Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Misz-Masz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=35)
--- R-18---Wojna, Której Nie Ma (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1331323)


Postował scorpio1972 w 05-06-2016 o09:31:

  R-18---Wojna, Której Nie Ma

Witam wszystkich

W tym miejscu zaczynają się moje wypociny Smile

Więc tak Nigdy nie byłem prowodyrem żadnej wojny, na żadnym serwerze
Tym bardziej nie wywoływałem wojny na całym serwerze, bo niektórzy mi to zarzucają

To co sie teraz dzieje, możecie myśleć , lub myślicie że to moja wina
Ja nie dołączyłem do XXX ja go przejąłem.
Wielokrotnie pisałem z Liderem TEL. o zaprzestanie pustakowania klanu, aby dał mi szanse ogarnięcia
, kosztem nawet jakiś ustępstw jak by je miał . Niestety cały czas był na NIE, tłumaczył ze go obrazili i nie daruje, ale z tego co wiem juz ich nie ma tu, wiec nie do końca rozumiem ,ale rozmowa muszę przyznać była kulturalna.

Więc w następstwie tego trzeba gdzieś wymieniać s5, każdy klan tak robi na każdym serwerze
Wiec po wymianie do tej pory JEDNEGO s5 nagle wszyscy stwierdzili ze ja okrutny i zły jestem ,ale nikt nie powiedział tego na Dyktatora po wlepieniu ok 10 s5, a może więcej..ja tego nie liczę.
Bo po prostu sie boicie cokolwiek odezwać..i nie piszę tu o wyzywaniu kogoś..bo sam jestem przeciwnikiem chamstwa i kablowania na innych po to aby mieli bany..w życiu tego nie zrobiłem i nie zrobię do póki ktoś sie nie zapędzi i w miesza to moją rodzinę. Mnie tam możecie wyzywać na pw bo juz tak było,..przeczytałem skasowałem i na tym się skończyło.

W realu z każdym graczem jestem gotów wypić piwo , pogadać i się pośmiać..nawet z wrogiem z BW..bo trzeb umieć zachować dystans.

Dodam jeszcze że my nie pustakujemy innych aby spustakowac , miałem możliwość przekazania s5 innym nie zrobiłem tego, bo po co....jak jest taki mus do dopiero dalej puszczamy to co dostaliśmy od Klanu TEl.

Chyba starczy , bo nawet samemu mi się nie chce czytać tego drugi raz Big Grin

Miłej Gry Wszystkim

SABATON



Postował Samaell1 w 05-06-2016 o09:49:

  hmmm

trzeba być twardy, nie miętki Wink
+1 za spam



Postował Veltaxio w 05-06-2016 o10:08:

 

Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r, dziś zaczyna się wybielać że to nie on bo to dyktator jest tym złym.. całe życie ukrywał się w Fallen Angels podpisując pakty o braku agresji a gdy tylko zdesperowana banda szukająca świeżej krwi zaoferowała mu pozycje lidera to ten rzucił się jak reksio na szynkę. Po objęciu swoich nowych rządów zaczął straszyć większość klanów od top 3 w dół że jeśli nie przekonają telefonów do zaprzestania pustakowania to zacznie przekazywać s5 niżej.

Wygodne jest wejście do klanu który ma większy potencjał militarny od innych i rzucanie tekstów że stare układy się resetują jak to ustawiłeś ty albo wika w profilu XXX.

Wiec skoncz z tym czolganiem, pewnych decyzji servera wobec ciebie juz nie zmienisz.



Postował scorpio1972 w 05-06-2016 o11:39:

 

Brawo DSŻ.....Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r....daj choć jeden przykład...Smile pewnie tego nie zrobisz..



Postował Freeya w 05-06-2016 o13:41:

 

To jak zmiana przywódcy w komunistycznym kraju dx Nazwanie Rosji Federacją Rosyjską nie dekomunizuje jej od razu, prawda? Tak samo jak Ty przejąłeś lidera w zgniłym klanie ze zgniłymi ludźmi (nie wszyscy, jest kilka normalnych osób tam) i myślisz że zaczniemy traktować pobłażliwie i inaczej bo SSABATON jest liderem? Wojny krwi to wojny krwi, ciesz się że możesz uczestniczyć w oblężeniach dx



Postował scorpio1972 w 05-06-2016 o14:22:

 

Dynia piszesz z sensem ..w odróżnieniu od DSŻ..a zmieniło by cos to jak bym 20-30 ludzi przeniósł do FA ?
jak Nic to nawet nie ma co rozwijać Twojej wypowiedzi
jak Tak to zrobiłem błąd

--tyle że jeszcze bym musiał usunąć klanowiczów, a tego bym nie potrafił, wiec wolałem odejść i przejac klan



Postował nokia3319 w 05-06-2016 o15:33:

 

Wypowiedzi Dropa i Dyni sa trafne, wiec nie bede sie rozpisywal co do tej czesci (w sumie nie wiem po co odpisuje na placz na forum, no ale niech bedzie).

Pierwsza sprawa - nie wiem co ludzie maja w glowach, myslac ze jak dropna cos fajnego, to nagle staja sie nie wiadomo kim i mysla ze moga robic co im sie zachce (ewentualnie jak kupia konto jak Majster). Wbij sobie do glowy, ze znaczysz tyle samo co Mietek biegajacy sobie z db ak i nie bedziesz traktowany specjalnie bo wpadla Ci korba.

Nikt nie bedzie podejmowal decyzji i dostosowywal sie, zeby zaspokoic Twoja potrzebe udawania ze jestes nie wiadomo kim (ta tandetna klanowka do b13 w 1 dzien po przejeciu lidera ladnie to pokazuje), nawet pomijam to, ze do ogarniania klanu nadajesz sie tak samo jak poprzedni czerwoni w ixach (nie, to nie komplement). Twoje liderowanie tam to poprostu akt desperacji tego klanu, byle sciagnac pare osob.

No i dalej, co do kilku fragmentow:

cytat:
scorpio1972 napisał(a)
To co sie teraz dzieje, możecie myśleć , lub myślicie że to moja wina
Ja nie dołączyłem do XXX ja go przejąłem.

Co za roznica? Miales jasno powiedziane ze to nic nie zmienia, wpakowales sie w to, teraz szukasz jak tu zrobic z siebie ofiare?

Zreszta:
a) kontroli i tak za bardzo nie masz co widac
b) nie wiem co jest glupsze, myslec ze demon samobojcy sprawia ze mozesz sobie robic co chcesz i potem jeszcze plakac na forum (lol), czy sprzedanie lidera i klanu za demona samobojcy

cytat:
scorpio1972 napisał(a)Wielokrotnie pisałem z Liderem TEL. o zaprzestanie pustakowania klanu, aby dał mi szanse ogarnięcia
, kosztem nawet jakiś ustępstw jak by je miał . Niestety cały czas był na NIE, tłumaczył ze go obrazili i nie daruje, ale z tego co wiem juz ich nie ma tu, wiec nie do końca rozumiem ,ale rozmowa muszę przyznać była kulturalna.

A to co za glupoty wypisujesz? W sumie to szczegol, ale napewno nie pisalem ze dlatego ze ktos mnie obrazil, duzo blizej niektorych powodow byla wypowiedz Dyni:

"Tak samo jak Ty przejąłeś lidera w zgniłym klanie ze zgniłymi ludźmi (nie wszyscy, jest kilka normalnych osób tam) i myślisz że zaczniemy traktować pobłażliwie i inaczej bo SSABATON jest liderem?"

cytat:
scorpio1972 napisał(a)Bo po prostu sie boicie cokolwiek odezwać..

Znowu logika godna podziwu...

Jak nie krzyczysz "ixu guro" to jestes przeciw nam!
Jak nie krzyczysz "tele sa be" to znaczy ze sie boisz, bo to nie my jestesmy be!
Jesli nam nie pomagasz, to znaczy ze sie boisz, bo przeciez tele nie moga miec racji!

cytat:
scorpio1972 napisał(a)--tyle że jeszcze bym musiał usunąć klanowiczów, a tego bym nie potrafił, wiec wolałem odejść i przejac klan

Faktycznie, lepiej bylo zostawic swoj klan do rozsypki i olac tych ktorzy nie przeszli, coz za logika Tongue

Co napisales reszcie klanowiczy, "sry chlopaki, ale lece po szynke, pare osob wezme, reszte mam gdzies, nie mam serca was wywalac wiec poprostu sie rozsypcie"?

Fallen_Angels [F_A] OSA-Longer 2015-04-06 15:37:14 23 / 41

Zostaly 23 osoby, kwadraty pewnie im zaraz rozkradna, faktycznie o nich zadbales.



Postował Askarianh w 05-06-2016 o21:54:

 

Przenoszę do odpowiedniego działu.



Postował Carnivor w 14-06-2016 o01:58:

 

cytat:
scorpio1972 napisał(a)
Brawo DSŻ.....Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r....daj choć jeden przykład...Smile pewnie tego nie zrobisz..


Nie podam przykładu, ale nie grałem na żadnym z serwerów na których ty grasz, a i tak słyszałem na dwóch innych, że na którychś tam r (słyszałem o 3 różnych, ale nie pamiętam już o które chodziło) mają prze...kichane bo niejaki Sabaton sieje mętlik i nikt nie wie kto jest z kim, komu można ufać, i kto zaraz nóż w plecy wbije Big Grin Twoja sława cię wyprzedza Wink Więc coś w tym chyba musi być...


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH