Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=8)
-- System gry (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=29)
--- MORIA dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1329277)


Postował Wilku2222 w 22-02-2016 o07:23:

  dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy

widze ze juz na nekro chlastaja 8 lokacje ,wiec te 50% przydalo by sie tez na morj.Jak nie na wszystkich lokacjach ,to chociaz na pierwszych 5 .Zeby maluchy zaszybko z tego nie rezygnowaly(juz 10 expa na 2 mapie i nie mam jeszcze runy)



Postował nithrom w 22-02-2016 o07:28:

 

W końcu trudna moria ma coś, co utrudnia rozgrywkę Wink może necro i bije, ale my chcąc zrobić cmentarz albo drzewo musimy zebrać absolutną topkę + zapchać lokację pod korek na wilczym stadzie. Myślę że na morii tak się nie robi, jest wam łatwiej; )



Postował klogg123 w 22-02-2016 o07:54:

 

można dodać czemu nie
niech maluchy mają

mi to i tak wszystko jedno :V

ps. nithrom, u nas też chodzi się tłumem na lokacje 7+



Postował Szkarłatny w 22-02-2016 o07:56:

 

Jestem na nie

z tego co pamiętam to moria ma być trudniejsza od necro.

jeśli wejdzie +50% dla pierwszych 5 lokacji to kto będzie robił 6 i w górę?



Postował klogg123 w 22-02-2016 o08:10:

 

cytat:
Szkarłatny napisał(a)
Jestem na nie

z tego co pamiętam to moria ma być trudniejsza od necro.

jeśli wejdzie +50% dla pierwszych 5 lokacji to kto będzie robił 6 i w górę?

ja bo na luzie się je przechodzi a jest exp trochę lepszy :V



Postował Dwim w 22-02-2016 o08:13:

 

Ekspedycje: dodano stały bonus +50% szansy na znalezienie runy na II mapie, aby wyrównać szansę na runę względem krain Moria.


Czyli jeżeli dobrze to rozumiem w tym momencie szansę są takie same, a wy chcecie już od pierwszej lokacji mieć 120% szans na runę?



Postował searcher w 22-02-2016 o08:27:

 

cytat:
Dwim napisał(a)
Ekspedycje: dodano stały bonus +50% szansy na znalezienie runy na II mapie, aby wyrównać szansę na runę względem krain Moria.


Czyli jeżeli dobrze to rozumiem w tym momencie szansę są takie same, a wy chcecie już od pierwszej lokacji mieć 120% szans na runę?

źle rozumiesz, ale to powszechne u ludzi z necro Big Grin

szanse były takie same przed tym dodatkiem. obecnie na każdej lokacji necro ma 50% więcej. a jako że robią te same lokacje, to zasadność poprawki przestała mieć znaczenie. stąd ten temat.

ed: do tego zim też ma rację, nie tylko na pierwsze, a na wszystkie.



Postował Szerlok w 22-02-2016 o08:38:

 

sprzeciw
moria to serwer hard, niech chociaz z czyms ma trudniej :>



Postował Janca w 22-02-2016 o10:22:

 

Czemu wypowiadają się tutaj ludzie z nekro? Was to nie dotyczy, więc darujcie sobie ten żałosne skamlenie.

Nie do końca wiem czy jest to aż tak bardzo potrzebna zmiana, w końcu małe lvle mogą też założyć siekaczkę czy cmentarz, gdzie szansa na runę jest już dużo, a i exp niezły.



Postował trusekpl w 22-02-2016 o11:06:

 

No tak moria chce 50% na runę ale chyba już nikt nie pamięta dlaczego necro dostało 50% na runę?

Jak dla mnie możecie i mieć +500% szans na runę.

edit @up. Bo lubimy się wypowiadać w waszych tematach i je zaśmiecać tak jak wy w naszych.



Postował Dwim w 22-02-2016 o11:58:

 

cytat:
searcher napisał(a)

źle rozumiesz, ale to powszechne u ludzi z necro Big Grin


Kiepski opis to i błędne wnioski Big Grin



Postował Szkarłatny w 22-02-2016 o12:18:

 

cytat:
searcher napisał(a).

ed: do tego zim też ma rację, nie tylko na pierwsze, a na wszystkie.


mi bardziej chodziło o to by wgl tego bonusu nie dawać Big Grin wystarczą eventy te króre są i ew jakieś nowe Wink



Postował _KING_ w 22-02-2016 o12:35:

 

A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.



Postował Wilku2222 w 22-02-2016 o14:15:

 

cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.


chyba odwrotnie im wieksze wypelnienie lokacji ,tym wieksza szansa na runeSmile Nie mozna miec duzo pr i jeszcze chciec wiecej rum.



Postował twardy w 22-02-2016 o14:29:

 

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.


chyba odwrotnie im wieksze wypelnienie lokacji ,tym wieksza szansa na runeSmile Nie mozna miec duzo pr i jeszcze chciec wiecej rum.


i to tylko dla palniakow



Postował Madmen w 22-02-2016 o15:10:

 

Zdecydowanie na Tak.160% na rune to maks co obecnie da się wyciagnąć. Necro na Agrze miałoby 210% bazowo. Juz teraz są składy które biją na necro robale i maja dzieki temu wiecej % niz Moria.

Na wymaksowanej ewolucji gracze necro maja na 6 lokacji, wiecej % niz gracze z Morii na 9 i 10 lokacji. To ma byc sprawiedliwe?



Postował twardy w 22-02-2016 o15:12:

 

cytat:
Madmen napisał(a)
Zdecydowanie na Tak.160% na rune to maks co obecnie da się wyciagnąć. Necro na Agrze miałoby 210% bazowo. Juz teraz są składy które biją na necro robale i maja dzieki temu wiecej % niz Moria.

Na wymaksowanej ewolucji gracze necro maja na 6 lokacji, wiecej % niz gracze z Morii na 9 i 10 lokacji. To ma byc sprawiedliwe?


tylko, ze drzewo na morii bijesz w 3 osoby, nie w 15 Big Grin



Postował Wilku2222 w 22-02-2016 o15:27:

 

Twardy to zrobic ,tak jak z dopałka do mobow kiedys z 1 mapy ,jezeli lokacja nie zostanie zapełniona w 3/4 to bonus sie nie aktywuje .I bylo by chyba dobrze (oczywiscie 3/4 bez wilczego stada)



Postował Arius w 22-02-2016 o15:57:

 

Uwzględniając fakt, że to byłby socjalny bonus wszystkim po tyle samo, to nie rozumiem problemu.
Każdy miałby o 50% więcej.
Nic w tym złego nie ma.



Postował Szerlok w 22-02-2016 o16:04:

 

cytat:
Arius napisał(a)
Każdy miałby o 50% więcej.
Nic w tym złego nie ma.

chyba miales na mysli pkt proc
skrajny przypadek: osoba bez evo i druida farmiaca 1 lokacje (10%->60%) dostalaby +500%, a osoba farmiaca 10 lokacje z wymaxowanymi evo i druidem (170%->220%) dostalaby tylko +29,4%



Postował zer0signal w 22-02-2016 o16:23:

 

A dlaczego ludzie z nekro mysla, ze na mori każdy robi drzewo w 5 osób? Ja na r17 nigdy takiej ekspedycji nie widziałem. Także jestem za wprowadzeniem dla mori +50% albo wywalic ten dopal nekro, skoro widze, iż i oni robi 9 lokację bez większych problemów, a do glakiego chyba jeszcze nie mieli możliwości odpalenia go na NB..



Postował Arius w 22-02-2016 o16:23:

 

Gdyby każdy dostał bonus 50%, to średnio każdy dostałby dodatkową runę co cztery dni.
Natomiast, że dla różnych graczy stanowiłoby to inny przyrost % zdobywanycu już run, to normalna sprawa.



Postował twardy w 22-02-2016 o16:43:

 

cytat:
zer0signal napisał(a)
A dlaczego ludzie z nekro mysla, ze na mori każdy robi drzewo w 5 osób? Ja na r17 nigdy takiej ekspedycji nie widziałem. Także jestem za wprowadzeniem dla mori +50% albo wywalic ten dopal nekro, skoro widze, iż i oni robi 9 lokację bez większych problemów, a do glakiego chyba jeszcze nie mieli możliwości odpalenia go na NB..


nie widzialem -> to jest niemozliwe
widzialem raport z 1 nekro -> wszedzie tak jest



Postował Bulbazaur w 22-02-2016 o16:47:

 

a ja może zapytam z innej beczki, czy każda runa ma taką samą szansę na wypadnięcie?
czy znowu spisek?



Postował twardy w 22-02-2016 o16:49:

 

cytat:
Bulbazaur napisał(a)
a ja może zapytam z innej beczki, czy każda runa ma taką samą szansę na wypadnięcie?
czy znowu spisek?


spiseg oczywiscie
z kazdym glupim postem szansa na wypadniecie runy inteligencja zwieksza sie



Postował Szerlok w 22-02-2016 o18:05:

 

cytat:
zer0signal napisał(a)
A dlaczego ludzie z nekro mysla, ze na mori każdy robi drzewo w 5 osób? Ja na r17 nigdy takiej ekspedycji nie widziałem. Także jestem za wprowadzeniem dla mori +50% albo wywalic ten dopal nekro, skoro widze, iż i oni robi 9 lokację bez większych problemów, a do glakiego chyba jeszcze nie mieli możliwości odpalenia go na NB..

nawet 1/3 necro nie widziala na oczy ubitego drzewa, wiekszosc wciaz tkwi na szlaku i spora czesc miedzy zulkiem a siekaczka



Postował djrebel w 22-02-2016 o18:33:

 

kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz



Postował zer0signal w 22-02-2016 o18:43:

 

cytat:
djrebel napisał(a)
kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz


Szubieniczne drzewko

Proszę, proszę !! Jak chcesz, żebysmy wam oddali staty to może oddacie nam bonus z erudyty do ekspa ? wy macie stałe 50%, a my tylko 10 w III akcie Frown gdzie tu sprawiedliwość!!



Postował el_czupakabra w 22-02-2016 o18:47:

 

cytat:
djrebel napisał(a)
kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz


Jaki jest związek?
To, że coś się robi w 3 na morii a w 15 na necro ma jakiś związek? Można dopychać expy po brzegi samarami, w czym problem? Ważne, że się robi, więc wy w 15 na cmentarzu macie 160%+ a moria tylko 110%, mimo, że w obu przypadkach da się ją zrobić. Trochę bez sensu.

Jak budowlaniec ma zbudować dom to dostanie tyle samo hajsu jak zbuduje go w 30 chłopa jaki i w 3.



Postował twardy w 22-02-2016 o18:52:

 

cytat:
zer0signal napisał(a)
cytat:
djrebel napisał(a)
kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz


Szubieniczne drzewko

Proszę, proszę !! Jak chcesz, żebysmy wam oddali staty to może oddacie nam bonus z erudyty do ekspa ? wy macie stałe 50%, a my tylko 10 w III akcie Frown gdzie tu sprawiedliwość!!


ten bonus ma jakies znaczenie przy smerfach we 2 xD
na drugiej mapie jak idziesz na siekaczke calym skladem to zakladajacy ma w porywach 60k expa

drzewo na morii zrobisz w 3 osoby, w 4-5 to juz z palcem w tylku, a tu zakladajacy ma jakies 300k expa

drzewa na nekro co prawda wyglada na latwa lokacje ale cmentarz to nadal hardcore


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH