Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Ścięcie ceny - dziwny powód » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ścięcie ceny - dziwny powód 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Ścięcie ceny - dziwny powód Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja z 2017-12-13

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=35435ae5f6

cytat:
Aukcja przedmiotu Doskonały Archaiczny Pierścień Lewitacji została uznana przez operatora serwera za nieprawidłową.
Powód: Cena odbiegająca od rynkowej (spore przebicia+wysokie CM).

Z konta sprzedawcy przedmiotu została pobrana nadwyżka pkt rozwoju za aukcję: 500 000.



Ja się pytam jakie wysokie CM skoro poprzednia aukcja takiego samego itemu (nie TEGO SAMEGO) zakończyła się na 1kk, została zredukowana o 400k pr.
Czyli finalna cena ringa wyniosła 600k pr a aukcja zakończyła się dnia 2017-11-09.

Wystawiając miesiąc później obniżyłem cm względem tamtej aukcji o 100k, nie uważam żeby było ono zbyt wysokie. Ci którzy licytowali pewnie też nie skoro ktoś to CM zaoferował.


Także ten teges, ja poproszę swoje 500k pr z powrotem.
12-01-2018 17:16 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój błąd, bo chyba akurat wdarła mi się nie ta "podpowiedź z przeglądarki" (przy wpisywaniu od razu wyświetlają mi się wpisywane ostatnio). Jednak niezależnie od tego były spore przebicia:

570k->750k->787k->100k->130k....

Dlatego ucięte.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-01-2018 17:50 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 144
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to dorzucę swoja
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5f093cf024



to mamy przebijać co 100 pr zeby bylo dobrze ???????
i jak to aukcja z wrzesnia i op dopiero teraz ma czas?

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
12-01-2018 19:56 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alter-ego
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę nigdzie zapisu, że trzeba przebijać za tyle ile podpowiada system aukcji (5% obecnej ceny?)
Jest to tylko sugestia i ułatwienie.

Dlatego też, nie sądzę aby ucięcie tych pr było zasadne.
12-01-2018 21:34 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie mówi o przebijaniu o konkretne kwoty. Jeśli jednak ze względu na duże przebicia, cena itemu znacznie przekracza ceny rynkowe, to zostanie ucięta. Tak samo, przebijanie itemu (jeśli go nie było) o duże kwoty. I w tym przypadku tak było. Poprzednia aukcja była ucięta do 600k. Twoja ponad dwukrotnie przekroczyła jej wartość właśnie ze względu na przebicia. Ja rozumiem to przebijanie, bo sama wielokrotnie w ten sposób robiłam na morii czy na necro by zniechęcić drugiego licytującego - nie oznacza to jednak, że wartość przedmiotu właśnie tyle wynosi.
Jeśli nie zgadzasz się z tym, możesz odwołać się do SOP'a.



Co do czasu sprawdzenia, niestety jestem notorycznie zarzucona aukcjami niepotrzebnie zgłoszonymi (poniżej ceny lub kompletnie nie odbiegającymi od rynkowej) często się zdarza więc, że coś przeoczę. Dziś robiłam dość gruntowne czyszczenie, na które nie zawsze mam tyle czasu ile powinnam poświęcić.
Wielokrotnie też pisałam, że jeśli nie zareaguję na aukcję, a ktoś pilnie potrzebuje jej akceptacji to wystarczy napisać pw na forum/w grze. Wejdę i odhaczę ją wtedy z poziomu widoku na użytkownika, a nie z poziomu "folderu" ze wszystkimi zgłaszanymi aukcjami.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-01-2018 23:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Ścięcie ceny - dziwny powód

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH