Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars | Zasady

Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne. Naciśnij "Zatwierdź", jeśli zgadzasz się z zasadami wymienionymi poniżej. Będziesz miał wtedy możliwość rejestracji.

Administratorzy i moderatorzy Oficjalne Forum Blood Wars podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie i sprawdzenie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich),wobec czego właściciele Oficjalne Forum Blood Wars and WoltLab GmbH (developers of wBB) nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane treści..

Rejestrując się, zobowiązujesz się nie pisać żadnych wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby lub skrajne poglądy polityczne itp. materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Dodatkowo administratorzy i moderatorzy tego forum zastrzegają sobie prawo do edycji, usuwania lub zamykania każdego wątku, jeśli zajdzie taka potrzeba, a także do usunięcia konta, bez podawania przyczyn.

Oświadczenia wymagane ze względu na przepisy RODO:

  • Rejestrując się oświadczasz, że masz ukończone 16 lat, w innym przypadku Twoja rejestracja odbywa się za zgodą rodzica lub opiekuna
  • Rejestrując się oświadczasz, że Twój adres e-mail nie zawiera danych osobowych.
  • Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności.

    Życzymy miłego czasu spędzonego na Oficjalne Forum Blood Wars!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH