Oficjalne Forum Blood Wars (https://forum.bloodwars.interia.pl/index.php)
- Różne (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=10)
--- Skargi (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=39)
---- R8 (https://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=310)
----- WŁAMANIE NA KONTO petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego (https://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=885135)


Postował troja w 29-09-2010 o18:07:

  petycja w sprawie odblokowania konta szybkiego

Witam Panie C47 chciałbym się odnieść w sprawie szybkiego został niesłusznie zbanowany ponieważ zaufał koledze który chciał go przekręcić w czasie jego wakacji proszę bardzo o odblokowanie mu konta bo on nie ma nic wspólnego niby z ta sprzedażą za realna kasę do konta miałem ja dostęp i rys nigdy nie widziałem takowego pw choć bylem kilka razy dziennie na koncie.Proszę o wypowiadanie się ludzi którzy szybkiego dobrze znają i wiedza ze został oszukany i niesłusznie zbanowany



Postował kolos w 29-09-2010 o18:14:

 

Rowniez podpisuje sie pod prosba hellboya...


Szybki zostal nieslusznie skazany na bana i prosze o odblokowanie konta....


pozdrawiam i licze na pozytywna odpowiedzSmile



Postował Comedian w 29-09-2010 o18:21:

 

Witam

Oki na serio znam Szybkiego osobiście i nie wierzę w to że mógł być tak naiwny że wysłał takiego pw

Zbyt długo gra poza tym ta gra go zbyt mocno wciągnęła by to zrobił.

Moim zdaniem ktoś ostro go zapakował.
Rozumiem Regulamin ale w tym przypadku znając sytuację proszę o amnestię. Ten jeden raz. Tylko dla r8.

Wiem że podniosą się głosy że mnie też zbanowali że niesłusznie itp ale tu jest naprawdę niezwyczajny casus.




Podpisano Comedian i jego 21 multikont



Postował Mastah w 29-09-2010 o18:26:

  Odnośnie Szybkiego

Szybki został wrobiony i mogę to stwierdzić bez wątpliwości. Jakie mam na to dowody?
Dowód mam jeden, a mianowicie chodzi o zarys osobowości człowieka który grał postacią "Szybki". Panie C47 Szybki-emu zależało na grze na tym serwerze... Czy człowiek o zdrowych zmysłach chciałby sprzedać postać dzięki której ma tyle radości? Raczej nie...


Reasumując proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy która dotyczy "stałego bana" na koncie ;Szybki".


Szybki liczę że wrócisz Frown


Panie C47 liczę na Pana Tongue

Z poważaniem: Krop r8



Postował michalek12331 w 29-09-2010 o18:32:

 

Również się po tym podpisuje ...

Według mnie to on został w pełni w to wrobiony ...
Tutaj nikt nie sprzedaje konta za realną kasę ...


Liczę że rozpatrzy to pan poważnie i odblokuje naszego kolegę ...

Pozdrawiam RomperStomper



Postował rys1972 w 29-09-2010 o18:33:

 

Chyba raczej wypadało by usunąc tego bana z konta szybkiego - już się nacierpiał przez jakieś nie porozumienie zaistniałe na jego koncie pod jego nieobecnośc ( wakacje ). Jest nauczka na przyszłośc i wszyscy powinniśmy wyciągnąc z tego wnisoki .



Postował co_to_jest_drop w 29-09-2010 o18:42:

 

dziekuje wam wszystkim
własnie dla takich momentów jak ten warto grac w BW
tym wszystkim wypowiadajacych sie w temacie dziekuje za wsparcie i pomoc
złozyłem do C47 odwołanie po 31 dniach czekam na odpowiedz i licze ze okaze zrozumienie

dzieki i do zoibaczenia w grze



Postował Xerxes-XII w 29-09-2010 o19:02:

 

Ja również proszę o odblokowanie konta Szybkiego. Jest ktoś kto sabotuje konta na R8. Żaden gracz z top 100 (tym bardziej top 50) nie sprzedałby swojego konta. Zostało już naprawdę nie wiele osób, które podtrzymują ten serwer i chcą grać. Szybki należy do jednych z lepszych graczy i zrobił wiele dla podtrzymania R8. Jeśli da się tak łatwo załatwić takiego gracza jak Szybki to każdy z Nas jest zagrożony. Dlatego popieram petycję kolegów z R8 o odblokowanie konta Szybkiego.
R8 Prastary.



Postował rulleeeee w 29-09-2010 o19:12:

 

Również się podpisuję j.w wypowiedziami. Skąd Szybki mial wiedzieć, że tak go "koleś" oszuka? Dam rękę uciąć, że jak dasz szanse Szybkiemu Panie C47 to Szybki nastepnym razem bedzie chodzic na urlop niz dawac swemu kumplowi opiekę nad kontem (Procz Hella ryska i innych kupmli z bw).

Liczę (Nie tylko ja), że odblokujesz Szybkiego w koncu minelo 31 dni bana.



Halcyon z r8



Postował Crosss w 29-09-2010 o19:38:

 

Witam,
Według mnie Szybki , by tego nie zrobił.
Za bardzo lubił mnie denerwować , więc gry nie skończyłby. rotfl
To tyle odemnie.
Nie grający Izaaabel. rotfl rotfl rotfl

Prosze o UNBANA dla Szybkiego..

Pozdrawiam troje. rotfl rotfl rotfl



Postował Zin w 29-09-2010 o19:44:

 

Nieznam osobiscie a w grze prawie wogule kontaktu z nim nie miałem - jednak widze ze wypowiadaja sie osoby które znam - sa to porzadni gracze i skoro ręcza za "szybkiego" - to znaczy ze maja powód by tak twierdzic. Przychylam sie do prosby wszystkich wypowiadajacych sie i prossze o zdjęcie bana. - pozdrawiam AlucarTHC



Postował nyguss-PB w 29-09-2010 o20:02:

 

ban ewidentnie nie słuszny

ktoś mu zrobił jaja i zablokowałes faceta który sporo grał i za to duzo płacił!nie rozumiem powoli serwera hardcore przecie tu wszystko można to po co admini wogóle tu zagladają?


CE odblokuj chlopaka rzuci graty na inne konto i dalej bedzie placił premke i grał, a tak lipa

i tak coraz mniej ludzi tu gra wiec nie wiem dlaczego tak uparcie tych nielicznych jeszcze dobijacie swoim postepowaniem Crying

z poważaniem'NYGUSS"



Postował Ayane w 29-09-2010 o21:24:

 

i ja sie podpisuje dwoma lapkami pod petycja. nie znam osobicie, ale w grze mi troche pomagal. nie uwazam, zeby cos krecil. poza tym logicznie myslac, ktos z juz TAK POWAZNYM dorobkiem na serwerze nie ryzykowalby jakimis nielegalnymi transakcjami.

pozdrawiam
Ayane.



Postował Metody83 w 30-09-2010 o07:11:

  Szybki ban

Szybkiego szybko odblokować



Postował Solaufein w 30-09-2010 o09:51:

 

tez sie popdisuje pod panami powyzej, Szybki to rozsadny gracz i watpie zeby zrobil cos takiego, takze panowie nie robcie lipy tylko odwolajcie niesprawiedliwego bana Smile



Postował C47 w 30-09-2010 o11:00:

 

oczywiście każdy po ostrzeżeniu
a odwołanie już bylo rozpatrywane i więcej nie będzie
wszystko było wyjaśniane w tematach


Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH