Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars | Zasady

Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne. Nacisnij "Zatwierdź", jeśli zgadzasz się z zasadami wymienionymi poniżej. Bedziesz miał wtedy możliwość rejestracji.

Administratorzy i moderatorzy Oficjalne Forum Blood Wars podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznanwanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie i sprawdzenie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich),wobec czego własciciele Oficjalne Forum Blood Wars and WoltLab GmbH (developers of wBB) nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane tresci..

Rejestrując się, zobowiazujesz się nie pisać żadnych wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby lub skrajne poglady polityczne itp. materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Dodatkowo administratorzy i moderatorzy tego forum zastrzegają sobie prawo do edycji, usuwania lub zamykania każdego watku, jeśli zajdzie taka potrzeba, a także do usunięcia konta, bez podawania przyczyn.

Życzymy miłego czasu spędzonego na Oficjalne Forum Blood Wars!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH