Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
-- Misz-Masz (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=35)
--- Automatyczna LISTA ZBROJOWNI Graczy W Pare Sekund Dla Kazdego Klanu! (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=841787)


Postował Mr Buffy w 08-05-2013 o13:25:

 

Pytanie za 100punktów Big Grin
Jeżeli miałem klan i wygenerowaną zbrojownie i straciłem link do niej to:
1. Czy mogę go odzyskać?
2. Jak?



Postował juen w 23-05-2013 o11:08:

 

pw do mnie z info, dziweki ktoremu bede mogl Cie powiazac z numerem, ale skoro jest tam zapis sprzetu klanowiczow to odzyskaj link od klanowiczow Smile



Postował wujek władek w 26-05-2013 o23:09:

 

jest maly problem. przy aktualizacji zk podczs eventu zamiast nicka programik umieszcza nazwe eventu. u nas w klanie w ten sposob jest sklep z pamiatkami, dzien matki, noc lowcy smokow itd.



Postował Endrju723 w 09-09-2013 o19:33:

 

Jak jest zakładka palniaki to może dodać zakładkę białasyConfused nw czy była mowa o tym).



Postował santo w 22-01-2014 o20:07:

 

ściągnąłem unmoda i pytanie, jak zrobić, żeby jak wchodzę na "Spis zbrojowni" to wyświetlała się zbrojownia mojego klanu?



Postował Belteszassar w 28-02-2014 o11:18:

 

GRATULUJE. SPIS ZOSTAL DODANY :-)


Warning: fopen(/home/zetka/zk.nakoz.org/108266169/zk_4/116/2.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 801

Warning: fopen(/home/zetka/debugzbrojownia/13935826134/116/2) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 804

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 805

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 806

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 808

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 842

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/zetka/zk.nakoz.org/z.php on line 843



Postował Norther w 31-05-2014 o12:21:

 

juen, czy mógłbyś do tego opisu:

"wpierw zdejmij itemy z siebie, takze zabierz swoje ze zbrojowni klanowej,
nastepnie wklej cala strone ze zbrojowni (w zakladce zbrojownia wcisnij ctrl+a, nastepnie ctrl+c, a w formularzu ponizej ctrl+v)
(sukces poprawnego wklejenia powinien zagwarantowac firefox, opera zle kopiuje tekst powielajac go)"

dodać info żeby NAJPIERW OTWORZYĆ WSZYSTKIE PÓŁKI Smile

to ważne bo ludzie tego nie robia czasami i jest problem



i podzielić tekst enterami na poszczególne kroki żeby to było bardziej czytelne



Postował Vilgeforz w 30-06-2014 o09:06:

 

mam jakis problem z dodawaniem - liste itemow w chrome kopiuje mi poprawnie i poprawnie wkleja w oknie zknakoz, natomiast po dodaniu pokazuje ze mam tylko okolo 20 itemow

wczesniej nigdy i sie to nie zdarzalo, a teraz po kilku probach wciaz to samo

edit - w mozilli to samo



Postował masterofpapets w 23-07-2014 o11:45:

 

cytat:
Vilgeforz napisał(a)
mam jakis problem z dodawaniem - liste itemow w chrome kopiuje mi poprawnie i poprawnie wkleja w oknie zknakoz, natomiast po dodaniu pokazuje ze mam tylko okolo 20 itemow

wczesniej nigdy i sie to nie zdarzalo, a teraz po kilku probach wciaz to samo

edit - w mozilli to samo



U mnie to samo, pojawia się tylko parę itemów.



Postował Jonaszek w 25-07-2014 o15:37:

 

U mnie to samo problem a aktualizacja



Postował Fenrir Wolf w 26-08-2014 o20:24:

 

jest problem z aktualizacją sprzętu a mianowicie nie pokazuje wszystkiego tylko kilka u jednych jest to 10 przedmiotów a u innych 20 z praktycznie zapełnionej zbrojowni



Postował Adze w 29-08-2014 o00:28:

 

Witam. Szukam pewnej stronki do laczen na morii. mianowicie byla to stronka na ktorej wklejalo sie cala brojownie, zaznaczalo co nas interesuje np helmy i generowalo nam automatycznie wszystkie mozliwe polaczenia.

jakis cas temu chcialem z tej strony skorzystac jednak pokazuje mi ze serwer wygasl czy cos w tym stylu. ma ktos moze inny link do tego systemu? kojarzy ktos?

Pozdrawiam



Postował Sherlock w 01-09-2014 o16:48:

 




Postował adikab w 02-11-2014 o18:53:

 

Problem jest od dłuższego czasu. Pewnie coś się zmieniło w budowie strony i dlatego przestało dygać Smile



Postował Dorsusek w 22-11-2014 o12:12:

 

Mam ten sam problem.. kiedy go rozwiążecie?



Postował Hrabia_kuczek-2 w 31-03-2015 o23:44:

 

to coś nie działa nie wyświetla całej zk



Postował specjalista w 26-04-2015 o18:04:

 

coś mi szwankuje :/

nie chce się wszystko dodać :/


ed: ma ktoś kontakt z juenem?



Postował masterofpapets w 21-05-2015 o19:31:

 

Edit: Miałem otwartych parę kart i wkleiłem nie w ten temat



Postował GreatXX w 27-05-2015 o23:45:

 

Rozumiem, że projekt został porzucony?



Postował Mirabeth w 19-09-2015 o21:19:

 

Podpinam się do pytania o porzucenie projektu. UnMod ciągle ma nowe updaty, a tutaj cisza i spokój... dawno nie byłeś w tak nudnej zbrojowni.



Postował Szerlok w 19-09-2015 o22:10:

 

cytat:
Mirabeth napisał(a)
Podpinam się do pytania o porzucenie projektu. UnMod ciągle ma nowe updaty, a tutaj cisza i spokój... dawno nie byłeś w tak nudnej zbrojowni.

ten post



Postował Shadow 7 w 26-09-2015 o17:42:

 

A teraz coś z innej beczki.
Ostatni update.
Legendarne zielone przedmioty
Wszystko ładnie wszystko pięknie.
Ale.
Jeśli ktoś gra (jak ja) na Layout - Lite i do tego ma prawie cały sprzęt legendarny to.
...
Za przeproszeniem - gówno widzi - ten cień przy tych zielonych legendach powoduje, że nie da się tego odczytać.

Z poważaniem:
aFe JA



Postował Labrusca w 26-09-2015 o17:48:

 

cytat:
Shadow 7 napisał(a)
A teraz coś z innej beczki.
Ostatni update.
Legendarne zielone przedmioty
Wszystko ładnie wszystko pięknie.
Ale.
Jeśli ktoś gra (jak ja) na Layout - Lite i do tego ma prawie cały sprzęt legendarny to.
...
Za przeproszeniem - gówno widzi - ten cień przy tych zielonych legendach powoduje, że nie da się tego odczytać.

Z poważaniem:
aFe JA



zły temat. Wszystko, co dotyczy UnModa zgłaszaj/proponuj tutaj:
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433

Poza tym problem był już zgłoszony Wink


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH