Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Nowości i ogłoszenia (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=7)
-- Nowości (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=26)
--- Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1341210)


Postował DuszyCIen w 04-11-2018 o12:27:

 

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Żaden z graczy nie lubi jak mu coś zabierają, ale balans nie polega tylko na tym że się dostaje buffa we wszystkich kwestiach. To pierwsze speedy były nieprzemyslane i Admini wtedy nie brali pod uwagi jak na bardzo wysokich lvl będzie wyglądał łs że swoim szczęściem, dodatkowe ataki z tatuaży czy nawet umag 2/4. Teraz jak balansuje się poprzez ograniczanie takich "potworów" to balans jest zły bo przecież miało być tak pięknie: setki szczęścia, tysiące dmg z umagow, pełno dodatkowych atakow i zasięgu z bojowych.

BW nigdy nie było balansowane pod high lvl i stad tak duże zmiany. Konieczne zmiany. Fakt że jest kilka bubli, ale ogólnie patch jest dużym krokiem do przodu i fundamentem pod rozwój gry na wyzszych lvl.

To tak w mojej ocenie.


wybacz ale mam gdzies fundament ktory wyrzuca moja 10 letnia prace do kosza na smieci nie dajac mi zadnej ale to zadnej alternatywy...



Postował Karwan w 04-11-2018 o12:33:

 

Czyli rozumiem, że teraz po innym naliczaniu trenu, jak ostatnie 2 lata ładowałem w niego to będę stratny i osoby dużo gorsze mnie z nim dogonią, tylko dlatego że inaczej przeliczycie levele/trening?



Postował 1papilion9 w 04-11-2018 o12:41:

 

Tylko jak do tej pory dystans i biala 1h byly faworyzowane a palna 1h zawsze miała "pod wiatr" to teraz jeszcze bardziej oslabia sie palna 1h i gra przestaje sie oplacac zwłaszcza revo



Postował NotKili w 04-11-2018 o12:55:

 

Trening oraz wolne punkty rozwoju wszystkich graczy zostały przeliczone tak, aby odpowiadały parametrom, które uzyskaliby grając od początku na serwerze z nowymi kosztami treningu i poziomu.”””””

Mam pytanie! Czy punkty rozwoju, które mamy na ręce, zostaną rozdysponowane równomiernie na wszystkie statystyki po równo? Czy zostaną zostawione bez zmian, żebyśmy sami zdecydowali w co zainwestujemy?



Postował vroeN w 04-11-2018 o13:00:

 

Odnoszę wrażenie, że większośc wypowiadających się w tym temacie nie zadało sobie trudu wejścia na serwer PTR, a gdzie tu mówić o testowaniu.

Zmiana wolnych PR ma na celu dostosowanie ich ilości do nowego treningu - żeby NIKT nie był stratny (ani taki, który ma przyczajone miliony, za które po przeliczeniu wbije kosmiczny trening, ani taki, który 'trzyma PR w itemach', bo ich cena SPADNIE - popyt/podaż, etc).

Zmiany są świetne. Okej, dalej pozostaną pewne rzeczy, które trzeba będzie poprawić, ale wynik całościowy pacza jest zdecydowanie na plus.





P.S.
cytat:
Originally posted by Hornet87
(...) Zauważcie że sushiego i konrada w ogóle już tu nie ma. Mają gdzieś graczy. Nikt z nich już niczego tutaj nie czyta. (...)


Hornet xDD Praca MoPa ma na celu odciążenie Konrada i SMa z czytania forum.
To mniej więcej tak, jakbyś burzył się w np hotelu, że nie przyjmuje Cie właściciel, tylko pracownik, bo to przecież oznacza, że właściciel ma Cie gdzieś.
Dociera takie porównanie? Czy dalej będziesz szukał teorii spiskowych?xDDDD
Czekam z niecierpliwością na Twoją kasację po wprowadzeniu pacza, to jest warte wszystkiego xD



Postował Veltaxio w 04-11-2018 o13:05:

 

mieli gdzieś bw nim nastała era mapeta, będą mieli gdzieś na długo po tym jak kaciki i inne trędowate wrócą do reala.



Postował Albano w 04-11-2018 o13:05:

 

Niedługo piątą stronę zapiszemy a nikt z adresatów naszych wątpliwości nawet tego nie przeczytał:/
Jedyne co można wydestylować z informacji łaskawie nam objawionych to że Administracja nie bierze żadnej odpowiedzialności za warunki do gry jakie zostały nam stworzone na przestrzeni ostatnich 10 lat! Teraz jest nowe rozdanie i jak komuś się nie podoba to znaczy że nie rozumie konieczności przeprowadzenia zmian.
Pisałem już o tym w poprzednich tematach ale powtórzę raz jeszcze:

/Nigdy nie spotkałem się z sytuacją w której wywraca się do góry nogami efekt nierzadko 10 letniej pracy bez podania wzoru na tę rewolucję (przelicznik)/

Budowaliśmy trening wiele wiele lat a nie wiemy nawet w jakiej rzeczywistości obudzimy się 12-go.
PORAŻAJĄCA IGNORANCJA!



Postował artifex w 04-11-2018 o13:05:

 

cytat:
vroeN napisał(a)
Odnoszę wrażenie, że większośc wypowiadających się w tym temacie nie zadało sobie trudu wejścia na serwer PTR, a gdzie tu mówić o testowaniu.

Zmiana wolnych PR ma na celu dostosowanie ich ilości do nowego treningu - żeby NIKT nie był stratny (ani taki, który ma przyczajone miliony, za które po przeliczeniu wbije kosmiczny trening, ani taki, który 'trzyma PR w itemach', bo ich cena SPADNIE - popyt/podaż, etc).

Zmiany są świetne. Okej, dalej pozostaną pewne rzeczy, które trzeba będzie poprawić, ale wynik całościowy pacza jest zdecydowanie na plus.





P.S.
cytat:
Originally posted by Hornet87
(...) Zauważcie że sushiego i konrada w ogóle już tu nie ma. Mają gdzieś graczy. Nikt z nich już niczego tutaj nie czyta. (...)


Hornet xDD Praca MoPa ma na celu odciążenie Konrada i SMa z czytania forum.
To mniej więcej tak, jakbyś burzył się w np hotelu, że nie przyjmuje Cie właściciel, tylko pracownik, bo to przecież oznacza, że właściciel ma Cie gdzieś.
Dociera takie porównanie? Czy dalej będziesz szukał teorii spiskowych?xDDDD
Czekam z niecierpliwością na Twoją kasację po wprowadzeniu pacza, to jest warte wszystkiego xD



lizanie dupy poziom twardy
winszuje.


//Unger
+1
Spam



Postował Ronin92 w 04-11-2018 o13:09:

 

"Usunięto opcję rezygnacji z doświadczenia podczas organizowania ekspedycji."

Beznadzieja. Nie zabierajcie ludziom wyboru. Jak ktoś chce szybko wbijać lvl, jego sprawa, ale ja na przykład nie chcę, a jakoś muszę runy zdobywać...



Postował vroeN w 04-11-2018 o13:15:

 

cytat:
Originally posted by artifex
lizanie dupy poziom twardy
winszuje.


xD

Czyli rozumiem, że opinia publiczna zlinczowała pacz, ergo NIE MOŻE się nikomu podobać, bo jak się podoba, to na pewno wcale nie, tylko chce się komuś podlizać? Wyborny tok rozumowania.


Ach, korzystając z okazji dodam jeszcze, że ucięcie ssaka jak najbardziej na plus. W końcu coś się ruszy, i nie będę wszędzie widział ssaków, za to pojawią się op Kultki i ŁMy. A i WZ nie będzie tak bardzo zły, także spoko.



Postował yedi w 04-11-2018 o13:16:

 

jeczyta, jak piz... co bedzie to bedzie



Postował yedi w 04-11-2018 o13:19:

 

ps. administracja to taki tusk który pieknie obiecujem, a wychodzi mu jak zwykle


//Unger
+1 Spam/multi



Postował jarex w 04-11-2018 o13:29:

 

cytat:
vroeN napisał(a)



Ach, korzystając z okazji dodam jeszcze, że ucięcie ssaka jak najbardziej na plus. W końcu coś się ruszy, i nie będę wszędzie widział ssaków, za to pojawią się op Kultki i ŁMy. A i WZ nie będzie tak bardzo zły, także spoko.


Nie będę widział...owszem a czemus ich widział tylu nagle? a bo moc krwii i wypłakana zmiana rasy ot cała filozofia, no chyba ze to tylu nowych graczy wbiło na bewu iz ssak musiał zostac znerfiony, a jak tak to przepraszam.



Postował toldo w 04-11-2018 o13:32:

 

Ponownie chciałbym zwrócić uwagę na problem z krwawą na niskich levelach.

PKT. ŻYCIA 240 / 240
PKT. KRWI 152 / 152

To statystyki postaci na 20 lvl (ssak).

Wymagania: POZIOM: 18, CHARYZMA: 18

To wymagania dobrej krwawej koszulki, która będzie strzelała na starcie jak dobrze patrzę za 180% pkt krwi przeciwnika.

Czyli zabijała przed walką.

Pz.

Edit: A jeszcze dodajcie do tego kombo z połączenia TR i małych multi w krwawych elementach...



Postował Philips84 w 04-11-2018 o14:46:

 

Patch wchodzi też na r1? czy tylko Necro v2 i morie?



Postował Ill3 w 04-11-2018 o14:56:

 

cytat:
vroeN napisał(a)
cytat:
Originally posted by Hornet87
(...) Zauważcie że sushiego i konrada w ogóle już tu nie ma. Mają gdzieś graczy. Nikt z nich już niczego tutaj nie czyta. (...)


Hornet xDD Praca MoPa ma na celu odciążenie Konrada i SMa z czytania forum.
To mniej więcej tak, jakbyś burzył się w np hotelu, że nie przyjmuje Cie właściciel, tylko pracownik, bo to przecież oznacza, że właściciel ma Cie gdzieś.
Dociera takie porównanie? Czy dalej będziesz szukał teorii spiskowych?xDDDD
Czekam z niecierpliwością na Twoją kasację po wprowadzeniu pacza, to jest warte wszystkiego xD


Gdyby MOP wykonywal swoja prace tak jak nalezy to ludzie by nie do agali sie obecnosci konrada czy sm. Zauwaz, ze ten osobnik wypowiada sie raz na jakis czas, tylko w tych tematach ktore mu pasuja. Do tego jego wypowiedzi malo kiedy cokolwiek wnosza do tematow, czesciej jest tak, ze sypnie jakas regulka i wymaga od nas, zebysmy byli idiotami i to lykali. MOP juz dawno piwinien zostac zmieniony bo obecny nie daje rady.



Postował Hornet87 w 04-11-2018 o15:00:

 

cytat:
vroeN napisał(a)
Odnoszę wrażenie, że większośc wypowiadających się w tym temacie nie zadało sobie trudu wejścia na serwer PTR, a gdzie tu mówić o testowaniu.

Zmiana wolnych PR ma na celu dostosowanie ich ilości do nowego treningu - żeby NIKT nie był stratny (ani taki, który ma przyczajone miliony, za które po przeliczeniu wbije kosmiczny trening, ani taki, który 'trzyma PR w itemach', bo ich cena SPADNIE - popyt/podaż, etc).

Zmiany są świetne. Okej, dalej pozostaną pewne rzeczy, które trzeba będzie poprawić, ale wynik całościowy pacza jest zdecydowanie na plus.





P.S.
cytat:
Originally posted by Hornet87
(...) Zauważcie że sushiego i konrada w ogóle już tu nie ma. Mają gdzieś graczy. Nikt z nich już niczego tutaj nie czyta. (...)


Hornet xDD Praca MoPa ma na celu odciążenie Konrada i SMa z czytania forum.
To mniej więcej tak, jakbyś burzył się w np hotelu, że nie przyjmuje Cie właściciel, tylko pracownik, bo to przecież oznacza, że właściciel ma Cie gdzieś.
Dociera takie porównanie? Czy dalej będziesz szukał teorii spiskowych?xDDDD
Czekam z niecierpliwością na Twoją kasację po wprowadzeniu pacza, to jest warte wszystkiego xD



Biedne dziecko ignorancji i niewiedzy. Większość grała trochę na ptr i rozgrywka była denna. Po tygodniu gry serwer był pusty. Żadnych narzędzi do testowania nie było. Np. Projektowania postaci liczenia treningu etc. Grasz na morii więc jesteś dyletantem w sprawach treningu (i pewnie wielu wielu innych).

“Żeby nikt nie był stratny“

Biedny człowieku to już mop pisał w ptr że wielu będzie stratnych ale nowy gracz sam się nie zrobi więc srarych trzeba kastrowac. Nawet udowodnić jest to łatwo wystarczy zrobić projekcje gracza od lvl 1 do 240 z 550kk expa wlozonego w tren. Wypadnie lepiej na speed niż stary gracz z dropem 200-300kk + drugie tyle ze złomu. Ale ty dalej te swoje bajki produkuj. Na ptr cię nie było w dziale necro wiec siedź cicho i nie wyglupiaj sie że cokolwiek wiesz o tym silniku

Nawet ten przykład z hotelem ci nie wyszedł. Ludzie tu grają po 10 lat. Zostawili setki albo tysiące zł i jesli uważasz że admini którzy tworzą produkt i koduja po takiej lawinie hejtu nie powinni się pojawić i głos zabrać to jesteś pan duren do sześcianu.

Ale spoko po msc. Od wejścia speed sushiego i konrada bedzie dużo bo spadną dochody.

Pisane z koma



Postował twardy w 04-11-2018 o15:06:

 

cytat:
Ill3 napisał(a)
cytat:
vroeN napisał(a)
cytat:
Originally posted by Hornet87
(...) Zauważcie że sushiego i konrada w ogóle już tu nie ma. Mają gdzieś graczy. Nikt z nich już niczego tutaj nie czyta. (...)


Hornet xDD Praca MoPa ma na celu odciążenie Konrada i SMa z czytania forum.
To mniej więcej tak, jakbyś burzył się w np hotelu, że nie przyjmuje Cie właściciel, tylko pracownik, bo to przecież oznacza, że właściciel ma Cie gdzieś.
Dociera takie porównanie? Czy dalej będziesz szukał teorii spiskowych?xDDDD
Czekam z niecierpliwością na Twoją kasację po wprowadzeniu pacza, to jest warte wszystkiego xD


Gdyby MOP wykonywal swoja prace tak jak nalezy to ludzie by nie do agali sie obecnosci konrada czy sm. Zauwaz, ze ten osobnik wypowiada sie raz na jakis czas, tylko w tych tematach ktore mu pasuja. Do tego jego wypowiedzi malo kiedy cokolwiek wnosza do tematow, czesciej jest tak, ze sypnie jakas regulka i wymaga od nas, zebysmy byli idiotami i to lykali. MOP juz dawno piwinien zostac zmieniony bo obecny nie daje rady.


To nie wina Mastera, w kazdej grze postac CM to tzw chlopiec do bicia czy tampon emocjonalny. Jesli nie ma polecenia czy informacji od Sushiego troche to bez sensu zeby sie na jakis temat wypowiadal. Ma pisac "nie wiem", "nie", "nie ma planow"? Litosci.



Postował shockth w 04-11-2018 o15:11:

 

fajny pomysł z zakladaniem exp po PR. w końcu skonczą sie kiszonki i gracze zaczna sie rozwijać i grać!

PYTANIE KTÓRE JUZ TU PADLO KILKA RAZY, CZY R1 TEŻ? BO WCZESNIEJ WSZYSTKIE SERWERY OZNACZAŁO POMIJAJAC R1.

i co z modyfikacją inicjatywy i spadania atakow na n1?



Postował SIEPACZ w 04-11-2018 o15:49:

 

serwery typu speed były nietrafionym pomysłem a teraz na siłę starają się przerobić pozostałe serwery jak już kiedyś pisałem mam na to swoją teorię: połączą wszystkie morie razem jako 1 serwer i necro jako 2 potem gdy odpłynie kolejna grupa graczy zrobią fantastyczny mix obu typów i ostatni zgasi światło nad tą grą



Postował klacho w 04-11-2018 o15:56:

 

To może z okazji tego pachą można by wprowadzić jednorazowy reset ewolucji...



Postował bla_bla_bla w 04-11-2018 o16:11:

 

cytat:
hong napisał(a)
Nie macie tam żadnego specjalisty od PR?

Mają, Sushiego... Tyle, że Sushi już nie udziela się na forum, a jedynie "steruje" wszystkim z tylnego siedzenia czarnej Wołgi za pomocą MOP-a (cóż za fortunne dobranie nickuBig Grin );]


cytat:
hong napisał(a)
Dla przykładu - Ssak na Mori będzie teraz całkowicie bezużyteczny. Zmiany w nim były potrzebne bo był przekokszony, ale to co teraz robicie, to całkowite skasowanie jednej rasy.
(...)
Teraz nagle przez wasze wymysly ma zmienić swoją postać pod każdym możliwym kątem.

No przecież niemalże 3 lata pracy nad apką same się nie sfinansują - BWT liczy na Wasze wsparcie w postaci zmian rasy;]


cytat:
Crosss napisał(a)
Czy uzyskamy ten tajny przelicznik wolnych pr przed 12.11? Czy nie jest to możliwe?

No jasne... że niemożliwe - nie uzyskacie, bo wtedy zaczną się spekulacje pt. jak ukryć pr-ki przed "fiskusem";]
Poza tym wzór na przeliczenie nie byłby tajny, gdyby stał się jawnyBig Grin


cytat:
Ezachiel napisał(a)
powiew świerzosci
dzieki

Serio?
Nie dziękuj...

---

BW już od lat kojarzy mi się z Tibią (o czym pisałem dawno temu na forum, pewnie jeszcze na poprzednim koncie), głównie poprzez (ostatnio chore) ilości dziennie zdobywanego expa (2kk to już raczej normalka)...
Gdzie te czasy, gdy zdobywało się 2k (słownie: dwa tysiące) expa dziennie (a i to pod warunkiem, że ktoś był fartuchem i weszły mu wszystkie ataki i wypki, bo innych źródeł expa za bardzo nie było)Big Grin



Postował Asimov w 04-11-2018 o16:18:

 

Przecież brak rezygnacji z doświadczenia to cyrk jakiś, ja wolę kisić lvl niż polecieć w górę bo bez odpowiedniego dropa jestem tylko mięsem do bicia, tego nikt nie widzi? Teraz mam ok 4k pielg to jak wskoczę na wyższy lvl to jaki mam start do typa co zrobił 2x albo 3x więcej pielg ode mnie? Nawet jeśli ludzie będą grać to po czasie się skasują przez to, ja tak np zrobie jeśli będę dostawać po dupie od innych graczy przez to że wydropili więcej i lepszy sprzęt ode mniie.



Postował shockth w 04-11-2018 o16:32:

 

cytat:
Asimov napisał(a)
Przecież brak rezygnacji z doświadczenia to cyrk jakiś, ja wolę kisić lvl niż polecieć w górę bo bez odpowiedniego dropa jestem tylko mięsem do bicia, tego nikt nie widzi? Teraz mam ok 4k pielg to jak wskoczę na wyższy lvl to jaki mam start do typa co zrobił 2x albo 3x więcej pielg ode mnie? Nawet jeśli ludzie będą grać to po czasie się skasują przez to, ja tak np zrobie jeśli będę dostawać po dupie od innych graczy przez to że wydropili więcej i lepszy sprzęt ode mniie.


a dlaczego porównujesz się do typa co ma 2 czy 3x wiecej pielg?

to tak jakbyś miał malucha i chciał sie ścigać z golfem gti. nie kumam.

porównać możesz się do kogoś z twojego poziomu.

co do tego też się nie zgadzam bo gram od nowa 3 lata i spokojnie leje graczy ścisłej topki, mało tego, każdego moge zlać, metodą prób i błędów oczywiście, co nie zmienia faktu ze każdy jest w zasięgu PO TRZECH LATACH GRY. także nie wiem o co te płacze,

fajnie jest miec jeden zestaw na każdego, ale im wyżej tym badziej wymagajacy przeciwnicy i tego się obawiacie, ze trzeba kombinować. a to jest atut tej gry który powoli wchodzi w zycie



Postował bla_bla_bla w 04-11-2018 o16:38:

 

cytat:
shockth napisał(a)
to tak jakbyś miał malucha i chciał sie ścigać z golfem gti. nie kumam.

To skumaj - Maluch (kiszonka sprzed przeliczenia) vs Porsche (wydmuszka po przeliczeniu)rotfl


cytat:
shockth napisał(a)
co do tego też się nie zgadzam bo gram od nowa 3 lata i spokojnie leje graczy ścisłej topki, mało tego, każdego moge zlać, metodą prób i błędów oczywiście, co nie zmienia faktu ze każdy jest w zasięgu PO TRZECH LATACH GRY.

Spójrzmy prawdzie w oczy: bo jesteś kiszonką, która sprzedała tysiące (jeśli nie dziesiątki tysięcy) sztuk złomu?



Postował Asimov w 04-11-2018 o16:42:

 

cytat:
shockth napisał(a)
cytat:
Asimov napisał(a)
Przecież brak rezygnacji z doświadczenia to cyrk jakiś, ja wolę kisić lvl niż polecieć w górę bo bez odpowiedniego dropa jestem tylko mięsem do bicia, tego nikt nie widzi? Teraz mam ok 4k pielg to jak wskoczę na wyższy lvl to jaki mam start do typa co zrobił 2x albo 3x więcej pielg ode mnie? Nawet jeśli ludzie będą grać to po czasie się skasują przez to, ja tak np zrobie jeśli będę dostawać po dupie od innych graczy przez to że wydropili więcej i lepszy sprzęt ode mniie.


a dlaczego porównujesz się do typa co ma 2 czy 3x wiecej pielg?

to tak jakbyś miał malucha i chciał sie ścigać z golfem gti. nie kumam.

porównać możesz się do kogoś z twojego poziomu.

co do tego też się nie zgadzam bo gram od nowa 3 lata i spokojnie leje graczy ścisłej topki, mało tego, każdego moge zlać, metodą prób i błędów oczywiście, co nie zmienia faktu ze każdy jest w zasięgu PO TRZECH LATACH GRY. także nie wiem o co te płacze,

fajnie jest miec jeden zestaw na każdego, ale im wyżej tym badziej wymagajacy przeciwnicy i tego się obawiacie, ze trzeba kombinować. a to jest atut tej gry który powoli wchodzi w zycie


No pewex że mogę lać gości z topki który ma ponad 100 lvl a w tym może kilkaset piielg, czyli wg cb pelgi nie mają nic do tego tak? Czy jesteś trollem? Wiiadomo że ten co ma więcej pielg ma więcej wydropiionych przedmiotów i jest lepszy. Kiszę z levelem ale tylko dlatego że chce dorwać lepszy sprzęt więcej runek itd bym mógł mieć równe szanse z innymii. I chyba wiesz też że nawet ktoś z mojego poziomu może mieć więcej pielg ode mnie a nie tylko ktoś z wyższym lvl?



Postował shockth w 04-11-2018 o16:54:

 

cytat:
Asimov napisał(a)
No pewex że mogę lać gości z topki który ma ponad 100 lvl a w tym może kilkaset piielg, czyli wg cb pelgi nie mają nic do tego tak? Czy jesteś trollem? Wiiadomo że ten co ma więcej pielg ma więcej wydropiionych przedmiotów i jest lepszy. Kiszę z levelem ale tylko dlatego że chce dorwać lepszy sprzęt więcej runek itd bym mógł mieć równe szanse z innymii.


kisząc się nie dorwiesz lepszego sprzętu,
runki sie zbiera farmiąc dume - gdzie można zbierać najwięcej runek, a nie początkowe lokacje gdzie zbierasz ich po 1-2, wiec jesteś w błędzie.

im wyżej tym twoja postać jest silniejsza, zbierasz lepsze umagi, lepsze statystyki.

kiszonką nic nie ugrasz bo dojdziesz do takiego momentu, do którego ja doszedlem, bez dropa zeby wbić 1 state bedziesz musiał zdobyć 3 lvle.

@Bla bluś może zacznij grać zamiast spamować na forum.



Postował Asimov w 04-11-2018 o16:58:

 

cytat:
shockth napisał(a)
cytat:
Asimov napisał(a)
No pewex że mogę lać gości z topki który ma ponad 100 lvl a w tym może kilkaset piielg, czyli wg cb pelgi nie mają nic do tego tak? Czy jesteś trollem? Wiiadomo że ten co ma więcej pielg ma więcej wydropiionych przedmiotów i jest lepszy. Kiszę z levelem ale tylko dlatego że chce dorwać lepszy sprzęt więcej runek itd bym mógł mieć równe szanse z innymii.


kisząc się nie dorwiesz lepszego sprzętu,
runki sie zbiera farmiąc dume - gdzie można zbierać najwięcej runek, a nie początkowe lokacje gdzie zbierasz ich po 1-2, wiec jesteś w błędzie.

im wyżej tym twoja postać jest silniejsza, zbierasz lepsze umagi, lepsze statystyki.

kiszonką nic nie ugrasz bo dojdziesz do takiego momentu, do którego ja doszedlem, bez dropa zeby wbić 1 state bedziesz musiał zdobyć 3 lvle.

@Bla bluś może zacznij grać zamiast spamować na forum.


Ale rozumiesz że miałem xx kont? Niektóre nawet po innych graczach i nawet mając większy poziom to bez dropa i tak nie szło grać, teraz jestem na 80 poziomie i jakoś mam lepsze umagi niż na kox kontach. Jak wejdzie patch to jaki będę mieć wjazd do topki? Nie przegonię ich w sprzęcie i umagach, po to jest kiszenie żeby nie być pranym przez wszystkich. Też bym chciał już robić większe lokacje ale nie mam podjazdu. Kilka lat temu grałem i tylko leciałem za levelem, z początku fajnie ale później już lipa bo bez dropa byłem zerem.



Postował bla_bla_bla w 04-11-2018 o17:09:

 

cytat:
shockth napisał(a)
@Bla bluś może zacznij grać zamiast spamować na forum.

Napisał ten, który na liczniku ma 1600+ postów (i to tylko tych liczonych, bo wszystkich jest niemalże 5k)rotfl
Jeśli przedstawianie (jak widać) niechlubnych faktów z przeszłości twojego konta jest spamowaniem, to nie mam więcej pytańBig Grin
Ja z tą grą skończyłem (definitywnie, w przeciwieństwie do co niektórych płaczków, co straszyli że się skasują "na zawsze", a i tak wracali po pół roku bez nałogu... prawda, Luszyn?chytry ), bo wolę robić inne, ciekawsze rzeczy, niż pół doby zamulać przed BW ze smyraczem w dłoniSmile

EOT, bo rzeczywiście robi się spam nie na temat...



Postował sil123 w 04-11-2018 o17:19:

 

cytat:
Asimov napisał(a)
Kilka lat temu grałem i tylko leciałem za levelem, z początku fajnie ale później już lipa bo bez dropa byłem zerem.


Też skasowałem kiedyś taką postać, bez srebra, bez eq, bez treningu, bo leciałem z poziomem i tylko się irytowałem...

Zrobiłem sobie nowe konto, rozwijam inną drogą, to nagle jest mi ona zabierana, bo mój sposób gry jest problemem.. Mimo, że został on udostępniony przez Administrację, a nie, że oszukałem system..

Powbijam sobie trochę poziomów, jeśli dojdzie do sytuacji jak przy pierwszej postaci, to po prostu się skasuję i poszukam czegoś innego.


"Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej!"


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH