Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
--- Pręgierz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=120)
---- R3+R6 (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=185)
----- PUSHING 61088 ; 206 (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1328853)


Postował C47 w 04-02-2016 o20:30:

  61088 ; 206

61088
Postać Dudus
206
Postać Polu

pushing, Legendarny Doskonały Miedziany Łańcuch Lewitacji za 400 000 PR
ban stały

możliwość odwołania po 30 dniach, ale w przypadku 206 są nikłe szanse na pozytywne rozpatrzenie (patrząc na historię konta)



Postował rostyslav w 04-02-2016 o20:43:

 

Proszę o odblokowania konta o nicku polu w celu zwrotu sprzetu



Postował milo w 04-02-2016 o20:43:

 

Poważnie ?
Człowieku nawet nie widzialem wiadomosci ze sprzedazy !
Nawet nie wiem za ile poszla i za ile wystawialem i ile jest warta.
Pozbywałem sie niepotrzebnych itemow .
Skoro padła taka cena to znaczy,ze była licytacja i 2 graczy chcialo miec ten item wiec pewnie tyle warta dla nich.
Nie mam powiazan z tymi graczmi i nie wiem kim sa .

Wes sobie te prki C i nie rob jaj .Wes sobie ile tam uwazasz i daj grac .
Dla czego mnie kazesz za to ,ze ktoś sobie tyle wylicytowal .
Wychodzi ,że kazdy gracz może sobie kogoś bo ma taka ochote i przelicytuje sobie item.
Gram na tym koncie od niedawna co zreszta łatwo mozna sprawdzic i nigdy nie robilem wałkow .Uczciwie klikam,oddałem długi jakie były na koncie gdy je objąłem i staram rozwinac konto jak najlepiej .

Prosze odblokowac konto i dać uczciwie grać jak do dotychczas .



Postował redm. w 04-02-2016 o21:47:

 

skoro item był na AUKCJI, i co najmniej 2 osoby go licytowały - to chyba taka jest wartość tego przedmiotu, nie ?


jaki pusz na aukcji poza tym ? - myslisz ze to ustawka była ? hehehehe

zastanów się co robisz wogóle.....moze czas zostać ministrem, marnujesz sie tutaj.....


tak + jeden czy tam ile chcesz



Postował rostyslav w 04-02-2016 o21:49:

  To pojawię się w adwokata

Znam gracza polu od wielu lat i uważam za nie obiektywne a wręcz nagane zachowania operatora sugerując że gracz jest oszustem patrząc się po historii konta, raczej bym patrzył się na wieloletnie doświadczenie i uczciwość wszystkich kont gracza polu a nie id!
Przypominam że jedyne naruszenia gracza było zbanowany za zbluzgania amoralnego osobnika na r4
A sama historia gracza na wszelkich serwerach pokazuje o nie naganosci i uczciwości gracza!
Nie rozumiem jak może dostać bana za licytacje gdzie ktoś przeplaca,najwyżej słyszałem że zabieracie cześć PR według własnego uznania lub powtarzanie aukcje
P.s dla mnie to c47 mogę uważać za złodzieja bo nakładając ban manipuluje kradnac dni premium graczowi który nie ma żadnego wpływu na aukcje.



Postował limit w 04-02-2016 o22:20:

  Re: 61088 ; 206

Jeśli nie ma w logach powiązań między kontami albo wiadomości o ustawieniu ceny to raczej posądzenie o push jest trochę na wyrost.
Aukcja to wynik konkurencji zainteresowanych stron.
Fakt, tu cena jest mocno za wysoka w stosunku do podobnych itemów sprzedanych wcześniej więc zakładając dobrą wolę powiedziałbym, że ktoś się rypnął przy licytacji bo może mu się wydawało, że licytuje leg. dsk. mściwy lewitacji czy coś w tym stylu.
Zaś skoro konto push-ujące jest "skażone" niejasnościami to jeszcze można przyjąć wariant, że ta osoba chciała Polu zaszkodzić.
Generalnie niejasności jest wiele. Najsprawiedliwiej byłoby cofnąć licytację i wystawić item jeszcze raz. Jak dojdzie do podobnego pułapu tzn., że komuś pieruńsko zależy. Jeśli nie, to mogła być pomyłka i z braku dowodów "czarno-na-białym" tak by należało przyjąć.
Utrącanie starego gracza na podstawie jednego incydentu to trochę nie fair.

Edit:
Poza tym co to za push dla gracza na poziomie punktowym, na jakim jest Polu? Toć za tyle to on nawet pół statystyki pewnie nie podniesie w treningu. Tyle, to na 4-5 Wendigo zrobi w dość krótkim czasie. Nie mówiąc już o tym, że zaprzepaszczenie efektów wieloletniej gry przez takie "drobne" jest po prostu nielogiczne.



Postował C47 w 04-02-2016 o22:53:

 

obowiązkiem sprzedawcy jest sprawdzanie cen sprzedawanych przedmiotów
piszesz, że nawet nie czytałeś wiadomości, a mogłeś też doskonale wiedzieć o tej aukcji, bo mogła być przez was w prosty sposób ustawiona

to, że przedmiot jest dla kogoś warty daną cenę nie znaczy, że wszystko jest w porządku
tu akurat była też przebitka o 1800%
a ty, po aukcji, wydałeś większość tych punktów (przez co nawet nie można było tej aukcji cofnąć)
dziwne, że nie zauważyłeś, że dostałeś tak dużo...

aukcję należało zgłosić, skoro twierdzisz(pośrednio), że nie była ustawiona
wtedy mimo, że punkty były wydane (minęły ponad 3 dni od zakończenia aukcji) to bana by nie było, dany byłby czas na zebranie punktów


sprawdzałem logi w czasie zmiany nicku, nie zauważyłem zmian IP, więc prawdopodobnym było, że to ciągle ta sama osoba co wcześniej
teraz sprawdzając dwa konta na forum nie mam takiego potwierdzenia
więc masz szansę na odblokowanie po 30 dniach i po wpłacie wartości pushingu na administracyjne



Postował milo w 04-02-2016 o23:40:

 

Nie nie moj drogi.
Łatwo Ci sprawdzić kiedy zaczalem grac , tylko prosze sie o 2 dni cofnać. Po przejeciu konta kupilem premium przelewem i po wpłynieciu kasy na konto zmieniłem nika -za darmo sie nie odbyło.
Spradz sobie numery kart sieciowych co robisz wielokrotnie .Po ip nie chce Ci sie bo ostatnie miesiace bylem w 4 krajach europy z wifi ,koma ,stałek za dużo szukania.Do tego ze 3 kompy i 3 telefony zmieniłem ale na pewno nie są to numery zgodnie z numerami Coena ....

Co do punktów to wszystko co mam pakuje w staty co tez możesz łatwo sprawdzic ,wiec czemu miał bym nagle trzymac na jakieś nieprzewidziane zwroty strasznie wielkich kwot oo_OO 400k .
Ostatnie 3 misiace konto wygenerowało jakies 12kk mysle moze wiecej o jakim pushu mówisz ?

Słowami ,które tu wypisujesz jawnie insynuujesz ,że jestem głupi.
Uważasz ,że (nie wiem ile za dużo ...uważasz tam jest za tą aukcje)100k 200k 300k 350k będę ryzykował zbanowaniem konta z numerem 206 ? Myślisz ,że mam 13 lat !
Osądzasz ,że ustawiłem sie z kims na windowanie licytacji czyli głupi i oszust !!!
Tym bardziej,ze na koncie wykupiłem premim do maja z wszystkimi skrótami ,deluxami .
Pushing to Twoje subiektywne zdanie ,bez jakichkolwiek dowodów mojej winy osadziłeś mnie i wydałeś wyrok !

Co do aukcji jeszcze.
Codziennie licytuje dziesiatki itemów a jak mi sie chce to może i jeszcze wiecej.Codziennie kasuje setki wiadomosci handlowych-myslisz ,ze wszystkie je czytam ? Mój ruch w handlu widać chyba....

Nie pamietam ale coś mi świta Panie C i proszę sprawdzić czy to ja sam nie podałem tej aukcji do sprawdzenia ??? Bo coś mi się zdaje , że tak mogło być .Bo pamiętam ,że jakaś z moich aukcji wydawała mi sie przesadzona i sam ja zaznaczałem do zgłoszenia do operatora.

Proszę odblokowac mi konto.
W ciągu 12 h oddam ile tam sie należy i starczy tych nerwów.
To gra ma bawić a nie stresować.
Moja 3 miesieczne starania w podniesieniu tego umarłego konta co przyniosło wam wymierne zyski pienieżne idzie na marne.



Postował Blue_mag w 05-02-2016 o03:17:

 

C47 chyba idz do rzadow Macierewicza i rozwiazuj zagadke smolenska jestes w tym dobry



stary serwer a ty banujesz na stalke

oczywiscie C47 rządzi i ciezko bylo napisac PW do POLU ze aukcja bedzie cofnieta zeby nawet pozyczyc PR chyba po to jest aukcja zrobiona

TAk wielki PUSH za 400k



Postował Runejczyk w 05-02-2016 o07:34:

 

cytat:
C47 napisał(a)
obowiązkiem sprzedawcy jest sprawdzanie cen sprzedawanych przedmiotów
piszesz, że nawet nie czytałeś wiadomości, a mogłeś też doskonale wiedzieć o tej aukcji, bo mogła być przez was w prosty sposób ustawiona

to, że przedmiot jest dla kogoś warty daną cenę nie znaczy, że wszystko jest w porządku
tu akurat była też przebitka o 1800%
a ty, po aukcji, wydałeś większość tych punktów (przez co nawet nie można było tej aukcji cofnąć)
dziwne, że nie zauważyłeś, że dostałeś tak dużo...

aukcję należało zgłosić, skoro twierdzisz(pośrednio), że nie była ustawiona
wtedy mimo, że punkty były wydane (minęły ponad 3 dni od zakończenia aukcji) to bana by nie było, dany byłby czas na zebranie punktów


sprawdzałem logi w czasie zmiany nicku, nie zauważyłem zmian IP, więc prawdopodobnym było, że to ciągle ta sama osoba co wcześniej
teraz sprawdzając dwa konta na forum nie mam takiego potwierdzenia
więc masz szansę na odblokowanie po 30 dniach i po wpłacie wartości pushingu na administracyjne




Zwolnij sie czlowieczku skoro twierdzisz ze nie ma zmiany IP... po prostu nadajesz sie chyb jedynie do lopaty a nie do powaznej funkcji SOPa... konto oddalem Polu chyba z pol roku temu a ty oskarzasz jego i posreddnio mnie o multi na forum? Jesłi tak to jali z ciebie operator ze tego nie sprawdziles?



Polu - odwoluj sie do Sushiego lub Konrada bo to jakas kpina...



Postował C47 w 05-02-2016 o09:46:

 

cytat:
milo napisał(a)Pushing to Twoje subiektywne zdanie ,bez jakichkolwiek dowodów mojej winy osadziłeś mnie i wydałeś wyrok !


Dowodem winy jest brak zgłoszenia aukcji oraz wydanie punktów otrzymanych nieregulaminowo

cytat:
Nie pamietam ale coś mi świta Panie C i proszę sprawdzić czy to ja sam nie podałem tej aukcji do sprawdzenia ??? Bo coś mi się zdaje , że tak mogło być .Bo pamiętam ,że jakaś z moich aukcji wydawała mi sie przesadzona i sam ja zaznaczałem do zgłoszenia do operatora.


Nie zgłaszałeś tej aukcji, zgłoszenia sprzedawcy są nadpisywane nad zgłoszenia innych osób

cytat:
Proszę odblokowac mi konto.
W ciągu 12 h oddam ile tam sie należy i starczy tych nerwów.


Konto może być odblokowane po 30 dniach (jak się odwołasz), wtedy dostaniesz czas na oddanie punktów na administracyjne



Postował milo w 05-02-2016 o09:54:

 

Jesli jej nie zgłaszalem to znaczy,ze jednak jej nie widziałem .
Co do wydania punktów to banalnie głupi argument do zblokowania konta !!
A ty jak zwykle jak beton i nic do Ciebie nie dociera.

Odblokuj to konto musze oddac itemy .



Postował C47 w 05-02-2016 o10:32:

 

główny powód zablokowania to akceptacja przez ciebie ceny z aukcji (brak zgłoszenia)

pisałeś o 12kk w ciągu 3 miesięcy, to jakieś 130k dziennie
dostałeś 400k za przedmiot warty wielokrotnie mniej, to nie jest kwota, którą ciężko zauważyć na koncie, nawet jak ma się kilka kk czystych PR
na przyszłość może zaczniesz bardziej uważać na ceny


co do pożyczek:
Kradzieże, pożyczki, oddawanie przedmiotów - przeczytaj zanim pożyczysz przedmiot!



Postował milo w 05-02-2016 o10:51:

 

Czlowieku jesli nawet uważasz ,ze jest to przewinienie to daj mi bana na 3 dni a nie stalke !!!! Jak sie ma przewinienie do kary !!

Wystawiłem item na aukcje z cena cm aby nie dostac bana za zaniżanie .sprzedła sie i tyle -zapomniane .
Wiadomosc skasowana z wiekszoscia spamu w wiadomosciach.
Co mam sie tłumaczyć ,ze nawalony byłem 2 dni czy jakies inne brednie wymyślać
Czy ty myslisz ,ze na zdychajacym serverze codzinnie sprawdza sie ilosc posiadanych prkow ,że sprawdza sie kazda licytacje za ile sie kupilo sprzedało nieznaczacy item . Nie dociera do Ciebie co pisze ,jakie fakty przytaczam . Nazbierało sie na stat to kupiłem -z tego też sie tłumaczyc ?
Twoim zadaniem jest trzymanie poziomu moderowania a nie bezmyslne banowanie kont ,które Cie karmią .

Ps.:

Czyli potwierdza sie plotka o maxymalnym likwidowaniu kont w celu likwidacji servera !
Taka polityke stosujecie !
Oddaj mi 120 zeta i zabieraj se to konto.



Postował C47 w 05-02-2016 o11:47:

 

Pushing na prawie 400k PR karany jest banem stałym
masz możliwość skrócenia do 30 dni przy oddaniu wartości pushingu na administracyjne
To JEST kara współmierna do przewinienia

Po to dostaje się wiadomość o zakończeniu aukcji wraz z informacją co należy zrobić, gdy wartość jest za wysoka, aby nie być posądzonym o pushing
Jak się takie rzeczy ma w czterech literach, lub nawet celowo się doprowadza do takiej sytuacji (bo przecież można to w razie czego wytłumaczyć tak jak to teraz robisz), to nie powinno się później mieć pretensji do administracji tylko do samego siebie


Premium nie jest zwracane w przypadku złamania regulaminu
Po 30 dniach możesz złożyć odwołanie i dalej grać na koncie



Postował milo w 05-02-2016 o12:15:

 

Jesteś śmieszny -powtórzę się .
Banujesz 8 letnie konto za pushing -czyba Cie kobieta nie lubi i sie wyżywasz .

Poza tym to nie jest 400k bo taka cene item uzyskal wiec ma wartoś podobna w tym momencie .Wystaw po raz drugi zobaczymy za ile sie sprzeda !!
Nie mam wgladu do cen bo mnie okradłeś z konta ale stare aukcje lewitek chyba były kolo 20-50k

Legendarny Doskonały Miedziany Łańcuch Lewitacji za 400 000 PR

Ceny itemów sie zmieniaja ,jedne rosna drugie spadają wraz z rozwojem serwera .
Ten item ma prefix wiec pewnie komus zależało na secie i do tego łancuch wiec na arene !!!! SUPER ITEM a Ty pushujesz zaniżajac jego wartosc !!

Oddaj konto !!!

Co do powrotu za miesiac na konto to sam sobie na nim graj..
To co zdążyłem odrobic przez te 3-4 miechy niweczysz włąsnie..
Złotówki nie dostaniesz juz ode mnie jesli konto nie zostanie odblokowane .



Postował C47 w 05-02-2016 o12:52:

 

Ceny lg dsk miedzianych lewitacji nie przekroczyły w tamtym roku 7k PR
ty wystawiłeś za 20k, cena osiągnęła wartość 400k
taaaak, wszystko jest w porządku...


Konto nie zostało ci zabrane (nadal należy do ciebie) tylko zostało zablokowane z powodu złamania regulaminu
To jak długo konto istnieje nie ma znaczenia, tak samo czy płacisz premium czy nie - regulamin jest taki sam dla każdego konta



Postował rostyslav w 05-02-2016 o12:57:

 

A nie da się zmniejszyć karę?powiedzmy szczerze 30 dni trochę duża kara za nie celowe działanie.wbioskujac z postów c47 dostrzegam że op sam rozumie że działania nie było celowe,
A kwota 400 tys nie jest aż tak duża, i w razie potrzeby to w klanie była by pożyczona od ręki



Postował Carnivor w 05-02-2016 o13:14:

 

Czy to aby na pewno push? Pragnę zwrócić uwagę, że afixy dodające wygląd do niedawna były niemal bezwartościowe, ale od wprowadzenia talizmanów, i odkąd ludzie mogą włączać Ambicję na coraz wyższe poziomy, na pewno takie afixy stały się znacznie bardziej wartościowe...



Postował milo w 05-02-2016 o16:12:

 

Jako operator powinieneś miec pojęcie o grze !!!!
Po pierwsze jaki to by był straszny push 400k jesli dziennie robi sie 200k z exp a server ma 8 lat !!
Po drugie o zmianach jakie sa wprowadzane i jak wpływają na gre i itemy ,które zyskuja bądz traca na wartości w związku z tymi zmianami a nie porownywac aukcje z tamtego roku .
Ty oceniasz swoja miarą wszystkich i traktujesz jak głupków i złodziei !!
Nie złamałem regulaminu ,ktoś tyle dał za ten item bo tyle był wart przynajmniej dla 2 osób na tym serwerze .

Bo legenda doskonała...
bo miedziana ...
bo łancuch...
bo LEWITACJI....
Bo talizmany (wymienic Ci w jakich ma znaczenie wyglad ,wpływy sila ) nie wiem jakiej rasy jest nabywca i czemu tyle dał za item i co miał w tym za interes aby tyle zapłacic
Zreszta to nie ma dla Ciebie znaczenia bo jego też uważasz za głupka i złodzija !

Proszę odblokowac niesłusznie zablokowane konto .

edit :

A tak mnie jeszcze naszło....
A tego drugiego (a może było ich wiecej ?) gościa co licytował na aukcji tenitem czemu nie zbanujesz ?
On też brał czynny udział w spisku ,a może to własnie na nim spoczywa głowna wina za PUSHING roku ?



Postował C47 w 05-02-2016 o18:52:

 

cytat:
milo napisał(a)
Nie złamałem regulaminu ,ktoś tyle dał za ten item bo tyle był wart przynajmniej dla 2 osób na tym serwerze .

złamałeś regulamin przywłaszczając sobie nieregulaminowo zdobyte punkty

i skąd ci się wzięły dwie osoby? chyba, że piszesz o tobie i o licytującym
bo taka cena była dana tylko przez jednego gracza, pisałem już, że przebitka była wartości 1800%

cytat:
A tego drugiego (a może było ich wiecej ?) gościa co licytował na aukcji tenitem czemu nie zbanujesz ?
On też brał czynny udział w spisku ,a może to własnie na nim spoczywa głowna wina za PUSHING roku ?


pushing dotyczy tylko ciebie i osoby, która dała za przedmiot taką, a nie inną cenę
nie wiem też o jakim spisku piszesz...



Postował milo w 05-02-2016 o19:26:

 

Ty nie rozumiesz ,inaczej nie chcesz zrozumieć .

Twoje zachowanie jest żenujące .
Lekceważysz wszystko co się pisze do Ciebie .
Nie masz nic oprócz przestarzałych aukcji i swojego widzi misie .

Niczego sobie nie przywłaszczyłem człowieku .
Według Twojego rozumowania każdy powinien trzymać punkty rozwoju na wszelki wypadek spotkania o poranku z niezadowolonym moderatorem ,który w wyniku osobistych flustracji i braku obiektywizmu ukradnie ci konto .

Brakuje Ci przychylnosci i checi załagodzenia problemu tylko pogrążasz sie w udowadnianiu swojej wyższości zamiast polubownie rozwiazac sprawe .Jak by należało sie spodziewać po czlowieku ,który dba o interesy i wizerunek firmy "BW" .

Tak jak juz pisałem wielokrotnie proszę nie mierzyć mnie swoją miarą.
Nie jestem złodziejem ani głupkiem.

Prosze odblokowac niesłusznie zbanowane konto.
Nie mam pojecia kim sa osoby licytujące mój item i nie wiedziałem za ile zostal sprzedany.
Jesli cena jest za wysoka to prosze o ustalenie ceny i podanie na jakiej podstawie zostala ustalona na dany dzien sprzedaży .
Na moim koncie powinno być około 250k pr -prosze je sobie zabrac jesli mało to oddam w ciagu 12h

Proszę mnie nie okradać z opłaconego premium i dodatkowych wykupionych usług .
Jestem uczciwym graczem ,nigdy nikogo nie okradłem ,nie robiłem przekretów ,wałków i czego tam jeszcze sobie nie wymyslisz.



Postował 1basior w 05-02-2016 o19:35:

 

I to jest wlasnie polska.... nie dosc ze placisz, uczciwie sobie klikasz to i tak znajdzie sie **** WŁADZA ktora probuje wladac. Smile

NIE MA MIEJSCA NA ZADNA MEDIACJE.....probe kompromisu, zrozumienia.
Cala mentalnosc.

Na cale szczescie wyjechalem juz z tego chorego kraju... szkoda, ze jeszcze trzymaja mnie takie gierki jak BW na polskich stronach.... Za ktore tez place glupie premium...

30 dni bana za niecelowe dzialanie - uwazam za karygodna decyzje.

Problem w tym ze nawet nie probujesz pojsc na zadna ugode......



Postował sooka w 05-02-2016 o22:28:

 

brawo!Smile
skoro za obrażanie się nie udało, to za oszustwa poszedł!Smile



Postował C47 w 05-02-2016 o23:19:

 

pisanie 'jestem uczciwym graczem' przy sytuacji gdzie dopuściło się do pushingu chyba nie jest zbyt dobre...

nie, nie musiałeś trzymać PR przez np rok
musiałeś zgłosić aukcję i trzymać PR przez 3 dni
jako, że aukcja została sprawdzona później to dostał byś wiadomość, że masz np 7dni na zebranie punktów i wtedy będzie cofnięta

ty ani nie zgłosiłeś, ani nie zostawiłeś punktów


odwołasz się po 30 dniach to wtedy porozmawiamy o czasie na zebranie punktów



Postował milo w 05-02-2016 o23:49:

 

Co za człowiek chyba Ty z tekyow to jedno czy jak ?

Ja nie dopusciłem sie żadnego pushingu -to Twoje subiektywne zdanie !!!
Nie ja licytowałem ten item !!!

Kiedy wkońcu zaczniesz rozumieć to co sie tu pisze do Ciebie.
Po raz 10...ty
Nie widziałem aukcji ,nie odniosłem wrażenia ,ze wygrałem w totolotka !!!

10 Raz Ci mówie nie mierz mnie swoja miarą .W Twoim świecie mogą być tylko oszuści i złodzije ale nie wszyscy tak maja.
NIe obrażaj mnie nazywajac mnie nieuczciwym bo to skandal !!! Nie znasz mnie ,nie włożyłeś ani chwili aby to sprawdzić a gram w te gre 8 lat !!
Cały pogląd sytuacji wynika tylko z Twojego punktu widzenia "Panie Boże" i to bardzo oddalony punkt dodam .

Na jakiej podstawie wyceniłeś item ?
Starych licytacji ?!
Nie masz pojęcia co ile jest warte w danej chwili dla kogo .
400k to spluniecie i jesli komus zależy to sobie tyle dał .To 2 dni grania nic wiecej .

Jesli uważasz ,ze wróce do tej gry po Twoim banie to gratuluje Ci poczucia humoru a Twoim szczerze współczuję Twoim pracodawcom .
Faktycznie 98 % kompetentnych ludzi wyjechało z tego kraju



Postował C47 w 06-02-2016 o09:56:

 

Mam doskonałe pojęcie o tym, że przedmiot nie jest wart 400k
Wystarczy spojrzeć też na podobne aukcje

Pisałeś, że nie jesteś już młody, to nie zachowuj się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę

Popełniłeś duży błąd, ponosisz teraz tego konsekwencje
Obojętnie czy ustawiłeś tą aukcję z drugim graczem (co jest prawdopodobne, patrząc na twoje odpowiedzi) czy tylko 'nie zauważyłeś przepłacenia' i tak jesteś winny złamania regulaminu gry

To, że dopuściłeś się pushingu to jest FAKT
Otrzymałeś nadmiarową ilość punktów za przedmiot.



Postował milo w 06-02-2016 o10:56:

 

Wręcz przeciwnie kolego.
Zachowuje się jak dorosły facet ,któremu ukradziono jego własność.
A dokonało tego dziecko ,któremu dano władze . A ono z poczuciem bezkarności ,życzliwości i odpowiedzialności wyprawia herezje . Traktuje ludzi jak głupków i złodziei.

100 raz Ci tlumacze człowieku ,ze niczego sie nie dopusciłem .
Ty ukradłeś mi konto !!!
Ukradłeś mi pieniądze ,rozumiesz to ? Regulamin nie broni cie przed błędnymi decyzjami ,ale Ty idziesz w zaparte aby nie przyznać sie do błedu.

Serwer idzie do przodu i itemy zmieniają swoja wartość -rozumiesz to ?
Wystaw item na wyceny moze co ?
Wyceni sie na 500k i co wtedy zrobisz ? Za zaniżanie dasz bana ?



Postował Spor w 06-02-2016 o11:08:

 

Milo, weź może zjedz snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz..



Postował jstawi w 06-02-2016 o11:30:

  Re: 61088 ; 206

To co wypisuje C47 jest tak żenujące i irytujące, że aż brak słów. Tak to jest jak człowiek podejmuje błędne decyzje a potem pomimo tego że wszyscy mu to wytykają idzie w zaparte i pogrąża się. Nie jest to pierwsza tak idiotyczna decyzja "opa". Ten kto ich wybiera już dawno powinien sobie palnąć w łeb. Nie każdy nadaje się na funkcje które pełni i to jest tutaj doskonale widoczne.

Głupoty typu "zgłaszania aukcji które są zawyżone" są conajmniej śmieszne. Skoro licytuje kilka osób to oznacza że ten przedmiot OBECNIE jese tyle wart. Widocznie C47 nie rozumie zasad wolnego handlu. Warto sobie troche o tym poczytać!!!


poproszę +1


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH