić bitwę i rozpocząć nową innym czołgiem. Exp i kasę dostaniesz normalnie tyle, że możesz spokojnie grać już kolejnym. Czołg który jest w bitwie jest zablokowany w garażu do czasu zakończenia bitwy, więc nei mozesz go wybrać.



Postował mjm w 13-06-2011 o19:43:

 

10k xp i 240k creditów do KV... ehh, cholerna sesja, pograc nie daja Frown



Postował dragonas123 w 13-06-2011 o20:41:

 

cytat:
mjm napisał(a)
10k xp i 240k creditów do KV... ehh, cholerna sesja, pograc nie daja Frown


taa.... Evil

dzisiaj socjologia polityki, a za tydzien encyklopedia prawa... Evil



Postował C47 w 13-06-2011 o23:19:

 

widzę po nazwie(KV), że nie masz włączonej polskiej wersji, wybiera się to przed włączeniem gry, jest flaga narysowana i zmienia się na polski Smile
wtedy jest tak jak powinno, czyli KW (od nazwiska twórcy)


mam już odkryte KV-3, mogę też odkryć KV-1S (ale czekam na odkrycie haubicy za 127k Wink )
kupiłem też teraz KV-13 z którego szybko można przejść do IS (24k exp) lub do T-43

w KV nie bierzcie dużych dział (122,152), najlepsze jest 107mm



Postował mjm w 14-06-2011 o15:56:

 

wiem, że poprawnie jest KW (od woroszyłowa), ale przyzwyczaiłem się już do haseł angielczyków (typu 'it's a critical hit', 'it went right through') i nie chce mi się uczyć polskich odpowiedników- np. jak mi krzykną 'trafiliśmy go' czy co tam krzyczą w polskiej wersji, to nie wiedziałbym, czy zniszczyłem mu jakiś moduł czy po prostu penetracja, a tak wiem od razu Tongue

KV (KW) mnie interesuje o tyle, że po przerobieniu drzewka jak ktoś będzie takowe posiadał z wieżyczką KV-2, dostaje za free miejsce w garażu i KV-2 z załogą na 100% (co zresztą tyczy się też paru innych modeli Wink

no i of kors ta armata 107 mm 8)



Postował Arcikaka w 14-06-2011 o16:41:

 

A ile waży instalka?

i jakie ma wymagania? Jak LoL? BF HERO?



Postował C47 w 14-06-2011 o17:25:

 

http://game.worldoftanks.eu/update

1,8 GB, najnowsza wersja
na przełomie czerwiec-lipiec ma być patch, kilkaset mega pewnie



System requirements:

Minimum system requirements for the game client:

Operating system: Windows XP/Vista/7

Processor (CPU): Intel from 2.2 GHz or equivalent AMD Family

(RAM): minimum of 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7

Free hard disk space: At least 3.5 GB

Video Card: Shader Model 3.0 GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c

Sound Card: DirectX 9.0c compatible Internet connection speed: at least 128 Kbps.




co do KV, to niby czytałem to ale nie zwróciłem uwagi
w KV mam wszystko oprócz haubicy (jeszcze ze 100k exp ;d)
KV-3 mogę kupić w każdej chwili, więc pewnie kupię przed następnym patchem, tyle że będę musiał sprzedać KV-1S Wink
może wtedy miałbym dwa dodatkowe sloty w garażu


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH