Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Żonglerka :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Żonglerka :D 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
M4niekk
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2011
Postów: 1

Żonglerka :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Interesuję się żonglerką od dość sporej ilości czasu Smile


Chciałbym was zaciekawić tą dziedziną sportu/rozrywki oraz proszę o ocenę/komentarze mojego występu Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=97cAqlnvdaQ

__________________
R1: M4niek
23-01-2013 13:01 M4niekk jest offline Szukaj postów użytkownika: M4niekk Dodaj M4niekk do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetne Big Grin Trzeba mieć talent oraz lata ćwiczec by osiągnąć perfekcje Smile
26-01-2013 13:16 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
_prozak_
Double Ace


Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 148
Klan: Czarna Kompania [C-K]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tylko 3 piłkami potrafię. Ale tylko najprostszy układ. Takich trików nie potrafię. Super

__________________
#@#

26-01-2013 15:12 _prozak_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _prozak_ Dodaj _prozak_ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Część występu z siekierami powaliła mnie na kolana. Gratuluję talentu!

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-02-2013 01:04 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Dexi
Member


images/avatars/avatar-24525.jpg

Data rejestracji: 17-02-2013
Postów: 38
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie żąglujesz gratki rotfl

__________________




KUPIĘ:Dobry Spaczony pierśćień Twardej skóry
19-02-2013 09:25 Dexi jest offline Szukaj postów użytkownika: Dexi Dodaj Dexi do Listy kontaktów
Nasycony
Junior Member


Data rejestracji: 25-07-2010
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonałe wykonanie Smile
Swego czasu próbowałem swoich sił w żonglerce, jednak bez powodzenia, zainteresowałem się inną formą akrobatyki, mianowicie gimnastyką akrobacyjną Smile
Nie mniej jednak ukłony dla Ciebie Smile
22-02-2013 22:30 Nasycony jest offline Szukaj postów użytkownika: Nasycony Dodaj Nasycony do Listy kontaktów
nemezis933
Member


images/avatars/avatar-24470.jpg

Data rejestracji: 19-03-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3/798/9 ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre , ja dwoma piłkami kaleczę a co dopiero tak Big Grin
24-02-2013 11:56 nemezis933 jest offline Szukaj postów użytkownika: nemezis933 Dodaj nemezis933 do Listy kontaktów
fgspl
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2014
Postów: 2
Klan: VVV
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobalo mi sie - od dawna trenujesz ?
09-01-2014 01:17 fgspl jest offline Szukaj postów użytkownika: fgspl Dodaj fgspl do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fgspl napisał(a)
Podobalo mi sie - od dawna trenujesz ?






chyba wiesz za co? Smile
09-01-2014 20:09
Ghost_Warrior
Double Ace


images/avatars/avatar-25518.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 136
Klan: Corvi Tenebris/DUKE/DA.TE. CHUCKY DOLLS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Geniusz ja bym miał problem się jedna nauczyć żaglować piłką Big Grin

__________________
"Bóg wybacza wszystkim człowiek niektórym Ghost nie wybacza nikomu."

R1 Chloe Decker
09-01-2014 20:25 Ghost_Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost_Warrior Dodaj Ghost_Warrior do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super

__________________

11-03-2014 23:32 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, INNOBUT-r10 +1 za spam Wink

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


18-03-2014 15:38 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Żonglerka :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH