Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 442 443 [444] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xavox napisał(a)
Rak.

Jak tam opinie o polskich czołgach? W sumie to nie gram, ale hobbystycznie śledzę co się dzieje w grze i wydają się gówniane trochę xD Ale "polska moc" rotfl


HUSARJAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Czołgi nijakie. Najgorsza linia wypuszczona od... 4 lat jak nie dłużej.
Każda nowa nacja/linia dostawała coś nowego, zachęcającego do expienia dychy.
Jeśli chodzi o 60TP to nie wiem co ma mnie zachęcić do jego expienia. Wolny, słaby DPM, niecelne, długo skupiające działo, pancerz (dolna płyta) przebijana przez wszystko.
Nie mieli żadnych czołgów historycznych powyżej 5 tieru, mogli stworzyć jakie tylko chcieli, więc stworzyli kupe. Polaczki i tak będą grać i płacić, bo HUSARJAAAA i POLSKA SIUA!!!

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

13-09-2018 00:03 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie się 50 TP prot. podoba Tongue
13-09-2018 10:15 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
riasa
Newbie


Data rejestracji: 26-11-2018
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najbardziej wkurzajaca gra
26-11-2018 19:17 riasa jest offline Szukaj postów użytkownika: riasa Dodaj riasa do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra kona, ale jakby ktoś chciał przytulić kilka milionów kredek przez smiercią, to wystarczy się zalogować.
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/10-years-giveaway/

W skrócie: Za każdy rok stażu 1kk kredytów i 1k obligacji. Dla kont starszych niż 4 lata dodatkowo czołg t-50-2 (nie premka)

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

28-11-2018 17:02 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
bannat
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2018
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co jak co ale mi się już znudziła ta gra
11-12-2018 16:20 bannat jest offline Szukaj postów użytkownika: bannat Dodaj bannat do Listy kontaktów
Kilao
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2019
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram w to od 3 lat i szczerze mam już dość
08-01-2019 11:15 Kilao jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilao Dodaj Kilao do Listy kontaktów
bne1920
Newbie


Data rejestracji: 12-03-2018
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram w War Thunder - ma swoje słabe strony ale ogółem bardzo solidna produkcja jak na f2p

__________________
________________________
r4-The Benios
30-03-2019 15:36 bne1920 jest offline Szukaj postów użytkownika: bne1920 Dodaj bne1920 do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kilao napisał(a)
gram w to od 3 lat i szczerze mam już dość


A ja tak daję radę od początku WoTa - szkoda tylko, że BETY nie zaliczyłem Pleased

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

29-04-2019 21:10 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i pękło 25 ooo rozegranych bitew rotfl
17-08-2019 15:45 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche zapuszczony temat ale co tam pochwale sie - bitwa zycia na ts-5 (4,6k dmg, M, pool, kolobanow, duzy kaliber, stalowa sciana, pasucci) pod wzgledem dmg to nie rekord (moj rekord to 5k+ na tierach 9) ale wszystko inne juz tak






dodam jeszcze ze jak zaczalem walczyc o kolobanowa to zostalo mi 89 hp i byly 2 arty + pare innych czolgow w tym scorpion 8 tierowy na szczescie byli na oparach) - jeden blad i byloby po mnie. Pod koniec arta mnie zaskoczyla ale ze arty wolno sie obraca i celuje to zdazylem w ostatniej sekundzie ja sprzatnac mimo ze ts-5 obrotem nie grzeszy tez

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 07-01-2021 19:08.

07-01-2021 19:04 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dziwię się że zapuszczony. Próbowałem wrócić do tej gry, ale no nie idzie. W dalszym ciągu wbijasz tier 6-7, a Cię na hita zdejmuje tier 5 pomimo tego, że podobno jesteś "dosyć wytrzymały" jak na swój tier.
Balans artylerii nie istnieje, niektóre czołgi są takie że jak nie masz działa to ich nie zadraśniesz, inne pomimo gigantycznego działa nie robią nic.


Albo masz działo że byś mógł zniszczyć pół miasta, a przed tobą czołg który powinieneś zmieść z powierzchni ziemi. Wybierasz dobry punkt co by nie było rykoszetu, bawisz się w matematykę, a i tak ciul. 2 rykoszety, a on zabija.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

07-01-2021 20:27 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
WitekWitek123
Newbie


Data rejestracji: 05-06-2021
Postów: 0
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WOT od zawsze miał sklapciałą mechanikę niestety, swojego czasu pękło mi 5k meczy, ale mechanika i Pay2win mnie odwiodła od dalszego ciach

reklama, spam Kylin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 05-06-2021 22:30.

05-06-2021 15:37 WitekWitek123 jest offline Strona domowa WitekWitek123 Szukaj postów użytkownika: WitekWitek123 Dodaj WitekWitek123 do Listy kontaktów
ziomkal
Newbie


Data rejestracji: 28-06-2021
Postów: 0
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam tam trzy konta, wszystkie kupiłem za grosze na alledrogo od zniechęconych graczy. Taki mały Life Hack ;P
28-06-2021 17:19 ziomkal jest offline Strona domowa ziomkal Szukaj postów użytkownika: ziomkal Dodaj ziomkal do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokaż Wink
Miałem teraz przerwę około 1,5 - 2mcy, wróciłem na nowego battle passa i zmiana na + - więcej punkcików leci z misji dziennych i zadań. Więc pół godziny, max godzina dziennie i się zaleci daleko.
Artyleria po patchu niegrywalna...

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
29-06-2021 10:12 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niedawno zaczal sie nowy sezon rekruta jak ktos mysli zaczac gre (przy czym jak zrobiles max pare setek bitew to wciaz mozesz wziac w tym udzial) albo wrocic po dluzszej przerwie moge dac ref linka cobysmy oboje dostali bonusy Wink

Pm tutaj albo na r2 Mortinara

__________________
r9 Gandarin Darangar

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yrdrasil: 22-09-2021 14:46.

22-09-2021 14:43 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
FissuraNaMiedy
Zbanowany

Data rejestracji: 27-07-2022
Postów: 0
Klan: N/A
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie byłem w grze od pół roku( Ponad 5,000 bitew. Is-3 jest nadal najlepszyWink Po tym jak zabili artylerię, gra stała się nudniejsza.
27-07-2022 15:18 FissuraNaMiedy jest offline Szukaj postów użytkownika: FissuraNaMiedy Dodaj FissuraNaMiedy do Listy kontaktów
artur111
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2022
Postów: 2
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grałem ostatnio ale to nie jest dla mnie zbyt wielki chaos
18-01-2023 23:32 artur111 jest offline Strona domowa artur111 Szukaj postów użytkownika: artur111 Dodaj artur111 do Listy kontaktów
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 442 443 [444] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH