Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
--- Pręgierz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=120)
---- R3+R6 (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=185)
----- PUSHING 206 (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1319583)


Postował Szeszej w 12-04-2015 o15:14:

  206

ID 206
Postać CoeN
Login ciapeq

Ban stały za ustalanie wycen z klanowiczami = oszustwo i pushing.



Postował Runejczyk w 12-04-2015 o16:41:

 

Ze [cenz.] jakie ustalanie? Jakie oszustwo?

Dowody czlowieku, DOWODY...






Poza tym sprzedaz po prawidlowej cenie wiec nie wiem... bol [cenz.]?


Zenada...



Wracal na wymarly serwer nie bede



Postował Szeszej w 12-04-2015 o16:53:

 

CoeN 2015-03-31 08:44:51 -> [KLAN] Legendarne Doskonałe Pilum Reakcji - wyceniamy na ok 4,5kk

ID 14477
Postać DAragon
Login DAragon

Dodatkowo również ban stały za pushing. Z tego co widzę Pilum zostało przekazane dużo wcześniej i dawno przekroczyło maksymalny termin pożyczki.

I jeszcze

ID 5642
Postać Zolltan
Login Ramire

Poprzednia wymiana z panem Coen - przekroczenie terminu pożyczki na przedmiot Legendarny Dobry Smoking Szybkości o miesiąc. Ban na 30 dni, a po tym czasie należy przekazać na konto administracyjne 1kk PR



Postował Runejczyk w 12-04-2015 o17:16:

 

Ty jednak jestes nienormalny. Co jeszcze wymyslisz?


Moze multi z klanem Rune?




Jakie przekroczenie? Po oddaniu przedmiotow /byly pozyczone na testy/ obydwa zostaly zakupione wiec o co ci chodzi? Serwer chcesz wyludnic? Pfffff..



Postował Szeszej w 12-04-2015 o17:19:

 

Znaczy się twierdzisz, że cytat jest zmyślony? :>

"Kiedy złapią cię za rękę mów, że to nie twoja ręka"



Postował Runejczyk w 12-04-2015 o17:21:

 

cytat:
Szeszej napisał(a)
Znaczy się twierdzisz, że cytat jest zmyślony? :>






Tylko ze klanowke wyjales z konekstu jak to zwykle czynisz.


Primo: ostatmie pilum zeszlo za 7,5kk

Drugie primo: wyceny po klanowce jakos nie bylo


I po primo ultimo: co ma do tego daragon?



Postował Szeszej w 12-04-2015 o17:22:

 

Czy mógłbyś w takim razie wyjaśnić kontekst?



Postował Runejczyk w 12-04-2015 o17:27:

 

Wroce z wojazy po Polsce wieczorem to pw Ci napisze



Postował Analfabeta w 12-04-2015 o18:12:

 

cytat:
Szeszej napisał(a)
CoeN 2015-03-31 08:44:51 -> [KLAN] Legendarne Doskonałe Pilum Reakcji - wyceniamy na ok 4,5kk





Ciekawe kto Cię sprzedał. A tak poza tym to coś nowego, że wyceny są w ten sposób ustalane? Nikt nie wycenia to jakoś trzeba sobie radzić..chyba, że pan Szeszej sam sobie to wychwycił z klanowki, bądź z SB klanowego/ogólnego (ale w klanowy miał podobno nie zaglądać..)



Postował Nutria w 12-04-2015 o21:31:

 

Powiem szczerze... oliwa sprawidliwaSmile

Zawsze na sb tylko podkrecales kurek i oceniales innych ,falszywe oszczerstwa itp a toc co sie okazuje...

takze nie trudno zauwazyc ze to nie pierwsza stalka twoja w historii pregierza a o aktywnosci w temacie skarg nie wspomne...

sorry musialem +1 wezme na klateSmile



Postował Runejczyk w 12-04-2015 o21:38:

 

cytat:
Nutria napisał(a)
Powiem szczerze... oliwa sprawidliwaSmile

Zawsze na sb tylko podkrecales kurek i oceniales innych ,falszywe oszczerstwa itp a toc co sie okazuje...

takze nie trudno zauwazyc ze to nie pierwsza stalka twoja w historii pregierza a o aktywnosci w temacie skarg nie wspomne...

sorry musialem +1 wezme na klateSmile




No to chyba masz mokro teraz konfiturko Smile



Postował Pawel1982. w 12-04-2015 o22:03:

 

cytat:
Nutria napisał(a)
Powiem szczerze... oliwa sprawidliwaSmile

Zawsze na sb tylko podkrecales kurek i oceniales innych ,falszywe oszczerstwa itp a toc co sie okazuje...

takze nie trudno zauwazyc ze to nie pierwsza stalka twoja w historii pregierza a o aktywnosci w temacie skarg nie wspomne...

sorry musialem +1 wezme na klateSmile


w sumie to pewnie każdy wie że z CN się średnio lubimy.....

ale po uj się wtrącać w nie swój wątek....
to jego sprawa i jego wyjaśnienia....
po uj wywody itp itd....

+1 please


P.S. jeśli nie ma multikonta ( a tego nie wiem) to w dobie epików ciężko cokolwiek wycenić i sprzedać..... Więc niech CN się wypowie na PW opowi.... I TYLE W TEMACIE



Postował Franz w 12-04-2015 o23:14:

 

to teraz daragon.
Za co ban?
pilum jest terminowo splacane
termin nie jest przekroczony
Co to samowolka,nowy regulamin?



Postował Szeszej w 13-04-2015 o07:52:

 

Postanowiłem skrócić bana wszystkim poza coenem.

ID 14477
Postać DAragon
Login DAragon

Postać odblokowana, ale Pilum musi być przekazane na konto administracyjne wciągu 48h. Po złożeniu oferty proszę napisać mi PW

ID 5642
Postać Zolltan
Login Ramire

Ban skrócony do 10 dni, po zakończeniu kary nadal obowiązuje wpłata 1kk PR na konto administracyjne. Po złożeniu oferty proszę napisać mi PW



Postował C47 w 13-04-2015 o13:18:

 

jako, że kręcisz na PW to pozwolę sobie tutaj wkleić część treści

cytat:
Klanowki jakie pisalem to bodajze 4 prosby o wyceny, dostalem na nie zapytania: "a na ile ty wyceniasz", " ile to wg was panie coen kosztuje". Odpowiedzialem klanowka: "wyceniamy (my-pan coen) na 4,5kk.

Ktos klanowke wyrwal z kontekstu, wyslal do opa i stad afera koperkowa sie zrobila. Przypominam ze NIKT mi z klanu nie wycenil tego pilum i dlatego nie wiem czemu szeszej mi oszustwo przypisal.


czyli, PROSIŁEŚ o wyceny (mimo, że na prośbę to nie wygląda)
ODPOWIADAŁEŚ WRAZ Z LINKIEM na ile wyceniasz sam (tylko po co komuś taki link jak się pytał o to ile jest według ciebie wart?)
i pisałeś o sobie w TRZECIEJ OSOBIE (bo to przecież normalne)

na dodatek NIKT Z KLANU nie wycenił (przecież druga wycena nie jest od klanowicza!)

co do tego klanowicza to jest jeszcze jeden cytat

CoeN 2015-04-04 20:12:43 -> [KLAN] wyceńcie pilummoje na 4-4,5kk pilnie !!!

kilka minut przed DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ wyceną
i tutaj jasno i wyraźnie widać, że to nie jest prośba o obiektywną wycenę

na dodatek była jeszcze (przynajmniej) jedna ustawiona przez ciebie wycena
Legendarny Dobry Smoking Szybkości
(o tej sprawie pisałem na PW)

tu niestety dowodów z SB brak (zbyt dawno była ta sytuacja)
ale wystarczy sam fakt wycen robionych przez klanowiczów, bez żadnych uzasadnień, które były zgodne z tym za ile chciałeś sprzedać


podsumowując:
wiarygodność tłumaczeń gracza CoeN jest ZEROWA
ban jest CAŁKOWICIE SŁUSZNY



Postował Runejczyk w 13-04-2015 o13:38:

 

O czym ty piszesz? Popatrz sobie w dzial wycen. Popatrz na wiekszosc wycen - przewaznie tak jest ze glownie klanowicze wyceniaja - proceder normalny na r4. Czepiasz sie smokingu? To popatrz na wycene poprzedniej leg db szybkosci. Umiejetnosc czytania ze zrozumieniem tez sie klania... poza tym jakim prawem cytujesz prywatne wiadomosci? To chyba zabronione?



Niech ten serwer w [cenz.] umrze bo nic dobrego tam juz nie bedzie Smile



Postował C47 w 13-04-2015 o14:26:

 

cytowałem wiadomość bo ma to znaczenie dla sprawy, dokładniej mówi ona o twojej prawdomówności

myślałeś, że nie mamy wpisu z 4go, gdzie znowu chciałeś by wycenili na określoną cenę, więc kręciłeś z wpisem z 31go

normalnym procederem może być proszenie klanowiczów o obiektywną wycenę
ale nie pisanie by wycenili tak i tak (bo inaczej nie uda ci się sprzedać po zawyżonej cenie)

zresztą i tak sprzedaż powinna być cofnięta, bo nie można brać pod uwagę wyceny tylko takiej jaka ci pasuje - szczególnie jak akurat te wyceny są bez merytorycznego uzasadnienia (w przeciwieństwie do wycen od graczy z poza klanu)



Postował Runejczyk w 13-04-2015 o14:46:

 

Ty swoje - ja swoje.


W takim razie troche zgloszen ode mnie bedziecie mieli w skargach skoro w taki sposob do zagadnienia podchodzicie Smile



Postował sooka w 13-04-2015 o17:37:

 

ban stały za wycenianie pod siebie?Big Grin
przecież w wycenach może pisać KAŻDY

jeżeli ktoś zaniża z klanu, w którym wydropiono, to momentalnie jest besztany przez innych


każdy chyba wie, że ceon'a to ja delikatnie mówiąc nie lubię, ale ten ban jest z [cenz.]
i śmierdzi

ale to w sumie dobrze, że dobijacie ten serwer, będzie łatwiej się skasowaćSmile



Postował Blue_mag w 13-04-2015 o18:25:

 

hmmmm to może za brak wycen zbanujcie resztę serwera i będzie po kłopocie


można przecież za 30 dni

kazać oddać pilum i 4.5 kk na konto administracyjne

i będzie po kłopocie i będą dalej mogli grac



Postował Desmodontidae w 14-04-2015 o13:00:

 

Ban jak najbardziej słuszny, to nie pierwszy raz kiedy Coen w ten sposób wałki robi tylko tym razem mocno przesadził. - Mimo moich ogromnych zastrzeżeń do pracy Szerzeja uważam, że tym razem spisał się na medal!! - Coen swoją drogą gra bez BWu jest dużo ciekawsza - trust me, samo forum dużo więcej funu przynosi niż ta kiepska gra. Szkoda tylko, że styl Twojego pożegnania jest tak żałosny, gdzie dewiza "Bóg, honor, ojczyzna" ?? Big Grin , nie ukrywam, że z politowaniem czytam Twoje wypociny w dziale skarg i pręgierza - pogódź się z karą , gdzie Twoje cohones, przyłapali Ciebie w końcu to łap na klatę jak prawdziwy facet i żołnierz.

Pozdrawiam wszystkich



Postował Franz w 15-04-2015 o11:40:

 

moim zdaniem wycena i sprzedaz przebiegaly zgodnie z regulaminem i zdrowym rozsadkiem. Splat tez dokonywalem terminowo. Co z moim 1kk pr ktore Coen za pilum juz otrzymal?



Postował Szeszej w 15-04-2015 o13:11:

 

Chciałbym przypomnieć, że termin oddania pilum minął dziś rano. Ten 1kk PR zostanie przekazany na konto administracyjne w ramach kary za przetrzymywanie przedmiotu.



Postował jstawi w 26-04-2015 o12:20:

 

Najlepie to zbanujcie wszystkich i zamknijcie serwer !!! Tylko kto wtedy wam będzie premium opłacał?Smile



Postował Norther w 27-04-2015 o11:43:

 

Proszę o zwrot moich pr za Legendarna Doskonała Kamizelka Szybkości 15kk
której CoeN nie da rady spłacić przez bana, lub o zwrot przedmiotu.



Postował Szeszej w 29-04-2015 o07:58:

 

Dodatkowym warunkiem odbanowanie będzie spłata 9kk PR na konto administracyje za przedmiot z poprzedniego postu



Postował Norther w 29-04-2015 o10:31:

 

JAK NA ADMINISTRACYJNE????? chyba do mnie bo MI sie nalezy te 9kk!!!!!
Albo mi wyplacicie z tego administracyjnego



Postował Runejczyk w 29-04-2015 o11:52:

 

cytat:
Szeszej napisał(a)
Dodatkowym warunkiem odbanowanie będzie spłata 9kk PR na konto administracyje za przedmiot z poprzedniego postu




A moze lepiej sprrzedaz calosci ekwipunku i oddanie calosci pr na administracyjne?



Postował Desmodontidae w 30-04-2015 o11:05:

 

cytat:
Runejczyk napisał(a)
cytat:
Szeszej napisał(a)
Dodatkowym warunkiem odbanowanie będzie spłata 9kk PR na konto administracyje za przedmiot z poprzedniego postu




A moze lepiej sprrzedaz calosci ekwipunku i oddanie calosci pr na administracyjne?


dziwi mnie w ogóle chęć unbana, normalnie drugi steco zaczyna nam się robić - odbanowanie goni odbanowanie


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH