Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=8)
-- System gry (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=29)
--- MORIA Koszt przekucia itemu zwykłego w legende (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1338672)


Postował Bańka w 17-01-2018 o19:47:

 

IMHO koszt przekucia powinien inaczej wygladac...


2000KD Przedmiot 4000KD przedmiot dwureczny i po sprawie.



Postował Binek666 w 17-01-2018 o20:05:

 

Dziekujemy Administracji za przychylne spojrzenie na naszą proźbe



Postował delordione w 18-01-2018 o01:19:

 

Dzieki sushi konrad, mega ulatwia sprawę!



Postował PsychoParty w 18-01-2018 o05:58:

 

Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany



Postował DuszyCIen w 18-01-2018 o17:49:

 

cytat:
PsychoParty napisał(a)

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


tez o tym pisalem w 2 innych tematach, kilt nie jest niestety jedynym problemem z tego co pamietam dla rewo, inne tatuaze ktore maja max defa okreslony beda mialy ten sam problem...



Postował kacik w 18-01-2018 o18:01:

 

no co wy?
to cr od zawsze ma problem zeby spelnic wyzej niz 3 poziom tatu a wy o gupim kilcie marudzicie?
powaznie?
konrad czy tam sushi pisal ze tak ma byc i tak zostanie jesli chodzi o kilt, czy tez np opaske/bandame



Postował PsychoParty w 19-01-2018 o08:26:

 

cytat:
kacik napisał(a)
no co wy?
to cr od zawsze ma problem zeby spelnic wyzej niz 3 poziom tatu a wy o gupim kilcie marudzicie?
powaznie?
konrad czy tam sushi pisal ze tak ma byc i tak zostanie jesli chodzi o kilt, czy tez np opaske/bandame


Nie hejtuj bo mamy tutaj troche racji Wink to co kilt ma na e5 3/4 defa to jak mam niby na rewo zalozyc cokolwiek innego niz slonka ? Rozkminiasz ? I dobrze ktoś napisał wyzej , z innymi tatuarzami tez jest problem .

Zrob wyjatek i nie hejtuj juz , to że ty masz wg siebie dobrze nie oznacza że inni tak maja



Postował raikiri w 19-01-2018 o08:39:

 

zabójca ma to samo spodnie ,albo samobój lipna sprawa ten rebalans tatoo musi być wkońcu admini od tego nie uciekną ,a syf taki sie robi w pvp ,brak górnej granicy skalowanych bonusów z tatków vs tatki bez skalowanego bonusu na speed serwie robią ogromną róznice jak nie chcą balansować to niech je usuną ,bo to lipa straszna...
co do kosztu jakby podbili jeszcze drop rate run to bylo by git



Postował Rikku w 19-01-2018 o09:27:

 

cytat:
PsychoParty napisał(a)
Nie hejtuj bo mamy tutaj troche racji Wink to co kilt ma na e5 3/4 defa to jak mam niby na rewo zalozyc cokolwiek innego niz slonka ? Rozkminiasz ? I dobrze ktoś napisał wyzej , z innymi tatuarzami tez jest problem .


A jak CR ma założyć tygrysią bandanę adrenaliny skoro mu tatuażu nie spełnia na dsk+5 i w dodatku na e+5 nic się nie zmieniło? Jak rzyć panie?...
Nie musisz wbijać kiltu na e+5 jeśli grasz rewo, albo możesz założyć słonka.



Postował szampi1 w 19-01-2018 o09:28:

 

Zabójca potrzebuje tylko jednego sufa, który i tak jest bardzo mocny.
Rewo odpada cały set i cały bonus setowy. Nie można pobawić się ani jastrzębiem ani mściwym ani spakiem połączonym ze zbroją warstwową przez co Rewo na speed serwerze trochę traci w pvp do innych tatuaży. Niestety- kox dmg i fajne kw nie rekompensują tych strat, bo są to bonusy obecnie zbędne.

Może dodanie żerowania defa w mp5k lub skorpie byłoby ok opcją?



Postował Archael w 19-01-2018 o09:33:

 

Z tego co pamietal. Ktorys czerwony kiedys pisal, ze rewo ma NIE nosic kiltu. A od siebie dodam, ze im wieksza roznorodnosc, tym lepiej. Rewo i tak ma w uj duzo dmg, zeby jeszcze z kiltu bral. Kobieta moze ze spodnicy brac, bo bandany nie zaklada (inna sprawa, ze opaska ivtak jest w uj lepsza od bandany, ale tak tez ponoc ma byc. Chyba jakies feministki sie rzucaly na adm).



Postował PsychoParty w 19-01-2018 o10:09:

 

cytat:
Archael napisał(a)
Z tego co pamietal. Ktorys czerwony kiedys pisal, ze rewo ma NIE nosic kiltu. A od siebie dodam, ze im wieksza roznorodnosc, tym lepiej. Rewo i tak ma w uj duzo dmg, zeby jeszcze z kiltu bral. Kobieta moze ze spodnicy brac, bo bandany nie zaklada (inna sprawa, ze opaska ivtak jest w uj lepsza od bandany, ale tak tez ponoc ma byc. Chyba jakies feministki sie rzucaly na adm).


Dobra ale widzisz gdybym wiedział ze grajac laską nie bede mial problemu z roznorodnoscia to bym wybrał laske a tak to mam problem .

Gdyby rewo bylo takie.mega op jak je opisujecie to by polowa r17 jak nie wiecej nie przerobila sie na ls-y Wink



Postował Archael w 19-01-2018 o11:00:

 

Ale to nie zmienia faktu, ze facet dostaje 1/4dmg w bandanie, a kobieta w spodnicy. Ja tez uwazam, ze kobueta nie powinna byc az tak faworyzowana, ale w tej konkretnej kwestii (bonusowe 1/4 w eq dla rewo) jest rorew, dodatkowe bonusy dla kobiety, jak spost, ignor i luck, to abstrachowanie, choc faktycznie zbyt mocno wywyzszajace kobiete, ale wciaz - abstrachowanie.



Postował Toxic w 19-01-2018 o12:50:

 

Opaska - bandana - też olbrzymia przepaść.
Epicka opaska trochę więcej ignora, a bandana, dodatkowe 1/4...
Robi się za duża różnica w tym miejscu...
I jeszcze wydawać na przekucie w legendę aż tyle to trochę nadal przesada.



Postował Archael w 19-01-2018 o14:34:

 

Jest przepasc, o czym wspomnialem w odpowiednim temacie, w dniu wprowadzenia epikow. Nie gram bialasem, nigdy nie potrzebowalem ignora z opaski, jako snajper jednak, cierpialem wobec niesamowitej przewagi opaski w sposcie, ktorej dmg w bandanie w zaden sposob nie wyrownuje. Teraz, wraz z "twardoscia", ignor nabral znaczenia rowniez dla snajperow, wobec czego bandana odpadla jeszcze nizej, wzgledem opaski. No i wiekszy wyglad dodajacy dmg z ambicji i skrzydla lvl5 dodajace wyglad ze sposta (ktorego opaska ma wiecej). Podejrzewam (Chcialbym sie mylic), ze nie ma tatu i buildu faworyzujacego bandane nad opaske.



Postował Bańka w 19-01-2018 o14:39:

 

@up

Az zaspamuje i mam nadzieje, ze warna nie dostane...

Lowca skarbow Bandana>opaska : )


ps. Wyrownanie defa w itemach "plciowych"

Tutaj amcie odpowiedni temat do tego, bo ten to chyba nie jest odpowiedni.



Postował PsychoParty w 19-01-2018 o14:46:

 

cytat:
Archael napisał(a)
Jest przepasc, o czym wspomnialem w odpowiednim temacie, w dniu wprowadzenia epikow. Nie gram bialasem, nigdy nie potrzebowalem ignora z opaski, jako snajper jednak, cierpialem wobec niesamowitej przewagi opaski w sposcie, ktorej dmg w bandanie w zaden sposob nie wyrownuje. Teraz, wraz z "twardoscia", ignor nabral znaczenia rowniez dla snajperow, wobec czego bandana odpadla jeszcze nizej, wzgledem opaski. No i wiekszy wyglad dodajacy dmg z ambicji i skrzydla lvl5 dodajace wyglad ze sposta (ktorego opaska ma wiecej). Podejrzewam (Chcialbym sie mylic), ze nie ma tatu i buildu faworyzujacego bandane nad opaske.


Pewnie nie Smile ale zakladam ze robiac epiki nie myślano zbytnio nad tym jak to się bedzie miało do rzeczywistości , poprostu zrobić żeby sie wyrobic na swieta a reszta to tam ch... Smile
Patrzac na to że wczesniej sushi wypowiadał sie w temacie a teraz milczy swiadczy o tym ze raczej nie jest zainteresowany balansem tatuarzy ( moge się mylić)

Dla mnie powinni wywalić te glupie ograniczenia z tatuarzy , one miały sens ale na niskich poziomach , majac 224lvl te ograniczenia u mnie powoduja że inny build bez oparcia o słonka jest niemożliwy .



Postował hong w 23-01-2018 o12:28:

 

Czy administracja dalej uważa, że ceny przedmiotów nie legendarnych nie tracą na wartości aż tak bardzo? Polecam zatem przejrzeć rynek r15. Przez tyle lat nie zrobiliście nic, żeby zachęcić graczy do klejenia legend - bo i po co? Nie dawały żadnych dodatkowych statystyk (z wyłączeniem broni), więc po co ktokolwiek miał je składać? Owszem, byli tacy, którym drop dał składnik, dla którego dobierali potem legendy.

Wg. mnie koszt przekucia itemu zwykłego do legendy jest dalej za drogi. Mimo obniżki run do 3 poziomu, problem w punktach evo jest cały czas. Czemu gracze, którzy przez wiele lat gry zbierali end game itemy bez legendy, mają być pokrzywdzeni? Bo tak administracja sobie zażyczyła? Takie miała widzimisię?

Dla przykładu cena Śmierć Speeda po wejściu patcha:

Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+5) 1
189 000
( 0 / 0 / 84 / 2616 / 246 )
2018-01-21
20:12:03

Przed wejściem patcha, gdy wiadomo było, że przedmioty NIE legendarne będą ssać:
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+5) 1
300 000
( 0 / 0 / 0 / 0 / 2500 )
2018-01-12
10:21:06

Gdy nie było wiadomo nic o tym, że legendy będą op:
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+5) 1
550 000
( 0 / 1 / 1 / 3692 / 2737 )
2017-09-07
16:55:32

Doskonała Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+5) 1
480 000
( 64820 / 5377 / 1499 / 1866 / 1704 )
2017-11-30
08:17:14

W przeciągu kilku miesięcy spadek ceny o 300k. Czy aby na pewno ten patch był przemyślany?



Postował SushiMaker w 23-01-2018 o13:23:

 

cytat:
PsychoParty napisał(a)
Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


rewo i tak jest imba mocny



Postował Bańka w 23-01-2018 o14:38:

 

@UP

Jest imba mocny ale pojawia sie dysbalans plciowy. Gdzie plec odgrywa zbyt duza role w sile postaci poniewaz jedne plciowe itemy dziala a drugie nie.



Postował PsychoParty w 23-01-2018 o17:45:

 

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


rewo i tak jest imba mocny


Nie chodzi o moc tylko o to ze każdy epicki kilt bez słonek bedzie wybijać tatuarz wiec żadne inne biżu nie bedzie wchodziło w gre .... uroki 1/4 do defa z kiltu



Postował Archael w 23-01-2018 o18:45:

 

Jakkolwiek nie popieram tak duzych roznic w iduzych, tak powiem, ze kobieta rewo ma 1/4 dmg ze spodnicy, ale w opasce juz nie ma, natomiast facet ma 1/4 dmg z bandany, ale nie z portkow, bo tam kiltu zalozyc nie moze. A kazde 1/4 dmg dla palniaka 1h to masakryczna dopalka ze wzgledu na ich ilosc atakow.



Postował Wilku2222 w 23-01-2018 o19:05:

 

To dodajcie gdzies tak z 30 sposta gdzies facetowi i ignora bo sie przyda na twardosc



Postował Dat Man Szit w 24-01-2018 o12:00:

 

cytat:
PsychoParty napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


rewo i tak jest imba mocny


Nie chodzi o moc tylko o to ze każdy epicki kilt bez słonek bedzie wybijać tatuarz wiec żadne inne biżu nie bedzie wchodziło w gre .... uroki 1/4 do defa z kiltu


A jakiej innej biżu chcesz używać na rewo? Jest inna opłacalna?



Postował Bańka w 24-01-2018 o12:15:

 

@up

jaszczomby Big Grin

Ale kij rewo chociaz ma mozliwosc zalozenia kiltu za pomoca slonecznego setu. W zasadzie kazdy tatek ma mozliwosc noszenia wszystkiego na tylek nogi i glowe oprocz łs'a i wd.



Postował Bac^ w 24-01-2018 o14:20:

 

Mam pytanie czy istnieje szansa zaaplikowania opcji łapania run na wyprawkach?

Szansa na rune 1 % , znaleźć ją można tylko na pielgrzymce.

Areny klanowe lub punkty z wypraw tez by mogly byc bardziej premiowane.



Postował PsychoParty w 24-01-2018 o16:22:

 

cytat:
Dat Man Szit napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


rewo i tak jest imba mocny


Nie chodzi o moc tylko o to ze każdy epicki kilt bez słonek bedzie wybijać tatuarz wiec żadne inne biżu nie bedzie wchodziło w gre .... uroki 1/4 do defa z kiltu


A jakiej innej biżu chcesz używać na rewo? Jest inna opłacalna?


Pewnie Smile msciwe do ataku , spaki / diamenty do obrony z tym że jedyny kilt ktory obecnie nie wybija mi tatuarzy to tygrys pastrza ale i on za pare lvl dzieki 1/4 defa z kiltu bedzie wybijać mi tatuarz .
Rewo to nie tylko słonka Smile oczywiscie mowie o serweracg typu speed na starych nie maja tego problemu .



Postował Binek666 w 24-01-2018 o17:06:

 

1/4 z kiltu mozna zrobic w umagu lekką ręką. Poza tym zalozenie spodni w zamian za 3/4 w jastrzębiu to chyba dobra zmiana.



Postował DuszyCIen w 24-01-2018 o18:08:

 

cytat:
PsychoParty napisał(a)
cytat:
Dat Man Szit napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
PsychoParty napisał(a)
Wydaje mi sie ze runa nie powinny być wg branie pod uwage przy przebijaniu przedmiotu z noleg na leg Wink same kamienie i skromna ilosc evo by wystarczyly a takie gadanie ze raz na 2-4 miesiace sobie ogarne jeden item do epika jest lekko nie na miejscu ...

A co do epikow to skoro epicki kilt dostał dodatkową dopałke do bonusu defa to przydałby się rebalans niektorych tatuarzy .
Pisałem w innym temacie że bonus z kiltu sprawa że na rewo jedyną opcja jest albo opieranie swojego buildu tylko na słonkach albo uzywanie bezwartościowych spodni .... może pora się temu przyjżeć sushi ? Jakos ludzie grajacy kobieta nie maja tego problemu a temat mozliwosci zmiany płci został olany


rewo i tak jest imba mocny


Nie chodzi o moc tylko o to ze każdy epicki kilt bez słonek bedzie wybijać tatuarz wiec żadne inne biżu nie bedzie wchodziło w gre .... uroki 1/4 do defa z kiltu


A jakiej innej biżu chcesz używać na rewo? Jest inna opłacalna?


Pewnie Smile msciwe do ataku , spaki / diamenty do obrony z tym że jedyny kilt ktory obecnie nie wybija mi tatuarzy to tygrys pastrza ale i on za pare lvl dzieki 1/4 defa z kiltu bedzie wybijać mi tatuarz .
Rewo to nie tylko słonka Smile oczywiscie mowie o serweracg typu speed na starych nie maja tego problemu .


na starych to kwestia czasu,

spaki jak piszesz do defa nawet do atatow pod biala swietnie sie sprawdzaja

podobny problem jest z smiercionosna maska preko

zalozeniem rewo byl multiatak, a tym sposobem eliminujemy taka mozliwosc... gdzie tu logika?



Postował Satyna w 24-01-2018 o21:33:

 

przerzuccie prosze rozmowe o wyrownywaniu statow na przedmiotach do odpowiedniego topiku, bo nie ma ona nic wspolnego z kosztami przekuwania przedmiotow w leg.


temat ma duzo lajkow, tylko czego one dotycza? ceny przekucia czy noszenia opaski przez winnetou? bo jesli mowimy o cenie przekucia to jestem na tak, a jesli mowimy o szmatach to jestem na nie


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH