Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Porady (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=154)
--- Necropolia v2 (wszystkie serwery) Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1343442)


Postował Pikacz w 06-01-2020 o23:29:

  Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro

Cześć,
kilka dobrych lat temu grałem w BW na necro i świetnie to wspominam, teraz uznałem, że dobrze byłoby wrócić. Do rzeczy:
jestem gotowy na grind (z tego co pamiętam, trzeba było umiejętnie farmic złom na necro w early game), który miałby jakis sens.

Pisze aby zapytać, czy:
- jest sens dzisiaj rozpoczynać grę na którymkolwiek serwerze necro, czy całe BW zostało zdominowane przez starych wyjadaczy i zaczynanie gry teraz nie byłoby zbyt atrakcyjne dla kogoś, kto chce pograć na porządnie?

- jest możliwość, aby ktoś przypomniał mi jak grało się na necro? Zapoznałem się z poradnikiem "jak zacząć grę na starszych necro", chce natomiast wiedzieć ile się pozmieniało i jak to wpływa na grę dla początkujących i czy jest coś jeszcze co muszę wiedzieć, żeby nie zmarnować startu?

- jest jakiś serwer, który możecie polecić biorąc pod uwagę powyższe? (preferowalbym serwer z aukcjami, choć najważniejsze, żeby serwer żył)

Pozdrawiam serdecznie i bardzo liczę na Waszą pomoc!



Postował triari w 30-03-2020 o16:35:

 

Podłączam się, coby tematów nie mnożyć.
Mam dodatkowe pytania.
Nie grałem od kilku lat. Gdy zakończyłem grę nie było jeszcze podróży i nie było przeliczenia lvl i treningu.
1. Na podróż trzeba ubierać sprzęt dający maksymalnie dużo statystyk? Czyli podobnie jak wyprawy, tylko że bez szczęścia?
2. Skąd takie przegięte statystyki postaci? Zwinki ponad 500, sposta poza 400. Gdy kończyłem, miałem świetny sprzęt i chyba jeden z lepszych treningów, a teraz jestem leszcz. Czy to przez ewolucje na 10 poziomie?
3. Teraz to już chyba nie ma sensu grać na starych serwerach, bo evo nie dogonię? Trzeba czekac na nowy?

Dziękuję za odpowiedzi



Postował KR33P w 30-03-2020 o19:23:

 

@triari

1. Tak, maksujesz staty oraz pkt krwi. Luck się nie liczy.
2. Łatwiejsze wbijanie statów po przeliczeniu, szybsze wbijanie lvli więc automatycznie behe daje też więcej, szybszy przyrost pkt krwi więc i arkan można więcej wrzucać. Evo na 10tych poziomach również.
3. Jak miałeś zadbane evo i tren (a miałeś na R11/R12) to nie ma problemu z nadgonieniem evo.
Bardzo szybko wpada z levelowania, dziennych zadań oraz podróży. Zdecydowanie zmniejszyła się różnica między ludźmi którzy kiedyś po prostu levelowali, a tym którzy trzymali tren farmiąc złom, maxując staty oraz evo wstrzymując się z lvlem.



Postował tyjyutjyuj w 06-04-2020 o20:57:

 

Ja też mam pytania bo zamierzam wrócić do gry.
1. Najliczniejsze obecnie serwery to R18 i R19?
2. Zbieranie złomu na necro już nie ma kompletnie sensu?

E:
3. 18 i 19 to te serwery co można na multi grać?



Postował Lethos w 09-04-2020 o17:49:

  RE: Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro

Podpinam się pod temat.
na którym necro warto zacząć grać? który serwer jeszcze żyje ?

dzięki !



Postował Hishiro w 07-05-2020 o16:50:

 

nie chcę tworzyć kolejnego tematu więc zapytam się tutaj.
Jaki dobry server necro dla świeżego gracza? Coś starszego czy np. r18?
Nadal warto być złomiarzem czy lepiej po prostu wbijać lvle do góry?



Postował Kwinto w 07-05-2020 o19:40:

 

cytat:
Hishiro napisał(a)
nie chcę tworzyć kolejnego tematu więc zapytam się tutaj.
Jaki dobry server necro dla świeżego gracza? Coś starszego czy np. r18?
Nadal warto być złomiarzem czy lepiej po prostu wbijać lvle do góry?


Ja wróciłem do gry jakiś czas temu i wróciłem na starszy serwer, wbrew pozorom nie najnowszy.
Od siebie mogę polecić R6+R10, chociaż sporo się tam zmieniło w ekipie i jest trochę innych osób.

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest na najnowszym, czy jest duży ruchu, jakieś oblężenia, czy może stagnacja.
Musiałbyś sam zdecydować, założyć konto i sprawdzić, popytać ludzi na czacie.


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH