Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 67166; 61893 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 67166; 61893 18 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

§5 Ograniczenia

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.


co tu jest w tym niedopracowanego?
NIE LOGOWAĆ SIĘ / NIE WYKONYWAĆ ŻADNYCH AKCJI NA CUDZYM KONCIE - jak to można bardziej 'dopracować'?



z tego co wiem to składki nie zgadzały się z zapisami
dlatego nie zostały jeszcze oddane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-04-2015 09:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)


z tego co wiem to składki nie zgadzały się z zapisami
dlatego nie zostały jeszcze oddane



skoro się coś nie zgadza, to można chyba napisać pw w tej sprawie, dostęp do arkuszy ze składkami mam nadal, to mój arkusz, mogę sprawdzić, czy się gdzieś nie pomyliłam, czy jest gdzieś błąd... tylko trochę chęci trzeba wykazać, żeby coś wyjaśnić.

__________________
r3 Morganka
23-04-2015 10:40 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli się wam coś nie zgadza z składkami to se to zabierzcie na konto adm.

Resztę nam oddajcie, do jasnej cholery ile można jeszcze czekać ? Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
28-04-2015 07:16 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie moją winą jest,że macie "bałagan" w składkach.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

28-04-2015 07:48 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
§5 Ograniczenia

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.


co tu jest w tym niedopracowanego?
NIE LOGOWAĆ SIĘ / NIE WYKONYWAĆ ŻADNYCH AKCJI NA CUDZYM KONCIE - jak to można bardziej 'dopracować'?



z tego co wiem to składki nie zgadzały się z zapisami
dlatego nie zostały jeszcze oddane


kolejny raz proszę bez warna, bo czuję, że znów muszę odpisać w tym temacie, nikt się nie ustosunkował do mojego posta więc pytam teraz raz jeszcze:


czemu bez żadnych dowodów (piszę po raz czwarty, że logi to nie jest dowód, dowodem byłoby nagranie z kamery skierowane na ekran i na grających) dajecie bana dwóm różnym ludziom, oskarżając ich bezpodstawnie za zasiadanie/multikonto?

przecież obydwoje napisali, że zasiadanie nie miało miejsca bo logują się oddzielnie, czemu wam trzeba tłumaczyć takie rzeczy dziesięć razy?


jeśli jechałbym samochodem i nie rozmawiał przez telefon tylko miał dwie ręce na kierownicy, a policjant zatrzymałby mnie do kontroli i uparcie twierdził, że prowadziłem rozmowę przez telefon i wypisał mi mandat to też miałbym go przyjąć? policjant najpierw musi udowodnić, że ja złamałem prawo, a słowo przeciw słowu dowodem nie jest.


tak samo nie są logi, bo logi są tylko z fizycznej maszyny, do której dostęp ma więcej niż jeden człowiek

apeluję o zmianę regulaminu i o BRAK kar za zasiadanie bez wiarygodnych dowodów

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
28-04-2015 13:18 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tao napisał(a)
kolejny raz proszę bez warna, bo czuję, że znów muszę odpisać w tym temacie, nikt się nie ustosunkował do mojego posta więc pytam teraz raz jeszcze:


czemu bez żadnych dowodów (piszę po raz czwarty, że logi to nie jest dowód, dowodem byłoby nagranie z kamery skierowane na ekran i na grających) dajecie bana dwóm różnym ludziom, oskarżając ich bezpodstawnie za zasiadanie/multikonto?

przecież obydwoje napisali, że zasiadanie nie miało miejsca bo logują się oddzielnie, czemu wam trzeba tłumaczyć takie rzeczy dziesięć razy?


jeśli jechałbym samochodem i nie rozmawiał przez telefon tylko miał dwie ręce na kierownicy, a policjant zatrzymałby mnie do kontroli i uparcie twierdził, że prowadziłem rozmowę przez telefon i wypisał mi mandat to też miałbym go przyjąć? policjant najpierw musi udowodnić, że ja złamałem prawo, a słowo przeciw słowu dowodem nie jest.


tak samo nie są logi, bo logi są tylko z fizycznej maszyny, do której dostęp ma więcej niż jeden człowiek

apeluję o zmianę regulaminu i o BRAK kar za zasiadanie bez wiarygodnych dowodów


nie wiem czemu dostałeś bana, ewentualnie ktoś dostał bana, ale odpowiedz sobie sam, lub najlepiej wszystkim na takie pytanie:


Jak administrator może dać bana za zasiadanie, jeśli nie na podstawie logów? Ma każdemu nad kompem założyć kamerke? czy też może wynająć biuro detektywistyczne? Oczywiście do zasiadania nikt się nie przyzna, więc argument, że się osoby nie przyznał jest beznadziejny...

Będąc adminem, na podstawie jakich dowodów karałbyś za zasiadanie?

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
28-04-2015 13:28 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

więc należy do tej sprawy podejść inaczej, bo opki nie mogą w jakikolwiek sposób udowodnić zasiadania, jeszcze raz mówię, że logi to nie jest ŻADEN dowód. przecież każdy kto gra, osiągnął już coś tam, wie, że oszukiwanie NIE popłaca. dlatego nawet jeśli ja grałem z jednego komputera, to po prostu się zmienialiśmy śmiejąc się przy tym do siebie, że tak trzeba, ale chcemy być fair. nei znaliśmy swoich haseł.


a wytłumacz mi teraz JAK bohaterzy tematu mają grać z jednego komputera? po każdym wylogowaniu czekać pół godziny? przecież BW zabiera mnóstwo czasu, mąż się wylogowuje, idzie robić swoje rzeczy, a żona wbija na kompa i sobie gra, przecież to jest takie proste.


nie można dawać bana tlko i wyłącznie dlatego, że WYDAJE się na podstawie logów, że jest zasiadanie. wydawać się będzie, bo jeszcze raz mówię - z maszyny korzysta więcej niż jedna osoba. regulamin jest do zmiany i apeluję o to, apeluję również o pokorę ze strony operatorów, bo to nie pierwsza taka sytuacja a nadmienię tylko, czy premium kosztowałoby grosz, czy 10 zł za dzień, są to nasze realne pieniądze, na które musimy pracować, i wlepianie bana na 'widzimisię' blokuje premkę, którą kupiliśmy za nasze siano. tak nie powinno być


oczywiście jestem za banowaniem ludzi, którzy regulamin złamali w sposób jasny i klarowny. ale albo ustalamy, że z jednego ip nie wolno grać, albo ustalamy, że można i nie banujemy bo 'logi'

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
28-04-2015 14:08 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tao napisał(a)
więc należy do tej sprawy podejść inaczej, bo opki nie mogą w jakikolwiek sposób udowodnić zasiadania, jeszcze raz mówię, że logi to nie jest ŻADEN dowód. przecież każdy kto gra, osiągnął już coś tam, wie, że oszukiwanie NIE popłaca. dlatego nawet jeśli ja grałem z jednego komputera, to po prostu się zmienialiśmy śmiejąc się przy tym do siebie, że tak trzeba, ale chcemy być fair. nei znaliśmy swoich haseł.


a wytłumacz mi teraz JAK bohaterzy tematu mają grać z jednego komputera? po każdym wylogowaniu czekać pół godziny? przecież BW zabiera mnóstwo czasu, mąż się wylogowuje, idzie robić swoje rzeczy, a żona wbija na kompa i sobie gra, przecież to jest takie proste.


nie można dawać bana tlko i wyłącznie dlatego, że WYDAJE się na podstawie logów, że jest zasiadanie. wydawać się będzie, bo jeszcze raz mówię - z maszyny korzysta więcej niż jedna osoba. regulamin jest do zmiany i apeluję o to, apeluję również o pokorę ze strony operatorów, bo to nie pierwsza taka sytuacja a nadmienię tylko, czy premium kosztowałoby grosz, czy 10 zł za dzień, są to nasze realne pieniądze, na które musimy pracować, i wlepianie bana na 'widzimisię' blokuje premkę, którą kupiliśmy za nasze siano. tak nie powinno być


oczywiście jestem za banowaniem ludzi, którzy regulamin złamali w sposób jasny i klarowny. ale albo ustalamy, że z jednego ip nie wolno grać, albo ustalamy, że można i nie banujemy bo 'logi'


Przecież zmiana co pół godziny albo granie w wyznaczonych godzinach nicn ie daje, przykład siepacza, który grał wieczorami, czasami logował się też w innych godzinach jak miał wolne albo trochę czasu, ale przeważnie pojawiał się w godzinach wieczornych na zapis lucka, zwerbował kilka maluchów od siebie do gry, którzy grali mało aktywnie i nie logowali się w tych godzinach co on i tak dostał bana, a były to 3 różne osoby.


Więc albo dopuszczacie granie z jednego IP i jednego komputera, albo zezwalajcie na gre na jednym IP ale z różnych komputerów, bo gra z jednego komputera zawsze będzie w "logach" zasiadaniem jeżeli jest się rodziną.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 28-04-2015 14:30.

28-04-2015 14:29 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W "Uwaga Pirat" jeden kierujący na zarzuty, ze korzystał z telefonu podczas prowadzenia samochodu zaprzeczył mówiąc, że to była słuchawka bluetooth wielkości smartfona.

Jakie to są to te wiarygodne dowody zasiadania biorąc pod uwagę, że operator bazuje przede wszystkim na logach ?



Odnośnie składek klanu KODEX. Nie jestem na chwilę obecną dokładnie stwierdzić jakie są te składki. Arkusz ze składkami który został mi przesłany uwzględnia składki tylko za cały rok 2014 + wpłaty z 2015 do czasu zbanowania skarbnika. Ponieważ ustalenie ile właściwie punktów rozwoju posiada ten klan będzie czasochłonne ( trzeba będzie posprawdzać zgłoszenia ) na konto lidera zostaną przekazane składki w wysokości podanej przez Morgankę.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

28-04-2015 14:31 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to nie my musimy wam dawać 'dowody' zasiadania, tylko Wy musicie je udowodnić graczom...

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
28-04-2015 16:27 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak możemy w koło Wink

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

28-04-2015 16:29 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sonszajn, ja wiem, że jakoś trzeba walczyć z nieregulaminową grą, ale na serio weźmy to po prostu na logikę: nie można opierać się tylko na logach, bo tłumaczyłem to 10 razy jak było w moim przypadku:

przelogowania co pół minuty może, bo podawaliśmy sprzęt na expę - grając z jednego laptopa jak inaczej mamy to zrobić? i zapewnialem, że każdy się logował na swoje konto

jeśli krzywdzicie graczy niesprawiedliwymi banami to czas po prostu na udoskonalenie metody wyłapującej zasiadanie/multi, bo narazie w 2/3 przypadków Wy się niestety mylicie.

nie jestem pełen jadu, tylko poruszam istotny temat, myślę, że wiesz o czym mówię

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
29-04-2015 09:44 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Składki oddane, mamy już.

Wreszcie....

Co do zasiadania, to jedna wielka bzdura. Nie ma co grać w 2 osoby na dwóch kompach i tak ci łeb utną Smile

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
01-05-2015 17:06 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ponieważ minęło 30, chciałabym się odwołać od bana.

__________________
r3 Morganka
09-05-2015 08:52 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto zostało odblokowane.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-05-2015 09:59 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
DonCornicone
Newbie


Data rejestracji: 04-03-2010
Postów: 7
Klan: Legion_Immortals
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzień dobry. ja też chciałbym się odwołać. dziękuję w imieniu moim i Morganki.

__________________
R3 nick taki sam
09-05-2015 11:59 DonCornicone jest offline Szukaj postów użytkownika: DonCornicone Dodaj DonCornicone do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokowano gracza DonCornicone

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-05-2015 14:32 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
DonCornicone
Newbie


Data rejestracji: 04-03-2010
Postów: 7
Klan: Legion_Immortals
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękujemy Smile

w celu "uniknięcia" ponownego bana za zasiadanie, gramy na dwóch równocześnie otwartych przeglądarkach na tym samym kompie, a w miarę możliwości, z kompa i z komóry z innym IP ( internet darmowy na komórce, też się w końcu skończy ;p )

więc mamy nadzieję, że nie dostaniemy kolejnego bana za tydzień.


pozdrawiamy Smile

__________________
R3 nick taki sam
09-05-2015 23:25 DonCornicone jest offline Szukaj postów użytkownika: DonCornicone Dodaj DonCornicone do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DonCornicone napisał(a)
dziękujemy Smile

w celu "uniknięcia" ponownego bana za zasiadanie, gramy na dwóch równocześnie otwartych przeglądarkach na tym samym kompie, a w miarę możliwości, z kompa i z komóry z innym IP ( internet darmowy na komórce, też się w końcu skończy ;p )

więc mamy nadzieję, że nie dostaniemy kolejnego bana za tydzień.


pozdrawiamy Smile


Tak wam kazali zrobić? To możecie się zasiadać i macie wolną rękę w takim razie Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

r3 barthi
10-05-2015 21:29 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt im nie dawał takich wytycznych Wink

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

10-05-2015 21:33 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"... nie są wymagane przerwy między logowaniami
ani też używanie dwóch komputerów lub przeglądarek (chociaż to akurat bym polecał, bo jest wygodniejsze przy grze dwóch osób)... "

to jest cytat.

i gramy na 2 przeglądarkach, co nie oznacza, że jesteśmy zalogowani równocześnie. dla ścisłości, odchodzę od kompa i się wylogowywuję. i tak samo robi Don. chociaż, nie mogę powiedzieć, że nie jest to uciążliwe ^^

__________________
r3 Morganka
11-05-2015 09:17 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 67166; 61893

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH