Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Misz-Masz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=35)
--- Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1338861)


Postował Hornet87 w 11-01-2018 o14:58:

  Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 91971
Przeglądarka internetowa: firefox

Opis problemu: Gram sobie w BW, odpalam karawany, KW i tak już mi się ręka kieruje na sklep BWTeam i już serce chce kupić jakiś gadżet z mojej ulubionej gry i już wyciągam kartę by zapłacić, aż tu nagle...


...wracają raporty i widzę, że znowu nic się nie udało, nic nie wpadło, nic kompletnie nic. To chyba jakiś BUG musi być bo nic innego nie przychodzi mi do mojej pustej głowy. No bo jak wytłumaczyć to, że od roku nie rozwijam w żaden sposób postaci [poza zwyczajnym tuczeniem się expem]? Rok biję jedną lokację solo na max ŁPC i wyciągam ciągle jeden ten sam goły umag, a dropy z wypraw to mogę sobie już sam rozpisać, te wszystkie dobre kąsające pałki zdobywcy znam na pamięć. Obudzony o 4 w nocy mogę podać na jednym oddechu wszystkie jej parametry.

Proszę o poprawę MOJEGO [tylko mojego, nie życzę sobie by dostali to wszyscy] drop rate i umagów na KW. Bez tego odechciewa mi się wspierania waszego projektu i w ogóle smutno mi i źle.

P.S Szkoda, że Macierewicz odszedł z rządu.



Postował TyfuS_R8 w 11-01-2018 o15:15:

 

Zróbcie coś z tym dropem bo jest tak skręcony że to jest szok, :/ u mnie też od roku kompletnie nic....



Postował Stary Gracz w 11-01-2018 o15:52:

 

Hornet wina przeglądarki ;/ zacznij grać na operze lub jakimś mniej znanym i od razu się polepszy.



Postował Adaala w 11-01-2018 o16:05:

 

Gram na operze i też kapa Frown



Postował Martha12345 w 11-01-2018 o17:19:

  RE: Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam

Mam podobnie do Horneta. Obojętnie ile lucka, z eventem czy bez ciągle taki sam zuom leci. Mój drop rate to jakaś kpina. Prawie 27k zaliczonych pielgrzymek więc chyba mogłoby wreszcie coś ciekawego wpaść.



Postował kacik w 11-01-2018 o17:30:

 

placz sciana i tyle

od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum)
patrzac na wiekszosc w klanie wsyzscy wciagu od patcha lucka dropneli w ciagu tego samego czasu duzo wiecej niz poprzednio wiec....



Postował jarex w 11-01-2018 o17:36:

 

cytat:
kacik napisał(a)
placz sciana i tyle

od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum)
patrzac na wiekszosc w klanie wsyzscy wciagu od patcha lucka dropneli w ciagu tego samego czasu duzo wiecej niz poprzednio wiec....


temat jest i morii czy necro? a skoro ,,wsyzscy,, dropia w klanie to ja chce do tego klanu, nie wazne gdzie aby dropiło jak wsyzyscym...



Postował kacik w 11-01-2018 o17:54:

 

jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez

ps co ztego ze dales tag r14+r16 skoro piszesz o globalnych rzeczach?
sciana placzu



Postował Nymphetamina w 11-01-2018 o20:32:

 

cytat:
kacik napisał(a)
jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez
placzu


a mi pięknie dropiło na Morii... Tongue
jakieś dowody (linki masz), czy jak zwykle tylko ślinotok, jak w każdym wątku na Forum? chytry



Postował fidel0001 w 11-01-2018 o20:46:

 

OOOOOOOOOO temat dla największych droperów z najlepszymi umagami.


Drogi BW team znam tych graczy i mają WSZSYTSKO! Topka serwera.

mnie dajta wincyj Smile



Postował SPFY w 11-01-2018 o22:11:

 

https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=1006222&key=89de1d1a1a

Drop leci aż miło. Gra jest bardzo fajna . Nie widzę powodu do narzekania. Regularnie kupuję premke i korzystam z wszystkich możliwych udogodnień. Zamierzam też skorzystać ze sklepu i kupić kilka kubków do kawy.
Nasi administratorzy to wspaniali ludzie którzy dbają o grę i graczy.
Bardzo proszę nie narzekać .



Postował aSsaSinO w 11-01-2018 o22:38:

 

cytat:
SPFY napisał(a)
https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=1006222&key=89de1d1a1a

Drop leci aż miło. Gra jest bardzo fajna . Nie widzę powodu do narzekania. Regularnie kupuję premke i korzystam z wszystkich możliwych udogodnień. Zamierzam też skorzystać ze sklepu i kupić kilka kubków do kawy.
Nasi administratorzy to wspaniali ludzie którzy dbają o grę i graczy.
Bardzo proszę nie narzekać .


oho to pan wyżej ma kody na dropa Smile

tu nie chodzi o to żeby codziennie coś dropic ale jak od ponad roku czasu nic w swoim eq nie zmieniasz bo nic poprostu nie leci no to jest smutek i chodzi mi tylko o poprawę własnego eq poprzez wyprawki ..... ja tam nie wiem czy długo grać będę jeszcze bo poprostu stanie w jednym i tym samym eq jest meczace

splaszczenia dropa nie widać, a tym bardziej fair dropa.....



Postował Szerlok w 11-01-2018 o23:42:

 

[Nekro] Ściana płaczu



Postował Konrad w 12-01-2018 o08:01:

 

Przenoszę do odpowiedniego działu Smile



Postował jarex w 12-01-2018 o08:32:

 

cytat:
Nymphetamina napisał(a)
cytat:
kacik napisał(a)
jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez
placzu


a mi pięknie dropiło na Morii... Tongue
jakieś dowody (linki masz), czy jak zwykle tylko ślinotok, jak w każdym wątku na Forum? chytry


nie wazne są linki ważne ze ,,wsyzscy,, dropia na r 14 na spółce lucka. od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum) wiec wiesz...



Postował Hornet87 w 12-01-2018 o10:29:

 

Konrad, ale wklep moje ID do listy VIP [premium czy extra, obojętnie jak to tam nazywacie], wiem, wiem, że takowa nie istnieje, ale Wink Wink



Postował Szeszej w 12-01-2018 o14:13:

 

Mogę cię dopisać do listy dla wróżki-dropuszki. Jak idąc spać włożysz sobie pałkę (bez skojarzeń) pod poduszkę, to z rana dropnie ci cokolwiek chcesz Wink



Postował SushiMaker w 14-01-2018 o18:24:

 

Hornet, to dla tego, że jesteś dodany do listy "uciążliwych" graczy, którym drop rate jest ustawiony na >1%.



Postował bla_bla_bla w 14-01-2018 o18:38:

 

Sushi, twoje poczucie humoru jest czarne niczym krew orka...

PS "Dlatego" pisze się łącznieBig Grin A to tylko jeden z byków, które notorycznie popełniasz...



Postował Grax33 w 14-01-2018 o22:33:

 

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Hornet, to dla tego, że jesteś dodany do listy "uciążliwych" graczy, którym drop rate jest ustawiony na >1%.



wreszcie się przyznałeś...

Do tej pory myślałem, że po prostu gry nie ogarniacie a tu taki kwiatek.;D


Odblokuj kolegę i przy okazji Graxa!!! chytry



Postował Gibonek w 14-01-2018 o22:40:

 

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=169780557&key=e18329a82f

mnie jest potrzebna krwawa Smile



Postował Sir Ingvarr w 14-01-2018 o22:46:

 

A ja to bym chętnie przytulił epickiego krwawego speeda na pełnej zbroi. :x


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH