Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R8 » KUPNO/SPRZEDAŻ kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kamasutra
Postać Piękna_xD
piotr120176
Postać frydrych
kogut15
Postać wódkorz_reaktywacja
Anecia
Postać KERUSIA
Rocky16
Postać LORDZIK_xD
kogut1
Postać Piękny_i_Piękna_xd

próba sprzedaży kont za realne pieniądze
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-06-2010 22:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

RE: kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej zaszła jakas pomyłka bo ja nic nie sprzedawałem z Piękna_xD za zadne realne pieniadze. Wogole tej postaci nie sprzedaje ani zadnych rzeczy z niej???? Prosze o odblokowanie tego konta!!!!

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

17-06-2010 23:26 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

RE: kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak niby chciałem sprzedac to konto za realne pieniadze to chce zobaczyc jakiś dowód ktory ja wysłałem z tego konta albo na temat tego konta ze go sprzedam za realne pieniadze !!!! jak nie bedzie to konto ma zostac odblokowane!!!! nie po to tyle pr w to konta dałem z głownego konta zeby teraz dostac bana za cos czego nie zrobiłem!!!!! A po 2 chociazby ktores z tamtych kont próbowało sprzedac konto za realne pieniadze to nie jest to zakazane bo tutaj nic nie pisze na ten temat ( zobacz nizej w link)


Serwer Hardcore

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

17-06-2010 23:38 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaka proba sprzedazy ty wes sie obudz postac mi skasowali a ty mi o pierdach gadasz jake realne pieniadze ja ich nawet nie znam ty sie kurosim zajmij nie pierdolami i nie pij juz wiecej
i zagladaj czasem na te r8 nie ze grasz se na r1 i wszystko olewasz
pozatym ja mu nic nie odpisalem sprawdz se wiadomosci odpisalem mu ze czekam na twoja decyzje nie pisalem ze kupie czy cos ???
nigdy od nikogo konta nie kupie nawet za pr na r8 i nie kupilem mam dosc zmartwien w realu by sie zajmowac jeszcze glupotami z bw
17-06-2010 23:55 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

to pomowienia i ja tak tego nie zostawie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obyscie wszyscy wiedzieli ja nigdy nawet za pr nie kupilem konta nawet za zlon jak mi ktos dal to mialem jak nie to nie
i jak trzeba bedzie spotkamy sie w sadzie za oszczerstwa i pomowienia
18-06-2010 00:22 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

RE: kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ruszyłbys się z odbanowanie mi tego konta bo ja tak mam wiekszosc sprzetu z kamasutry!!!! i nic nie próbowałem sprzedac za realne pieniadze ty kontem, a zasiadanienie jest karalne na tym R więc jak moi bracia chcieli cos sprzedac za realne pieniadze to im daj bana a nie mi bo ja nic nie próbowałem sprzedawac za realne pieniadze!!!! A tak po 2 skad sobie to wyssałeś ze niby ja chciałem cos sprzedac za realne pieniadze ???? w skargach nic nie ma na ten temat, juz tu raz miałeś wpadke to sie do niej nie przyznałeś, a chodzi mi o sprawe nizej o PERI!!!

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

18-06-2010 07:50 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

RE: kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pojawi sie tu wkoncu jakis admin i udowodni mi ze chciałem sprzedac jakies konto za realne pieniadze??? bo mnie to bardzo, ale to bardzo wnerwiło poniewaz nic nie pisałem ze sprzedam jakie kolwiek konto na r8 za realne pieniadze!!! prosze sobie sprawdzic moje jedyne 2 konta na tym serwerze ktorymi gram (Kamasutra i Piekna_xD) zadnego z tych konto nie kupiłem ani nie zamierzam sprzedac za realne pieniadze!!!! wiec ŻĄDAM ODBANOWANIA mojego konta. wiem ze własciciele tamtych 4 kont sprzedawali konta i rzeczy za realne pieniadze ale nie ja!!!!!!!

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

18-06-2010 13:55 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt sie nie pojawi c47 nawet nie przeprosi za pomylke admin ciekawe czego chyba osiedla bo tu nawet odpisac nie umie
18-06-2010 18:12 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No własnie. Wrabać banny niewinnym osoba bo jakic pajac napisał do niego wiadomosc na PW i bez sprawdzenia go posłuchał

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

18-06-2010 18:33 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

a gdzie moje wiadomosci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co sie tu dzieje
18-06-2010 19:06 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
isacnn
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2010
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c47 robi cyrk na kółkach widocznie mu się okropnie nudzi. Dam mu rade zajmij się człowieku prawdziwą robotą jak nie umiesz grać w bw i zostaw dobrych ludzi w spokoju a zajmij się sobą i myśl nad tym co robisz, nie masz nawet podstaw do zbanowania kont a z reszta kto chciał by kupić konto za realne pieniądze jedynie jakiś dzieciak a nie starsi ludzie. Zastanów się co robisz
18-06-2010 21:59 isacnn jest offline Szukaj postów użytkownika: isacnn Dodaj isacnn do Listy kontaktów
skorat
Member


Data rejestracji: 18-01-2010
Postów: 27
Kraina: Necropolia

Re: WITAM Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uważam że admin powinien a wrecz dokładnie sprawdzić zarzuty po czym przedstawić jakies dowody na to że gracz dopuścił się danego złamania regulaminu tym bardziej że mamy do czynienia z banem na stałe co tu się dzieje???Frown ((
18-06-2010 22:10 skorat jest offline Szukaj postów użytkownika: skorat Dodaj skorat do Listy kontaktów
isacnn
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2010
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic się nie dzieję admin spać już poszedł i wszystko ma dupie nie obchodzi go nic dał bana i zadowolony pajac
18-06-2010 22:13 isacnn jest offline Szukaj postów użytkownika: isacnn Dodaj isacnn do Listy kontaktów
isacnn
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2010
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic się nie dzieję admin spać już poszedł i wszystko ma w dupie nie obchodzi go nic dał bana i zadowolony pajac
18-06-2010 22:14 isacnn jest offline Szukaj postów użytkownika: isacnn Dodaj isacnn do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za wsparcie moze C47 i kondrad cos z tym zrobia wkoncu bo nie mozna tak grac jesli sie do srody nie wyjasni ja koncze przygode z bw i mam kopie tych wiadomosci na kompie jakby ktos chcial je usunac niedam sie w jajo robic
18-06-2010 22:23 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
IsacN
Triple Ace


Data rejestracji: 06-12-2009
Postów: 171
Klan: Frydmikan, Gd-Ak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Małkinia - wiem że nie wiesz gdzie :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej no co tu się dzieje... co ty wogole Panie Super Operatorze wyrabiasz
Ta gra się robi już nużąca..
Zreszto znam ich troche a freda najbardziej. Ludzie chcą se pograc w tą grę a ty banujesz ich za normalną grę. Proponuje sprawdzenie ip z których została wysłana jakaś wiadomośc z propozycją sprzedania konta za realne pieniądze. Jak już wyzej napisałem nie ejst to wasz pierwszy ban nie z waszej winy i wydaje mi się że jest to irytujące.


Chyba chcecie żeby bw było przyjemną grą. A bany stałe powinny byc wydawane chociażby za 2 razem po upomnieniu.

Proszę bez tak zwanego +1 bo mam trche do powiedzeia w sprawie. Podobna sytuacja była na R12. Wtedy zostały dane tak zwane Unbany ( konta zostały odblokowane ), bo admin się pomylił. Jestem niemal pewien, ze i w tej sprawie tak jest.

Sory za edytowanie, ale ortografia Wink

NIe wyzywajcie tez adminów. To też człowiek ( starszy czy młodszy ) - może się pomylic.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez IsacN: 19-06-2010 20:10.

18-06-2010 22:56 IsacN jest offline Szukaj postów użytkownika: IsacN Dodaj IsacN do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o i jest dobra propoaycja jak juz mowilem do sadu i nikt nie bedzie mnie oczernial bez dowodow dowody prosze na stol przedstawic do poniedzialku do 18.00 jak ich niema spotykamy sie w sadzie wy wyludzacze cudzej kasy i oczerniacze
pomowienia se dla siebie zachowajcie
18-06-2010 23:17 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
isacnn
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2010
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też pujdę do sądu o odszkodowanie po kasę było komu brać to i C47 też musi się liczyc że te całą kasę zwróci każdemu kto pujdzie znami do sądu a wiec że nas zna dużo ludzi więc lepiej zabierz się za wyszukiwanie dowodów a jak nie masz to już twoja strata. Trzeba było dobrze zarządzać bw. zrobiłeś krok do przodu brawo teraz nasza kolei
18-06-2010 23:25 isacnn jest offline Szukaj postów użytkownika: isacnn Dodaj isacnn do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no mysle ze za pomowienie i wyludzenia posiedzi troche i kase oddadza do interi terz trzeba zglosic naduzysie jutro sie tym zajme bo to na interia pl prosperuje wiec ja kako nie gracz bw ale jako obywatel oszukany sie tym zajme i poadrawiam caly zarzad bw
18-06-2010 23:30 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
isacnn
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2010
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram pomogę ci w tym udupimy całe bw i wszystkich zarządców
18-06-2010 23:43 isacnn jest offline Szukaj postów użytkownika: isacnn Dodaj isacnn do Listy kontaktów
kamasutra
Junior Member


Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 16
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VII
Skąd: Ujsoły/Rajcza/B-B WP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koles chyba ył narabany jak banował!! bo bez sprawdzania kon czy ktos wogóle probował sprzedawac te konta wrabał mi bana na mulciaka co władowałem w niego 500k albo i wiecej. A teraz mu sie nawet nie chce ruszyc du... zeby sprawdzic kto chciał sprzedac konta za tealne pieniadze a kto nie.

__________________
R1 Lord_Batista
R7 Bad_Boy
R8 Kamasutra/Piękna_xD
R11 Piękna_xD

19-06-2010 01:29 kamasutra jest offline Szukaj postów użytkownika: kamasutra Dodaj kamasutra do Listy kontaktów
skorat
Member


Data rejestracji: 18-01-2010
Postów: 27
Kraina: Necropolia

Uwaga!!!Ważne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Domagam się gruntownego sprawdzenia gracza psełdo frydrych gdyż nie wierze w oszczerstwa skierowane co do jego osoby!!!
19-06-2010 10:57 skorat jest offline Szukaj postów użytkownika: skorat Dodaj skorat do Listy kontaktów
Rydzu
Full Member


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"III. Twórcy zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania gry w dowolnym momencie."

"IV. Wszelkie przedmioty, postacie oraz inne dane zawarte w grze mają postać wirtualną i są wyłączną własnością BW Team. Dane te nie mogą podlegać odsprzedaży lub roszczeniom ze strony osób trzecich. Użytkownik nie nabiera do nich żadnych praw i nie może w związku z tym dochodzić żadnych roszczeń."

To tylko dwa punkty w regulaminu BW, gdybyście go przeczytali zanim się zarejestrowaliście nie robili byście teraz takich cyrków... No ale co ja mówię... Żeby się zarejestrować musieliście go przeczytać...

__________________

R13 - Bane

20-06-2010 12:36 Rydzu jest offline Szukaj postów użytkownika: Rydzu Dodaj Rydzu do Listy kontaktów
Rydzu
Full Member


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos mi sie przycielo i 2 razy post poszedl...

__________________

R13 - Bane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rydzu: 20-06-2010 12:42.

20-06-2010 12:36 Rydzu jest offline Szukaj postów użytkownika: Rydzu Dodaj Rydzu do Listy kontaktów
IsacN
Triple Ace


Data rejestracji: 06-12-2009
Postów: 171
Klan: Frydmikan, Gd-Ak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Małkinia - wiem że nie wiesz gdzie :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm. Regulamin mowi może i jasno, ale nie wtedy gdy wchodzą w grę realne pieniądze. To tak samo jak jabym jakoś grę zrobił płatną, ktoś by przez 2 lata regularnie kupywał premium wydał ( jak na grę sporo kwotę ) i by twoje konto bezpodstawnie zostało zablokwane.

Jakby racz sobie grał bez premium to niech mu blokują ale gdy gracz wydaje pieniądze to coś jest nie tak

Co Ce nie odpisujesz... To tylko pogarsza twoją sytuację

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez IsacN: 20-06-2010 17:00.

20-06-2010 16:55 IsacN jest offline Szukaj postów użytkownika: IsacN Dodaj IsacN do Listy kontaktów
p120176
Full Member


Data rejestracji: 14-09-2008
Postów: 57
Klan: frydmikan
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie realne pieniadze co wy wypisujecie co w glowe sie puknijcie wszyscy lacznie z c$& i innymi ja zadnej postaci nie kupilem ani za pr ani za realna kase i tyle mam do powiedzenia bedzie zadyma z tego bo mnie nikt noe bedzoie obrazac i pomawiac ze cos od kogos kupilem czy za pr czy za realna kase nikt !!!!!!!
21-06-2010 00:00 p120176 jest offline Szukaj postów użytkownika: p120176 Dodaj p120176 do Listy kontaktów
Piękna_xD
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak samo ja niczego nie kupiłam ani nie próbowałam sprzedac za realne pieniadze. Poniewaz jestem dziewczyna kamasutry i on dawał mi sprzet i pr na trening i nie chciał tego konta sprzedac bo zrobił je specjalnie dla mnie

__________________
r7 - Bad_Boy
r11 - Piękna_xD - URLOP
r14 - Piękna_xD


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-06-2010 12:40 Piękna_xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Piękna_xD Dodaj Piękna_xD do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wysłana była wiadomość do gracza/y z propozycją sprzedaży konta za realne pieniądze (czyli także premium/doładowania na telefon/doładowania w płatnych grach itp)
dodatkowo:
cytat:
Wiem tylko tyle ze moi bracia młodsi chcieli sprzedac rzeczy i postacie z r8 bo juz nie chcieli grac w BW


w przypadku r8 blokowane sa wszystkie konta zamieszane w sprawę, czyli używane przez tego samego uzytkownika (nie tylko multikonto ale zasiadanie - a to występowało)

konta nie będą odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-06-2010 19:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krzysiek25223
Newbie


Data rejestracji: 17-09-2010
Postów: 5
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c47 [cenz.] jakieś dziwne rzeczy, chociaż jakiś dowód, ale nie. I zastanawiające jest czemu admini mają [cenz.] na uczciwych graczy daje bana. WTF się pytam, WTF ? Evil
26-10-2010 15:38 krzysiek25223 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek25223 Dodaj krzysiek25223 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R8 » KUPNO/SPRZEDAŻ kamasutra ; piotr120176 ; kogut15 ; Anecia ; Rocky16 ; kogut1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH