Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH r18 || TruSskafkowa_Rozkosz || ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony r18 || TruSskafkowa_Rozkosz || ! 15 Ankieta - średnia ocena: 4,0015 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
QwertyxD
Double Ace


images/avatars/avatar-23964.jpg

Data rejestracji: 19-08-2010
Postów: 121
Klan: Last Change
Kraina: Necropolia XI
Skąd: warszawa/Dropolandia

r18 || TruSskafkowa_Rozkosz || ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Początek Przygody : 10.06.2007
Koniec : 05.07.2017

Wiele lat minęło od mojej przygody w nie-zyciu Smile ! jak i w życiu
poznając przeróżne osobowości Smile zaczynając od r3 kończąc aż po r18.. !
stwierdzam że coraz bardziej bw upada nie tylko przez administracje, jak i przez osoby Smile !

ale co złego to nie ja... nie ważne ah jakbym miał każdego pozdrowić przez kolejne moje pożegnanie..
kiedy zacząłem znowu grac było by od ciut ciut osób.. także po prostu
powiem tak ze nie żałuje Smile a końcem jutrzejszego dnia będzie pięknym aspektem dla nie których osób kiedy skasuje postać Smile .

Bo takie moje było postanowienie, że nie oddam nikomu swojego konta.

Pozdrawiam Truskafka vel Magia Dropa.

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....rofile&uid=4023

__________________

Gdyby Karac? To Wszyscy by dostali po TruSkawce w brylo..

.. Kraina Snów - Trusskafkowa_Rozkosz ..

Start: 10.06.2007 - End: Blisko ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez QwertyxD: 04-07-2017 17:59.

04-07-2017 17:58 QwertyxD jest offline Szukaj postów użytkownika: QwertyxD Dodaj QwertyxD do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia!
04-07-2017 21:29 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Syntia
Forum Ace


images/avatars/avatar-14676.jpg

Data rejestracji: 06-05-2009
Postów: 75
Klan: Straż Nocna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: nick w grze Moniqe r16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech ci Ziemia bedzie uslana truskawkami ;p

__________________

04-07-2017 21:30 Syntia jest offline Szukaj postów użytkownika: Syntia Dodaj Syntia do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No narka truskek ogolnie nie wiem kim jestes ale skoro idziesz w rl to idz

Powodzenia

__________________

04-07-2017 21:33 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Well Played Sir.
Powodzonka!

za 4ke daje 2 knury i majstra... czyli w sumie 3 knury
04-07-2017 21:34 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia truskawa Smile

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
04-07-2017 21:35 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
RoboNh
Junior Member


Data rejestracji: 31-07-2010
Postów: 24
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków Nowa-Huta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3maj sie TruskawaSmile
04-07-2017 21:36 RoboNh jest offline Szukaj postów użytkownika: RoboNh Dodaj RoboNh do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemano!
Będzie mi brakować tych nieczytelnych raportów z Twoim nickiem, po których oczy bolały!Wink

Jakbyś kiedyś miał wracać to loguj się z mojego reflinka hehe Smile


Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kili
04-07-2017 21:46 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się koksie

Rolowanie s3 z Tobą to przyjemność Wink
04-07-2017 22:52 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemano Truskaw, dzięki za wszystkie areny 3v3, nie wiem kto Cię zastąpi ale wiedz, że będę o Tobie myślał otwierając każdy raport z 3v3, tak jak myślę o oliku otwierając butelki z alko

Trzym sie i do zoba na jakimś nowym r Happy

__________________
Big Grin
04-07-2017 23:30 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
frankie
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

{ciach}

//Unger
Offence+1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 16-01-2018 11:23.

04-07-2017 23:42 frankie jest offline Szukaj postów użytkownika: frankie Dodaj frankie do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZeusŁDZ napisał(a)
Siemano Truskaw, dzięki za wszystkie areny 3v3, nie wiem kto Cię zastąpi ale wiedz, że będę o Tobie myślał otwierając każdy raport z 3v3, tak jak myślę o oliku otwierając butelki z alko

Trzym sie i do zoba na jakimś nowym r Happy


To weź z nim ślub jak będziesz myślał o nim, póki aktywny i masz kontakt Big Grin rotfl

Nie ma co żałować Big Grin Wolność od gry jest piękna Tongue
05-07-2017 23:03 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blizniak017 napisał(a)
cytat:
ZeusŁDZ napisał(a)
Siemano Truskaw, dzięki za wszystkie areny 3v3, nie wiem kto Cię zastąpi ale wiedz, że będę o Tobie myślał otwierając każdy raport z 3v3, tak jak myślę o oliku otwierając butelki z alko

Trzym sie i do zoba na jakimś nowym r Happy


To weź z nim ślub jak będziesz myślał o nim, póki aktywny i masz kontakt Big Grin rotfl

Nie ma co żałować Big Grin Wolność od gry jest piękna Tongue



Nie no, poniosło cie Tongue wspominki tak, ale bez takich akcji rotfl


Btw. Dostałeś info kto był kretem u was ?

__________________
Big Grin
06-07-2017 13:29 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Syntia
Forum Ace


images/avatars/avatar-14676.jpg

Data rejestracji: 06-05-2009
Postów: 75
Klan: Straż Nocna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: nick w grze Moniqe r16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co temat zakladales jak tak sie nie skasowales klamczuchu

__________________

11-07-2017 00:39 Syntia jest offline Szukaj postów użytkownika: Syntia Dodaj Syntia do Listy kontaktów
Zafirek
Newbie


images/avatars/avatar-25459.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 6
Klan: ♪♫•*¨*•.¸¸☎¸¸.•*¨*•♫ ♪
Kraina: Necropolia XI
Skąd: ☘️ r18 ☘️

Wink ..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ma sie ten dar przekonywania

__________________

15-07-2017 15:25 Zafirek jest offline Szukaj postów użytkownika: Zafirek Dodaj Zafirek do Listy kontaktów
HEDEON
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2017
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe Zafira ma dar przekonywania Big Grin

__________________
VIOLATOR
08-10-2017 05:02 HEDEON jest offline Szukaj postów użytkownika: HEDEON Dodaj HEDEON do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony








Skasujesz ty sie ? Ile mozna robic z siebie idola kompromitujac na kazdym kroku Smile

//Unger
Upomnienie za napinke.
Jeszcze raz i ost.


__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 27-12-2017 23:15.

27-12-2017 18:14 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Pireless
Member


Data rejestracji: 25-03-2009
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

utkaj łeb menelu vel Dropie

//Unger
+1 za offence


__________________
r10 ; Fever rotfl

ID:25719

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 27-12-2017 22:52.

27-12-2017 18:19 Pireless jest offline Szukaj postów użytkownika: Pireless Dodaj Pireless do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dropek, ty najlepiej wiesz ile wiec sam sie skasuj
27-12-2017 18:24
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: r18 || TruSskafkowa_Rozkosz || ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja już przeszedłem ten etap , j... czarnych i czerwonych , j... wszystkich , grasz bo musisz czymś zapełnić czas od 4 do 6 , dzisiaj 2 stycznia , wracaj i nap... nawalaj https://www.youtube.com/watch?v=qKAz9zlk6Xw
01-01-2018 15:29 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety skasował się

ale memento niech zostanie



__________________

12-01-2018 18:25 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH r18 || TruSskafkowa_Rozkosz || !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH