Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czarna Lista 'handlarzy' Kont » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czarna Lista 'handlarzy' Kont 12 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Czarna Lista 'handlarzy' Kont Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widzialem takiego tematu a po dzisiejszej akcji uwazam ze nalezy temat zamiescic zeby ludzie mieli swiadomosc

historia
koles od nas zdecydowal sie skonczyc gre i z tego co kojaze oddal znajomemu z innego serwera
nie wiem czy to ta sama osoba co byla jest obecnie czy konto bylo juz dalej przekazane ale obecny posiadacz passow niby sie zalogowal jakis tydzien temu i pisal ze bedzie gral ale w miedzyczasie pojawilo sie ogloszenie na forum dla tego konta i jescze jednego z r19 ze wymieni za r2

R17 top 70 i r19 top 90 za jedno r2 jakies fajne Smile

dobra koles ma passy to ma wladze ale troche nie fajnie ze pisze ze bedzie gral
ale okazalo sie ze sie nie logowal przez kilka dni wiec dostal bloka za nie wbicie w arene
pojawil sie ale juz bylismy malej wiary i wylecial z klanu
logowal sie co 24h tylko wiec w miedzyczasie (dzis) odebralismy klocek bo byl fajny

i dzis nastepujacy wpis sie pojawil w temacie oddania konta

[IMG]BABALUMBA Full Member
= Registration Date: 04-02-2012
Posts: 54
Thread Starter Thread Started by BABALUMBA
RE: R17 top 70 i r19 top 90 za jedno r2 jakies fajne Smile

konta oddane komus tam w grze, nawet nie wiem komu pierwszemu lepszemu niech zrobia cos dobrego[/IMG]

przestrezgam- jesli poswieciliscie wiele zeby konto stworzyc i chcecie zeby ktos je dalej prowadzi to nie pzrekazujcie mu
KONTO ZOSTALO SKASOWANE - chyba zaraz po wpisie wiec naprawde kiepska sprawa zwlascza ze dobre topowe konto bylo

ponizej link z wyszukiwarki postow kolegi- jak spojrzycie same pzrejecia / przekazania kont
w ciagu 2 lat chyba z 15-20 kont przeszlo przez jego rece

https://forum.bloodwars.interia.pl/searc...earchid=2727827

nie bede wnikal jakie sa powody i czy wszystko jest w zgodzie z regulaminem bo nie moj obowiazek ale pragne przestrzec ze taka sytuacja zaistniala z kontem naszego klanowicza

zeby nie bylo
w poscie nie ma zadnego oczerniania
podalem tylko same fakty

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
20-12-2018 22:13 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
sup
Full Member


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kogo to interesuje? Gra i tak zdechnie szybciej niż cokolwiek dropniesz wartościowego w grze
20-12-2018 22:51 sup jest offline Szukaj postów użytkownika: sup Dodaj sup do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest regulamin Wymiany kont.
W dolnej części postu są rady dotyczące tych wymian i tam wielkimi literami napisaliśmy, aby nie wymieniać się z osobami, które dopiero co stworzyły konto.

To jest najprostsze zabezpieczenie przed osobami, które handlują kontami lub w najlepszym razie po prostu przestają grać na przejętym koncie.

Jak oddaje się konta pierwszej lepszej osobie to ciężko oczekiwać, że będzie na pewno rozwijała postać.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-12-2018 23:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi sie ze ktos straci s3.a tyle bylo budowane te jedno z najlepszych klockow na wszystkich serwerach bw.nie ladnie tak konta oddawac moze owca wrócił.a zdaje mi sie ze tak

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
21-12-2018 07:10 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Insanity
Member


Data rejestracji: 11-04-2013
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto nie bylo oddane jakiejs nowej osobie, tylko osobie , ktora juz troche gra na r13, ale zachowan osob nie przewidzisz, przeswietlic sie nie da, dopiero po sprawie da sie namierzyc tak jak to bylo namierzone po wpisie na forum. Szkoda ze nie ma regulaminu na takie typu wyludzenia, ktore da sie udowodnic. Wyludzenia sa rownoznaczne z kradzieza I sa karalne.. no ale nie w bw.
21-12-2018 07:25 Insanity jest offline Szukaj postów użytkownika: Insanity Dodaj Insanity do Listy kontaktów
BABALUMBA
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2012
Postów: 58

RE: Czarna Lista 'handlarzy' Kont Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dotyczy niestety mnie to heh

konto dostałem od Anioua z r13
napisałem do niego ze przebywam na terenie USA i zaczne grac jak wroce po 18 grudnia
po powrocie chcialem sie zalogowac i NIC
zdenerowalem sie na powyzej podanego kolege ze daje i odbiera
jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylem ze konto nawet zostalo skasowane

nie jest moja wina , ja naprawde konta NIE skasowalem
napisalem tak owszem, ale tylko po to aby podpuscic kogos chcetnego na wymiane za r2, bo mialem kilka ofert Frown
21-12-2018 13:53 BABALUMBA jest offline Szukaj postów użytkownika: BABALUMBA Dodaj BABALUMBA do Listy kontaktów
Mormon Atheist
Newbie


images/avatars/avatar-25300.jpeg

Data rejestracji: 20-01-2015
Postów: 1
Klan: Danse Macabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiedź osoby mającej maksymalnie 13 lat która w głupi sposób próbuje wybielić swoje błędy.
Niby sprytne tylko problem polega na tym że wiekszość osób które grają w Bw są jednak nieco bardziej rozwinięci umysłowo od Ciebie BABALUMBA, potrafią prześledzić twój profil z forum gdzie masz miliony wymian. Szkoda że po fakcie, konto było naprawdę mocne. Następnym razem mam nadzieję że będzie lepsza weryfikacja przed wydaniem postaci.

A Ty kolego na każdym kroku będziesz miał ciężko, obiecuje Smile
21-12-2018 15:38 Mormon Atheist jest offline Szukaj postów użytkownika: Mormon Atheist Dodaj Mormon Atheist do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 wyjaśnił wszystko co było do wyjaśnienia w temacie. Zamykam spamowisko zanim polecą warny za offtopic.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

30-12-2018 12:46 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czarna Lista 'handlarzy' Kont

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH