Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Nowości i ogłoszenia (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=7)
-- Nowości (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=26)
--- Fuzje serwerów Necropolia - terminy (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1344722)


Postował Labrusca w 15-09-2020 o15:15:

 

Błąd 403 przy logowaniu z apki na R7

R3 bez problemu działa w apce.
R7 działa w przeglądarce.

Dodałem konto R7 na nowo, nie pomogło


@edit.
Nieaktualne



Postował Kaagular w 15-09-2020 o21:35:

 

cytat:
Kaagular napisał(a)
Jak można teraz zmienić login? Nawet nie wiedziałem, że mam konto na r3 i mam się teraz logować jakimś badziewnym z r6 przez następną nieskończoność lat? Nie można tamtego zmienić albo w sumie skasować w cholerę?

Ale ja poważnie pytam. Nie idzie się teraz po ludzku zalogować! No i ciągle wylogowuje mimo zaznaczonej opcji zapamiętywania. Jak można zmienić login?



Postował MasterOfPuppets w 16-09-2020 o13:32:

 

Kaagular, nie ma możliwości zmiany loginu. Jeśli masz problemy z zalogowaniem, to załóż proszę osobny temat w Bugach i opisz dokładniej na czym ten problem polega (np. czy pojawia się jakiś komunikat, czy nie wczytuje się strona itp.)



Postował Eternal w 17-09-2020 o19:20:

 

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Kaagular, nie ma możliwości zmiany loginu. Jeśli masz problemy z zalogowaniem, to załóż proszę osobny temat w Bugach i opisz dokładniej na czym ten problem polega (np. czy pojawia się jakiś komunikat, czy nie wczytuje się strona itp.)



[ciach] serio nie macie możliwości zmienić człowiekowi po ludzku w bazie loginu z [ciach] na [ciach] , bo tak gra tu całe życie i najzwyczajniej po prostu się do tego przyzwyczaił? rotfl

+1 za wulgarne zachowanie
//MasterOfPuppets



Postował Kaagular w 17-09-2020 o21:34:

 

Nie będę pisał w żadnych bugach. Zmieniliście mi login, z którego korzystam na wszystkich serwerach, mam wszystko pozapisywane na sam nie wiem ilu urządzeniach i przeglądarkach i naprawdę nie jest to moje jakieś widzimisię. To jest dla mnie realny i praktyczny problem.
Tak, wiem, że było info o zmianie loginu ale jakoś nie wydaje mi się to zbyt proklienckie, żebym przez to, że zwyczajnie nie ogarnąłem (moja wina), że mam jakieś stare konto miał teraz po wieki wieków (!) korzystać z jakiegoś głupiego, generycznego loginu. Szczególnie, że przecież właśnie macie możliwość jego zmiany. To powinno być rozwiązywane po zwyczajnym zgłoszeniu do OPa. Sprawa, merytorycznie, jest jasna jak słońce. Właściwie to przy fuzji gracz powinien wybierać login no bo w sumie lipa na maksa z tymi generycznymi (tak mi się wydaje).
Nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Albo dajcie to w usłudze premium, nie ma problemu.



Postował MasterOfPuppets w 18-09-2020 o11:05:

 

Kaagular, tak jak napisałem nie ma możliwości zmiany loginu, podobnie jak np. nie ma możliwości zmiany numeru ID. Przy fuzji te rzeczy się zmieniają, ponieważ parametry postaci są kopiowane na nowe konto na nowym serwerze, ale nie ma możliwości zmiany loginu na istniejącym koncie.



Postował Ayoth0 w 18-09-2020 o11:45:

 

Mógłby ktoś mi wyjaśnić pewną kwestię związaną z klockami? Po fuzji przeszedłem na 4s, chcę wrócić teraz na swoją 3s, którą mi odebrano po fuzji, czy jeśli teraz zajmę pusty kwadrat na 3s będąc na 4s, zachowam swoje budynki sprzed fuzji? Czy teraz po przejściu będę miał puste 3s?



Postował twardy w 18-09-2020 o12:28:

 

cytat:
Ayoth0 napisał(a)
czy jeśli teraz zajmę pusty kwadrat na 3s będąc na 4s, zachowam swoje budynki sprzed fuzji?


Tak

cytat:

W czasie okresu ochronnego (pierwszy tydzień po Fuzji):
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)
c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).



Postował seba jawor w 19-09-2020 o06:13:

 

Zablokowane oblężenia już dziś???? Żart jakiś??



Postował seba jawor w 19-09-2020 o06:49:

 

O i aukcje zablokowane . Fuzja niespodzianka z zaskoczenia ? :-)



Postował twardy w 19-09-2020 o10:02:

 

Tak, niespodzianka

cytat:
[R14+R16 Necropolia IX] z serwerem [R18 Necropolia XI] - 22 września



Postował seba jawor w 19-09-2020 o19:14:

 

Bardzo ważne pytanie. Miałem dziś zrobić obleg i zmienić klocek niestety blokada nie pozwoliła - fuzja. Po fuzji nieaktywny gracz którego klocek miałem zdobyć będzie na s5. Czy jeżeli po fuzji zrobie obleg na ten klocek, przejmę go a potem wezmę s4 to budynki na s4 będą z tego przejętego klocka? Czy będą z mojego starego klocka?



Postował twardy w 19-09-2020 o19:37:

 

Nie zrobisz oblega po fuzji przez tydzien czy tam 2tygodnie. Po tym czasie oblegi beda dzialac juz normalnie, czyli to co przejmiesz - to bedziesz mial.



Postował seba jawor w 19-09-2020 o19:59:

 

Z tego wynika że nie aktywny gracz jak się obudzi na s5 po miesiącu to już nie zmieni nic wchodząc na s4 dostanie puste? Czy będzie miał zapamiętane stare s4 prze X czasu? Budzimy się wszyscy na s5 Czy jest określony czas na przejście na s4 i wyżej ? Czy można to zrobić np za rok i budynki zostaną przeniesione



Postował twardy w 19-09-2020 o20:18:

 

cytat:
Dla przypomnienia - zasady fuzji:
Połączony serwer jest TYLKO AUKCYJNY.
Wszyscy gracze zaczynają na s5 (strefa 5).
W czasie okresu ochronnego (pierwszy tydzień po Fuzji):
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)
c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).
d - nie można wymieniać się kwadratami, ani za pomocą oblężeń ani za pomocą Archiwum klanowego.


Masz tydzien na zmiane klocka i przez ten czas budynki, te ktore miales przed fuzja, ida razem z Toba czyli niekatywny gracz po tym czasie zaloguje sie na ladnie wybudowanej 5 strefie.



Postował Bswat123 w 22-09-2020 o09:27:

 

A może jakieś info do której serwery m.in.: R18 będą niedostępne? Czy kij nam w oko i mamy odświeżać stronę cholera wie ile?



Postował seba jawor w 22-09-2020 o09:30:

 

Dołączam się do prośby. O której wejść do gry żeby nie odświeżać cały czas.



Postował MasterOfPuppets w 22-09-2020 o09:37:

 

Tak jak poprzednie, fuzja R14 i R18 zakończy się około 15:00.



Postował fidel0001 w 22-09-2020 o10:32:

 

nie to żebym był marudny bo dałem info wszystkim,

Ale profesjonalnie było by dac znać w grze!!! nawet na tym pseudo pasku u góry!!!

to tyle.

Pozdrawiam Smile



Postował aetherhero w 22-09-2020 o11:24:

 

Pospieszcie sie.... umieram bez BW Frown (((((((((((((



Postował fidel0001 w 22-09-2020 o11:55:

 

wampir nie może umrzeć! Smile



Postował Brokul w 22-09-2020 o12:08:

 

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Tak jak poprzednie, fuzja R14 i R18 zakończy się około 15:00.


Pensje też tak powinni wam podawać. "Około" xxx na reke...



Postował fidel0001 w 22-09-2020 o13:02:

 

@brokuł Smile według dropa random Big Grin

a tak serio to nie hejtujmy chłopaków, szkoda że w takiej prostej sprawie jak info w grze zawiedli.

część wampirów się zdziwi Smile



Postował twardy w 22-09-2020 o13:03:

 

Czepiacie sie, dwie poprzednie fuzje skonczyly sie o 15:05 i 15:02.



Postował r14Lookas w 22-09-2020 o13:10:

 

Chłopaki administratorzy muszą mieć dniowke 8h. Więc od 7 do 15 muszą mieć co robić...
Co by było jakby skończyli wcześniej? Obiad w domu nie ugotowany, żona byłaby zaskoczona wraz z listonoszem... lepiej niech siedzą 8h w pracy :p



Postował fidel0001 w 22-09-2020 o13:11:

 

@twardy na luzie kto zadbał to wie, ale przyznaj że info od firmy by się przydało?

proste i eleganckie.



Postował MasterOfPuppets w 22-09-2020 o13:33:

 

Niestety z nieznanych nam przyczyn import bazy danych serwera R18 trwa nadspodziewanie długo, biorąc pod uwagę jej objętość - znacznie dłużej niż z innych serwerów. Oznacza to, że fuzja skończy się później niż początkowo przewidywaliśmy. Jeżeli pozostałe etapy fuzji będą przebiegać równie wolno, to skończy się ona późnym wieczorem (np. o 23:00).
Więcej informacji będziemy mogli podać, gdy skończy się obecny etap fuzji.
Będziemy informowali o postępach na bieżąco.
Przepraszamy za opóźnienie.



Postował fidel0001 w 22-09-2020 o13:36:

 

@MasterOfPuppets musicie ogarnąć komunikacje z graczami Big Grin

myślę że nikt się nie obraził by na komunikat że nie 15 a 21 Tongue

nie zależnie od powodów, szanujmy swój czas Smile

pewnie na r18 za dużo nadropili Smile diabły!

Pozdrawiam
F.



Postował Asimov w 22-09-2020 o13:41:

 

Ja pitole co za cyrk XDDDDDDDDDDDD

Może warto te wasze dziadowskie serwery [ciach] przenieść na coś lepszego? Brak mi słów po prostu [ciach] i tyle z waszej strony, tfu.

+1 za wulgarne zachowanie.
//MasterOfPuppets



Postował Asimow w 22-09-2020 o13:53:

 

Masterku gdzie ta wolność słowa? Po co zaraz zmieniasz połowę mojego posta? Buractwo z twojej strony i tyle, całe te bw team to jeden wielki żart, prawda tak was boli że posty edytujecie a jak już to robisz to chociaż zrób tak żeby jakoś wyglądało, czekanie nie wiadomo do której, żegnam chamstwo i tyle.


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH