Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 42 43 [44] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI 121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie nikt nic nie wie na temat możliwych poprawek przez autora?
27-04-2019 19:29 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UnMod poprawki i ficzury

Wrzucam tutaj też jakby ktoś przeoczył osobny temat Smile


Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu Juen przestał wspierać UnModa a opcje które kiedyś działały powoli przestawały.

Ja razem z Fazirem siedliśmy i naprawiliśmy sporą większość rzeczy, a wyniki naszej pracy możecie zobaczyć pod tym linkiem

https://greasyfork.org/en/scripts/387306-unmod-cf

Lista zmian i poprawek:
- możliwość ustawienia dowolnej wartości dla każdego z arkan,
- poprawne liczenie treningu Ewo i Parametrów postaci,
- poprawne pokazywanie dodatkowych kalkulatorów na aukcjach(złom, czas itp),
- usunięcie zbędnych opcji które i tak nie były używane bądź nie działały poprawnie,
- naprawa funkcji które w międzyczasie po updejtach się popsuły
- kilka innych drobnych rzeczy których teraz nie pameitam Tongue

Zapraszam do testowania i oczywiście życzę wszystkim dropa którego nigdy za wiele.

Pozdrawiam

czapka

EDIT PS(mały disclaimer):
Oczywiście nadal jest to ten sam UnMod który stworzył Juen i to on jest pełnoprawnym właścicielem kodów, myśmy tylko tymczasowo wzięli sprawy w swoje ręce, ale jeśli on się upomni to wszystko wróci w jego ręce Wink

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
09-07-2019 17:47 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
steele93
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2020
Postów: 7
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II
Skąd: r3 elaiza/sarcana/steel e

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szacun panowie za podjęcie się - dzięki ! Smile
18-03-2020 22:37 steele93 jest offline Szukaj postów użytkownika: steele93 Dodaj steele93 do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz nie działa.Nie mozna unmoda zainstalowac,brak adresu

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
15-06-2020 02:12 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie zainstalowałem Unmoda oryginalnego na rozszerzeniu tampermonkey w Chrome i działa.Fajnie znowu widac procenty z walk itd Smile brakuje tego w oryginalnej nakladce Smile

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
06-05-2022 18:59 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Autor tematu Temat rozpoczęty przez juen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no chyba se jaja robisz, ze to jeszcze dziala :-))

---

Czapka - fajnie, ze podjales temat. Ja przestalem grac w BW juz dawno, jako ze gralem praktycznie non stop do 2006 roku to musialbym byc masochista grajac dalej. ostatnie z 2-3 lata mojej gry powiem uczciciwie - gral moj wlasny bot. nie mam sie czego mysle wstydzic, bo moje dziecko naprawde dawalo rade i wyciagalo 99% mozliwosci z gry, do tego zapewniajac pomoc klanowiczom.

taki smaczek ode mnie - kod bota jest w Unmodzie, ale nie jest dostepny dla nikogo, jest zaszyfrowany kluczem aes256 i odblokowywalo sie go w konfigu, to bylo ukryte jako haslo do debugowania Big Grin

uprzedzajac jakiekolwiek wiadomosci - nie udostepnie nigdy nikomu hasla deszyfrujacego i nigdy nie udostepnilem z calym szacunkiem dla Sushiego, Konrada i Robaka, tylko pomyslalem ze po latach fajnie bedzie o tym wspomniec Big Grin

nawet nie wiem czy sam je pamietam, z trudem by mi bylo wymienic wszystkie mozliwosci bota, bylo ich wiele, a sam zagladalem raz na pare tygodni Smile

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez juen: 29-06-2022 20:46.

29-06-2022 20:40 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@juen - a jednak coś Cię tu ściągnęło odwiedzić stare śmieci Smile Odwaliłeś kawał dobrej roboty tym unmodem i nadal w grze nie ma niektórych opcji, które tam dorobiłeś. Gdybyś więc rozważał kiedyś jakiś update, pewnie spora część społeczności (spora to chyba już trochę na wyrost powiedziane Big Grin ) byłaby Ci bardzo wdzięczna Wink A ten myk z botem... nikt nikogo za rękę nie złapał, więc może i test Turinga by przeszedł... Big Grin
22-07-2022 10:04 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
juenizer
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje, a moze test voighta-kampffa?Big Grin
28-09-2022 20:17 juenizer jest offline Strona domowa juenizer Szukaj postów użytkownika: juenizer Dodaj juenizer do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Harrison Ford się już z aktorstwa wycofał Tongue

__________________
Okrutnik r5
30-09-2022 21:06 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No działa Big Grin . Chociaz wlaczam tylko gdy chce dokladniej staty procentowo z walk zobaczyc Smile

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
08-10-2022 15:35 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
gipsongipson
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2022
Postów: 16
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podejrzewam, że na tym wymierającym forum odbije się od ściany, ale pytanko, czy unmod wciąż działa? Zainstalowałem wszystko jak należy, ale nie uruchamiają mi się w grze jego opcje

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gipsongipson: 27-10-2022 00:17.

26-10-2022 07:01 gipsongipson jest offline Szukaj postów użytkownika: gipsongipson Dodaj gipsongipson do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie działaSmile
26-10-2022 16:29 kopnijkota jest online Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
gipsongipson
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2022
Postów: 16
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no u mnie na firefoxie niestety nie dziala
27-10-2022 00:17 gipsongipson jest offline Szukaj postów użytkownika: gipsongipson Dodaj gipsongipson do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gipsongipson napisał(a)
no u mnie na firefoxie niestety nie dziala


Ja wczoraj z tym walczyłem i się udało właśnie na FF.
Więc i u Ciebie powinien śmigać.

Załącznik:
png Screenshot_2.png (30 KB, 119ściągnięć)
27-10-2022 20:46 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gipsongipson napisał(a)
Podejrzewam, że na tym wymierającym forum odbije się od ściany, ale pytanko, czy unmod wciąż działa? Zainstalowałem wszystko jak należy, ale nie uruchamiają mi się w grze jego opcje
Przeciez masz wyzej info sprzed 3 tyg ze dziala to po co pytasz. Na chrome bez problemów

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
16-11-2022 23:58 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 42 43 [44] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH